Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka 🙂
nadrobione tylko powiem szczerze że za bardzo nie pamiętam o czym mam pisać 🤢
na samym początku wszystkiego naj naj dla dużych i małych kobitek 😘 😘 😘
Joasiu co do choroby lokomocyjnej to kiedyś czytałam że to dopiero tak ok 2 roku się ujawnia (błędnik dojrzewa)więc pewnie przyczyna leżała gdzie indziej stawiam na kaszel i one spowodowały wymioty bo u mojego właśnie teraz od kilku dni to się zdarza tylko że u niego kaszel spowodowany jest chorobą ...............no i kochana masz talent tort piękny i aż ciężko mi to wszystko ogarnąć a jeszcze tak niedawno czasu było Ci brak a tu takie dzieło 🤪
malamyszko ja nie wysadzam już kiedyś o tym pisałam ale nocnik owszem w zasięgu wzroku a co do siusiania wszędzie to jak pilnowałam bliźniaków chłopaków to po prostu pilnowałam żeby był w nocniczku i jeszcze musiałam pilnować żeby za dużo się nim nie bawili ale to już inna historia 😉....................a i też ciekawa jestem jak wózek się będzie sprawował no mnie też czeka zakup wózka tylko jakoś na razie nie mam głowy do szukania ale jak najbardziej na kartce mam pospisywane modele o których mówicie i wskazówki na co zwrócić uwagę mnie tak samo interesuje duży koszyk na zakupy
sobolinek to widzę że Ania zdrowieje świetnie 😁
zuzka ja też chce takie kwiatki mój chory to tylko rano złożył życzenia na odległość i dalej poszedł spać 😉
nanusia czekamy na chwalonko umiejętności Ali 🙂
np. Gabryś Nas dzisiaj zaskoczył oglądam z nim książeczkę ze zwierzątkami a na boku są dzwięki owych zwierzątek i ja do niego jak mówi krówka a on się spojrzał i powiedział muuuuu ale to słotnie było a jaki szok 🤪 no i to na tyle bo w ogóle to dzień denerwowania mamusi miał w ogóle się nie słuchał na wszystko właził ale jakoś tak szybko łapczywie że i poleciał dwa razy 😠 pewnie o czymś zapomniałam a chciałam napisać ale cóż jak sobie przypomnę to namazgrolę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zuzka no to wyobraź sobie co by to było jakby te nasze łobuziary we dwie się spotkały??? Rozniosły by cale tesco w kilka minut!!! A co sobie by zrobiły?? 🙂
No właśnei z tym łózeczkiem to trochę lipa, chociaż oni mają inne te łozeczka, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie sobie w domu kojarzyc z karą :/ dzisiaj zasnęła łądnie, ale co sie umęczyłam, zeby ją wybalsamowac, załozyc pieluchę i spiochy to masakra :/

Alwo brawo dla Gabrysia za to, że wie jak krówka robi 🙂 te nasze dzieci potrafią zaskoczyć 🙂 a My wtedy tacy dumni jesteśmy 🙂 😉

No ja też uciekam spać bo jutro 10 gofzin w pracy :/ buziaczki dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
dobranoc Joasiu 😘
a co do ubierania wieczornego to My codziennie taki koszmar mamy nie mam pojęcia dlaczego ale tak się drze ucieka kręci że coś strasznego 😞


u nas sie trochę uspokoiło chyba zrozumiała ze i tak nic jej nie da uciekanie, ale były momenty że naprawdę musiałam użyć siły żeby przytrzymać uciekinierkę podczas mycia kupy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
alwo napisał(a):
dobranoc Joasiu 😘
a co do ubierania wieczornego to My codziennie taki koszmar mamy nie mam pojęcia dlaczego ale tak się drze ucieka kręci że coś strasznego 😞


u nas sie trochę uspokoiło chyba zrozumiała ze i tak nic jej nie da uciekanie, ale były momenty że naprawdę musiałam użyć siły żeby przytrzymać uciekinierkę podczas mycia kupy 🙃

no dokładnie ta nieszczęsna kupa bo wiadomo jak siuski to nie ma problemu a tak to wszystko uwalone no i jeszcze dlaczego tak się strasznie wzbrania czasami leży spokojnie cały czas mu tłumaczę że pielucha pełna trzeba zmienić bo pupcia będzie bolałą i itp nawet sam przychodzi ale jak tylko go położę to się zaczyna tzn. rozebrać owszem ale nic więcej nie pozwala zrobić 😠i walka się zaczyna 😠 czasami to naprawdę niezlę się nagimnastykuję zanim ubiorę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
julik napisał(a):
alwo napisał(a):
dobranoc Joasiu 😘
a co do ubierania wieczornego to My codziennie taki koszmar mamy nie mam pojęcia dlaczego ale tak się drze ucieka kręci że coś strasznego 😞


u nas sie trochę uspokoiło chyba zrozumiała ze i tak nic jej nie da uciekanie, ale były momenty że naprawdę musiałam użyć siły żeby przytrzymać uciekinierkę podczas mycia kupy 🙃

no dokładnie ta nieszczęsna kupa bo wiadomo jak siuski to nie ma problemu a tak to wszystko uwalone no i jeszcze dlaczego tak się strasznie wzbrania czasami leży spokojnie cały czas mu tłumaczę że pielucha pełna trzeba zmienić bo pupcia będzie bolałą i itp nawet sam przychodzi ale jak tylko go położę to się zaczyna tzn. rozebrać owszem ale nic więcej nie pozwala zrobić 😠i walka się zaczyna 😠 czasami to naprawdę niezlę się nagimnastykuję zanim ubiorę 🤢


ja rozumiem te nasze dzieciaczki, to tak jak my męczymy się z podpaskami kilka dni w miesiącu a one non stop w tej pieluszce biedaczki chodzą jakie one są szczęśliwe bez tej pieluchy, i jak się wyrwą i mogą trochę pośmigać bez to potem taki płacz przy ubieraniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
alwo napisał(a):
julik napisał(a):
alwo napisał(a):
dobranoc Joasiu 😘
a co do ubierania wieczornego to My codziennie taki koszmar mamy nie mam pojęcia dlaczego ale tak się drze ucieka kręci że coś strasznego 😞


u nas sie trochę uspokoiło chyba zrozumiała ze i tak nic jej nie da uciekanie, ale były momenty że naprawdę musiałam użyć siły żeby przytrzymać uciekinierkę podczas mycia kupy 🙃

no dokładnie ta nieszczęsna kupa bo wiadomo jak siuski to nie ma problemu a tak to wszystko uwalone no i jeszcze dlaczego tak się strasznie wzbrania czasami leży spokojnie cały czas mu tłumaczę że pielucha pełna trzeba zmienić bo pupcia będzie bolałą i itp nawet sam przychodzi ale jak tylko go położę to się zaczyna tzn. rozebrać owszem ale nic więcej nie pozwala zrobić 😠i walka się zaczyna 😠 czasami to naprawdę niezlę się nagimnastykuję zanim ubiorę 🤢


ja rozumiem te nasze dzieciaczki, to tak jak my męczymy się z podpaskami kilka dni w miesiącu a one non stop w tej pieluszce biedaczki chodzą jakie one są szczęśliwe bez tej pieluchy, i jak się wyrwą i mogą trochę pośmigać bez to potem taki płacz przy ubieraniu

pewnie coś w tym jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie
My już od 6 nie śpimy 🙂 Ania już buszuje a ja gotuję pierwszy raz rosół z prawdziwego zdarzenia 🙂 Znalazłam fajną stronę o rosole i stosuję się do wskazówek hehe. Zobaczymy co wyjdzie, prócz większego rachunku za prąd 😁

Zapomniałam Wam napisać, że Ani wyszedł kolejny ząbek 🙂 Zuzka pamiętasz jak rozmawiałyśmy o tych trzonowcach to w tym dniu jak pojechaliście odkryłam podczas mycia zębów kolejną dolną 4. Została jeszcze tylko jedna do wyrznięcia. Mam nadzieję, że szybko to pójdzie. Może te wymioty to przez to, czort wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć
My juz nie spimy od 6,nie mowiac o baaardzo ciezkiej nocy,wstawalismy co godzine ,dzisiaj chyba dam Zuzi czopek ,zeby sie bidulka tak nie meczyła
Sobolinku własnie słucham TVN 24 i gadaja o tym wstrzasie,szok ,w sumie juz sie przyzwyczaiłam do tąpnięc bo pod moim domem jest kopalnia ale Rydułtowy,a ten wstrząs był na kopalni Marcel ale na oddzilae Marklowickim a to jakies 8 km od mojego domu ,ale to nic A odczuł to na Rydułtowach w pracy o to oddalone od miejsca zdarzenia o 15 km ,wiec był potezny wstrzas,dom mi nie popękał bo moj domek jest kanadyjką ,czyli z konstrukcji drewnianej i jak są tąpnięcia to on poprostu pracuje i nie ma co pekać ,a sasiedzi to ch roku mają popękane domy i najlepsze jest to ze nie dostaja odszkodowan bo kopalnia stwierdzila ze na naszym rejonie przez kilka lat beda jeszcze prowadzone prace wydobywcze i nie oplaca im sie wyplacac odszkodowan a te pekniecia nie zagrazają mieszkancom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabb a jak twoja nocka?
co do uciekania naszych dzieci podczas przebierania to u nas jest standard,jeden przewija a drugi zabawia bo inaczej chyba bym nie dala rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry mamuski 🙂 dzis powtorka przed weekendem - trzeba material powtorzyc 🙂
co do matematyki - ja mialam wrecz odwrotnie - uwielbiam ja - do matury sie nie uczylam i napoisalam dosc dobrze 🙂 ponad 80% podstawa i ponad 60% rozszerzenie:0 wiec w razie pytan sluze pomoca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już nie pamiętam swojej magisterki a co dopiero matura 🙂 Ale starość nie radość hehe

Wkurza mnie ta pogoda, bo chciałam iść z Anią na spacer, ale po pierwsze nie chce jej narażać w taką niepewną i najgorszą pogodę (kilka stopni na plusie) a po drugie to rosół jeszcze pyrkocze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
a ja sie wam pochawale,moj A po 15 latach zaprosił mnie na dzien kobiet na kawe i sernik do cukierni a potem jeszcze dostałam kolczyki z kryształkami svarowskiego,nic ze były o 40% przecenione liczy sie gest,i to ze cos mu sie odmieniło

zuzka szacunek dla A, to się mężuś postarał. Super 🙂 Masz rację, liczy się gest. Ja bym się cieszyła ze zwykłego badylka 🙂 Mój T dał mi nieco inny prezent po północy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku - to fajnie, że dostałaś "prezent". Ja dostałam kwiatki - 9 tulipanów ale to jeszcze dzień przed dniem kobiet.
A Michaś znów chory. Kaszle i ma katarek. Poszliśmy do lekarza, bo w środę ma mieć szczepienie i nie chciałam, żeby coś się rozwinęło. Na szczęście uchwyciliśmy wszystko wcześnie i tylko nebulizacje, krople do nosa i leki wykrztuśne. Zero antybiotyku. Zobaczymy czy do środy wyzdrowieje.
Powiem Wam, że się wnerwiłam. Mały był 4 razy w żłobku i znów chory. Kurde, na nas krzyczą jak daliśmy podziębionego Michasia a jak go odbierałam to słyszałam wczoraj straszne kaszle i to chyba 2 dzieci.
A dziś mnie jeszcze wnerwiła lekarka która stwierdziła, że podziwia, że jeszcze ze żłobka nie zrezygnowaliśmy. Ona już po 2 zapaleniach płuc zrezygnowała. Tak, tylko, że ona i mąż to lekarze i kasy pewnie kupa, a nas nie stać na nianię i musimy dawać małego do żłobka. Ja prawdopodobnie od kwietnia pójdę do pracy, więc nie możemy sobie pozwolić na nie oddawanie małego, bo nas jeszcze wyrzucą i co wtedy zrobimy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku - fajnie, że rosół wyszedł. A jak Ci coś zostało, to dodaj do tego kaszę i będziesz miała krupnik na jutro. 🙂

A wózek to taki jak wcześniej dałam linka do aukcji. Będzie z Anusiom w identycznym jeździł. Powinien dojść do nas w poniedziałek, bo dziś babka ma wysłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wlasnie testujemy wozek w domu Sobolinku juz chcialam dzwonic bo nie potrafilismy go rozlozyc 🙃 ale wkoncu A sobie poradzil,powiem wam ze wozek jak wozek wole jednak spacerowke z emmaliungi ten jest tylko zakupowy,no i ciotka za niego zaplacila,tylko ze jak wczoraj uslyszalam ile zaplacila jeszcze dodatkowo DHL za przesylke to mi wlosy deba stanely(80 zl)ale jakby zrobila jak ja prosilam czyli kobita od ktorej kupilam miala go wyslac to kosztowalo by to 25 zl,no i wozek stal 5 dni u ciotki a ona pali i teraz musze go wyprac bo same papierosy czuc,niby nie jest zniszczony ,ale nie jestem sie pewna czy te kola faktycznie byly wymienione ,musze zobaczyc w nowym wozku czy tez maja takie luzy ,poprostu nie wiem jak to ma wygladac no i raczka jest lekko wygieta ,a nie chcemy tego prostowac zeby nie zlamac ,no coz tak to jest jak sie kupuje kota w worku ,Małamyszko mam nadzieje ze Ty bedziesz zadowolona,
Zuzi przebiły sie obie gorne 4 ale tylko od zewnetrznej strony,bidna tak sie meczy ,i chyba ma temp ale nie da mi zmierzyc,niech to sie konczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
a ja sie wam pochawale,moj A po 15 latach zaprosił mnie na dzien kobiet na kawe i sernik do cukierni a potem jeszcze dostałam kolczyki z kryształkami svarowskiego,nic ze były o 40% przecenione liczy sie gest,i to ze cos mu sie odmieniło

zuzka szacunek dla A, to się mężuś postarał. Super 🙂 Masz rację, liczy się gest. Ja bym się cieszyła ze zwykłego badylka 🙂 Mój T dał mi nieco inny prezent po północy 😁 😁 😁


no nie wiem co mu sie stalo,ja dzisiaj nie mogłam byc dluzna i tez dalam mu "prezent",mamy 17 rocznice bycia razem,
Malamyszko ,moze Michasiowi szybko przejdzie?ja z Zuza trzymamy kciuki,tak to juz jest niestety w zlobkach ,taka przechowalnia chorych dzieci ,bo co maja zrobic rodzice jak trzeba isc do pracy
A moja mama ostatnio opowiadala mi jak mnie kiedys zapomnieli odebrac ze zlobka,moi rodzice mieli jechac po pracy po meble i poprosili moja ciotke zeby mnie odebrala ,nie bylo wtedy telefonow i umowili sie ze jak w szatni bedzie na mojej polce moj kocyk to ma mnie odebrac ,ale tato jak mnie zaprowadzil to zapomnial zostawic ten kocyk,ciotka zajrzala stwierdzila ze mnie nie ma i poszla a ja tam siedzialam ,sama z pania ,ktora wkoncu mnie spakowala i zabrala do siebie do domu ,była nasza sasiadka,ale to byly inne czasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...