Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

sobolinek napisał(a):
http://colorina-art.blogspot.com/2011_05_01_archive.html
mój wzrok przykuł Album Zuzi 🙂 ale jakie piękne kartki ślubne robi ta dziewczyna.
Może Evek się zainspiruje 🙂


doberek 🙂
Sobolinku,super ten album,ale cena pewnie tez powala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nanusia ,rowerek jest rewelacyjny,co widać na fotkach,bałam sie ze Zuza będzie siego bała jak kazdej nwości,ale się pomyliłam ,jak ADdrian go wkoncu poskładał po 3 dniach 🙃 😁,to wsadzilismy ją i siedziała w nim(jeździła)przez całą godzine ,co jak dla niej jest sukcesem,szczególnie lubi jak siedzi wrowerku i goni Berte a ta szczeka i ucieka,zabawa na całego,no i rowerek idealnie nadaje sie tez jak to Michał stwierzdil na wyjscie do naszego osiedlowego sklepu na małe zakupki,zamiast wózka,bo mozna go pchac jak wózek i ma koszyczek np.na chleb,polecam bardzo,i tak jak pisałam nie warto płacic niewiadomo jakich pieniedzy ,bo on na dłuzej niz 2 lata nie wystarczy,Zuzia dostała jeszcze lalke która płacze i mowi ,ale boi sie jej jak ognia,
Joanna, rewelacyjnie wyglądałaś na ślubie ,ale przeciez to wyjątkowy dzień więc jakby mogłoby być inaczej,ja tez jakąs super dekoratorką nie jestem,ale poprostu to lubię ,często jestem tez gościem na stronie Deccori,można tam znaleźć fajne inspiracje,no a ceny u was to naprawdę małe jak na Solar,ale ja juzlimit wyprzedażowy wyczerpałam,nie przemęczaj sie kochane w pracy jeśli dziś do niej idziesz,chyba jeszcze tydzień i koniec szału wyprzedażowego,życze Ci mało pracy i dużo zadowolonych klientek(jeśli tak się da wogóle)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanusia u mnie tez pory posiłków są stałe,ale nie az tak sztywne np.8,12,16,20,są ruchomegodzina do przodu lub do tyłu w zalezności o której sie obudzi rano,ale raczej trzymam sie zasady jedzenie co 4 godziny
Evek ,zapomniałam zapytac ,a jak po wizycie na zabiegu? są juz efekty ,czy naprawde nie da się już nic zrobić z powodu tego konowała ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
dzień dobry mamusie.
Ja dziś na moment, bo zaraz jedziemy do Myszkowa do dziadków Ani.
Joasiu masz rację z tymi pewniakami. To gerber i u nas też tak mało smaków do wyboru. Pomyliło mi się z bobovitą bo jeszcze są u na w tesco właśnie deserki z bobovity 2+1 gratis za 5,98 zł. i to też kupuję.
A fryzurkę miałaś świetną, właśnie o taką mi chodziło dla Evek 🙂
A co do spodni to trochę dresowe-trochę bieliźniane bo są na bieliźnie, ale do domu jako dresowe idealne (czarne) i mają na dole ściągacz jeśli Ci nie przeszkadza. Ja dowiedziałam się o nich od kasjerek przy kasie jak między sobą pytały ile każda z nich ich kupiła. Zapytałam które to i wróciłam po nie na sklep już bez przymierzania 🙂 A po drugie wysłałam przyjaciółkę bo znowu miała wczoraj lekarza i do nas zajechała.
Nanusiu ja też karmię o stałych porach. U nas się to sprawdza. Wcześniej była improwizacja i Ania miała mętlik w główce. Teraz ładnie je a wręcz pożera 🙂


A na jakim dziale są te spodnie? 🙂 z bielizną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Nanusia ,rowerek jest rewelacyjny,co widać na fotkach,bałam sie ze Zuza będzie siego bała jak kazdej nwości,ale się pomyliłam ,jak ADdrian go wkoncu poskładał po 3 dniach 🙃 😁,to wsadzilismy ją i siedziała w nim(jeździła)przez całą godzine ,co jak dla niej jest sukcesem,szczególnie lubi jak siedzi wrowerku i goni Berte a ta szczeka i ucieka,zabawa na całego,no i rowerek idealnie nadaje sie tez jak to Michał stwierzdil na wyjscie do naszego osiedlowego sklepu na małe zakupki,zamiast wózka,bo mozna go pchac jak wózek i ma koszyczek np.na chleb,polecam bardzo,i tak jak pisałam nie warto płacic niewiadomo jakich pieniedzy ,bo on na dłuzej niz 2 lata nie wystarczy,Zuzia dostała jeszcze lalke która płacze i mowi ,ale boi sie jej jak ognia,
Joanna, rewelacyjnie wyglądałaś na ślubie ,ale przeciez to wyjątkowy dzień więc jakby mogłoby być inaczej,ja tez jakąs super dekoratorką nie jestem,ale poprostu to lubię ,często jestem tez gościem na stronie Deccori,można tam znaleźć fajne inspiracje,no a ceny u was to naprawdę małe jak na Solar,ale ja juzlimit wyprzedażowy wyczerpałam,nie przemęczaj sie kochane w pracy jeśli dziś do niej idziesz,chyba jeszcze tydzień i koniec szału wyprzedażowego,życze Ci mało pracy i dużo zadowolonych klientek(jeśli tak się da wogóle)


Ja też na razie pasuje, kupilam buty i zapasy dla blanki jedzonka zrobilam, kupilam jej tez spioszki (w tesco 30 z l za 3 sztuki) i body za 12 zł tez w tsesco takie sliczne w kwiatki 🙂 no ale te 10 zł na spodnie jeszcze moge dac :p

dzisiaj szal jest w sklepie ale tylko momentami 🙂 wiec jakos dam rade, jeszcze jutro 10 godzin i w poniedzialek troche mniej! musze leciec milego wieczorku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Sobolinku rowerek kupiłam u nas w hurtowni zabawek,wszędzie w sklepach były za 180 ,a w tej hurtowni którą mam pod nosem za 126,ale kupowała ciotka,
Nie pojechałam do Katowic bo w mojego małego aniołka wstąpił dzisiaj diabełek i stwierdzilam ze nigdzie nie jade ,nie chciałam słuchac jej płaczu w aucie,a Michał kupił sobie strój na motor u nas ,stwierdził ze w Katowicach za drogo jest,a wydawał swoje 😁więc liczył każdy grosz,Zuza wstała dzisiaj lewą nogą,nie mam pojęcia co jej jest bo caly czas płacze ,po południu jak ja połoyłam spać to darła sie ponad godzine i ...nie zasnęła,a wieczorem od tego płaczu całkiem zachrypła,położyliśmy ja dzisiaj spać o 19 i znowu byl płacz nieludzki,zasnęła dopiero teraz,nie mam pojęcia co jej jest ,zebów nie widać nowych, 😞mam nadzieję ze jutro będzie lepiej.
Sobolinku a jak powrót z Myszkowa,bo słyszałam ze jakies objazdy przez Siewierz są na lotnisko ,bo wypadek był,pomyślałam wtedy czy czasem nie stoicie w tym korku?
Dziewczynki ja idę spać,bo jest 20 a mnie się wydaje że już pólnoc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-ufo-gra-swieci-daszek-i2047801210.html,,ja też nalałam ,mamy dokładnie taki,są też ładniejsze ale u nas nie było za bardzo wyboru,jest fajny bo można zdjąć te podpórki na nóżki i pałąk bezpieczeństwa jak dziecko bedzie większe
Teraz juz zmykam dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka na allegro ten rowerek można kupić za 95 zł + przesyłka. Ale jest naprawdę bardzo fajny, a jeszcze jak Ty wypróbowałaś i Zuzi się podoba to już podjęliśmy decyzję, że go kupimy tylko nie wiem czy nie na wiosnę. Bo przedpokój mi się już kończy 🙂 Muszę pozbyć się tego zimowego wózka to będzie więcej miejsca 🙂
Rozumiem, że nie byliście w Katowicach, Michał ma racje, że jest drożej, choć niektóre rzeczy właśnie przez to, że jest duża konkurencja są tańsze niż w sklepiku w mniejszym mieście. Trzeba po prostu znać ceny. A jak zachowanie Michała? Uspokoił się?
Kurczę nie wiem co dziś wstąpiło w Zuzię, może ma jakiś skok, albo ją coś boli a jeszcze nie może Ci tego powiedzieć. Dobrze, że w końcu zasnęła. Nich śpi kochaneczka jak najdłużej!
Zobaczysz jutro będzie już świeciło słoneczko na jej buźce 🙂

Co do powrotu z Myszkowa, to był gładziutki, nie było korków, ale wracaliśmy po 15. My omijamy Siewierz bokiem (tą nową obwodnicą na Zawiercie).

A Ty idź Kochana się połóż i odpocznijcie razem z A, bo przy takim diabełku to mieliście sajgon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-ufo-gra-swieci-daszek-i2047801210.html,,ja też nalałam ,mamy dokładnie taki,są też ładniejsze ale u nas nie było za bardzo wyboru,jest fajny bo można zdjąć te podpórki na nóżki i pałąk bezpieczeństwa jak dziecko bedzie większe
Teraz juz zmykam dobranoc

znalazłam ten sam :_
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co wy dzis kochane tak szybko spac ucieklyscie 😉 heheh
JA wam musze cos powiedziec. No normalnie dzis od 11 miesiecy mialam najwspanialsza noc pod sloncem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jupi !!!!!! Polozylam Ale o 19 potem obudzila sie przed 12 i to tak, ze juz myslalam, ze wyladuje z nia w lurzku, ale wzielam ja na rece i na fotelu bujanym ze 15 sie bujalam z nia ( az prawie sama zasnelam) ale cos ona sie wiercila, prostowala wiec mysle : klade ja i zasnela i tak spala az do 7:20 😁 😁 😁, a ja juz mialam sny, jak ona spi i jest rozkryta itp heheh, ale mowie wam jak cudownie mi sie spalo 🙂 🙂 🙂 🙂 wiecej takich nocek prosze !!!!
Co do rowerka to i ja zadecydowalam, ze kupimy wlasnie po tym jak ty Zuza tutaj o nim napisalas. My kupujemy taki http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=4320555&cp=2255956.2273442.2255961.2256617&green Widzialam w zeszle lato babke z dzieckiem i taki mieli i bardzo mi sie podobal 🙂
Joasiu piekna fryzura a te kwiaty we wlosach CUDOWNE !!! 🙂
JA bardzo bym chciala miec slub koscielny, ale nie wiem czy to sie kiedys stanie 😉
ok uciekam bo robie znowu muffinki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusiu super, że miałaś taką nockę 🙂 w końcu się doczekałaś 🙂 skoro Ala tak sama zasnęła, to teraz jest najodpowiedniejszy moment na naukę spania samej w łozeczku 🙂 bądz konsekwentna a będziesz miała więcej takich nocek! Trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂

Sobolinku nie byłam w H&M bo nie bylo kiedy 😞 moze jutro przed pracą uda mi się skoczyć na chwilę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusiu gratuluję spokojnej i przespanej nocki 🙂 I wtóruję słowom Asi, dobry czas, żeby "odkleić się" od Alusi w nocy. A wtedy będziesz bardziej wypoczęta i mniej umęczona 🙂
Asiu udanych łowów, zobacz jeszcze jeansy bo są za 40 zł. Ale pewnie to nie super okazja 🙂

Kurczę poczytałam trochę opinii o tym rowerku i chyba jednak go nie kupimy 😞 Za to bardzo dobrze ludzie się wypowiadają o innym rowerku ale on jest dopiero od 2 lat. I będzie na kolejne lato, chyba że Anka tak urośnie i kupimy na ten sezon.
http://www.bangla.pl/opinie/p2915/lak-magic-rowerek-3-kolowy-magic-z-lancuchem
Może nie wygląda jak z bajki, ale na nim może dziecko jeździć i ma pedały pod siodełkiem gdzie sięga i normalny łańcuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę zasnąć ,bo A ogląda jakiś głośny film,a my teraz sypialnię mamy w salonie,
Nanusiu suuper,że się wyspałaś,oby to nie był jednorazowy przypadek 🙂Ja juz podawałam linka do tego rowerka są super ,ogladałam je nawet na żywca,ale u nas koszt to 500 zł,czyli tak jakbys Ty miała chyba wydać na rowerek 500$,ale jest naprawdę ladny taki inny,
Dziewczyny w Lidlu mają od poniedziałku fajne ubranka (śpioszki,bodziaki itp.)jakby któraś była zainteresowana,mnie sie podoba pościel dla dzieci,ale jeszce poczekam,bo to do łóżka dla starszego dziecka,a pozatym zuza śpi nadal pod kocem,
Soboloinku mają tam też zabezpieczenia,nawet w przystępnej cenie,
OK,spadam bo film się skończył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki jestem w końcu. Od wczorajszego wieczora nie miałam internetu 😞 Ale na szczęście już jest. I nic nie straciłam jeśli chodzi o nadrabianie w czytaniu 😞)
zuzka dzięki za info odnośnie lidla, jutro rano pójdziemy z Anką na spacerek dla lidla 🙂
A wiesz kogo ja dziś widziałam w TV ??? 😁 😁 😁 Wzorową mamę i gospodynię. Suuuuuper!!!!!!

Nie wiem jak to jest, bo dopiero raczkuję w temacie mlek modyfikowanych, ale dałam dziś Ani zamiast bebika mleko HIPP Bio combiotic 2 i zjadła z uśmiechem całą michę kaszki 🙂 Czy Wasze dzieci też mają swoje preferencje mleczkowe. Gdzieś wyczytałam, że bebiko ma glukozę której nie ma hipp i może dlatego to bebiko jej nie podchodzi? Nie wiem ile kosztuje w sklepie ten Hipp ale podejrzewam, że znowu panna Anna wystawi nasze portfele na próbę. Teraz jadę na próbkach od teściowej. Niestety Bebika mam całą mega reklamówkę a Hippa kilka sztuk 😞 No ale jak nie będzie chciała tego bebika to znowu dam Madzi (co jakiś czas jej dawałam, bo Ania na cycusiu jest).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek 🙂
Ja dzisiaj wstałam o ...11.30,ale po ciężkiej nocy .O 2 Adrian obudził mnie ,bo zapalił światło,odkrył kołudrę ze mnie i czegoś szukał w łóżku,siadłam ,patrzę na niego co on robi? mial taką dziwną minę ,pytam ,czego szuka,co się stało?przez pierwszych kilka chcwil się nie odzywał ,tylko dalej szukał,trochę się przeraziłam jego zachowaniem ,pomyślałam że może on lunatykuje?po którym miom pytaniu o co chodzi?odwrócił się i pokazał mi swoje plecy,zobacz jak wyglądam?powiedział,to co zobaczyłam przeraziło mnie jeszcze bardziej,jego plecy wyglądały jakby były całe pogryzione przez ogromnego komara,a swędziało go jeszcze bardziej,dałam mu wapno ,a on sobie podzedł do Michała do pokoju oglądać tv,bo nie mógł zasnąć(Michała nie ma)i tak się podobno drapał do 4 rano,a w łóżku szukał pluskiew(bo nasi znajomi jak kiedyś kupili kanape to okazało sie ze są w niej pluskwy)tylko ze jakby to były pluskwy to ja bym tez była pogryziona a śpię juz na tej kanapie od kilku dni,A cyba ma uczulenie tylkjo nie mamy pojęcia na co,na kolacje zjadł kanapki z pomidorem i mozarellą,myśleliśmy ze to od tego ,ale dzis rano zjadł chleb z psztetem i po południu znowu mu to świnstwo wyskoczyło 🤨i jest wściekły ,wyobraźcie sobie faceta którego wszystko swędzi 🥴
Sobolinku a jakie negatywne opinie czytałaś o tym rowerku ,bo ja sie wcześniej nie orientowałam w temacie,wywnioskowałam z Twojego opisu że chodzi o coś związenego z pedałowaniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Dziewczynki jestem w końcu. Od wczorajszego wieczora nie miałam internetu 😞 Ale na szczęście już jest. I nic nie straciłam jeśli chodzi o nadrabianie w czytaniu 😞)
zuzka dzięki za info odnośnie lidla, jutro rano pójdziemy z Anką na spacerek dla lidla 🙂
A wiesz kogo ja dziś widziałam w TV ??? 😁 😁 😁 Wzorową mamę i gospodynię. Suuuuuper!!!!!!

pewnie nazywała się Ewa Wełna? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Co do sukni to bedzie ta tylko nie w satynie,bo satyna jest malo delikatna i sprawa wrazenie ciezkieej,bedzie w tafcie szlachetnej ozdoba ktora jest przy biuscie zostaje tylko nie bedzie bez kamieni. Dziekuje za rady odnosnie fryzur.
Sobolinku ja juz mam zaproszenia,przyszly trzy dni temiu.A co do albumow to ja bede robic wlasnie metoda scrapbookingu,niestety w Polsce bardzo ubogo o roznego rodzaju materialy 😞 zaluje ze nie kupilam w Stanach-tam bylo ich mnustwo.

Zuzka
jesli chodzi o laser,to juz widze poprawe-cale szczescie ale do efektu jaki chce miec to conajmniej rok co dwa mies zabieg.Cale szczescie ze co jakis czas klinika oferuje groupony.
A co do tej historii Twojej-czytam,czytam i az mialam gesia skorke,pomyslalm moze jakis pajak straszny 😞 Kurcze,co musial miec ten pasztet ze tak uczulil ??

Nanusiu
Tak bardzo sie ciesze ze w koncu doczekalas sie przespanej nocy,moze wlasnie w tym momencie wszystko sie unormuje-oby kochana.A rowerek sliczny,my tez chcemy kupic barzo podobny 🙂

A odnosnie mlek modyfikowanych,ja kupowalam Bebilon ale mial zatwardzenie,myslalam ze Enfamil bedzie trafionym ale zaczal po nim wymiotowac :O-ulewac.Kupilam bebilon,narazie jest przyswajany,zobaczymy.Juz niedlugo sprobujemy krowie podac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉
100 LAT DLA KOCHANEGO PIOTRUSIA Z OKAZJI UKOŃCZENIA ROCZKU!!! ROŚNIJ ZDROWY I BĄDŹ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY 🙂!!!!!!!!!!!

zuzka sorry, ale prawie się popłakałam ze śmiechu jak czytałam co spotkało w nocy A 🙂 Wiem, że nie ma się z czego śmiać, ale ja czasami tak mam. Doszliście już do tego co go uczula? Spróbuj mu dać fenistil w kroplach na uczulenie opróćz wapna, albo hydrocortizon jeśli masz, bo to już jest na receptę.
Co do wad rowerka to wczoraj czytałam to:
http://www.bangla.pl/opinie/p680/arti-rowerek-arti-ufo-t-27
a dziś czytałam to :
http://www.bangla.pl/opinie/p680/arti-rowerek-arti-ufo-t-27'
I bądź tu mądra 🙂
Na razie się wstrzymamy ale jak ktoś zapyta co na roczek to powiem rowerek 🙂

A przed chwilą dzwoniła do mnie siostra i chce Ani podarować taką lokomotywę:
http://www.ceneo.pl/;0151379436-10.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Sobolinku co do tego jezdzidla to powiem ci, ze my mamy taki samochodzik i rozklada sie go na chodzik i powiem ci, ze zaluje torche bo Ala np ma juz dlugie nogi i mogla by sie psokojnie odpychac sobie, ale jeszcze nie czai o co chodzi, a jak juz sie zorjentuje co trzeba robic to nogi beda za dlugie, a to pozostanie nie urzyteczne hmmm nie wiem tak mi sie jakos wydaje. ALe jak siostra chce kupic 😉 moze u was sie sprawdzi.
Co do rowerka to ja kupuje ten co ja chce to ma pedaly blisko w zeszle lato widzialam jak dziewczynka sobie ladnie jezdzila 🙂 ten zielony Sobolinku co dalas linka to rzeczywiscie patrze, ze pedaly za daleko.
Zuza jejku wiesz co moze kupcie sobie sprey na lurzkowe male robaczki tutaj to sie nazywa "bed bugs" dlatego zalecaja np para sobie co jakis czas materac wystimowac.
Dziewczynki pisalyscie, ze dajecie co 4 h jedzonko, a cos pomiedzy malychu jedza np jakies snaki czy pija soki herbatki itp ?? Czy to wszystko w ramach tych posilkow?? No a na kolacje dajecie kasze i puzniej mleko czy tylko mleczko ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci Piotrusiu
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyła: Natalia i Alicja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...