Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wszystko wskazuje na to, że opłacało się przez dwa dni mocno wytężać mózg 🙂
Numeracja postów jest już poprawiona i działa tak jak powinna!
Link do danej strony forum ZAWSZE będzie wskazywał na tę treść tej konkretnej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
admin napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
To jeszcze zrob tak,zeby ostatni post byl u gory i bedzie super 😁 W pierwszym momencie myslalam,ze mnie wylogowalo,bo wtedy tez jest taki sam uklad
niestety tego, żeby był u samej góry nie dam rady zrobić. Będzie taki układ jaki jest teraz, tylko dopracuję to, że przy wejściu do wątku przeskoczy od razu do ostatniej strony wątku.

Mowiles:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalam albo wczesniej albo na brzuszku nie pmietam moja niunia mnie dzisiaj zaskakuje zasypila ladnie i bez wielkich awantur dzisiaj tylko jedna zrobila! A tak ogolnie to spokojnie dosc! Ale zimno! Zaczelam od dzisiaj wstawac w nocy zeby sie sciagac bo znow mam jakis kryzys laktacyjny i przez to padlam o 19 i do 20 spalysmy z corcia a w tym czasie maz zrobil kolacyjke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny.
mnie nie było tutaj, a jak weszłam na brzuszek dostałam bana 😜 😜 niestety mi się zapomniało, że nie można prosić o głosy i podawać linku w treści posta 😜 😜 tak to jest jak nie zawsze się regulamin czyta..
co do Alanka to będize rehabilitowany metodą Vojty 🤢 🤢 dla mnie to coś strasznego jak sobie obejrzałam filmiki na youtube 😮 A powiedział, że będzie z nami jeździł na rehabilitację, bo ja wiem, że będę ryczeć razem z małym..
kurcze a Alan teraz bardzo dużo śpi i nawet nie mam jak z nim ćwiczeń robić, bo budzi się zjada i na nowo nyna.. dziś z dwa razy sobie do mnie pogadał to wtedy go troszkę pogimnastykowałam;-) no a ma napięte mięśnie pleców i karku przez co nie pracują mu mięśnie brzusia 😞 😞 no i ma taki rozlewający się 😞 😞 mam nadzieję, że po ćwiczeniach i rehabilitacji będzie ok. W ogóle to rączek nie wyciąga, bo ma wiotkie.. mięśnie słabo wykształcone, potrafi je zgiąć tylko w łokciach.. nie wyciągnie ich do góry..to też ćwiczymy, ale na razie to nic nie daje 😞 😞 masakra jakaś z tym napięciem..jestem załamana.. 😞 😞
Moniś czytałam na brzusiu co tam Wam powiedzieli i na pewno wszystko będzie ok! Tą operacją pomogą malutkiej, a nie zaszkodzą:* szkoda małej, ale jak już tak jest to lepiej zrobić tą operację niż później żałować, że się nie zrobiło... no ale strasznie przykro i tulę Cię mocno i ucałuj Julcię :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska nie zalamuj sie wiem ze to straszne jak trzeba cwiczyc z maluchem a on nie ma na to ochoty. Moja Korni tez ma czasem takie chwile że zaczynamy cwiczyc jest dobrze a w trakcie zaczyna plakac a skonczyc trzeba i az mi sie serce kraja ale wiem że musze. Wytrzymasz kochan bo to dla dobra Alanka jest! Z czasem bedzie lepiej zobaczysz! ja juz widze postepy u malej! Trzymaj sie i sciskam Cie mocno!
Wogole to wszystkie Was mocno sciskam a co!!!! I piec ostatnich stron po oklasku a jak!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się strasznie cieszę, że trafiłam na stronę brzuszka..co prawda przez przypadek, bo lubiłam czytać co tam w brzusiu się dzieje tydzień po tygodniu, ale jednak! no i teraz mam Was;-) nigdy nie psałam na forach, ale nie żałuje, że zdecydowałam się napisać, bo mam Was, a Wy jesteście lepsze niż nie jedna psiapsióła.. w ogóle ja traktuje Was jak przyjaciółki..wszystko o mnie wiecie i ja o Was, o wszystkim można pogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ze mna bylo tak samo.Nigdy na forach nie pisalam,bo uwazalam to za strate czasu.Na brzuszek weszlam,bo swietnie byl tam opisany rozwoj dziecka tydzien po tygodniu.Potem zaczelam was podczytywac.A jak juz raz napisalam,tak mnie wciagnelo.Ale powiem ci,ze ja tez sie ciesze,ze was mam.Dzis tylko do domu weszlam,to od razu laptopa wlaczylam i musialam wam wszystko napisac.I jakos tak mi sie lzej zrobilo.Nawet P.jak weszlismy stwierdzil,ze on mi kanapke zrobi,zebym mogla do was napisac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz kochanego męża, bo mój A. to czasem ma do mnie petensje o to siedzenie z Wami na brzuszku 😜 😜
a jeśli chodzi o dzisiejsze podanie słoiczka: jabłko z deikatnym bananem to ja wiedziałam, że szybko zacznę podawać inne pokarmy...a tak w ogóle to my daliśmy tylk kieliszek(25ml), no ale kupsko było 😁 😁 no i nie przejmuj się tym gadaniem czy tam pisaniem, bo każdy ma swoje zdanie na dany temat..ja uważam ogólnie tak jak Ty ;-) a no i ja mam słoiczek jeszcze jabłko i marchew...
a powiedz mi jak ty przyrządziłaś marcheweczkę Julci, bo nie umiem znaleźć na brzuszku, a nie mogę do jutra do 10.00 na nim pisać.. przez swoją głupotę 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj tuska ale dziwne,ze od razu ban.Adminie,a czemu nie ostrzezenie najpierw?Naszej kochanej Tusce sie tylko zapomnialo nooo 🙂Tuska moj tez mi czesto marudzi o brzuszka,ale widzial,w jakim stanie dzis bylam po tej wizycie i chyba uznal,ze wyzalenie sie wam najlepiej mi zrobi.A marchewke robilam wg rady tesciowej.Do garnuszka dalam pol lyzeczki masla,wode i marchewke pokrojona na male kawalki.Jak juz zmiekla to ja odlalam,zmiksowalam i gotowe.A mala jadla az sie jej uszy trzeszly.Zjadla caly kieliszek taki 50ml i jeszcze sie rozgladala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę szykować A. kolację, bo zaraz z pracy wróci.. a umówiliśmy się też, że piwko sobie razem wypijemy jak wróci i pójdziemy nyny 😉 w ogóle to założyłam się z nim, że do piątku(włącznie z nim) nic nie będzie.. on uważa, że będzie.. no i zakład wygram ja, bo nie będzie..gdyż mam @. 😜 😜
Choć czasem zdarzało się i z nią ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie dość, że na marcówkach dałam..to jeszcze napisałam na wątku moim katowickim 😜 😜
a w ogóle adminie czemu tutaj nie ma podziału na województwa i miasta?
przynajmniej katowice mogłyby być, bo tutaj już zalogowane jesteśmy ja, monic87, zuziek i kasiaw z niego ;-) czyli wszystkie które piszą na brzuszku.. no justi5 jeszcze nie dołączyła chyba ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Oj tuska ale dziwne,ze od razu ban.Adminie,a czemu nie ostrzezenie najpierw?Naszej kochanej Tusce sie tylko zapomnialo nooo 🙂Tuska moj tez mi czesto marudzi o brzuszka,ale widzial,w jakim stanie dzis bylam po tej wizycie i chyba uznal,ze wyzalenie sie wam najlepiej mi zrobi.A marchewke robilam wg rady tesciowej.Do garnuszka dalam pol lyzeczki masla,wode i marchewke pokrojona na male kawalki.Jak juz zmiekla to ja odlalam,zmiksowalam i gotowe.A mala jadla az sie jej uszy trzeszly.Zjadla caly kieliszek taki 50ml i jeszcze sie rozgladala 😁
Tusia trochę wcześniej zapominała się już z tymi konkursami. O ile pamiętam, była już upominana przez moderatorki.
Po drugie - namawianie na głosowanie dotyczyło nie tylko jednego wątku
Po trzecie -regulamin obowiązuje dawna, a Tusia nie jest świeżą użytkowniczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...