Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,u nas ziiiiimno ,3 stopnie,do tego ciezka noc,mialam wrazenie ze Zuze cos boli ,pobudka co godzine,
Sobolinku ,myslalam o innych metodach,ale ja w tej chwili do niczego chyba nie mam zaufania,ostatnio moja kolezanka powiedziala mi ze zaszla w ciaze po 9 miesiacach od porodu ,bo sie jej spirala przesunela,najchetniej wrocilabym do moich tabletek,po ktorych nie czulam sie zle i ktore mnie nie zawiodly przez 10 lat,tak juz mam jak czemus zaufam to potem ciezko przekonac mnie do czegos innego,a ja nie chce juz kolejnego dziecka,
Co do ochraniaczy to my jeszcze mamy,ale chyba wyciagne ,bo tylko przeszkadza Zuzi jak wstaje w lozeczku,no i my mmamy taki mega duzy ochraniacz-koc na szczebelkach z tyłu ,bo jak mala wstaje i sobie tak stoi ,to po pewnym czasie zapomina sie i puszcza,a wtedy leci do tyłu na szczebelki,ona wogole nie ma strachu,chyba szybko naucze ja jezdzic na moich kochanych nartach,mysle ze za rok bedziemy smigac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Małamyszko,zdjęcia super,widzę że Michas tak jak moja Zuza z czarnego zrobił się blond,a zdjęcie z gazetami to do wydawnictwa tej gazety powinnas poslac,moze jakas nagrode Ci daja,ze juz od malego przyzwyczajasz dziecko do ich prasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malamyszka napisał(a):
U nas też okropna pogoda. Michaś do żłobka jechał okryty kocem i jeszcze taką nakładkę miał na wózek chroniącą od wiatru. Gruba czapa, rękawiczki, kurtka zimowa itp. Brrrrrrr.


a jak Michał reaguje na rękawiczki?bo my juz zakupiliśmy ,ale wczoraj jeszcze nie nalozylam,dzisiaj juz trzeba bedzie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
malamyszka napisał(a):
U nas też okropna pogoda. Michaś do żłobka jechał okryty kocem i jeszcze taką nakładkę miał na wózek chroniącą od wiatru. Gruba czapa, rękawiczki, kurtka zimowa itp. Brrrrrrr.


a jak Michał reaguje na rękawiczki?bo my juz zakupiliśmy ,ale wczoraj jeszcze nie nalozylam,dzisiaj juz trzeba bedzie,

Michaś śmiesznie reaguje. Jak Mu się ubierze rękawiczki, to przestaje ruszać rękami. Całą drogę do żłobka nie rusza nimi, jak Go wyciągnę z wózka, to też nie rusza, dopiero jak ściągnę rękawiczki, to zaczyna machać łapkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Ania przed chwilą zasnąła, więc mam chwilkę na kawkę z Wami 🙂
Niedawno wróciłyśmy z nowejczęsci silesii. I powiem tak: jestem baaaaaaardzo zadowolona z 2 sklepów dla mamuś. Zrobili nowego SMYKA Megastore, gdzie jest absolutnie wszystko od smoczka po wózek, foteliki. Chodziłam i mi szczena opadła, już się cieszę na przyszłe zakupy, tylko muszę sobie aktywować kartę PayBack, bo tam honorują.
Drugi sklep to H&M. Skompletowałam Ani śliczną czapeczkę, taki półgolfik zamiast szaliczka (super sprawa) i rękawiczki i wszystko w odcieniu morskiego błękitu. BOSKI 😉 Jeszcze kupie jej następny komplet w odcieniu fioletów, bo też mi się podobał, ale musiałam to przetrawić 😉 Różowe też były, gdyby któraś chciała.
Teraz to jestem zadowolona z tej części Silesii, bo mam całodobową aptekę minutkę drogi od domu, to samo z bankomatem no i te sklepy 😉
Dobra koniec tych achów 🙂
Wczoraj byłyśmy na spacerku z tatusiem w biedronce i wyobraźcie sobie, że rajstopki jakby na nas czekały 🙂 Kupiłam 3 pary, ale żadne nie mają ABS. Podczas spaceru Ania miała lodowate rączki i stąd moja dzisiejsza podróż do H&M, bo kiedyś któraś z Was pisała o tych kompletach.

zuzka mnie wkładka nigdy nie zawiodła i jej ufam bezgranicznie. Teraz mam już nowszej generacji więc jest jeszcze lepsza niż te co miałam kiedyś. Wydaje mi się, że te "wypadki" z wkładkami nie miałyby miejsca, gdyby lekarze przed założeniem zrobili porządny wywiad z pacjentką, zrobili USG narządów i ocenili czy nie ma jakiś anomaliów w budowie, które uniemożliwiłyby prawidłowe działanie spirali, dobrali odpowiedni rozmiar spirali !!!(ostatnio się z tym spotkała) No i samo założenie ma ogromne znaczenie. Trzeba być fachowcem również i w tej dziedzinie. Szkoda, że Twoja znajoma się zawiodła, ale tak jak piszę, na pewno to nie jest wina samej spirali.
Ja po tabletkach mam migreny co 2 dni więc u mnie odpadają.
Dziewczyny bardzo dziękuję za cenne opinie odnośnie ochraniacza 😉
My jesteśmy po pierwszej nocce z nową kołderką, poszewką i bez ochraniacza. I powiem Wam, że super 😉 Ania się nie rozkopała, a wcześniej nie mogłam jej przykryć jak jeszcze nie spała, bo automatycznie robiła z nóżek namiocik i po sprawie 🙂 Teraz ładnie śpi w łóżeczku. Jedyny minus braku ochraniacza to to, że wszystko ją ciekawi bo w końcu coś widzi no i smoczek wywaliła 😉 ale spała bez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julik napisał(a):
witajcie
Zuzka czy twoja Zuzia korzysta jeszcze z tego leżaczka bujaczka czy już oddałaś siostrze?


Lezaczek przekazałam siostrze ,bo on unas taki rodzinny jest juz chyba 4 dziecko w nim jest,ja dostalam od kuzynki,ale Zuza mało w nim przebywała,wolała hustawkę,za to Lenka w nim spi ,bo tam jest taka fajna wibracja i jej to odpowiada,a jak jej wylacza wibracje to zaraz dziecko obudzone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
qurcze no ja mam dylemat bo jak Jula była mała to tez w nim spała ale jak miną okres leżenia to się tylko przewalał z kąta w kąt, no i w czwartek go sprzedałam, i jak przyszło mi do pakowania to zaczęłam żałować bo Jula już drugi dzień w nim zasnęła i nie muszę jej nosić na rękach i nie wiem czy wysyłać czy zaryzykować negatywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julik, ja bym wysłała a małą próbowała przyzwyczaić do łóżeczka. Michaś też na początku spał w leżaczku, aż w końcu się wnerwiłam i zaczęła odkładać go do łóżeczka. I teraz ładnie tam śpi w ciągu dnia. A w leżaczku teraz tylko siedzi jak je i chwilkę po tym, żeby sięw brzuszku poukładało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julik napisał(a):
qurcze no ja mam dylemat bo jak Jula była mała to tez w nim spała ale jak miną okres leżenia to się tylko przewalał z kąta w kąt, no i w czwartek go sprzedałam, i jak przyszło mi do pakowania to zaczęłam żałować bo Jula już drugi dzień w nim zasnęła i nie muszę jej nosić na rękach i nie wiem czy wysyłać czy zaryzykować negatywa


hmm ,to masz orzech do zgryzienia,ja też tak miałam zanim sprzedałam huśtawkę w której już Zuza nie chciała się huśtać ,to kilka dni pod rząd jescze ją do niej wkładałam,żeby zobaczyć czy jej się nie spodoba na nowo ,pierwszego dnia owszem bardzo jej się podobało,ale potem jednak stwierdziła ze że nie chce być uwięziona w huśtawce, więc sprzedałam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinek a dlaczego takie kolejki ,jakieś promocje mają czy co?mnie w sumie nie zależy na H&M bo mam w Rybniku,ale dla siebie chciałam jakieś buty na zimę ,bo już sobie obiecuję 3 rok że kupię sobie kozaki ze skóry,bo wiecznie mi nogo marzną,sprzedałam właśnie kolejną rzecz na allegro i stwierdziłam ze mam na buty i wiecie co usłyszałam od A ,jak mu to powiedziałam cyt"świetnie będę miał na kluczyk do auta",bo chyba zgubił i nie możemy jezdzić autem ,al mieliśmy tylko jeden,przeszukał wczoraj cały dom i nie znalazł,zamówilam mu już dzisiaj przywoływacz kluczy ,bo wiecznie ich szuka.
Dziewczyny co ile obcinacie maluchom paznokcie,ja muszę 2x w tyg.a itak jesteśmy podrapani wszyscy,wczoraj Zuzia podrapała Michała w nosie(wsadziła mu tam przez przypadek palce)i krew się lała jakby świnię zabili,biedny mój synuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka
to wszystko przez to otwarcie ten nowej części. Przez hltonównę i te koncerty i imprezy towarzyszące do niedzieli. Jak możesz to przyjedź w innym terminie.
julik mój mąż mi podpowiedział, że jak bardzo nie chcesz go sprzedać to napisz do osoby co go kupiła, że w trakcie pakowania zauważyłaś pęknięcie czy coś podobnego i w tej sytuacji użytkowanie może być niebezpieczne, bla bla bla że bardzo Ci przykro, ale sumienie CI nakazywało tak postąpić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...