Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewcia ja widziałam tą reklamę z autkiem i grzechotką i pomyślałam ze gdybym miała chłopca to bym mu kupiła,
Joanna,mój synuś raczej się nie zakochał(znowu musze go pilnowac zeby mył zeby),oceny w szkole ma ok,nawet lepsze niz w podstawówce,poprostu ściemniał,ale nie ze mną te numery za stara juz jestem,i mam nadzieje ze to był ostatni raz,
Edzia,zobaczysz wszystko będzie dobrze,i na fajnego lekarza trafiłaś w porównaniu z tym co tu ostatnio dziewczyny pisały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
jak Wy widzicie te odstające zebro,Zuza ma tyle tłuszczu ,ze nic nie czuję 😁

U Ani da się to wyczuć, spróbuj na stojąco jak Zuzia naciągnie brzuch. Kasiu nie każde dziecko to musi mieć!


Tez myślę ze nie kazde ale jutro sprawdze ,jak mała wstanie,tylko tak sobie pomyslałam jak skoro ona ma same fałdki na brzuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Łał Sobolinek,piszesz nie jak najarana ,tylko jak poetka

Do poetki jeszcze daleko, ale tak to czuję...
Swoją drogą bardzo ładny zestawik 🙂


No też mi się podoba ,moje ulubione kolory,ale o cenę to nawet nie pytam,bo to Solar ,
Joanna ,a ten zestaw robiłaś sama ,czy narzucają Wam go z góry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jestem taką poetką jak Sobolinek ale
Dla mnie jest to idealny zestaw dla każdej pani,zarówno dla kobiety interesu jak i dla młodej mamy,dla kobiety ceniącej styl i elegancję,ponadczasowe,zawsze modne beże no i hit tej jesieni ,czyli sweterek w kolorze rdzy(chyba dobrze widzę)A torebka poprostu "czaderska"jak to mówi mój Michał.
Joanna wybierz opis Sobolinka,albo poproś ją o więcej i masz wygraną w kieszeni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny których dzieci już raczkują mam pytanie ,czy Wasze maluchy też tak się ślizgają na panelach,oglądałam filmik z Alą Nanusi i sie nie ślizgała,a moja Zuza zwiedza już caly dom ,ale się ślizga i ja to denerwuje,znalazłam na allegro rajstopy z ABS na kolanach i na stopach ale całych czyli z przodu i na podeszwie,i zamówiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka zawstydziłam się, ale dziękuję za miłe słowa. Ja niestety jestem szczera i jak mi coś leży to wygarnę lub napiszę, a ten zestaw za mną chodził całe popołudnie 🙂 i musiałam się z niego wyspowiadać.
Ale fajnie, że Zuzia już tak pomyka. Ania jeszcze nie potrafi 😞
A z tymi rajtkami z ABSem to super pomysł! Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo zabawek ,to moja gwiazdka,dzisiaj znalazła sobie nową zabawkę -koszyk z klamerkami,przez godzinę dosłownie siedziała bez słowa-dźwięku i się bawiła,jakbym dziecka nie miała 🙂
Ja idę spać dziewczynki,wykańcza mnie ten katar,nienawidzę kataru i zatkanego nosa,a co dopiero maja powiedzieć takie nasze brzdące jak maja katar i nie rozumieją co jest grane
Spokojnej nocki życzę Wam Wszystkim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku ja tak często gadam jak najarana do klientek :p hhehe Powiem Ci, ze bardzo dobry pomysł ale niestety nie oglądałam tego filmu albo nei pamiętam, ze oglądałam :/ pomyślę nad tym i spróbuje podpiąć to jakoś w mój opis, który zajął już stronę A4 😁
No i Tobie ZUzka tez dziękuję! Na pewno wykorzystam wasze skojarzenia 🙂 dziękuję :*:*:*
(dobrze widzisz sweterek jest w kolorze rdzy) 😉
A zestaw sama robiłam na szybkiego z rana przed pracą, taki spontan 😁 nikt nie może wiedzieć, że to moje bo głosowanie będzie anonimowe a musiałam zdążyć przed przyjściem koleżanki do pracy, bo przychodzimy we dwie rano.
Ceny są wysokie ale nie masakrycznie. Cena płaszcza 699 zł, spodnie 299 zł, sweter ok 149 zł, czapka 129 zł, szal 129 zł, korale 99 zł, torba ok 249zł, pasek ok 149 zł, rękawki 59 zł. Mogłam sie pomylić + - 20 zł bo mamy bardzo duży asortyment i nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich cen :/ najbardziej to opłaca się kupować na mega wyprzedaży pod konic sezonu, czyli koniec stycznia początek lutego 🙂 bywało, że najtańsze bluzki na lato (wtedy mega wyprzedaż jest pod koniec sierpnia) kosztowały 15 zł! Także jak Solar to na wyprzedaży 😁 Chyba, że się zgłosicie do mnie, to jeśli jeszcze nie wykorzystam limitu to,coś Wam Wezmę na zniżkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka z tymi klamerkami to ostrożnie, ja bym się bała, że włoży sobie do buzi za głęboko, już kiedyś Blanka bawiła się takim młotkiem dla dzieci to sobie prawie go do buźki wepchała i bylaby tragedia :/
Swoją drogą młody nieźle nabroił tym udawaniem 🙂 następnym razem już nie przechytrzy mamy 😁

Sobolinku ja cenię sobie w ludziach szczerość 🙂

Zuzka dobranoc, oby Ci katarek nie dokuczał w nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Sobolinku ja tak często gadam jak najarana do klientek :p hhehe Powiem Ci, ze bardzo dobry pomysł ale niestety nie oglądałam tego filmu albo nei pamiętam, ze oglądałam :/ pomyślę nad tym i spróbuje podpiąć to jakoś w mój opis, który zajął już stronę A4 😁
No i Tobie ZUzka tez dziękuję! Na pewno wykorzystam wasze skojarzenia 🙂 dziękuję :*:*:*
A zestaw sama robiłam na szybkiego z rana przed pracą, taki spontan 😁 nikt nie może wiedzieć, że to moje bo głosowanie będzie anonimowe a musiałam zdążyć przed przyjściem koleżanki do pracy, bo przychodzimy we dwie rano.
Ceny są wysokie ale nie masakrycznie. Cena płaszcza 699 zł, spodnie 299 zł, sweter ok 149 zł, czapka 129 zł, szal 129 zł, korale 99 zł, torba ok 249zł, pasek ok 149 zł, rękawki 59 zł. Mogłam sie pomylić + - 20 zł bo mamy bardzo duży asortyment i nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich cen :/ najbardziej to opłaca się kupować na mega wyprzedaży pod konic sezonu, czyli koniec stycznia początek lutego 🙂 bywało, że najtańsze bluzki na lato (wtedy mega wyprzedaż jest pod koniec sierpnia) kosztowały 15 zł! Także jak Solar to na wyprzedaży 😁 Chyba, że się zgłosicie do mnie, to jeśli jeszcze nie wykorzystam limitu to,coś Wam Wezmę na zniżkę 🙂

Polecam film bo warto. To biografia Karen Blixen, właśnie na podstawie jej książki nakręcili Pożegnanie z Afryką no i jeszcze młody Robert Redford 🙂 Mmmmm ale się rozmarzyłam i to na noc, hehe
Zestaw jest rewelacyjny, naprawdę. Masz gust i smak, a to ważne w tym zawodzie.
Ja mam jedną bluzkę z Solara (dostałam) i jest super, nic się z nią nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku cieszę się, ze jesteś zadowolona z bluzki 🙂 Jakość jest naprawdę dobra, oczywiście jak wszędzie zdarzają się felerne wyjątki, ale ogólnie ja mam sporo rzeczy od Nas i większość przetrwała już 3 lata 😁 (Ale reklama :p )
Dzięki za komplement, w tym fachu muszę szybko dobierać takie zestawy! Nauczyłam się tego właśnie u Nas, wcześniej nie przywiązywałam dużej wagi do tego czy wszystko co ubieram pasuje do siebie, zwłaszcza kolorystycznie. A teraz aż za bardzo uważam no i najgorsze jest to, ze w myślach oceniam sobie ludzi na ulicy jak są ubrani :/ a sama nie jestem idealnie ubrana....ale to już takie zboczenie zawodowe :/
A jeśli chodzi o szczerość to ja wolę najgorszą prawdę od udawania i kłamstwa 🙂 nie obrażam się i lubię krytykę...jednak jeśli naprawdę z czymś się nie zgadzam, zupełnie i na 100% to potrafię wybuchnąć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Zuzka u mnie tez jets podobnie bo jak M nie ma w domu to wszystko zrobie, a jak jest to nic nie idzie z godnie z planem !! CO to jest takiego?? I moj tez ciagle w domu grzecznie siedzi hehe 😜
No i co do blizny to mnie bolala tak jak ciebie tydzien i tez moja blizna ma 12 cm 😉
Joasiu wiec M nie poszedl z tym palcem do lekarza, zrosl mu sie tak i teraz ma karakana !!! Tak chcial to tak ma zgina prawie do konca, ale tak odstaje troche i troche czasem boli. Co zrobisz jak taki uparty jak osiol !
Jejku czytam o tych drzemkach u mnie Ala bierze jedna kolo 1 i spi godzine lub max 2 hmmm mam nadzieje, ze to nie za malo..
Malamyszko kurcze dobrze, ze sie wyjasnilo z tymi plamieniami, ciekawe co u mnie jest przyczyna ja niee biore zadnych wiec to cos innego musze isc do gina we Wrzesniu mialam miec cytologie, ale nie mam teraz kasy na lekarza 🤔
Zuza u mnie ALa w wozku tez nie zasnie nie ma mowy jak byla mniejsza to sie zdazalo ale ostatnio to nic z tego, ale to tez temu ze wybieram pory ktore nia sa jej drzemka, wole jak spi w lurzeczku bo wtedy pospi dluzej 😉
Joasiu nie pomoge ci z tym zdjeciem bo nie mam do tego glowy jakos wypadlam z wprawy z jezykiem polski i nie umiem juz tak ladnie ubierac w slowa tego co chcialabym powiedziec, a kiedys bylam w tym naprawde dobra hehe 😜 Powodzenia!
Jejku Edziu 😞 3majcie sie tam mam nadzieje, ze badania wyjda ok. U nas tez dzis kilka udezei w glowe zaliczonych az sie boje 😞 Czuje sie jak niedobra matka w pracy dzis upadla w lurzeczku turystycznym bo stala i marudzila zeby ja wyjac a ja przekladalam pranie bo mialam dzis duuuuzo roboty i nagle tylko ryk uslyszalam M tam do niej podbiegl a ona pod te dno tam nogami wleczla i udezyla sie o te rurki co sa konstrukcja co za Gowniane te lurzeczko za przeproszenie zeby to sie tak latwo odlozylo tak sie martwilam bo udezyla sie kolo skroni 😞 😞 😞 i miala czerwone dlugo, ale zachowywala sie normlanie, a puzniej w domy z siedzenia bec na dywan z mojej winy bo wyciagalam z pod niej koniuszek przescieradla i myslalam ze nie upadnie ehhh o czym ja mysle !!! Dziewczyny trzeba tak uwazac !!!! Dzis juz myslalam, zeby zabarc stelarz i spac na samaym materacu tak jak ty Joasiu bo Ala ze mna spi codziennie!!! musze tak zrobic !!
Alwo dobrze, ze u ciebie wsio ok 🙂 powodzenia w pilnowaniu heheh
Sobolinku hmmm musze zaobserowac te rzeberka u Aluni u nas ostatnio z kolei strzela Ali bardzo w lopatkach !!! Az sie boje ze to po wypadku cos. Dajcie znac czy u waszych maluchow tez tak sie moze dzieje ???
Zuza u mnie Ala tez sie slizga po odlodze i juz chyba nic z tym nie zrobie bo rajstopek z apsm nie widzialam 😉
uff sorki ze tak haotycznie ale odpisywalam odrazu czytajac heheh
Juz chyba wystarczy na dzis- uciekam kochane jutro zajaze buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
U nas chyba będzie dziś ciężko. Ania od 4 nie śpi tylko sobie gada, a więc i ja nie śpię 😞 Skąd ona ma tyle energii???
nanusiu u Ani nic nie strzela w łopatkach, ale jak ją podnoszę do góry to czasami czuję, jakby się te wszystkie kostki w niej ruszały. To wszystko jeszcze jest miękkie i w fazie kostnienia. Jak Cię to niepokoi to pokaż Alę lekarzowi, ale pewnie to nic takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek mamusie

My wstałyśmy godzinę temu 🙂
Sobolinku jak Ty wytrzymasz do wieczora ?
Joanna ,jak Zuza bawiła sie klamerkami to siedziałam przy niej i pilnowałam ,bo samej bym jej z klamerkami nie zostawiła ,za dużo tam małych części,zresztą ja teraz to ją muszę pilnowac nonstop,nie to co kiedyś,ona wszędzie łazi,a my mamy kominek w domu i tylko nim ogrzewamy dom,a małej się bardzo podobają migające światełka w nim ,zaraz jadę kupić osłonę przed kominek,ale nie wiem czy to coś da bo jak zacznie chodzić to ją będzie przesuwać ,nie chcę wszystkiego chować, przed nią ale na moje nie nie nie na razie reaguje śmiechem 😁A z całego zestawu najbardziej podoba mi się torebka,ja to wogóle mam świra na punkcie torebek i butów 😜Czego mój A nie potrafi zrozumieć,jak kazdy facet zresztą
Nanusia,mojej Zuzi też strzela w rękach,nie wiem dokładnie w którym miejscu,ale czasami jak podnoszę jej rączki do góry np.w czasie ubierania,albo rozbierania,
Dziewczyny czy Wasze dzieci też uwielbiają TV, bo mnie mały telewidz rośnie,zwaszcza jeśli chodzi o reklamy z dziećmi,a staram się jak najmniej oglądać przy niej TV, tylko że A jest maniakiem Comedy Central,które jak dla niego mógłby oglądać 24/h powiedział mi kiedyś że możemy zrezygnować z TV ale Comedy zostaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka moja Ania też lubi spojrzeć na TV, ale jej nie daję za bardzo. Najbardziej lubi jak słyszy piosenkę z Na dobre i na złe, bo rano staram się oglądać powtórki, a szczególnie lubi jak lecą napisy na filmach 🙂 I jeszcze wieczorem interesuje się faktami 🙂 Dywan ma równolegle do TV więc teoretycznie nic nie widzi, ale siedząc potrafi tak się wygiąć i rączki wesprzeć na kolankach, że widzi wszystko i się cieszy. A jak jest o polityce i mówi kaczka to go skutecznie zagłusza 🙂 🙂
Moja Ania jeszcze nie raczkuje, ale też nie mogę jej zostawić nawet na kilka sekund na dywanie, bo się błyskawicznie przemieszcza do brojenia 🙂
Jeśli chodzi o spanie, to spokojnie dam radę. Teoretycznie teraz mogłabym się położyć przy Ani bo śpi, ale pierze mi się już 2 pranie i 3 czeka w kolejce. No i leczo mam dziś w planie 🙂 A jak się obudzi to trzeba mieć oczy z tyłu głowy i z roboty nici 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku - wystające żebro? Kurcze, muszę to przyuważyć u Michałka, bo przyznam, że nie sprawdzałam nigdy tego. Więc chyba u nas jest ok, ale sprawdzić nie zaszkodzi.
Zuzek - u nas też pełno tłuszczyku, może dlatego nic nie zauważyłam. 😉
Nanusia - u nas nic nie chrobocze w łopatkach, ale tak jak u Sobolinka jak podnoszę Michasia, to czasem aż czuję jak się kostki przemieszczają. Czasem się boję, żeby czegoś nie uszkodzić ale jak na razie to nic się nie stało.
Co do tv to Michaś uwielbia. Szczególnie jak są reklamy i coś miga w telewizji.
Sobolinek, a może wpadłabyś do mnie zrobić pranie? Ja się zabieram do tego od 3 dni. Dziś chyba mi się wieczorem uda.

Mam jeszcze pytanie do mam chłopców. Czy Wasi mężczyźni przy przewijaniu też tak łapią się zaptaszka? Michaś to uwielbia. Złapie i ciągnie bo chce się pobawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przypomniało mi się jeszcze jedno.
Ostatnio Ani dawałam do jedzenia chlebek z margaryną. Je jak dorosły tylko muszę jej trzymać kanapkę jak ciągnie kawałki ząbkami i dziąsełkami. Oczywiście skórkę ja obgryzam. Po kilku dniach wyskoczyły Ani na łokciach i buźce szorstkie plamy i krostki i doszłam, że to chyba ta smakowita de lux jest pełna chemii. Byłam święcie przekonana, że niemowlakom nie daje się masła, a czymś musiałam kanapkę posmarować. I zapytałam wczoraj teściową i powiedziała mi, że do 3 roku życia daje się tylko masło, bo zawiera cenny cholesterol, który jest potrzebny do rozwoju układu nerwowego naszych maluszków, wit D i inne cenne składniki. Ciekawe ile mam wierzy super niani w reklamie Ramy...
To taka dygresja, może któraś skorzysta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...