Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Daj znać Zuzka jak tam Adrian, czy już nie miał uczulenia, jak nie to to będziemy myślały dalej 😉

Blanka z kolei tylko słoiczkowe obiadki je, moich nie chce 😞 a niania przychodzi, bez niej bym nie dała rady pracowac, bo ona ją odbiera jak ja mam zmiany pozniejsze, ale zostac z nią nie moze na cały dzien bo studiuje dziennie 😞 konczy zazwyczaj o 16:30 :/ nie wiem co ja zrobie jak w drugim semestrze bedzie miala czasem dłuzej zajecia :/ bede musiala się prosic kierowniczki, zeby mi w te dni dawala poranne zmiany :/ mam nadzieje, ze się to jakos ulozy, bo to dla mnie ogromny stres!
Julik masz taką małą spryciule w domu jak ja 🙂, dzisiaj wspieła się na narożnik! Nagrałam ją pozniej postaram się wrzucic na youtuba!

Sobolinku chciałabym, zeby Blanka tyle jadła 😉 2 soliczki duze na raz to chyba zje ale za rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna z Balnusi to już baraardzo duża spryciara 🙂 Super się wdrapuje 😁 😁 😁 Moja Ania tak jeszcze nie potrafi, choć do wanny próbuje się dostać i póki co ją podgryza 🙂
Co do obiadków to Ania też woli słoiczkowe, bo ja nie gotuję tradycyjnych obiadów (pisałam o tym wcześniej) Choć jak zrobię czasami ziemniaki z sosem do czegoś tam to taką brejkę wcina że aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy to możliwe, ze Blanka przez to że zaczęła jeść mleczko z kaszką, które jest gęste nie potrafi już pić samego mleczka i wody??? Kurcze krztusi się strasznie albo mleczkiem albo wodą i nie chce przez to jeść :/ :/:/ Próbowałam dać do butli smoczek z mniejszą dziurkę ale jest to samo :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu w tym Ci nie pomogę, bo my z butli nie pijemy 😞
Dziękujemy za miłe słowa 🙂 Kiedyś Ania nie lubiła obiektywu, a teraz już wie co to jest i ma z tego radochę (a tatuś jeszcze większą hehe)

Wiecie co tak teraz przeglądam wszystkie nasze panny na zdjęciach i kurczę moja Anka przypomina chłopaka 😞 Nawet na ulicy się fascynują ślicznym chłopczykiem (fakt, mamy niebieski kombinezonik, czapeczkę i rękawiczki 🙂 ale nawet w różowej kurteczce jest to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Wiecie co wysłałam zaproszenia na roczek mailam, bo kurcze nie mam kiedy ich zrobic a juz nie wspomne o tym, ze nie mam kiedy isc na poczte a to juz za 3 tyg niecałe:/ zaprosiłam 14 osób

To całkiem sporo Blanusia będzie miała gości. Ja nie wysyłam zaproszeń, bo zaprosiłam najbliższą rodzinę i ich nie muszę zapraszać i na pewno się nie obrażą. A mail to u nas nie ma zastosowania bo dziadkowie Ani oj nie bałdzo, nie bałdzo w te klocki (z wyjątkiem teścia śmigającego po necia jak żyleta) Ale ogólnie z tymi zaproszeniami przez internet to super pomysł. I tani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za komplementy 🙂

Tak mi przyszło na myśl żeby wysłać mailem, bo to jedyne rozwiązanie w mojej sytuacji. Blanka chora to gdzie z nią będę wychodzić :/ lepiej nie ryzykować. Poza tym mamy 21 wiek 🙂 jak mój tata umie odebrac maila to już sukces 🙂 u mnie w rodzinie juz taka tradycja z zaproszeniami, wiec nie chciałam od tego odbiegac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku ja też zaprosiłam najbliższą rodzinę i nianie, tylko ta rodzina taka duża niestety!
Nie zaprosiłam nawet znajomych, którzy na roczek swojego brzdąca nas zapraszali, bo juz po propstu nie mam tyle miejsca 😞 poza tym oni mieli w lokalu na jakies 40 osób, więc zapraszali wszystkich, nawet sąsiadów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna masz podobną kanapę do mojej(nie widziałam całości)tylko ze ja nie mam tego stopnia po którym Blanka sie tak wspaniale wspina,teraz to juz naprawdę musisz ja miec na oku ,A nie dostał dzisiaj wysypki(bo sie do mnie nie przytulał:woohoo 🙂tylko dalej nie wiem dlaczego ,bo psa nie dotykał ,a zapach tez wyrzuciłam.
Sobolinku ,weź udział w jakimś konkursie na układanie puzli 😁Mam pytanie jaki rozmiar tych rajstop kupiłas Ani,bo ja pojechałam sama wieczorem i kupiłam 74-80 nie mogłam przymierzyc bo Zuza juz spi ,ale moge wymienic jak beda za małe ,tylko tak ogladam ze one dosyc rozciagliwe są,wogóle fajne tam maja ciuszki dla dzieci i dobre gatunkow ,szkoda ze my nic nie potrzebujemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ,ja dzisiaj skosztowałam ta kaszke od Zuzy co daje jej na noc,i wcale sie nie dziwie ze jej to nie bardz smakuje ,bo ja bym tego wcale nie jadła ,rosło mi to w buzi 🥴dzisiaj kupiłam z nestle na noc,a wczesniej dawałam z Bbobovity ,ale nigdy nie kosztowałam(co ze mnie za matka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku fajnie masz z tym parkiem ,ja to wszędzie daleko,ale tak sobie wybałam,z jednej strony fajnie bo cisza i spokoj ,a z drugiej wszedzie daleko,ale nie mozna miec wszystkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...