Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
ja dalam raz zołtko suche i Zuza sie zakleiła i zaczela pluć nim,teraz daje w zupce,ale tez czasami zapominam
Joanna, jakie dziewczyny,jakie randki? 😉musi jeszcze poczekać 10 lat ,az studia skończy,chyba bedę złą tesciową 😁


jak studia skończy? hehe
Ja miałam 16 lat jak poznałam mojego męża 🙂


Ja 17 ,a A 16(jest młodszy),no wiesz ja będę gonić koleżanki Michała,a A ,kolegów Zuzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
ja dalam raz zołtko suche i Zuza sie zakleiła i zaczela pluć nim,teraz daje w zupce,ale tez czasami zapominam
Joanna, jakie dziewczyny,jakie randki? 😉musi jeszcze poczekać 10 lat ,az studia skończy,chyba bedę złą tesciową 😁


jak studia skończy? hehe
Ja miałam 16 lat jak poznałam mojego męża 🙂


Ja 17 ,a A 16(jest młodszy),no wiesz ja będę gonić koleżanki Michała,a A ,kolegów Zuzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i zjedliśmy 🙂 Naprawdę pyszne, tylko trzeba to lepiej doprawić co uczyniłam wcześniej 🙂
Blog super i okazało się, że właśnie z niego mam mój super przepis na sałatkę gyros 🙂
Teraz znalazłam przepis na tiramisu (ale bez alkoholu zrobię) i może niedługo spróbuję. Zuzka daj znać jak będziesz to Cię trochę podtuczę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już też po spełnieniu obowiązku.
A ja umieram. Strułam się czymś i od wczoraj mam biegunkę. Do tego były wymioty ale opanowane wieczorem. Pół nocy nie spałam tak mnie bolał brzuch. A dziś od rana biegunka. Nic nie jem, tylko pare sucharków i coca-cola. Masakra. Na mnic nie mam siły, ale na forum oczywiście wchodzę. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malamyszko kurcze oby to nie jelitówka! Trzymaj się tam i wydobrzyj jak najszybciej!!!

Sobolinku szkoda, że nie mogę skosztować Twojej zapiekanki 🙂 Na pewno wyszła pyszna! Ja z tego blogu lubię gotować, bo fajne są przepisy! naprawdę polecam wszystkim! Cieszę się, że mogłam pomóc 🙂 bo chyba inna Asia nie podawała przepisu? 🙂

Zuzka hehe widzę, że zapowiada się niezła nagonka na dziewczyny Michała:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszko mam nadzieje, ze poczujesz sie lepiej. U was to zawsze ktos chory jest..nie macie dosc?

Dziewczyny jak ubieracie maluchy w taka pogode jak teraz?
No i powiedzcie mi jak juz zabek czuc, tak ze az kluje..to ile czasu zajmie, zeby sie przebil ? Bo od kilku tygodni nic sie nie dzieje i zab caly czas sie chowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 🙂 pewnie, że Tobie dziękuję 🙂
Malamyszko widzę, że choróbska was nie szczędzą. Kuruj się i dużo pij, żebyś się przez tą biegunkę nie odwodniła.
Marta ja Ani ubieram bodziaka z długim rękawkiem i na to kurteczkę z materiału (z tych cieńszych). Cienkie rajstopy i cienkie spodnie i na to skarpetki bo butów nie nosimy. Jak będzie zimniej to coś kupię, a na razie niech ma przewiew i się hartuje. Na główce cienka czapeczka.
Brakuje mi tylko apaszki lub chustki pod szyję dla Ani.
Jeśli chodzi o ząbka to CI nie pomogę za bardzo, bo Ance wyszedł z dnia na dzień.
A teraz chyba idzie drugi ząbek, bo znowu co chwilę mamy kupki, a ta ostatnia była zielona. No i Ania dziś pospała od 13 do 17 a w międzyczasie wołała mnie na przytulenie i cycusia 🙂 Potrzebowała bliskości 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam Ci napisać Marta jak u Nas było z ząbkami. Pierwszy szedł dłużej i ciągle było widać kreskę, aż się w końcu przebił i zaraz po nim drugi szedł, wylazł trochę szybciej, także to zależy, może iść dłuuugo i się cofać a może wyjść raz dwa! Trzymam kciuki oby już się wydostał ząbek u Mai!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No w koncu cos moge napisac jejQ ale juz tesknilam !!! normalnie jak na jakims odwyku cholerka jasna 😜 heheh 😉 😉
Nadrobilam wczoraj 40 stron 😁 dobra jestem co ? z tego czytania zapomnialam ze nastawilam pranie i puzniej musialam siedziec i czekac do puzna az sie wysuszy!!
No nic od czego by tu zaczac ?? hmmm u nas duzo duzo slychac ze tak powiem.
W pracy hmmm moze troche lepiej. W piatek ladnie juz sie troszke pobawila sama itp- czesto puszczam ja po podlodze jak np skladam pranie to wtedy mam ja pod okiem i reka.
Na nieszczescie dopadl nas katarek 😞 odciagam regularnie i uzywam soli morkiej. Jak narazie jest bialy i wodnisty goraczki i nie ma kaszlu tez nie puki co. Mam nadzieje, ze uda mi sie to zagasic w zalazku. A tez staralam sie jej nie przegrzewac ehhh ale chyba gdzies podlapalysmy to w jakims sklepie. Do tego Ala widze, ze wiecej potrzebuje snu w dzien i jednorazowo. Je juz mniej mleczka - nie wiem nie chce juz go czasami wcale, albo zje tylko 80 ml i jej starcza- lubi jogurty, obiadki, owoce i kaszki, a mleko duzo tylko na noc. Wczoraj pierwszy raz jadla spagetti (sloiczkowe) z kawalkami makaronu heheh smialam sie bo papke zjadala a makaron gromadzil sie w buze, ale pomalu i go tam jezyczkiem miazdzyla i polykala duzo nie zjadla ale na poczatek ok. Pozatym flipsy wcina uwielbia ogorki kiszone wczoraj tak wyssala, ze taki falczek tylko zostal heheh 😜
hmmm co jeszcze o chodzi juz przy kanapie, bardzo powolutku, ale juz sobie ladnie radzi. Przedwczoraj nauczyla sie jak spowrotem usiasc jak wstanie zeby nie robic Bum! na pupke. Schyla sie trzymajac sie stolu i ladnie kuca i potem na kolanka i na pupke heheh troche lepiej sie sama zaczela bawic od kiedy dalam jej wiecej wolnosci ( raczkowanie po calyn domu) jest bardzo zadowolona jak moze tak smigac. Oczywiscie ja za nia wloke sie jak cien 😁
U mnie to wiecie jestem zajeta zapomnialam o calym swiecie a przedewszystkim o sobie. Po pracy trzeba odrazu sciagnac mleko, nakarmic przebrac mala potem nakarmic nas troche ogarnac i tak naprawde od 7 rano dopiero o 19 moge spokojnie usiasc.. ale juz sie przyzwyczailam. No i najwazniejsze moge juz zrobic prawojazdy- wlasnie jestes wtrakcie uczenia sie na test heheh 🙃 ktory jest zreszta baaaardzo prosty wrecz banalny 😉
No i mamy najwspanialsza jesen 😁 uwielbiam jesien i jeszcze te ciepelko uhhh tylko byc na podworku 🙂 nic uciekam kochane puzniej cos skrobne wiecej a teraz mykam buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusia w koncu do nas zawitalas :*:*:*

Filmik bomba !!!,zreszta jak kazdy 🙂
Strasznie sie ciesze ze mozesz juz zrobic prawo jazdy yeeeee,test-banal co ??? Hahah ja pamietam jak ja zdawalam,10 minut koniec a za mna murzyni drapia sie po glowach.A najlepsze jak kobieta ktora sprawdzala testy,mowi do mnie ze jestem dzis pierwsza osoba ktra nie popelnila bledu,pytanie tylko jak mozna w takim banale popelnic blad ?? 😮

Jesien,piekna !!! pamietam w tamtym roku,koloryt lisci az razil swoja ostroscia.... i ten zapach ktory wciaz czuje.Nie moj,kraj,nie moje miasto a tak tesknie...

Ojjj dzis prawie cala sobota bez Szymcia 😞 Bylysmy z mama w galeri,nie chcialysmy go wlec ze soba tym bardziej ze ledwo co katarek wyleczyl.Pare sklepow i mam dosc,niedziela i galeria zdecydowanie zly pomysl.

Zmykam spac bo cos zatoki czuje-nie dobrze.. 😞
Nanusia-do uslyszenia :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy Sobolinku 🙂
Evek wiesz w tym roku jesien tu jest naprawde niesamowita- nie pamietaj jeszcze takiej. Lerzy wszedzie pelno lisci jest kolorowo, a do tego tak cieplo, ze krotki rekawek nosimy 😁 zakochalam sie w tej porze roku bo kiedys za jesienia nie przepadalam. Ale jest cudownie- dzis znowu wieczorkiem dlugi spacerek i pare fotek porobilismy- zaraz wstawie na agu 😉
Do uslyszenia kochana 😘
A tak na marginesie sluchajcie mam pytanie. Jak wygladaja pepuszki u waszych maluszkow??? Bo u nas wziaz jest w srodku taki ciemny jakby do konca nie zagojony! Strasznie dlugo nie wiem czy to wszystko ok tam sie dzieje. O i jeszcze jedno jak frida odciagacie katarek to czy mocno ciagniecie ??? Bo ja dopiero jak mocno pociagne to cos wydobede i zaraz boje sie, ze moge jej tak zrobic kszywde ! Dajcie znac bo martwie sie, ze moze za mocno robie... No i wogle Ewcia chyba pisala, ze jej Dominik strasznie sie wykreca przy odciaganiu kataru u nas jest taki wrzask jak nie wiem, a dziwie sie bo od urodzenia prkatycznie jej frida nosek czyscilam po kazdej kapieli 🤔 a jak jest u was czy maluchy tak drastycznie na to reaguja ??
Alunia dzis perwszy raz jadla cielecinke z warzywkami i jak mielilam to juz nie na zupelna papke tylko na takie wiory i jadla ladnie 😁
eeee Jutro do pracy !!! Mam nadzieje, ze Luska bedzie znosna.... uciekam kochane buziaki 😘
a tu kolejny filmik jak moj maly rumcjas prubuje wstac na nozki z podlogi heheh
http://www.youtube.com/watch?v=Y0UZrTuq-i0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusiu po pierwsze to wyglądasz kwitnąco a Alusia to Twój mały klonik więc obie kwitniecie tej jesieni.
Ja też lubię polską złotą jesień, ale u nas nie jest tak różowo (chociaż przed chwilą pokazywałam Ani różowy wschód słońca i podobało jej się 🙂.
Jeśli chodzi o fridę i siłę ssania to ja też mocno ciągnę (ale robię to bardzo rzadko, bo nie ma potrzeby) Ania też wrzeszczy w niebogłosy i ja mam później wyrzuty sumienia, że jej funduję takie stresy 😞 Ale wiemy, że to dla dobra naszych dzieciaczków. Jak była mała to jakoś lepiej znosiła tę czynność, wystarczył smoczek i przerwy i jakoś ciszej było 🙂
Kochana Ania też ma dwie czarne kropki w pępuszku i chyba nie ma się co martwić. NA PEWNO jest zagojony, ale dla pewności jutro spytam mamę (bo kiedyś też mi to nie dawało spokoju) i Ci powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny
Evek ,zdecydowanie Nie dla galeri w niedzielę ,ja po wczorajszej wizycie mam doła normalnie.
Nanusia,Ala jak to mówi mój Misiek"WYMIATA",myślę że jeszcze parę tygodni i będzie chodzić,szybka dziewczyna z niej.Jeśli chodzi o pępuszek ,to Zuza dość długo miała takie czarne w środku ,myślałam ze to tek ma być,ale moja siostra cały czas pytała dlaczego ona tak to ma,i wtedy mnie to zastanowiło i parę razy po kąpieli jak było namoczone to wyczyściłam jej to tymi gazikami co po porodzie czyściłam i po paru dniach to odpadło samo,takie jakby resztki ,suche ,czarne ,teraz jest normalny pępuszek,jeśli chodzi o czyszczenie noska i Fridę ,to ja nie potrafię,robi to zawsze A, już od urodzenia,tylko że wtedy Zuzi nie przeszkadxzało zupełnie ,a teraz to jest makabra jakaś,jak ostatnio miała ten kataerek 2 dniowy ,to jak widziałam jak jej to robi to musiałam wyjść z pokoju,jedną ręka trzymał głowę zuzi,a drugą ręką Fridę,a ta itak uciekała ,ma strasznie dużo siły,U nas jesień też była piękną do zeszłego tygodnia 😞a teraz brrrr...i właśnie słyszę że poprawy nie przewidują w najbliższym czasie
Sobolinek ,gdzie masz słońce? 🙂u nas pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka - słyszałam, że poprawa pogody ma być od czwartku. Zobaczymy jak będzie. A Frida to u nas masakra. Ja trzymam głowę i odciągam a Paweł trzyma ręce małego, bo taki silny, że mi wszystko wyrywa. No i dość mocno odciągm. Też zastanawim się czy nie za mocno, ale inaczej się chyba nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka - słyszałam, że poprawa pogody ma być od czwartku. Zobaczymy jak będzie. A Frida to u nas masakra. Ja trzymam głowę i odciągam a Paweł trzyma ręce małego, bo taki silny, że mi wszystko wyrywa. No i dość mocno odciągm. Też zastanawim się czy nie za mocno, ale inaczej się chyba nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...