Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julik to chyba taka pogoda ,mój A tez łzai połamany,a swoja drogą to nie zazdroszcze tesciowej ,normalnie jest jak moja mama ,i Zuza tez tek własnie reaguje na babcie,a jak zostala u niej 2x na 2 godz to potem do konca dnia nie mogłam je uspokoic ,tak płakała,podobno dzieci wyczuwaja ludzi ,jak zwierzęta,co do psów to ja tez je kocham ale pies na blokach to raczej nie dla mnie a juz wogóle taki duzy jak np Berta,no i niewyobrazam sobie teraz przy dziecku pakowac psa i dziecko zeby wyprowadzic zwierze ,a moja Zuza na wszystkie zwierzeta tez kiedys mówiła hau hau nawet na ptaki ,teraz na koty mówi amam zamiast miał miał,tez myslelismy ze nie mówi tata i mama ale wczoraj jak A przyszedł do domu to woała tata,czyli wie o co chodzi ,ogólnie zauwazyłam ze ostatnio zrobiła sie bardziej rozumna ,jak jej powiem ze ma przyniesc pampersa to przyniesie,jak zapytam gdzie sie robi kupke to przynosi mi nocnik,nic ze ma juz zrobiona w pieluche 😉
Joanna,ten Solar to w Rybniku w Focusie,tylko ze ja widziałam ze te dziewczyny maja te dodatki zielona i pomaranczowe ale ubrane były w zwykle czarne spodniczki i t-shirty albo czarne spodnie i czarne swetry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku pytałas o rosół ,jak jedlismy to A stwierdził ze nie widzi różnicy ,nie wiem czy to komplement ,pomieidzy tym a tym co robie zwykle,bo w sumie ja zawsze tak robie jak tam było napisane z ta róznica ze warzywa dodaje jak mi sie mieso zagotuje ,ale to itak nie byl ten rosół jaki chciałam i chyba w nastepna niedziele skusze sie i zrobie makaron sama .nie poddaje sie,
Dziewczyny ja tez nie zamykam szafek Zuzi ,powyjmowałam jedynie to co było niebezpieczne w sumie zaglada mi tylko do jednej bo tylko jedna mam reszta to szuflady które sa za ciezkie dla niej,ale Michał postanowił pozaklejac bo najpierw to zamykał przed nia drzwi a ta ryczała bo przeciez jego pokoj to kraina zaczarowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku pytałas o rosół ,jak jedlismy to A stwierdził ze nie widzi różnicy ,nie wiem czy to komplement ,pomieidzy tym a tym co robie zwykle,bo w sumie ja zawsze tak robie jak tam było napisane z ta róznica ze warzywa dodaje jak mi sie mieso zagotuje ,ale to itak nie byl ten rosół jaki chciałam i chyba w nastepna niedziele skusze sie i zrobie makaron sama .nie poddaje sie,
Dziewczyny ja tez nie zamykam szafek Zuzi ,powyjmowałam jedynie to co było niebezpieczne w sumie zaglada mi tylko do jednej bo tylko jedna mam reszta to szuflady które sa za ciezkie dla niej,ale Michał postanowił pozaklejac bo najpierw to zamykał przed nia drzwi a ta ryczała bo przeciez jego pokoj to kraina zaczarowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny czy szczepionka u was przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi jest płatna??? bo nas zapisali na kolejne szczepienie w lipcu a pani mówiła, ze to będzie płatna i teraz tak patrze w kalendarz szczepien, ze powinna byc bezpłatna i nei wiem czy na penwo o tej szczepionce pani mówiła:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
dziewczyny czy szczepionka u was przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi jest płatna??? bo nas zapisali na kolejne szczepienie w lipcu a pani mówiła, ze to będzie płatna i teraz tak patrze w kalendarz szczepien, ze powinna byc bezpłatna i nei wiem czy na penwo o tej szczepionce pani mówiła:/

Nie wiem Asiu, zapytam w środę mamę i Ci powiem, a może miała na myśli ospę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
No właśnie na ospę nie szczepię, bo i tak ją złapie i tak,a szczepienie to tylko odroczy termin, ja nie byłam szczepiona i mam jedną bliznę na piersi 🙂 ospa nei jest obowiązkowa, a ona mówiła o obowiązkowej, będę wdzieczna jak spytasz mamę o kolejne szczepienie 🙂 dzieki

Nie ma sprawy, a dlaczego piszesz, że ospa będzie odroczona. To jest szczepionka na całe życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mnie tem komputer nie słucha
Sobolinku ja tez wczoraj zrobiłam gofery jak to mówi mój synus,ale ja nie daje do ciasta na gofry i nalesniki proszku do pieczenia,bo jak dawałm to mi to za duze rosło i uciekało bokami a nalesniki robiły sie jak placki
Nic juz nie popisze bo 5 min mi sie strona otwiera ,papa do jutra,dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak, jak w końcu udało mi się wejść, to nikogo już nie ma.

Byłam dziś u ortopedy z tą moją nieszczęsną ręką. Okazało się, że ścięgna haratają się o kość i tam gdzieś powoli może zbierać się woda potem i dlatego mnie tak boli (wszystko przez Michasia - za dużo waży a ja go podnoszę). Dostałam zastrzyk w to bolące miejsce (czułam jakby mi w kość wbijali) i podobno ma minąć do paru dni. Jutro i pojutrze jeszcze ból i opuchlizna a ja oczywiście sama, bo Paweł w pracy.

A jak Mu się żaliłam, że mnie to boli, to mi powiedział, że nie jest moją przyjaciółką, żeby mnie pocieszać. On może mnie tam zawieźć, iść ze mną do ortopedy ale moich żalów nie będzie słuchał i mam się iść Wam wypłakać. Więc płaczę, że mnie boli. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
dzięki dziewczyny jakoś się trzymam, powiem wam że grzechem było siedzieć w domu jak 18 stopni na zewnątrz trzeba było iść na spacerek popołudniowy, trochę się wypociłam ale to nawet mi pomogło.

wiecie byłyśmy u dentysty i zaraz mnie ochrzanicie że taki alarm podniosłam ale to nie próchnica 🙃 wystarczyło oczyścić ząbek. Dentystka powiedziała że jakby była rzeczywiście próchnica to warto ząbek lapisować chociaż to bardzo trudne u tak małych dzieciaczków, a lakierować czy lakować jeszcze nie radziła bo za wcześnie ok. 3 roku, jak już wszystkie wyjdą i jak są rzeczywiście podatne na próchnicę.

Zuzka jak czytałam jak ty pisałaś o swojej mamie to właśnie myślałam że opisujesz mojego K. mamusię.

Evek to się nieźle urządziłaś przed weselem, ale widzę że wszystkie miały jakieś przeboje z włosami, ja kiedyś też miałam marchewę, jak chciałam z brązu zrobić blond.

Joasiu teraz jest 4 dawka przeciw błonicy, krztuścowi i tężcowi (to co było w 2,3,5miesiącu trzy wkłucia) to jest szczepienie obowiązkowe i jeśli chcesz żeby kłuli 3 razy to nic nie płacisz a jak chcesz 3w1 to płacisz ok. 130zł w zależności od apteki.

a to nasza poczekalnia
http://www.youtube.com/watch?v=aU9Q0J7qpU0
http://www.youtube.com/watch?v=FcSkptIrc2k&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale super Blanusia bawi się na osiłku i najlepsze te buzi z otwartą buzią o którym rozmawiałyśmy rano 😁 😁 😁 😁
a osiołki są oczywiście na allegro 🙂 🙂
http://allegro.pl/pompowany-konik-osiolek-do-skakania-skoczek-i2173992522.html
http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=d&string=konik+do+skakania
ja widziałam w sklepie po 45zł

Malamyszko uważaj na siebie żebyś nie miała żadnych komplikacji później, może spróbuj jak najmniej Michałka nosić. A z tym ząbkiem to po prostu twojej dentystce nie chciało sie męczyć za kilka zł z takim brzdącem, bo niestety trzeba zabieg wykonać na siłę,nic nie boli i trwa 2 minuty ale Jula dziś też nie chciała otwierać buźki, no i ma wadę bo ząbek jest wtedy czarny. U nas jeden zabieg kosztuje 10zł /ząbek chociaż widziałam ceny w internecie nawet za 50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...