Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
To nieźle macie dziewczyny z tymi zwierzęcymi fobiami... Ja tam niczego się nie boję (choć niektóre żuki mają nieprzyjemnie czepne łapki), ale much na ten przykład nie znoszę, wydają mi się brudne i roznoszące zarazki, a do tego w pamięci mam te brzęczące z rana denerwujące muszydła, gdy pospać jeszcze się chciało, więc łapka u mnie zawsze na straży 😜 opanowałam też trudną sztukę zabijania much dłonią (potem oczywiście mycie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):
no i jak z mężem na ryby pójdę to robaka sama też nałożę oczywiście glizdę bo tych larw już nie beeee wtedy to już wolę na chleb lub kukurydzę łowić 🙂

Wiem o czym piszesz, MADY okropne białe larwy z mięsa fujjjjjj mój dziadek na nie łowił czasami, ja też wolałam dżdżownice (szczególnie wyciągać je z ziemi). Tak się fanie ciągnęły hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilyscie w obcasach mamy? bo moja królewna właśnie zaczyna,wieczorem wrzuce filmik,
Sobolinku Zuza z owoców lubi tylko truskawki i banany(chociaż to podobno warzywo) no i jabłka,tylko co to bedzie jak truskawki sie skoncza ,wczoraj dawałam jej brzoskwinie ale pluła,
wczoraj widzialam fajny przepis na rybke na mamusiach styczniowych,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
no i jak z mężem na ryby pójdę to robaka sama też nałożę oczywiście glizdę bo tych larw już nie beeee wtedy to już wolę na chleb lub kukurydzę łowić 🙂

Wiem o czym piszesz, MADY okropne białe larwy z mięsa fujjjjjj mój dziadek na nie łowił czasami, ja też wolałam dżdżownice (szczególnie wyciągać je z ziemi). Tak się fanie ciągnęły hehe

albo czerwone ojjj aż mnie ciarki przeszły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Sobolinku pamietasz to siano na glowie Zuzy?robia jej sie z tego loki, 🙃

No widzisz jak fajnie 🙂 Super, to będzie podobna do Ania, bo Anka ma z tyłu loki (po tatusiu hehe)

Gabryś też ma loki tylko nie wiemy po kim 😉 może po cioci chociaż jak ja byłam mała to miałam loki później się wyprostowały a teraz to nawet po kręceniu prostują się raz dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
chodzilyscie w obcasach mamy? bo moja królewna właśnie zaczyna,wieczorem wrzuce filmik,
Sobolinku Zuza z owoców lubi tylko truskawki i banany(chociaż to podobno warzywo) no i jabłka,tylko co to bedzie jak truskawki sie skoncza ,wczoraj dawałam jej brzoskwinie ale pluła,
wczoraj widzialam fajny przepis na rybke na mamusiach styczniowych,

hehe ja chodziłam, ale jak byłam większa, a ANia teraz chodzi w naszych papciach 🙂 Anka ma takie zrywy owocowe, raz zjadła całego banana, innym razem kaszkę z truskawkami, jabłko. Dziś jej zrobię sałatkę z banana i brzoskwini, ciekawe co zrobi.
Najbardziej jej smakują te okrągłe wafle ryżowe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
no i jak z mężem na ryby pójdę to robaka sama też nałożę oczywiście glizdę bo tych larw już nie beeee wtedy to już wolę na chleb lub kukurydzę łowić 🙂

Wiem o czym piszesz, MADY okropne białe larwy z mięsa fujjjjjj mój dziadek na nie łowił czasami, ja też wolałam dżdżownice (szczególnie wyciągać je z ziemi). Tak się fanie ciągnęły hehe



bleee,ja tam sie robali nie boje ale brzydze wszystkiego co obślizłe ,np ogona myszy,za to jak do odmku lezą pająki,zwłaszcza na zime to A zawsze mnie woła zebym je wyrzuciła za okno ,bo ja przesadna jestem i nie zabiję,biore go za nóżke i hop za okno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
alwo napisał(a):
no i jak z mężem na ryby pójdę to robaka sama też nałożę oczywiście glizdę bo tych larw już nie beeee wtedy to już wolę na chleb lub kukurydzę łowić 🙂

Wiem o czym piszesz, MADY okropne białe larwy z mięsa fujjjjjj mój dziadek na nie łowił czasami, ja też wolałam dżdżownice (szczególnie wyciągać je z ziemi). Tak się fanie ciągnęły hehe[/quote}
bleee,ja tam sie robali nie boje ale brzydze wszystkiego co obślizłe ,np ogona myszy,za to jak do odmku lezą pająki,zwłaszcza na zime to A zawsze mnie woła zebym je wyrzuciła za okno ,bo ja przesadna jestem i nie zabiję,biore go za nóżke i hop za okno


a fujjj za jaką nóżkę u mnie to kartka słoik do ręki nie wezmę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
Sobolinku pamietasz to siano na glowie Zuzy?robia jej sie z tego loki, 🙃

No widzisz jak fajnie 🙂 Super, to będzie podobna do Ania, bo Anka ma z tyłu loki (po tatusiu hehe)

Gabryś też ma loki tylko nie wiemy po kim 😉 może po cioci chociaż jak ja byłam mała to miałam loki później się wyprostowały a teraz to nawet po kręceniu prostują się raz dwa 🙂


ja jak sie zobaczyłam w srode rano ,po wtorkowej burzy to myślałam ze to nie ja ,normalnie na głowie miałam mokra włoszkę,dopiero jak umyłam to sie wyprostowały na szczotce ,na starosc zaczynaja mi falowac ,ale mam kumpele ktora miała proste jak druty i w 2 klasie liceum zrobiły sie jej spreżynki ,dosłownie ,ona je zapuszczała a one jakby nie rosły ,oczywiscie jak takiego wyprostowała to był do pasa a normalnie do ramion ,alez ona była nieszczesliwa,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja chyba nie odzwyczaje Zuzy od pampka ,ona lata po dworze w samych majtkach albo bez i sika dosłownie co 5 min ale co sie dziwic skoro pije prawie 3 litry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Ania szuka już jedzenia 🙂 zjada okruszki z ziemi, sięga po blatach w kuchni 🙂 Śmieszna jest bo cały czas coś podjada, ale dzięki temu nie wymiotuje, a i tak więcej je niż wcześniej. Zaraz zrobię jej obiadek.

to świetnie tylko się cieszyć 🙃
Gabryś też mi ściąga z blatów już a jak głodny to albo do kuchni idzie i woła albo staje obok swojego krzesełka do karmienia i wchodzi i patrzy co ja robie czy idę coś mu przyszykować czy nie: SMACZNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
dziewczyny ja chyba nie odzwyczaje Zuzy od pampka ,ona lata po dworze w samych majtkach albo bez i sika dosłownie co 5 min ale co sie dziwic skoro pije prawie 3 litry
no pewnie dużo pije to i siusia mój też jeszcze sika bez opamiętania a właśnie ta dziewczynka wczoraj to ok roku sama zaczęła wołać bo jak siku zrobiła to ciągnęła za pieluszkę żeby jej zdjąć ale za to mówiła że przeboje miała jak smoka chciała wyeliminować jednym słowem co dziecko to inna kombinacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nie obrałam ziemniaki zaglądam i co uciekły wszystkie pięknie 😠 jednym słowem napisałam nie w porę albo żadnej nie chce się ze mną pisać 😉 ale ja też muszę uciekać obiad sam się nie zrobi a mąż za 2h będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...