Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julik ,poczytałm wlaśnie o tej opruszczce i to nie ten sm wirus ,tylko ta sama grupa wirusów(cokoliwek to znaczy)ja mimo wszystko zaszczepię Zuze przeciw ospie,choćby po to zeby nie miała blizn po ospie,no i bede spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie włączyłam TV
Boże ,łzy same się cisną,tak krótko zyla ,tak bardzo chciała żyć na tym nędznym świecie,bo już raz walczyła o życie,teraz może będzie jej lepiej tam gdzie jest. 😞 😞 😞wśród grona małych aniołków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie jakoś nie mam teraz dużej ochoty na pisanie odezwę sie pózniej a jednam Madzia nie żyje a już myślałam że jak jej wczoraj nie mogli znaleźć to że jednak żyje po prostu sprzedała je to jednak byłaby o wiele lepsza informacja wiecie jak ona taka to w innej rodzinie miałaby lepiej a tu o taka wiadomość 😞 😞 😞 co do matki dziecka to się nawet wypowiadać nie będę brak słów zamiast pogotowie czy co wezwać to ta wyrzuciła jak śmiecia SZOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
je jeszcze nie chcę matki oceniać bo może faktycznie był to wypadek po którym wpadła w ciężki szok i dlatego tak zmyślała nie wiedząc że sprawa nabierze takiego rozgłosu, ale bardziej skłaniam się ku wersji że jednak nie był to nieszczęśliwy wypadek... zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, w koncu mam chwile zeby cos skrobnac.

Niestety z nienajlepszym nastrojem,ta cala sytuacja z "zaginieciem"Madzi, wstrzasnela mna do reszty. Tego nie da sie dobitnie skomentowac,brak slow i morze wylanych lez. Wiecie co ?? To nie byl nieszczesliwy wypadek,czuje ze z ta osoba cos zlego sie dzialo,tj z jej psychika.Nie wiem czy ktoras z was pamieta jak napomnieli w tv,o tym ze zdazylo sie kiedys ze zostawila Madzie u rodzicow badz tesciow na dwa tygodnie,bez odzewu. Powiedzcie mi czy psychika az tak moze sie zlamac,zeby posunac sie do czegos takiego ?? Ale z drugiej strony,grajac tak jak ona grala,udajac-to czyste wyrachowanie.Nie mi dane jest saadzic,to tylko domysly.
Boze ;( biedna dziecinka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam do was male pytanie odnosnie zachowan dzieci hmm..

Szymon jets naprawde bardzo ruchliwym dzieckiem,do tego zlosci sie jak tylko cos nie jest po jego mysli,w jednym miejscu nie usiedzi sekundy,nie zabawi sie niczym dluzej niz pare minut.A ostatnio nawet zaczal sie wyrywac z rak 😮 Czy wasze maluszki tez tak wojuja ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[*][*] 😞

witajcie
evek to chyba normalne, u nas tak jest od jakiegoś czasu, przebieranie to masakra, karmienie nie wspomnę, już nawet mycie zębów jej się ostatnio znudziło, nawet na rękach jak stoję w jednym miejscu to się wyrywa, nauczyła się że jak trzymam ją pod pachy to podnosi ręce do góry i się wysuwa z rąk, kiedyś w oknie potrafiła stać 0,5 godziny a teraz zerknie i zabiera się za drapanie ścian lub zrzucanie czego popadnie, a teraz do tego jeszcze umie złościć sie i nawet krzyczeć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Wiecie co nici z balu 😞 Artur się rozchorował, coś ma z żołądkiem, nie wiem czy sie ode mnie zaraził i teraz wyszło czy jeszcze co inengo, ciągle go boli, nie wymiotuje tak jak ja, raz go tylko popędziło z rana, w nocy mial biegunke a teraz cały dzien go bardzo boli zołądek :/ w sumie to nie mam ochoty przez tą hostorię z Maleńką Madzią na zabawę...więc moze to i lepiej ze zostyajemy w domu....
Evek Blanka też potrafio pokazać kto rządzi jak jej się coś zabrania, a jak idzie tam gdzie jej nie wolno i po nią idę to zaczyna uciekać! czasem nawet nie moge jej przebrac bo mi skacze dosłownie na przewijaku z nerwów, musi miec cos w rękach bo inaczej jej nie przebiore!
Kupilam dzisiaj pampersy active baby 99 szt po 72 zl w tesco, któraś z was chyba o nich pisała? o tej promocji? o samych pampkach opinie są rózne, ale sprawdzimy i my 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):

Kupilam dzisiaj pampersy active baby 99 szt po 72 zl w tesco, któraś z was chyba o nich pisała? o tej promocji? o samych pampkach opinie są rózne, ale sprawdzimy i my 🙂


my zanim zaczęliśmy używać dade to używaliśmy właśnie active baby i byłam z nich zadowolona

teraz przeliczyłam że jednak drogo wychodzą bo 0,72zł za sztukę a czasem można dostać po 65gr/szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna1984 napisał(a):
Edzia90 napisał(a):
a teraz patrzyłam na stronę promobaby i w rossmannie jest w promocji mleko gerber3 za 10,99 może którejś się przyda 🙂

już zakupiłam wszystkie z półki 🙂 no i w tesco tez sa 2 gerbery po 18 zl z groszami 🙂


ooo to jutro się przejdę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Michaś już wykąpany. Tak szalał, że chyba od razu padnie. Niestety przed kąpielą wydał mi się jakiś cieplejszy i zmierzyłam temperaturę. No i wyszło 38,6. Może to z emocji, ze zmęczenia tym początkiem chodzenia. Zobaczymy. Do tego zaczął pokasływać po kąpieli. Miejmy nadzieje, że to chwilowe. On czasem tak kaszle na niby, żeby nas nastraszyć. Uwielbia kaszleć jak ktoś też kaszle. Taki zgrywus mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny
malamyszko GRATULACJE MICHAŁKOWI ZA SAMODZIELNE CHODZENIE!!!!!!!!! Zdolnego mam Zięcia 🙂
Joanna ja używam PAMPERS Activ Baby i uważam, że są super. A opinie zawsze są różne, bo tak różne są pupy naszych maluszków.
Edzia ja też kiedyś używałam Dady, ale jak się przesiadłam na rozmiar 4 to zeszły na psy i były strasznie sztywne i grube. Oszczędziłam tego Ani i teraz kupuję tylko Pampersy. Najlepsze promocje pampersów są zawsze w Super Pharmie. Ostatnio za 42 zł było 70 szt.Kupiłam kilka paczek bo to się opłacało. Te w Tesco się nie opłacają ale i tak są tańsze od regularnej ceny. I jeszcze czytałam, że te Pampersy w opakowaniach zbiorczych (te w tesco teraz są w takich) są II kategorii tzn mogą być krzywe, wadliwe. Mogą ale nie muszą! Dlatego są tańsze i opakowania w środku mają takie zwykłe żeby je odróżnić od tych pełnowartościowych. To tyle informacji, które mogą się Wam przydać. Ja też kiedyś tego nie wiedziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...