Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny bardzo Wam dziękuje za rady odnosnie Michała,jesli chodzi o rozmowy to akurat z tym nie ma u nas w domu problemu ,zawsze rozmawiamy i chyba Michał nie ma z tym problemu ,bo od małego był uczony ze z kazdym problemem przychodzi ssie do rodzicow,teraz tez z nim rozmawiam ,nawet o tych sprawach ,bo skoro sie zakochał to chyba juz pora ,na poczatku troszke sie wstydzil ale jak zauwazyl ze z nami mozna o wszystkim to nie ma oporów,wole zeby rozmawiał z nami niz czerpal wiedze z netu(chociaz tego pewnie sie nie da uniknąć)a jak ostatnio rozmawialismy o seksie w jego wieku i konsekwencjach to powiedzial ze poczeka chyba jeszcze z 10 lat bo nie chce miec takiej Zuzi na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
dziewczyny ja już wiem na co Adrian ma alergię...na mnie 😁 😁bo po tygodniu położył sie ze mna spać i od razu go obsypało 🙃

hehehehe zuzka to czas na kolejną serię Zamiany ..... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁



ooooooo NIE ,mam dość aktorstwa na całe życie,na szczęście nie musiałam spać z nowym mężem ,miałam swój pokój,i wolę mojego marudnego A 😁

boże całę szczęście, że z nim nie musiałaś spać bo był strasznie obleśny.
Ale najlepszą minę miałaś jak na tym wspólnym spotkaniu podsumowującym waszą zamianę, pan W stwierdził, że owszem może i on się zgadza na zmiany ale tylko w połowie i nie pozwoli aby młodszy syn zmywał. No po prostu facet nic z tego doświadczenia nie wyniósł dla siebie i dla rodziny i to było przykre. Bo widać było Twoje starania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanusia69 napisał(a):
nigdy nie moglam z wami popisac bo mala sie zaraz budzila, a tu prosze w konu sie doczekalam hehe. DObrze obiad sie sam robi wiec ja mam wolne rece 😁


zdradź tajemnicę jak się sam robi obiad?bo mój nigdy nie chce sie sam zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
nigdy nie moglam z wami popisac bo mala sie zaraz budzila, a tu prosze w konu sie doczekalam hehe. DObrze obiad sie sam robi wiec ja mam wolne rece 😁

No i my się też cieszymy, że w końcu jesteśmy o jednej porze razem, chociaż bardzo lubię Cię czytać rankiem 🙂


hehe ja tez lubie czytac rano co tam u naszych dziewczyn z US,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
nigdy nie moglam z wami popisac bo mala sie zaraz budzila, a tu prosze w konu sie doczekalam hehe. DObrze obiad sie sam robi wiec ja mam wolne rece 😁


zdradź tajemnicę jak się sam robi obiad?bo mój nigdy nie chce sie sam zrobic

dobre 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
nigdy nie moglam z wami popisac bo mala sie zaraz budzila, a tu prosze w konu sie doczekalam hehe. DObrze obiad sie sam robi wiec ja mam wolne rece 😁


zdradź tajemnicę jak się sam robi obiad?bo mój nigdy nie chce sie sam zrobic


Wiec zdradzam jeszcze szybko heheeh piersi z kury robia sie na parze, a wczesniej ryz ugotowalam wiec siedze i czekam hehe. Mam swietne urzadzenie na pare 🙂 bardzo polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
okej dziewczynki milo bylo, ale musze sie zmywac sciagac mleko puki ALa spi 🙂 o i wlasnie sie buzi bo moj M jak wychodzil z pokoju to zarabal w drzwi 😞 oj oj oj !! heheh
3majcie sie kochana milej i przespanej nocki zycze do jutra 😘

Pa Nanusiu i lepszej nocki Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
dziewczyny ja już wiem na co Adrian ma alergię...na mnie 😁 😁bo po tygodniu położył sie ze mna spać i od razu go obsypało 🙃

hehehehe zuzka to czas na kolejną serię Zamiany ..... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁



ooooooo NIE ,mam dość aktorstwa na całe życie,na szczęście nie musiałam spać z nowym mężem ,miałam swój pokój,i wolę mojego marudnego A 😁

boże całę szczęście, że z nim nie musiałaś spać bo był strasznie obleśny.
Ale najlepszą minę miałaś jak na tym wspólnym spotkaniu podsumowującym waszą zamianę, pan W stwierdził, że owszem może i on się zgadza na zmiany ale tylko w połowie i nie pozwoli aby młodszy syn zmywał. No po prostu facet nic z tego doświadczenia nie wyniósł dla siebie i dla rodziny i to było przykre. Bo widać było Twoje starania.


to był człowiek tego typu ,że nawet jak zauważył swoje błędy wychowawcze ,to poprostu nie chciał sie do nich przyznać publicznie,poprostu jego musiało być na wierzchu ,nie ważne czy to było głupie czy nie ,przyłapałam ich kiedyś na rozmowie z synami jak gadał im co mają mówic i robić zeby tylko wszystko było przeciwnie do tego co ja mówiłam ,ale było minęło żal mi tylko jego żony Ewy bo to wspaniał kobieta,która wiele by w życiu zmieniła ,wyrwała sie z tej zapyziałej dziury,i poprostu odżyła bo tego jej było trzeba ,ale podporządkowała się mężowi w całości,chciała otworzyc interes ,bo to miejscowośc turystyczna w ktrej letem tętni życie,ale on jej nie pozwolił, jak odwiedziłam ich 2 lata temu to ona pracowała w sklepie mięsnym a on dalej nic nie robił,tylko siedział w domu,no i starszy syn jak z nim kiedys pisałam to uciekł do Warszawy na studia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka obejrzałabym ten Wasz program w całości. A z Wami był 1 odcinek czy jest ich więcej, bo chyba trudno zmieścić cały tydzień w 2 rodzinach w godzinny program.


z nami byl przedostatni ,potem był jeszcze jeden gdzie panie zamieniły się mężami,a potem był koniec bo sponsor się wycofał,kazdej rodzinie był poswięcony 1 odcinek,ale nagrywano po kilka godzin dziennie a potem wybrano najlepsze momenty i czesto było tak ze wielu rzeczy wogóle nie pokazano a wręcz częśc była wyrwana z kontekstu i niektórzy źle to zrozumieli bo rzeczywistosc była zupełnie inna,jak nie zapomne to przywioze Ci przy jakiejs wizycie płytke to sobie zobaczysz całośc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
dziewczyny ja już wiem na co Adrian ma alergię...na mnie 😁 😁bo po tygodniu położył sie ze mna spać i od razu go obsypało 🙃

hehehehe zuzka to czas na kolejną serię Zamiany ..... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁



ooooooo NIE ,mam dość aktorstwa na całe życie,na szczęście nie musiałam spać z nowym mężem ,miałam swój pokój,i wolę mojego marudnego A 😁

boże całę szczęście, że z nim nie musiałaś spać bo był strasznie obleśny.
Ale najlepszą minę miałaś jak na tym wspólnym spotkaniu podsumowującym waszą zamianę, pan W stwierdził, że owszem może i on się zgadza na zmiany ale tylko w połowie i nie pozwoli aby młodszy syn zmywał. No po prostu facet nic z tego doświadczenia nie wyniósł dla siebie i dla rodziny i to było przykre. Bo widać było Twoje starania.


to był człowiek tego typu ,że nawet jak zauważył swoje błędy wychowawcze ,to poprostu nie chciał sie do nich przyznać publicznie,poprostu jego musiało być na wierzchu ,nie ważne czy to było głupie czy nie ,przyłapałam ich kiedyś na rozmowie z synami jak gadał im co mają mówic i robić zeby tylko wszystko było przeciwnie do tego co ja mówiłam ,ale było minęło żal mi tylko jego żony Ewy bo to wspaniał kobieta,która wiele by w życiu zmieniła ,wyrwała sie z tej zapyziałej dziury,i poprostu odżyła bo tego jej było trzeba ,ale podporządkowała się mężowi w całości,chciała otworzyc interes ,bo to miejscowośc turystyczna w ktrej letem tętni życie,ale on jej nie pozwolił, jak odwiedziłam ich 2 lata temu to ona pracowała w sklepie mięsnym a on dalej nic nie robił,tylko siedział w domu,no i starszy syn jak z nim kiedys pisałam to uciekł do Warszawy na studia


To faktycznie nie ciekawie tam jest, fajnie, że masz czy miałaś z nimi jeszcze później kontakt. Żal mi tej kobietki, bo znam podobną osobę i wiem, że jak się utkwi w takim maraźmie (a nie ma się tej wewnętrznej woli walki o swoją lepszą przyszłość) to już na zawsze jest się ugotowanym i podporządkowanym tyranowi. Smutne to, ale prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie (bo nie mam pojęcia)jak juz strace pokarm i bede musiala dawac mm,to wyatarczy jak to mm bedzie rano i wieczorem z kaszką ,czy trzeba samo mm podawać ,i jak często podajecie mleczko,może to głupie ale nie mam zielonego pojęcia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to straszny ekspres z tego zrobili. Temat był na kilka odcinków, żeby ludzie mogli wyciągnąć odpowiednie wnioski dla siebie. Ale jak zwykle w show biznesie liczy się kasa a nie sens takich produkcji. Macie śliczny dom no i widziałam Michała 🙂 i jeszcze jakiegoś fajnego psiunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie (bo nie mam pojęcia)jak juz strace pokarm i bede musiala dawac mm,to wyatarczy jak to mm bedzie rano i wieczorem z kaszką ,czy trzeba samo mm podawać ,i jak często podajecie mleczko,może to głupie ale nie mam zielonego pojęcia 😮

hehe ja miałam ten sam dylemat i wczoraj podpytałam teściową. Wystarczy jak dasz Zuzi rano i wieczorem kaszkę na mm. W nocy się już mleka takim dużym dziewczynkom nie daje, bo szkoda ich ząbków, a i tak wytrzymają. Ja teraz tak robię i to zdaje egzamin. Mam jeszcze mleczko, ale strasznie bałam się że braknie mi go z dnia na dzień i co ja zrobię z Anią, która nie zna smaku mm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
No to straszny ekspres z tego zrobili. Temat był na kilka odcinków, żeby ludzie mogli wyciągnąć odpowiednie wnioski dla siebie. Ale jak zwykle w show biznesie liczy się kasa a nie sens takich produkcji. Macie śliczny dom no i widziałam Michała 🙂 i jeszcze jakiegoś fajnego psiunia 🙂


to było 4 lata temu(młoda jeszcze byłam:silly 🙂 ,był z nami jeszcze nasz spaniel WAFEL,i tak jak piszesz tutaj nie chodziło o pokazanie problemu ,tylko o oglądalnośc i widzów,ludzie itak zobaczyli to co chcieli ,a my troszkę byliśmy niezdyscyplinowanymi rodzinami ,bo reżyser probował nas ukierunkować i podpuszczał ,żeby pokazać to co kazał mu producent i niestety nie udało sie bo połapalismy ise o co chodzi i z show nic nie wyszło bo się sprzeciwialiśmy,ale zabawa była naprawdę super ,poza kamerami z ekipą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ja po maratonie 10 - godzinnym, rospisałyście się poczytałam na szybciocha bo jestem padnięta i lecę się położyc. Sobolinku nei było u nas juz tych dresów 😞 szkoda

Co do mleczka mm to zazwyczaj blanka jadła rano 180 ml, przed snem 210 ml, i o 23h z kaszką 210 ml, ale od kilku dni nei chce jesc mleka i nie wiem co sie dzieje 😞 jutro idę na kontrolę do lekarza, bo chce by ją zbadał, bo ciągle ma katar no i znowu zaczyna miec czerwoną pipkę 😞 nei wiem czy to nei czasem od jogurtu danon biszkoptowego:/ kurcze wiecznie coś, bycie rodziciem jest bardzo cięzkie i mega stresujące!
POwiedzcie mi czy lepsze jest mleko mm czy krowie?? Ja nie mam zielonego pojecia o tym :/ czy mleko krowie nie ma zbyt mało wartości odżywczych, a moze mm jest mniej waertościowe?? będę wdzieczna za wszelkie info !
Dobranoc mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a producent miał w zamiarze pokazanie jakimi bałaganiarzami są A i Michał a ja jaką marną kucharką i hmm..damą?bo myśleli ze nie wejde do piwnicy pod podlogą i nie rozpale ognia w piecu(dzieciństwo spedziłam na wsi,czego nie wiedzieli)a rodzina Wełnów to przedewszystkim pokazanie jakimi nieudacznikami są synowie zwłaszcza starszy ,co w rzeczywistości było zupełnym przeciwieństwem bo potrafił naprawde wiele ,i byl bardzo zaradnym młodym facetem ,


Sobolinku zmykam spać ,bo dzisiaj moja kolej nocnego wstawania do małej
Dobranoc,
Nanusia smacznego obiadku,a co się ugotowało? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
No to straszny ekspres z tego zrobili. Temat był na kilka odcinków, żeby ludzie mogli wyciągnąć odpowiednie wnioski dla siebie. Ale jak zwykle w show biznesie liczy się kasa a nie sens takich produkcji. Macie śliczny dom no i widziałam Michała 🙂 i jeszcze jakiegoś fajnego psiunia 🙂


to było 4 lata temu(młoda jeszcze byłam:silly 🙂 ,był z nami jeszcze nasz spaniel WAFEL,i tak jak piszesz tutaj nie chodziło o pokazanie problemu ,tylko o oglądalnośc i widzów,ludzie itak zobaczyli to co chcieli ,a my troszkę byliśmy niezdyscyplinowanymi rodzinami ,bo reżyser probował nas ukierunkować i podpuszczał ,żeby pokazać to co kazał mu producent i niestety nie udało sie bo połapalismy ise o co chodzi i z show nic nie wyszło bo się sprzeciwialiśmy,ale zabawa była naprawdę super ,poza kamerami z ekipą

No i dobrze żeście się postawili 🙂 A zabawa podejrzewam, że była przednia 🙂
Zuzka będę uciekać, bo miałam się wykąpać jak Ania zaśnie i troszkę mi zeszło 🙂 Ale wcale nie żałuję bo bardzo lubię z Tobą i dziewczynami rozmawiać 🙂 Spokojnej nocy bez drapiącego A 😁 😁 😁 CI życzę. Tylko mu tego nie pokazuj 🙂 i oczywiście pozdrów Go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
dziewczyny ja po maratonie 10 - godzinnym, rospisałyście się poczytałam na szybciocha bo jestem padnięta i lecę się położyc. Sobolinku nei było u nas juz tych dresów 😞 szkoda

Co do mleczka mm to zazwyczaj blanka jadła rano 180 ml, przed snem 210 ml, i o 23h z kaszką 210 ml, ale od kilku dni nei chce jesc mleka i nie wiem co sie dzieje 😞 jutro idę na kontrolę do lekarza, bo chce by ją zbadał, bo ciągle ma katar no i znowu zaczyna miec czerwoną pipkę 😞 nei wiem czy to nei czasem od jogurtu danon biszkoptowego:/ kurcze wiecznie coś, bycie rodziciem jest bardzo cięzkie i mega stresujące!
POwiedzcie mi czy lepsze jest mleko mm czy krowie?? Ja nie mam zielonego pojecia o tym :/ czy mleko krowie nie ma zbyt mało wartości odżywczych, a moze mm jest mniej waertościowe?? będę wdzieczna za wszelkie info !
Dobranoc mamusie!

Cześć Asiu
Ekspresowo Ci odpowiem, że lepsze dla dziecko na razie jest mleko mm. Krowie ma czegoś tam za dużo i dziecko może mieć problem z trawieniem. Ale dokładnie już nie pamiętam o jakie składniki chodzi. Wczoraj pytałam też o to moją teściową, bo chciałam całkowicie ominąć mm, ale bezpieczniej dla zdrowia maluszka dawać mm zamiast krowiego.
Zmykam Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuza ugotowala sie piers z kurki na parze, ryz i do tego groszek straczkowy czy jakos tak heheh i ogoreczki na zagryche 😜 calkiem niezle wyszlo 😉
Joasiu sluchaj u mnie Ala ostatnio tez mleka nie chce. Wogle rano ostatnio jak z piersi troche nad ranem poje to puzniej nie chce i daje jej kasze o 8 ale ja robie na mleku krowim juz od jakiegos tygodnia. Nie bede kupowac mm tylko po to zeby robic kasze. Jak narazie moje mleko mam wiec jest ok. Puzniej daje jej po obiedzie popic, ale tez moze ze 40 ml zje i drzemka no i puzniej na sen 200 ml ale to po kaszce bo kolo 4:30 daje jej kasze znowu z owocami albo soczkiem to jej 3 gesty posilek. Wiecie co jezeli chodzi o to czy krowie mleko czy mm po roku to ja slyszalam, ze nagle pediatrzy zaczeli polecac mm jeszcze przez jakis czas. Nie wiem sama ale mi sie wydaje, ze nasze maluchy dostaja duzo witamin przy tym co jedza. Wiem, ze sie wciaz rozwijaja itp, ale ja uwarzam, zechyba nie ma po co uzywac mm. JA chcialam to ominac i tak zrobie. ALa nawet nie chce go pic- jeszcze nie wiem co bedzie z krowim heheh zobaczymy 😉
Tak czy siak kazda z nas zrobi jak jej dyktuje intuicja. Ja tutaj mam mleko organiczne z omega 3 witamina d jest krowie i wlasnie przeznaczone dla dzieci. Jest tlusciutki i pyszne 😁 Takze po roku Alusia bedzie je pic ( o ile zechce) Nie stac mnie na mm dlatego wybralam karmienie piersia miedzy innymi. Ale rowniez nie mowie zupelnego nie dla mm bo nigdy nie wiadomo co wyjdzie w praniu.
ok ja uciekam juz limit wyczerpalam na dzis hehehe M zrobil Taco wiec ide jesc 😉 gotowal pierwszy raz od juz nie pamietam kiedy- tak go cos naszlo heheh dzis lerze pierw obiad zrobil sie sam, teraz kolacja tez podana jeeej 😁 jakis cod sie stal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Joanna1984 napisał(a):
dziewczyny ja po maratonie 10 - godzinnym, rospisałyście się poczytałam na szybciocha bo jestem padnięta i lecę się położyc. Sobolinku nei było u nas juz tych dresów 😞 szkoda

Co do mleczka mm to zazwyczaj blanka jadła rano 180 ml, przed snem 210 ml, i o 23h z kaszką 210 ml, ale od kilku dni nei chce jesc mleka i nie wiem co sie dzieje 😞 jutro idę na kontrolę do lekarza, bo chce by ją zbadał, bo ciągle ma katar no i znowu zaczyna miec czerwoną pipkę 😞 nei wiem czy to nei czasem od jogurtu danon biszkoptowego:/ kurcze wiecznie coś, bycie rodziciem jest bardzo cięzkie i mega stresujące!
POwiedzcie mi czy lepsze jest mleko mm czy krowie?? Ja nie mam zielonego pojecia o tym :/ czy mleko krowie nie ma zbyt mało wartości odżywczych, a moze mm jest mniej waertościowe?? będę wdzieczna za wszelkie info !
Dobranoc mamusie!

Cześć Asiu
Ekspresowo Ci odpowiem, że lepsze dla dziecko na razie jest mleko mm. Krowie ma czegoś tam za dużo i dziecko może mieć problem z trawieniem. Ale dokładnie już nie pamiętam o jakie składniki chodzi. Wczoraj pytałam też o to moją teściową, bo chciałam całkowicie ominąć mm, ale bezpieczniej dla zdrowia maluszka dawać mm zamiast krowiego.
Zmykam Pa


bardzo Ci dziękuję Sobolinku za odpowiedź :* w takim razie pozostajemy na razie przy mm 😉

Bylam właśnie u lekarza z Blanką, jest zaziębiona :/ znowu syropy, krople do nosa i znowu smarowanie clotrimazolum na to zaczerwoenienie:/ kiedy to się wreszcie skończy!? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...