Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

nanusia69 napisał(a):
No i Zuza w sumie nie ma co sie tak cieszyc z tego, ze tak latwo prawko mozna dostac. Bo tu masa ludzi wlasnie ma to prawko, a wogle nie umie jezdzic i stawia bardzo duzo zagrozenie na drodze !! No i kolejna rzecz tutaj jest owiele latwiej jezdzic bo sa same automaty. JA nie umiem begowka wogle !! Tylko automat. Mozesz kupic sobie jak chcesz sa duzo tansze, ale po co tu na te drogi i korki tylko automat


a ja z kolei nigdy nie jezdzilam automatem ,strasznie sie tego boje ,a mielismy juz okazje kupic niejeden samochod wlasnie z automatem bo u nas tansze sa wlasnie w automaxcie czyli odwrotnie jak w US ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
No i Zuza w sumie nie ma co sie tak cieszyc z tego, ze tak latwo prawko mozna dostac. Bo tu masa ludzi wlasnie ma to prawko, a wogle nie umie jezdzic i stawia bardzo duzo zagrozenie na drodze !! No i kolejna rzecz tutaj jest owiele latwiej jezdzic bo sa same automaty. JA nie umiem begowka wogle !! Tylko automat. Mozesz kupic sobie jak chcesz sa duzo tansze, ale po co tu na te drogi i korki tylko automat


a ja z kolei nigdy nie jezdzilam automatem ,strasznie sie tego boje ,a mielismy juz okazje kupic niejeden samochod wlasnie z automatem bo u nas tansze sa wlasnie w automaxcie czyli odwrotnie jak w US ,

widze, ze to kwestia przyzwyczajenia. Ja uwielbiam automat, ale nie mam porownania puki co. Ponoc biegowke bardziej czujesz i skupiasz sie na jezdzie. Automat tylko wciskasz gaz i hamulec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanusia69 napisał(a):
zuzka napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
No i Zuza w sumie nie ma co sie tak cieszyc z tego, ze tak latwo prawko mozna dostac. Bo tu masa ludzi wlasnie ma to prawko, a wogle nie umie jezdzic i stawia bardzo duzo zagrozenie na drodze !! No i kolejna rzecz tutaj jest owiele latwiej jezdzic bo sa same automaty. JA nie umiem begowka wogle !! Tylko automat. Mozesz kupic sobie jak chcesz sa duzo tansze, ale po co tu na te drogi i korki tylko automat


a ja z kolei nigdy nie jezdzilam automatem ,strasznie sie tego boje ,a mielismy juz okazje kupic niejeden samochod wlasnie z automatem bo u nas tansze sa wlasnie w automaxcie czyli odwrotnie jak w US ,

widze, ze to kwestia przyzwyczajenia. Ja uwielbiam automat, ale nie mam porownania puki co. Ponoc biegowke bardziej czujesz i skupiasz sie na jezdzie. Automat tylko wciskasz gaz i hamulec 😉


coś w tym jest ,np jak redukujesz bieg na niższy zeby potem gwałtowniej przyspieszyć ,nie umiem tego okreslic ,ale tak jak piszesz wtedy czuje sie ta moc w auice(jesli taka ma 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanusia69 napisał(a):
Zuza 🙂 zapomnialam napisac, ze ci pani w przychodni ladnego komplementa dala, ale ja ci powiem, ze ja tez bym pomyslala, ze jestes siostra Michala , a nie mama 😁



hmmm..on tak staro wygląda ?czy ja tak młodo? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula napisał(a):
zuzka napisał(a):
Asiula słyszałaś ze prezydent podpisał nowelizacje i egzaminy po nowemu dopiero za rok?


Słyszałam, i cieszy mnie to, może przez ten roku uda mi się zmobilizować i zdobyć prawko 😆


z tego co pisałas i jesli dobrze pamietam to testy masz zdane?więc to moze dla Ciebie ta nowelizacja , 😉?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaszka się gotuje, więc mam 20 minut na wzięcie prysznica, a potem"wykończeniówka" kaszki i lulu 🙂 Dobrej nocy Dziewczyny 😘

PS. Czeka mnie sporo zmywania w zlewie 🥴 Jak wracamy wieczorem to zajmuję się Ulą (jeśli nikt do świetlicy nie przyjdzie) i wolę odpocząć wieczorkiem niż za gary się brać, a mój ślubny niestety nie z tych co to sam się domyśli, żeby pozmywać 🤢 i efekt jest taki że piętra się zrobiły... Myślałam, że jutro razem pozmywamy, ale o 19 mąż ma prowadzić spotkanie organizacyjne koła gospodyń 😜 Więc sama będę musiała przy zlewie stanąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Asiula napisał(a):
zuzka napisał(a):
Asiula słyszałaś ze prezydent podpisał nowelizacje i egzaminy po nowemu dopiero za rok?


Słyszałam, i cieszy mnie to, może przez ten roku uda mi się zmobilizować i zdobyć prawko 😆


z tego co pisałas i jesli dobrze pamietam to testy masz zdane?więc to moze dla Ciebie ta nowelizacja , 😉?


Ba, pewnie że tak, jeden telefon do prezia i nowelizacja podpisana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
Zuza 🙂 zapomnialam napisac, ze ci pani w przychodni ladnego komplementa dala, ale ja ci powiem, ze ja tez bym pomyslala, ze jestes siostra Michala , a nie mama 😁



hmmm..on tak staro wygląda ?czy ja tak młodo? 😜


on normalnie na swoj wiek, a ty wygladasz mlodo poprostu 😉 do tego widac, ze dobrze sie dogadujecie wiec mozna pomylic was z rodzenstwem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja ksiezna sie cos rozespala dzis juz 2h znowu spioszy 😁 supcio. Wogle mialam was pytac, czy wasze maluszki tez tak marudza o wszystko. Ala jak cos chce, albo jej zabiore to odrazu jest protest i darcie sie. Zawsze od samegopoczatku olewalam to i sie tym nie przejmowalam, ale ona nie zamierza przestac tego robic, nie rusza ja to, ze mnie to nie rusza hahaha mala cwaniara 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanusia69 napisał(a):
moja ksiezna sie cos rozespala dzis juz 2h znowu spioszy 😁 supcio. Wogle mialam was pytac, czy wasze maluszki tez tak marudza o wszystko. Ala jak cos chce, albo jej zabiore to odrazu jest protest i darcie sie. Zawsze od samegopoczatku olewalam to i sie tym nie przejmowalam, ale ona nie zamierza przestac tego robic, nie rusza ja to, ze mnie to nie rusza hahaha mala cwaniara 😉



u mnie jest identycznie ale ja nie zamierzam jej odpuszczac ,bo moze byc coraz gorzej,a w przyszłosci to wogole wejdzie mi na glowe,musi wiedziec kto rzadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula napisał(a):
Dobra, teraz to już na serio się żegnam, bo kasza mi dojdzie a ja do łazienki nie dotrę nawet 😜

Dobrej nocy 😘 I do następnego razu 😘


Dobranoc Asiula,spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...