Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ewcia kuruj się kochana i wracaj do nas. Współczuję ząbkowania Dominiczka, oby jak najszybciej zębolki powychodziły i mamusia miała spokój 🙂 U nas to przebiega praktycznie nie zauważalnie tylko mamy kilka kupek dziennie.
A jeśli chodzi o doły i załamki to też je czasami mam. Szczególnie właśnie w weekendy, bo czasami inaczej sobie wyobrażam pewne rzeczy a wychodzi jak zwykle. Wolę jak jestem w tygodniu sama z Anią, bo wiem, że mogę liczyć tylko na siebie. I potrafię sobie wszystko to jakoś poukładać. A jak jesteśmy w trójkę to czas mi przelatuje przez palce, nic nie zrobione a ja zamiast odpocząć to jestem wykończona takim rozlazłym weekendem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam jeszcze pytanie odnośnie telefonu do mam z fonami dotykowymi (pewnie wszystkie, tylko ja taki dinozaur jestem hehe). Czy macie na ekranie dotykowym naklejoną folię poliwęglanową, która chroni przed zarysowaniem? Jak Wam się to sprawuje, nie zubaża kolorów? Nie wiem czy zamawiać na allegro czy zostawić w samym futerale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku,nie jestes Dinozaurem,ja to jestem, mam Nokie rozsuwana ,do tej pory miałam Samsungi,ale po przetestowaniu dotykowego telefonu Michała,chyba nie przekonam sie do dptykowych,
Rany dziewczyny chyba mnie 'zaraziłyscie" waszymi przeziebieniami(zartuje)ale cos mnie bierze,i nie wiem co moge brac jak karmie macie cos wyprubowanego,Evek co Ty brałas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Ewcia kuruj się kochana i wracaj do nas. Współczuję ząbkowania Dominiczka, oby jak najszybciej zębolki powychodziły i mamusia miała spokój 🙂 U nas to przebiega praktycznie nie zauważalnie tylko mamy kilka kupek dziennie.
A jeśli chodzi o doły i załamki to też je czasami mam. Szczególnie właśnie w weekendy, bo czasami inaczej sobie wyobrażam pewne rzeczy a wychodzi jak zwykle. Wolę jak jestem w tygodniu sama z Anią, bo wiem, że mogę liczyć tylko na siebie. I potrafię sobie wszystko to jakoś poukładać. A jak jesteśmy w trójkę to czas mi przelatuje przez palce, nic nie zrobione a ja zamiast odpocząć to jestem wykończona takim rozlazłym weekendem.


A mni sie wydawało ze jestem dziwna ,bo tez wole byc sama z Zuza,mam wtedy posprzatane,ugotowane i spacer zaliczony,a jak A jest to nic nie moge zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Ewcia kuruj się kochana i wracaj do nas. Współczuję ząbkowania Dominiczka, oby jak najszybciej zębolki powychodziły i mamusia miała spokój 🙂 U nas to przebiega praktycznie nie zauważalnie tylko mamy kilka kupek dziennie.
A jeśli chodzi o doły i załamki to też je czasami mam. Szczególnie właśnie w weekendy, bo czasami inaczej sobie wyobrażam pewne rzeczy a wychodzi jak zwykle. Wolę jak jestem w tygodniu sama z Anią, bo wiem, że mogę liczyć tylko na siebie. I potrafię sobie wszystko to jakoś poukładać. A jak jesteśmy w trójkę to czas mi przelatuje przez palce, nic nie zrobione a ja zamiast odpocząć to jestem wykończona takim rozlazłym weekendem.


A mni sie wydawało ze jestem dziwna ,bo tez wole byc sama z Zuza,mam wtedy posprzatane,ugotowane i spacer zaliczony,a jak A jest to nic nie moge zrobic

Tylko nie czytaj tego A, ale chłopy to czasami przeszkadzają jak są w domu. Mój jest grzeczny i zawsze po pracy jedzie do domu i mam go cały czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Ewcia kuruj się kochana i wracaj do nas. Współczuję ząbkowania Dominiczka, oby jak najszybciej zębolki powychodziły i mamusia miała spokój 🙂 U nas to przebiega praktycznie nie zauważalnie tylko mamy kilka kupek dziennie.
A jeśli chodzi o doły i załamki to też je czasami mam. Szczególnie właśnie w weekendy, bo czasami inaczej sobie wyobrażam pewne rzeczy a wychodzi jak zwykle. Wolę jak jestem w tygodniu sama z Anią, bo wiem, że mogę liczyć tylko na siebie. I potrafię sobie wszystko to jakoś poukładać. A jak jesteśmy w trójkę to czas mi przelatuje przez palce, nic nie zrobione a ja zamiast odpocząć to jestem wykończona takim rozlazłym weekendem.


A mni sie wydawało ze jestem dziwna ,bo tez wole byc sama z Zuza,mam wtedy posprzatane,ugotowane i spacer zaliczony,a jak A jest to nic nie moge zrobic

Tylko nie czytaj tego A, ale chłopy to czasami przeszkadzają jak są w domu. Mój jest grzeczny i zawsze po pracy jedzie do domu i mam go cały czas.


hehe,mój te zgrzecznie wraca zaraz po pracy ,a jak narzekam to mi gada ze mam sie cieszyc ze jest w domu a nie jak koledzy po pracy siedzi na piwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
Ewcia kuruj się kochana i wracaj do nas. Współczuję ząbkowania Dominiczka, oby jak najszybciej zębolki powychodziły i mamusia miała spokój 🙂 U nas to przebiega praktycznie nie zauważalnie tylko mamy kilka kupek dziennie.
A jeśli chodzi o doły i załamki to też je czasami mam. Szczególnie właśnie w weekendy, bo czasami inaczej sobie wyobrażam pewne rzeczy a wychodzi jak zwykle. Wolę jak jestem w tygodniu sama z Anią, bo wiem, że mogę liczyć tylko na siebie. I potrafię sobie wszystko to jakoś poukładać. A jak jesteśmy w trójkę to czas mi przelatuje przez palce, nic nie zrobione a ja zamiast odpocząć to jestem wykończona takim rozlazłym weekendem.


A mni sie wydawało ze jestem dziwna ,bo tez wole byc sama z Zuza,mam wtedy posprzatane,ugotowane i spacer zaliczony,a jak A jest to nic nie moge zrobic

Tylko nie czytaj tego A, ale chłopy to czasami przeszkadzają jak są w domu. Mój jest grzeczny i zawsze po pracy jedzie do domu i mam go cały czas.


hehe,mój te zgrzecznie wraca zaraz po pracy ,a jak narzekam to mi gada ze mam sie cieszyc ze jest w domu a nie jak koledzy po pracy siedzi na piwie

No to nam się grzeczne egzemplarze trafiły. To są dopiero dinozaury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do mamus po cesarce ,jak dlugo Was bolało szycie i brzuch?bo moja siostra jest juz 5 tyg.po a nadal strasznie ja boli,mnie bolalo tylko przez tydzien,wogóle ma długa ta blizne bo 17 cm, a moze to mi sie wydaje bo ona jest niska-150cm i takie wrazenie sprawia ta blizna,ide zmierzyc swoja z ciekawosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Uf,juz koniec ciezkiego dnia,obfitego w marudki Szymciowe :P -to te gorne jedynki,a jak sie przy tym slini 😮 i wymyslil sobie nowa zabawe pfuuuu robi i dzisiaj pol zupki bylo na mojej twarzy-spodobalo mu sie haha,szkoda ze nienagralam 😞
Postaram sie jutro,wylapac moment 🙂

Zuzka
Jak tam Misio ?? Odkrylas jego rzekomy podstep ??
Na przeziebienie pilam wapno plus syrop prawoslazowy-to na ten moj kaszel.I z domowych sposobow mleko z miodem albo herbata plus cytryna-wiecej nienawojowalam z lekami,niby mozna jakies slabsze tabletki na przeziebienie,ale sprobowalam inaczej i udalo sie !!
Pediatra malego powiedziala mi zeby w zadnym wypadku nie rezygnowac,nie przerywac karmienia podczas przeziebienia a nawet grypy.Mleko matki w organizmie maluszka tworzy przeciwciala choroby i uodparnia 🙂

Sobolinku
Wlasnie dzisiaj kupilam te chusteczki 🙂
Jesli chodzi o oslonke na ekran telefonu nie mam jej i juz nie bede kupowac,tak jak u Joanny-szybka porysowana tak ze nie ma sensu.



Joanna
Czytajac post o lazeniu Blaneczki po dywanie w nocy to sie usmialam w glos.Wyobrazilam sobie ta sytuacje 🤪 jakie to musi byc poniekad slodkie.Wiem,wiem moze do czasu,w koncu wstajesz do pracy a tu takie nocne niespodzianki.
Ale wiesz co do chowania przedmiotow przed malymi wedrownikami,owszem trzeba byc ostroznym ale tez dac do zrozumienia ze nie wszytkim mozna sie bawic.Poczatki sa trudne ale pozniej,ramki,wazony-nie ida w odstawke 😉

Zmykam spac
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek akurat mam 3 dni wolne to jej wybaczam nocne przechadzki 🙂 tez się uśmiałam jak ją zobaczyłam, ale najpierw się wystraszyłam, że ją słyszę a jej nie ma obok! 🙂
Masz racje, nie będziemy chować wszystkiego, trzeba od początku uczyć, czego nei wolno ruszać! W sumie to już są rozumne nasze maluszki to można zacząć szkolić 🙂 Oby już do końca szybciutko wyszły Szymkowi te ząbki 🙂 koniecznie zrrób zdjęcie jak ci sie uda i pokaż nam!!! 🙂

Ja też uciekam mamusie, jutro ostatni dzień wolny!!! Dobranoc, spokojnej nocki! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinek to ranne ptaszki z Anią jestescie,u nas odwrotnie Zuza od paru dni strasznie zle spi kreci sie i szuka cyca,ale od 5-8 spi twardym ,mocnym snem,A przychodzi z pracy o 6,pali w kominku,bawi sie z psem ,a ona ani drgnie,potem zasypia po godzinie czyli ok9 i spi do 10 potem pomiedzy 12 a 14 tez ma godzinna drzemke i jeszcze o 16,ale najgorsze jest to ze za nic w swiecie nie zasnie mi w wozku na dworze,i czasami to jest meczace jak idziemy na spacer,bo ewidentnie chce sie jej spac,drze sie a spac nie bedzie,
Evek,cos mi sie zdaje ze mój Misiek symulował wczoraj,bo caly dzien przelazał w łózku i ogladał TV,twierdzil ze boli go glowa,ale zawsze jak jest chory to spi ,a wczoraj nie,dzisiaj powiedziak ze tez go boli ,a zaraz potem zaproponował ze zostanie w domu i pomoze mi przy Zuzi,bo ja to dzisiaj tragedia,nie mam temperatury(albo zepsuł mi sie termometr ,pokazuje 36)ale zatkany nos mam i strasznie slaba jeste,poczekam do 12 az A wstanie i ide do łózka,no i młody nie wyglądał mi na chorego,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane.
Byłam wczoraj u gina i lekarka powiedziała, że po ciązy ciało się zmienia i nawet jeśli wcześniej miałam super dobrane tabletki, to teraz mogą mi nie pasować. I tak właśnie jest u mnie. Stąd te plamienia. Mam zmienione tabletki na jakieś nowe - Lesine. Czytałam o nich troszkę, to nowość na rynku.
Zuzka, u mnie było jakoś tak dziwnie, że już 3 dnia nic mnie nie bolało i śmigałam po szpitalu. Ale przyjaciółka to pół roku odczuwała tą ranę, tak ją ciągnęło. I do dzić (choć dziecko ma 2 latka) jak ma padać, to ją pobolewa. Więc to chyba zależy od człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...