Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurcze na nic dzisiaj nie mam czasu :/ maly szymcio pochlania mnie w calosci hehe :P
wieczorkiem jak juz poloze go spac zajrze na dluzej 🙂 Teraz czyt wasze posty(sciagalm mleczko)

Dostalam dzisiaj cala paczke ze streetcom,kosmetykow J&J do przetestowania.Jesli ktoras z was kiedykolwiek stosowala u swoich maluszkow,prosze o opinie.Sobolinku,ty cos pisalas ostatnio o tym lawendowym do kapieli tak ?? TYlko ze mi przyslali ta serie neutralna-podstawowa.Plyn do kapieli (ten zolty)balsam i krem pielegnujacy.

do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
kurcze na nic dzisiaj nie mam czasu :/ maly szymcio pochlania mnie w calosci hehe :P
wieczorkiem jak juz poloze go spac zajrze na dluzej 🙂 Teraz czyt wasze posty(sciagalm mleczko)

Dostalam dzisiaj cala paczke ze streetcom,kosmetykow J&J do przetestowania.Jesli ktoras z was kiedykolwiek stosowala u swoich maluszkow,prosze o opinie.Sobolinku,ty cos pisalas ostatnio o tym lawendowym do kapieli tak ?? TYlko ze mi przyslali ta serie neutralna-podstawowa.Plyn do kapieli (ten zolty)balsam i krem pielegnujacy.

do pozniej

BALSAM - OK, CHOC JAK DLA NAS ZA "WODNISTY".....MALY PRZEZ CHWILE PO WYSMAROWANIU MOGLBY SIE SLIZGAC NA BRZUSZKU GDYBY CHCIAL 😁
UZYWAM SZAMPONU - ZAWSZE KUPUJE J&J - U NAS SPRAWDZA SIE SUPER - Z HIPPA NIE BYLAM ZADOWOLONA....

JA NA PACZKE CZEKAM, MOZE PRZYJDZIE JESZCZE DZIS BO DOSTALAM INFO OD KURIERA


A CO DO FILMIKU - NE ZDAZYLAM 😞 SIEDZIALAM KOLO NIEGO I ON JAK ZAWSZE WSTAWAL I SKAKAL I NAGLE D MNIE PODSZEDL...NO PRAWIE BO TRZY KROKI I BACH NA PUPCIE...A JAKI ZADOWOLONY 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ
JA WLASNIE WROCILAM Z M Z POGOTOWIA 😞
POSZLAM DZIS Z PSIAKAMI 0 14 JE WYPROWADZIC MOJ SPAL PO NOCNEJ ZMIANIE WIEC GO OBUDZILAM I DALAM MU MALEGO I TAK GO PILNOWAL ZE MALY SPADL Z LOZKA A NIE BYLO MNIE DOSLOWNIE Z 6 MIN. USLYSZALAM TYLKO PRZEZ OKNO PIEKIELNY KRZYK MALEGO. JAK WLECIALAM DO DOMU TO MYSLALAM ZE MOJEGO M TO ZABIJE BO MALY TAK SIE DARL. 6 MIN DOSLOWNIE 😠
BYLO OKI MALY POPLAKAL I BAWIL SIE I NAGLE PATRZE CO KOCYK JEST TAKI CZERWONY- PATRZE NA MICHASIA A ON CALA BUZKA W KRWI I NIUCHA LECI Z NOSA TO ODRAZU NA RECE I KRZYK DO MOJEGO. HEJA W AUTO I NA KLIMONTOW.
DOKTOR AKURAT BYL NA IZBIE PRZYJEC WIEC MOJ WYPISYWAL WSZYSTKO A JA JUZ NA BADANIE DO LEKARZA. KREWKA PRZESTALA DOPIERO W AUCIE MU LECIEC WIEC MALY MIAL WSZYSTKO W NIEJ WYSMAROWANE CO PRZERAZILO TYCH NA IZBIE.
PIERWSZE PYTANIE LEKARZA - CZY MALY MIAL JAKIS WYPADEK? JA ZE MAZ MIAL SIE NIM CHWILE ZAJAC I SPADL MU Z LOZKA. A TEN JAK Z MORDA RUSZYL NA MNIE TO MYSLALAM ZE MNIE ROZNIESIE. JAK TO SPADL!! TO JAK WY SIE ZAJMUJECIE DZIECKIEM!! TU TRZEBA GO ZBADAC SZYBKO!! PYTA SIE CZY UDERZYL GLOWA A JE MU ZE NIE WIEM BO MNIE PRZY TYM NIE BYLO I ZE ZAWOLAM MEZA TO POWIE DOKLADNIE A TEN ZAS MORDA ZE CO ZA MATKA !!! NIE WIE CO SIE DZIECKU STALO!!! RANY MAM DOSC TAKICH RODZICOW ITD. I WESZEDL MOJ M AKURAT I PYTA SIE JAK MALY A TEN MORDA ZAS NA MOJEGO -TERAZ PAN PYTA CO JEST!!! TRZEBA BYLO PILNOWAC !!! I M SIE WK..... I TAK GOSCIU JA NIE BEDE CI SIE TERAZ TLUMACZYL Z MOJEJ PORAZKI TY SIE MASZ ZAJAC MOIM DZIECKIEM A NIE POUCZANIEM I NIE UNOS SIE NA NAS BO WYPADKI CHODZA PO LUDZIACH I NIE STALO SIE TO SPECIALNIE! TEN OCZY I WZIAL SIE ZA BADANIE- POSTUKAL MALEGO, OBEJRZAL Z KAZDEJ STRONY I SKIEROWAL NA PRZESWIETLENIE GLOWKI. MALY TAK MA TYLKO SINIAKA NA PRAWYM LOKCIU I OBTLUCZONY TYL GLOWKI I DLATEGO POSZLA Z CISNIENIA KREW Z NOSA. NIC OGOLNIE MU NIE MA ZA TO JA CZUJE SIE FATALNIE 🥴
UWAZAJCIE NA MALUCHY I NA ZASPANYCH M BO ROZNIE TO BYWA
SORKA ZE TAK SMECE ALE MUSIALAM TO KOMUS WYRZUCIC 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek ja używam kosmetyków J&J, dlatego pewnie nie wzięli mnie do tej kampanii :/

Najbardziej byłam zadowolona z J&J balsam soothing naturals. Ślicznie pachnie, fajnie się wchłania, skóra po nim mięciutka i nawilżona w 100%! Do tego bardzo wydajny. Nie mogę znaleźć teraz w sklepach takiego 😞 są tylko kremy z tej serii.
teraz używam bedtime mleczka do ciała, i powiem szczerze, że ma zbyt ostry zapach :/ no i skóra już nie jest taka gładka jak po tamtym balsamie, bywa nawet, ze Blanka w niektórych miejscach ma teraz przesuszoną skórą, co przy tamtym balsamie się nie zdarzało! Do tego słaba jakość opakowania, bo zatyczka mi szybko odpadła :/
Używałam też żółtego i byłam zadowolona! Ma takie zalety jak naturals, jednak naturals ładniej pachniał i po nim skóra była bardziej delikatna.
Podsumowując mleczka J&j SĄ BARDZO WYDAJNE, cena mogłaby być nieco niższa, i szkoda, że mleczka nie mają dozownika.
A jesli chodzi o płyn i szampon do kąpieli z serii zółty to też jestem zadowolona, jest wydajny, lecz za mało się pieni, ładnie pachnie,nie szczypie w oczy, no i plus za dozownik!
Minusem jest dla mnie szampon lawendowy, zbyt mało sie pieni, przez co jest mało wydajny! nie polecam.
Jeszcze używałam mydełka J&J bedtime i niestety szczypie w oczy, i to bardzo, mąż jak umył blance nim rączki i w tym momencie przetarła sobie oczka to był niesamowity płacz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a dziewczyny od pielegniarki dowiedzialam sie dzis pare cennych porad
jak niemowle ma krwawienie z noska to nie wolno go ani sadzac ani klasc miec je trzeba w pozycji polsiedzacej na rekach i oczyszczac buzke z krwi suchym gazikiemi kontrolowac krwotok jesli nie ustepuje do 10 min trzeba jechac do szpitala na oddzial laryngologii
jak dziecko sie zadlawi i zazwyczaj siedzi to sie go nie klepie po pleckach bo to pogarsza tylko sytulacje bo czesci ktorymi sie dziecko zadlawilo ida glebiej i moze sie to skaczyc uduszeniem
trzeba dziecko wziasc na kolana brzuchem do kolan a glowa ma myc nizej niz nasze kolana i energicznie z 5 razy uderzyc w glebienie miedzylopatkowe
jak dziecko sie tylko zakrztusi to trzeba je wyprostowac szybko i uniesc mu raczki do gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany Mania ,normalnie szok,nie dość że nerwy związane z tym że maly spadł to jeszcze ten lekarz,ale nie przejmuj się podobno tacy są lekarze na niektórych oddziałach,ja na szczęście jeszcze na takiego nie trafiłam i dobrze ,bo jakby taki na mnie trafił to nie ręczę za siebie,
jesli chodzi o te rady przy zakrztuszeniu to przypomniało mi sie jak czytalam co napisalas,ze jak ja sie krztusilam ,albo moje siostry to mama wlasnie kazala nam rece do góry podnosic
Monic brawa dla Filipka,łał szybki z niego facet
Joanna ,ty przynajmniej masz auto w naprawie i wiesz ze bedzie gotowe,a mojA zgubil jedyny klucz do auta(w renault są takie dyskietki kodowane)i niewiadomo kiedy będziemy mieć nową,a nadal życzę udanych łowów w sklepach,fajnie że masz takie zniżki,Ty chyba pracujesz w jednym z tych droższych butików o ile dobrze pamiętam(zapomniałam nazwy),a tam są dobre gatunkowo rzeczy więc fajnie że masz zniżki
Teraz idę oglądać filmiki Blanki,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
Miałam dziś męczący i pracowity dzień, dlatego dopiero teraz jestem.
Mania wiem co czułaś, bo ja również przeżyłam upadek Ani z łóżka. Pisałam o tym kiedyś. Wtedy na szczęście nic się nie stało i w pokoju obok była teściowa - pediatra, która zaraz zbadała i obejrzała Anię. Współczuję starcia z takim lekarzem idiotą, niestety są i tacy na tym świecie 😞
monic super, że Filipek już sam zwiedza domek 🙂 Brawo!
EVEK i MONIC - ja byłam baaardzo zadowolona z płynu do mycia ciała i włosów 3w1. Był bardzo wydajny (starczył chyba na 5 miesięcy) i praktycznie nie miał zapachu. Używałam go od urodzenia Ani i w ogóle nie uczulił.
Teraz używam hippa i też jest super, ale ma już mocniejszy zapach i nie jest tak wydajny, bo mam już 2 opakowanie.
Z J&J mam jak już wspomniałam ten płyn do kąpieli:
http://www.johnsonsbaby.com.pl/products,pokaz,8.html
i powiem Wam, że w porównaniu z Niveą jest do niczego. Zapach taki sobie, bardzo rozwodniony przez co nie wydajny i mało piany z niego jest 😞
Dziewczyny testujące, a może skorzystajcie sobie też pomocniczo z tej stronki, która kiedyś polecałam: http://www.dzieciowo.pl/
Tam po prawej stronie troszkę na dole są Ocenione produkty dla dzieci. Ocenia je świetna moim zdaniem dziewczyna, ale oprócz tego żeby nie było zbyt subiektywnie to pod spodem każdego produktu są komentarze mam, które również to stosują. Czasami można sprawdzić coś przed kupnem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W koncu,mam chwile dla was 🙂

Na samym poczatku,dziekuje wam bardzo za opinie na temt J&J-sama je wyprobuje,spytalam juz kilka kolezanek i one sa zadowolone aczkolwiek dobiegly mnie sluchy o uczulajacyh wlasciwosciach oliwki z J&J.Sprawdzimy jak bedzie w przypadku,kremow i balsamow 🙂

Mania
Twoj post przyprawil mnie o gesia skorke 😞 Wyobrazam sobie ile to Cie kosztowalo nerwow i stresow.Upadek malego pod Twoja nieobecnosc i druga sprawa,czepliwe uwagi lekarza-przesadzil !! Zdarza sie- a oni po to sa i pracuja na pogotowiu zeby pomoc,wlasnie w takich przypadkach.Powinien zrozumiec Twoja niewiedze spowodowana stresem,mialas prawo zapomniec, nie skojarzyc-nawet gdyby to sie stalo pod Twoim okiem.To jest szok,strach,przerazenie ktre moze spowodowac krotkotrwala utrate pamieci z danej sytuacji.A on swoimi uwagami mysle ze pogarszal sprawe.Ciesze sie ze wszystko sie dobrze skonczylo,a wygladalo tak groznie.Trzymaj sie

Sobolinku
Dziekuje za opinie i link 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka to nieciekawie z tym kluczem :/ bezpieczniej byłoby mieć dwa kluczyki.
Pacuje w sklepie Solar, jakość jest naprawdę super, a za płaszcz zapłacę ok 300 zł mniej więc opłaca mi się 🙂 dlatego jak nic porządnego nie znajdę nigdzie to się zdecyduje na ten od Nas.
Ale mi się chce spać masakrycznie, lecę nakarmić Blankę i do wyra! Buziaczki, słodkich snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...