Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Pozdrawiam was kochane i musze leciec,mam nawal materialu 😞

Gratki dla Blanusi za pierwsze kroczki !!!

Szymcio juz za jedna raczke ladnie sobie chodzi,wiec lada dzien pewnie tez sam zacznie kroczyc 😉

Ciepelka dla wszytskich buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A mnie dzisiaj ktoś dziecko podmienił,w sumie nie spała nic wiecej niz zwykle ,ale bawiła sie sama alboz Bertą,uśmiech była cały czas na buzi,ani razu nie ciągła mnie za nogawkę,a najlepsze ze wieczoram zjadła cała michę kaszki,popiła cyckami ,a potem poszła spać bez jąknięcia i zasnęła w 3 minuty 😁pewnie to jednodniowe ,ale cieszy niesamowicie,
Sobolinku TWOJ STYL taki sobie ,od paru lat schodzą na psy ,ja czytam go regularnie od 17 lat i to nie ta gazeta co kiedyś amoze to ja się starzeję?bo wolę ostatnio PANI,był ciekawy art o migrenie ,ale ja juz to wszystko wiem jedyna nowośc to to ze podobno pomagaja zastrzyki z botoksu,więc trzeba bedzie sobie zrobić 🙃w USA juz sa wpisane jako lek na migreny ,Mam jeszcze pytanie ,jak Ania miała ostatnio te wypieki ,plamy na buzi to doszłas z czego to było?bo ja dzisiaj zrobiłam Zuzi ten budyn i sprobowałam na krowim mleku go zrobic ,smakowałao strasznie ,tylko ze iweczorem po kapieli zauważyłam u niej jakby rumieńce na policzkach i brodzie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małamyszko ,moja Zuza tez gada tylko po swojemu,no i tata myslałam ze mama juz zapomniała ,ale jak była ostatnio z A na dworze i zobaczyła mnie w oknie to powiedziała mama,czytałam dzisiaj ze roczne dzieci umią naśladować odgłosy zwierząt ,taaak dla Zuzi wszystko co sie rusza to hau hau,nawet wróbel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka wydaje mi się, że te wypieki z krostami miała po mandarynkach, które zjadłam. A dlaczego nie zrobiłaś na mm? Krowiego lepiej jeszcze nie podawać. Ance nic nie było bo tym budyniu.
A dzisiaj znowu poeksperymentowałam i do małego deserku egzotycznego dodałam kilka łyżek jogurtu naturalnego zzot'a i wcinała to jak złoto. Taki deser jej zrobiłam jak wstała.

Ja też kupowałam Twój Styl, ale jak kiedyś policzyłam ilość stron z reklamami to przestałam, bo za reklamy płacić takich wielkich pieniędzy nie zamierzam. PANI jest już znacznie lepsza, masz rację. A próbowałaś kiedyś poczytać ZWIERCIADŁO? Troszkę w nim psychologii ale taka zdrowa dawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No już po pracy!
Dziewczyny kochane Blanusia bardzo Wam dziękuję za życzenia 🙂 Teraz smacznie śpi z guzem na policzku, który nabiła w żłobku :/
Sobolinku ja na początku nei wiedziałam co się dzieje, widziałam jakieś fioletowe świało u niej w łózeczku jak jej kocyk poprawiałam, ale z czasem bylo tego coraz więcej i aż mnie zaczął kopać prąd z tych koców, a Blance to włosy dębem stoją! Spróbuje włzoyc w podszewkę tak jak pisałaś zobaczymy 😉 dzięki za podpowiedz! W sumie tez o tym myslalam ale bylam przekonana ze nie mam takiej drugiej małej ale jednak mam, od siostry, przypomnialam sobie. Bo na jednej śpi, w środku jest kołderka tylko musialam jej dać pod spód bo te łózeczko strasznie jest twarde i musi miec coś pod spodem. no i spróbuje nawilzyc pokoj tak jak mówisz Malamyszko!
Asiula to są jedne z pierwszych, pierwsze pierwsze są na komórvce nagrane i było ciemno więc za bardzo nie widać 🙂 ale są, w sumie to takie naprawdę pierwsze to był jeden kroczek, pozniej dwa, i tak coraz wiecej coraz wiecej 🙂 aż idzie przez cały pokoj 🙂 moze to nie skok Ula przechodzi ale teskni za tatusiem! A co do mycia ząbków to Blanka zawsze się cieszyla a wczoraj coś nie bardzo jej się podobało mycie więc wzięłam szczoteczkę i z nią myłam i od razu byla zadowolona i juz moglam jej spokojnie umyc, takze sp0óbuj moze w ten sposób!

Witaj Gabb!!! czekamy na wieśći i grsatulacje, zdolniacha z Ciebie jak wszystko przed sesją zaliczasz!!!! 🙂

Sobolinku ja juz nie pamietam keidy Blanka przespała 4 godziny! Szok! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i Madzia nie zyje. Jak to przeczytalam to zrobilo mi sie niedobrze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 a jak doczytalam dalej co sie stalo to nie moglam uwierzyc. Wyrachowana aktorka z tej matki. Zreszta jak mozna zostawic martwe czy nie swoje wlasne dziecko gdzies po drzewem i zyc z ta swiadomoscia. Mi sie wydaje, ze ona miala i ma straszna depresje poporodowa. Jak ogladalam uwage to jak ona sie wypowiadala na koniec i powiedziala tak " no i wiadomo karmienie i przewijanie non stop, ale jednym usmiechem Madzia wszystko wynagradzala" Pozatym w tym reportarzu mowila o dziecku w czasie przeszlym tak jakby wiedziala, ze juz nie zyje. Od razu cos mi nie gralo to. Ciekawe jak to sie rozwiarze bo cos gdzies teraz przeczytalam, ze jednak w tym miejscu co wskazala je matka nie bylo jednak zwlok 😞 😞 😞 😞 Matko to straszne !!!! 😞 😞 😞 😞 Co wy o tym myslicie- bo ja szczerze zylam tym od kilku dni i myslalam, ze Madzia sie znajdzie !!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
T mi powiedział o Madzi jak przyszedł wieczorem do łóżka. No i miałam noc z głowy. Przepłakałam chyba z pół 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Taka kruszyna już skończyła swoje króciutkie i ciężkie (walczyła w szpitalu po urodzeniu) życie. Znowu ryczę....
Jak się ma swoje dzieci to inaczej się przeżywa takie historie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek 😞 😞 😞
chyba nie będę sie wypowiadać na temat Madzi,cały czas chciałam mieć nadzieję że źle oceniam matkę,mimo wszystko żal mi tej dziewczyny,i staram się ją zrozumieć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nanusia69 napisał(a):
No i Madzia nie zyje. Jak to przeczytalam to zrobilo mi sie niedobrze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 a jak doczytalam dalej co sie stalo to nie moglam uwierzyc. Wyrachowana aktorka z tej matki. Zreszta jak mozna zostawic martwe czy nie swoje wlasne dziecko gdzies po drzewem i zyc z ta swiadomoscia. Mi sie wydaje, ze ona miala i ma straszna depresje poporodowa. Jak ogladalam uwage to jak ona sie wypowiadala na koniec i powiedziala tak " no i wiadomo karmienie i przewijanie non stop, ale jednym usmiechem Madzia wszystko wynagradzala" Pozatym w tym reportarzu mowila o dziecku w czasie przeszlym tak jakby wiedziala, ze juz nie zyje. Od razu cos mi nie gralo to. Ciekawe jak to sie rozwiarze bo cos gdzies teraz przeczytalam, ze jednak w tym miejscu co wskazala je matka nie bylo jednak zwlok 😞 😞 😞 😞 Matko to straszne !!!! 😞 😞 😞 😞 Co wy o tym myslicie- bo ja szczerze zylam tym od kilku dni i myslalam, ze Madzia sie znajdzie !!! 😞


Masakra dziewczyny aż mam ciarki na ciele - TO STRASZNE!! ale mi również coś od początku nie pasowało. Ojciec spokojny, matka nie wyglądała na taką której porwali by dziecko. Jeszcze ta cała wymyślona historia ze straceniem przytomności i porwaniem - SZOK! I z naszym prawem pewnie tak kobieta zostanie niewiniona a w najgorszym razie trafi do psychiatryka... masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia90 napisał(a):
nanusia69 napisał(a):
No i Madzia nie zyje. Jak to przeczytalam to zrobilo mi sie niedobrze 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 a jak doczytalam dalej co sie stalo to nie moglam uwierzyc. Wyrachowana aktorka z tej matki. Zreszta jak mozna zostawic martwe czy nie swoje wlasne dziecko gdzies po drzewem i zyc z ta swiadomoscia. Mi sie wydaje, ze ona miala i ma straszna depresje poporodowa. Jak ogladalam uwage to jak ona sie wypowiadala na koniec i powiedziala tak " no i wiadomo karmienie i przewijanie non stop, ale jednym usmiechem Madzia wszystko wynagradzala" Pozatym w tym reportarzu mowila o dziecku w czasie przeszlym tak jakby wiedziala, ze juz nie zyje. Od razu cos mi nie gralo to. Ciekawe jak to sie rozwiarze bo cos gdzies teraz przeczytalam, ze jednak w tym miejscu co wskazala je matka nie bylo jednak zwlok 😞 😞 😞 😞 Matko to straszne !!!! 😞 😞 😞 😞 Co wy o tym myslicie- bo ja szczerze zylam tym od kilku dni i myslalam, ze Madzia sie znajdzie !!! 😞


Masakra dziewczyny aż mam ciarki na ciele - TO STRASZNE!! ale mi również coś od początku nie pasowało. Ojciec spokojny, matka nie wyglądała na taką której porwali by dziecko. Jeszcze ta cała wymyślona historia ze straceniem przytomności i porwaniem - SZOK! I z naszym prawem pewnie tak kobieta zostanie niewiniona a w najgorszym razie trafi do psychiatryka... masakra


Jeśli faktycznie bylo tak jak powiedziała matka małej ,to nikt chyba nie powinien jej oceniać ,kazdej z nas mogło się coś takiego przydażyć,i nie wiemy jakbyśmy się zachowaly,
A najbardziej wkurza mnie jak ludzie gadaja że to taka normalna ,miła rodzina,takie dobre małżeństwo i zgodne ,a niby skąd to wiedzą ,mieszkaja z nimi na co dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam z samego rana w sklepie ,na dworze -20 ale powiem Wam ze przyszłam zgrzana,ubrałam sie jak na Sybir,a tam wcale sie az tak nie odczuwa tej.temp.,zimniej czasami jest przy -5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co ja dziś usłyszałam to ta kobieta nie zabiła Madzi, wersja jest taka, że wyślizgnęła jej się z kocyka/rąk... Tylko co trzeba mieć w głowie, żeby zamiast dzwonić po pogotowie jak najprędzej i próbować ratować dziecko to wymyśla się taką historię i kombinuje 🥴
Wielki żal dziecinki 😞 [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś w nocy Ula chyba z pięć razy się przebudzała. Na szczęście na tej zasadzie, że dostała smoczka, przykrywałam ją kołderką i zasypiała. Ostatnio zaczęła sypiać na brzuszku. Może to przez to?... Albo wyłażące zębolki jej dokuczają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
byłam z samego rana w sklepie ,na dworze -20 ale powiem Wam ze przyszłam zgrzana,ubrałam sie jak na Sybir,a tam wcale sie az tak nie odczuwa tej.temp.,zimniej czasami jest przy -5

Dokładnie tak. Jak przed tymi dużymi mrozami było tak około zera to rozmawialiśmy z mężem, że już lepiej żeby był większy mróz, bo wtedy mniej się marznie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Bardzo dawno mnie tutaj nie bylo, ale chcialam zyczyc wszystkim maluszkom, ktore skonczyly roczek Wszystkiego Najlepszego! O ile pamietam to Zuzia, Blanka, Filip i Piotrek maja juz roczek 🙂 I niedlugo reszta maluszkow bedzie obchodzila pierwsze urodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie, słuchałam tych wiadomości o Madzi i powiem szczerze, że w sumie to żal mi też tej matki. Bo straciła dziecko. Możliwe, że porzuciła ją w szoku, żadna z nas nie wie jak by się zachowała w tej sytuacji. Nie wiadomo co zrobiłybyśmy jakby coś się stało naszym maluszkom.
Aż chce mi się przytulić Michasia, a on w żłobku. Jak wróci, to go dziś chyba z rąk nie wypuszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Z tego co ja dziś usłyszałam to ta kobieta nie zabiła Madzi, wersja jest taka, że wyślizgnęła jej się z kocyka/rąk... Tylko co trzeba mieć w głowie, żeby zamiast dzwonić po pogotowie jak najprędzej i próbować ratować dziecko to wymyśla się taką historię i kombinuje 🥴
Wielki żal dziecinki 😞 [*]


jestem tego samego zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...