Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
o dziś ja się nie przywitałam sorki ☺️
Witam Mamusie
wczoraj jak JUlka zasnęła to wy już poszłyście spać 😞 więc już nawet nie pisałam bo trochę mnie głowa bolała przez tą pogodę a dziś bez zmian 5 kropel spadło i wiszą chmury 😠

Moja Julka połknęła (chyba, nie jestem pewna na 100%) wczoraj 1 grosz, przy mnie się bawiła miała w dwóch rączkach zaczęłam jej zabierać a ona ciach do buzi, chciałam jej zabrać to mnie tak ugryzła że krew leciała i palec do dziś mnie boli, i przez to nie wiem czy wypluła czy nie bo nie wiem ile tego było, obserwowałam ją ale nie było żadnych zmian, nie płakała, brzuszek nie wzdęty więc pewnie za dzień wydali 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
alwo napisał(a):
wiecie co byłam na poście kupie sprzedam zamienię i zobaczyłam jakie dziewczyna śliczne opaski na głowę dla dziewczynek robi śliczniusie 🙃


słodkie rzeczywiście 🙂 mi podoba się ta pierwsza i przedostatnia ale dla dziecka to wszystkie te kolorowe są super tylko że moja Julka ściąga wszystko z głowy 😞 i to by było tylko wyrzucenie pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):

U Uli kukurydza to hit 😆 Jak jest wśród warzyw obiadowych to najpierw wybiera kukurydzę i prosi o dokładkę, a dopiero potem ewentualnie zainteresuje się pozostałym jedzeniem. I potem kukurydziana kupa, normalnie jakby w ogóle ta kukurydza nie była trawiona, ale obstawiam, że to tylko te skórki są w kupce. Nie wiem co ona w tej kukurydzy tak widzi (ja sama nie przepadam), ale z tego co kojarzę to kukurydza ma wapnia sporo, więc niech wcina.
Do truskawek miałam narazie tylko jedno podejście. Mąż kupił i były jakieś przeleżane już jakby, gorzkie i po jednym dniu zaczęły pleśnieć... 😮



kukurydziana kupa... 😁 dziś cała pielucha była kukurydzy a ja musiałam szukać tego grosza 😁 i też miałam wrażenie że nie jest trawiona ale to tak jak mówisz te łuski, nasz żołądek też nie trawi .
Macie rację do truskawek się nie przekonała jadła tylko pociśnięte z cukrem niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
Jestem
Niedawno wróciliśmy z zakupów rowerka 🙂 Bardzo fajny jest no i dzięki luzowi w rączce (który jest raczej naturalny) potargowałam się jeszcze i kupiłam za 70 zł 🙂
Oczywiście pojechałyśmy na nim jeszcze na plac zabaw i wszystkie dzieci się zbiegły bo nikt nie ma rowerka z Kubusiem Puchatkiem, nawet Olek (z którego zgapiliśmy rowerek) wolał ten Ani niż swój, na którym siedział. Mam nadzieję, że mu to przejdzie, ale Ania mu tym rowerkiem zaimponowała hehe 🙂 Achh zaczyna się hehe


Od małego wyrywa facetów na super furę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alwo napisał(a):

a jeśli chodzi o kuchnię to normalnie jakbym mojego słyszała jajecznice zrobi a reszta to twierdzi że mi lepiej to idzie cwaniak jeden bo potrafi gotować tylko po co ma mi w garach siedzieć a już nie znoszę jak ja robię a on obok i doradza ...a może być to tak zrobiła albo tak wrrrr 😠


o nie...mój już wie że jak mi się do czegoś wtrąci (nie tylko w kuchni) to musi kończyć to sam 😁 więc woli się nie wtranżalać

no dobra to jak już tak sobie popisałam sama z sobą to zmykam coś w domu zrobić 😉
pa pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
Ania właśnie sobie śpiewa i gada w łóżeczku 🙂 Niedawno przyszliśmy ze spacerku do netto, gdzie kupiłam Ani 2 paczki Pampersów Sleep&Play bo są w promocji 🙂
Dziś Ania po południu znowu pospała ponad 3 h a ja razem z nią tylko, że osobno w sypialni. Padłam, bo rano znowu mi noga w kolanie przeskoczyła i boli jak cholera. Ciemno to widzę 😞

julik no to nie zazdroszczę z tym Julkowym groszem. Mam nadzieję, że bez problemu go wydali. A jak nie to radziłabym iść na usg, bo z takimi rzeczami nigdy nic nie wiadomo gdzie się usytuują.

A jeszcze wracając do truskawek, to Ania dziś zjadła kaszkę mannę z truskawkami i nawet ładnie jej wchodziła 🙂 Jutro też dostanie bo kupiłam dziś kolejny kg 🙂 Nadrabiam zaległości z tamtego roku, bo Anka źle reagowała jak jadłam truskawki i musiałam sobie zrobić rok przerwy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
moja Jula znów późno poszła spać ale spała 4 h w dzień więc nie miała ochoty na sen, coś się nam znów poprzestawiało.
fajnie Sobolinku że sobie pospałaś tylko szkoda że z powodu nogi 😞
chyba wszyscy spią idę i ja, a nie idę pod długi prysznic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Julik
Ja właśnie jestem po długiej gorącej kąpieli 🙂

Ale zaraz zmykam, bo nie chcę ostygnąć hehe

Jeszcze jak tak się wygrzewałam to naszła mnie myśl, że na tym naszym forum zostały same mamuśki z "3" z przodu (chyba że się pomyliłam to przepraszam i proszę mnie poprawić 🙂 Cała młodzież się wysypała, chociaż przepraszam T mnie dziś uświadomił, że wg UE za młodzież uznaje się ludzi do 35 rż. Fajnie nie 🙂 Czyli społeczeństwo nam się starzeje niestety. Ale ja nie o tym miałam. Także mamuśki" w kwiecie wieku" w nas siła!!! 😁 😁 😁 😁 I tym optymistycznym akcentem się żegnam cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ha ha jeśli chodzi o mnie to się niestety nie pomyliłaś 😞,

właśnie dziś byli odczytać wodę i się dowiedziałam że nam licznik od ciepłej wody stanął .... jak ja bym to wiedziała to bym nie patrzyła na biedną Afrykę i kąpała się po godzinie codziennie... żartuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,doberek
Sobolinek,czyli wychodzi na to że ja już stara d...a jestem,no ale ja młodziez to ja mam w domu wieć co się dziwic 😜
Ciesze się ze Zuza się Wam podoba na filmikach,
Asiu kolczyki Zuza ma juz od 3 miesiecy ,pisałysmy tutaj tym ,jeszcze Nanusia o to pytała ze szczegółami,tylko ze moje dziecko chyba jest uczulone na złoto (podobno tesciowa tez była)bo jak zmieniłam jej te kolczyki które wstrzykneli jej ,na złote to w 2 dni zrobiły jej sie ogromne kule ,grudy z ropa a jak wyjełam kolczyki to az trysneło,włozyłam spowrotem te chirurgiczne i w 2 dni wszytko sie zagoiło ,teraz chyba zrobie jeszcze jedno podejscie z tymi kolczykami i zobacze czy to rzeczywiscie uczulenie czy cos przedtem sie nie zagoiło ,chociaz nie było nic widac ,
Sobolinku ,czy te pampki faktycznie wychodza po 0,45 gr? a widziałam fajne baseny w gazetce z Carrefoura,
Alwo , Gabrys to naprawde mały pomocnik ,ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze w wieku ok 13 lat ,wszystko mija 😜i twierdza ze nic nie potrafia 😁
Julik o tym przedszkolu dla dzieci to kiedys myslałam bardzo powaznie,tylko ze wtedy nie było jeszcze ustawy zlobkowej i były bardzo rygorystyczne przepisy,a teraz przy Zuzi to raczej nie wchodzi w gre
ja juz dzisiaj sedze sama od 4 rano ,A pojechal do Poznania po wycieczkowiczow ,i wieczorem wraca,a jutro wyjazd na 9 dni,wiec wieczorem mnie nie bedzie bo "zegnac"sie bedziemy ☺️
byłysmy wczoraj u lekarza i Pani dr powiedziala ze wyniki sa naprawde super ,a podwyzszone limfocyty to normalne u dzieci,bo one maja innenormy niz dorosli,noi gdyby wyniki były nadal złe to tym razem byłby szpital 😞
tak sobie wczoraj wieczorem siedzialam na tarasie i pomyslalam ze mogloby popadac bo juz trawy nie mam tylko suche placki,no i teraz mam od rana leje,
Julik u nas by Cie od razu podejrzewali ze cos majstrowalas przy tym liczniku,
jeszcze mi sie przypomnialo ze wczoraaj jak A niosl Zuze na rekach to ona powiedziala sisi i pokazala na pieluszke ,bardzo nas to zdziwilo 😲pomyslelismy ze sie chyba pomylilo jej cos ale po 3 sek A juz wiedzial ze jednak nie jak zrobilo mu sie cieplutko,okazalo sie ze jak ja niosl to pampers sie przekrzywil i wszystko polecialo na niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja też na moment, bo za kilka godzin T wyjeżdża.
Ania chyba czuła, że nie będzie tatusia, bo w nocy budziła się co 2 h i non stop ssała cycusie i się wtulała. Jak ją odniosłam o 5 to popłakała trochę i zasnęła do 8,40! Też była zmęczona tą nocką.
Teraz jest po kaszce i właśnie zrobiła kupkę na stojaka.
Znikam bo muszę posprzątać całe mieszkanko, bo na jutro zaprosiłam mojego brata z całą gromadką. Oooola boga 😁 😁 😁

Aha ZUZKA te pampki wychodzą po 0,51 za szt. 0,45 jest przy 3. A nasze dziewczyny noszą 4. Pozdrów A i życz mu powodzenia od nas 🙂 Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie
Zuzka Sobolinku to wy słomiane wdowy 😁 mężowie wyjeżdżają 🙂 powodzenia dla obydwu 🙂

Zuzka u nas spółdzielnia kupiła chyba jakieś wadliwe liczniki bo to nie tylko u nas więc nawet nic nie mówili tylko dziś rano już stał z kolejnym i nam wymienił 😞niestety

U nas dziś tylko 1pobudka więc się super wyspałam ale kolejny pochmurny dzień nie nastraja pozytywnie.

Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciaczkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny. Tak jak wcześniej nikt się nie odzywał, tak teraz rozpisałyście się okropnie.
Zuzka - postaram się nadrobić i oglądnąć wszystkie filmiki z Zuzią.
Co do truskawek, to nasz Miszka bardzo je lubi. Kroję je na małe kawałeczki i daję widelcem, bo inaczej nie chce jeść, a tak, to Mu bardzo smakują. Ciekawe dlaczego. 🤔
Julik, pisz jeśli znajdziesz skarb groszowy w kupce. Mam nadzieję, ze wyjdzie szybko i bezboleśnie.
Sobolinku - ja też mamuśka z 3 z przodu, więc z forum nie uciekam. Nie miałam poprostu ostatnio czasu ani siły, bo się strułam truskawkami 😞 Ale na szczęście już lepiej.

A dla wszystkich dzieciaczków moc całusów od Cioci Marty !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane wiem że wszystkie szkraby pewnie już śpią ale WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA 🙂
no dzień jakoś zleciał 🤢ale nie było lekko coś marudny strasznie 😠 pewnie ciąg dalszy zębów
padam ze zmęczenia więc sie żegnam i idę luli nie wiem jak bedzie jutro bo ten weekend też sama jestem i jak mały nie da do pieca to zajrzę wieczorkiem
no i niestety też juz 3 mam z przodu więc wyjdzie na to że zuzka nie pomyliłaś się 😉
spokojnej nocki i miłego weekendu jakby co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Kobietki 😘

Nieco spóźnione, ale najlepsze życzenia dla wszystkich naszych forumowych dzieciaczków[color=purple][/color] 😘 🙂
Kurcze, my się szykujemy na mały "festyn" z okazji dnia dziecka tu u nas we wsi, a tu pada i zimno i wieje i pada 😠 😞

Mieliśmy wczoraj wieczorem gości i położyłam się dopiero o 1... akurat Ula się przebudziła i płakała, z powodu przytkanego noska najpewniej, bałam się że będzie noc z pobudkami, ale pospałyśmy do 6 🤪 A potem mąż ze znajomymi zajęli się Ulą, a ja do ósmej dospałam sobie 🙂

Sobolinku, powodzenia dla Twojego T na egzaminie, na pewno zda śpiewająco i będziecie mieli już luz 🙂
Mi jeszcze dwóch lat brakuje do "trójki z przodu" 🙃

Kasiu, dla Twojego A bezpiecznej i przyjemnej "wycieczki".

Miłego dnia i proszę trzymajcie kciuki, żeby nasza mała impreza z dzieciakami się udała i co najważniejsze, żeby się dzieciakom podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane
My już po samotnej nocce. Jakoś przetrwałyśmy 🙂 Ania wstała o 6 więc było ok 🙂 Teraz szykujemy się na krótki spacerek. Musimy się przewietrzyć, bo u nas o 16 będzie przedszkole w domu. Aż się boję hehe

Asiula przepraszam, ale jakoś mi się ubzdurało, że masz już 3 z przodu 🙂
Powodzenia na festynie i słoneczka Wam życzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry kochane
Asia przesyłam Wam słoneczko ze śląska,
Sobolinku a o której T ma te egzaminy?pewnie już po,ale trzymam kciuki,o to dzisiaj bedziesz miała pewnie większy "sajgon"niż po wizycie Zuzi 😜 ale przynajmniej wesolo bedzie
A ja po okropnej nocy jestem,A wrócił o 1 w nocy i tylko sie spakował i musiał wracac bo o 3 miał wyjazd na kraje beneluxu,a ja musiałam go zawieźć,czyli poszłam spac wczoraj o 21 i wstałam o 1.30 ,pojechałam (do przejechania miałam w obie strony 80 km) jak wróciłam była 4,połozyłam sie spac ale zasnac nie mogłam ,a jak juz zasnełam o 5 to sie Zuza obudziła,no i tyle mielismy z tego pozegnania z A w sumie nie musiałam A zawozic ale nie wyobrazam sobie 9 dni bez samochodu 🤔
wiec teraz sie z Wami zegnam do wieczorka i ide sie drzemnąć puki Zuza śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jezu ZUZKA to faktycznie pożegnanie i noc jak z koszmaru. Ale bardzo się cieszę, że wszystko wypaliło 🙂 a ten czas zleci, zobaczysz i znowu będziesz mogła nacieszyć się A 🙂
T ma ten egzamin cały dzień, od 9 do 17. Dzwonił mi przed chwilą (bo jest jedna przerwa) i mówił, że istna masakra 😞 ale się nie poddaje i walczy dzielnie dalej. A wieczorkiem ok 24 będzie w domku.

No aż się boję , a szczególnie Filipa, bo to ziółko po moim bracie. Echh 🙂
Ania mi ładnie zasnęła na cycu więc zabieram się za sprzątanie 🙂
Ps. Upiekłam to samo ciasto co wtedy 🙂 Teleportuje pół blachy dla Michała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciliśmy właśnie z zakupów ,Michał widze ze mi pomaga ,nie wiem ale tak sobie mysle ze jak ojca w domu nie ma to chłopcy chyba stawiają sobie za punkt przejąć jego obowiązki ,bo normalnie to on nie cierpi zakupow a dzisiaj sam sie zaoferował,
wlasnie ogladam katem oka kuchenne rewolucje i widze jak wiaza krawaty ,ja nie mam zielonego pojecia jak to sie robi,a czwartek wieczorem A siedział przed netem i probowal zawiazac ,bo z dnia na dzien musiał przebrac sie z ciuchow roboczych ,kopalnianych ,na koszule(w znienawidzonym żółtym kolorze)i krawat,którego nie cierpi,a za brak mają odjete 150 zł z wypłaty i podobno koledzy nie donosza szefowi tylko piloci wycieczek,
a i jeszcze byłam na pogotowiu z młodym bo wczoraj na treningu się przewrócił,cały jest na szczescie tylko poobijany i ma stłuczoną d..e,i siną ,ale to dzieki specjalnymochraniaczom i zbroi ,bo inaczej to by sie mogło zle skonczyc ,przeswietlili go z gory na dół,
Dziewczynki czy Waszym maluchom zarosły już ciemiączka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za słoneczko 🙂 Trochę i u nas poświeciło, ale wiatr wiał taki, że było na zmianę to słońce to deszcz i impreza była w budynku jednak, bo okrutnie zimno było. Najwięcej maluszków, takich ok.3letnich przyszło z mamusiami, a ja niespecjalnie byłam na to przygotowana, ale trochę poszalały dzieciaki ze sobą, trochę w zorganizowany sposób się pobawiły, trochę z mamami, chyba nie było źle. Tylko wielka szkoda, że pogoda nie dopisała bo i ognisko miało być i wiadomo, na świeżym powietrzu inna zabawa... Ale może na początek wakacji coś jeszcze zorganizujemy i wtedy będziemy szaleć na podwórku 🙂

Początkowo Ula spała, a potem mąż z nią przyszedł na szkołę. Zachwycona biegała między dziećmi, obserwowała, bawiła się, jedna dziewczynka (7-latka) znała ją wcześniej to ją zabawiała 🙂 po popołudniu pełnym wrażeń śpi już sobie (ale przed zaśnięciem jeszcze sobie troszkę pośpiewała 😜 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...