Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Samantko juz jej to kilka razy powiedzialam,a ona i tak swoje.Ostatnio nawet sie o to pokocilysmy.Bo ona zawsze musi byc najepsza,wszystko wie lepiej i musi sie wywyzszac.Ale dzis przeszla sama siebie.Pytalam dzis mojego gp o moj brzuch,bo cala chudne i to bardzo a flaczek dalej jest spory.Powiedzial,ze niestety po cesarce to jest normalne,bo ci miesnie i wszystko rozcinaja i troche to trwa zanim to sie zrosnie i zacznie normalnie dzialac.Dlatego tez wlasnie nie wolno przez pierwsze 3 miesiace cwiczyc.Powiedzial,ze nawet teraz nie moge sie przeciazac.I ze moge sobie tanczyc(nie powiedzialam mu,ze przy grze hihi),moge plywac i duzo chodzic no i czekac.On sam byl pod wrazeniem jak mi kg ubywa i stwierdzil,ze nie mial jeszcze tak zawzietej pacjentki.Powiedzialam to mojej siostrze,a ona na to,ze pierwsze slyszy i chyba sobie to wymyslilam.Bo jej kolezanka tez miala cesarke a wg niej ma 10 razy mniejszy brzuch niz ja.Dodam,ze laska wazy prawie 100kg i zawsze byla duza.Dodala jeszcze,ze moze taka moja natura,ze juz zawsze gruba bede.I ze ona i tak zawsze bedzie chudsza ode mnie.I takie teksty sypala.Wiec powiedzialam,ze dziekuje,za mile slowa i sie rozlaczylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i wróciłam... mała dostała tylko rota, bo nie ma ryzyka w razie zapalenia ucha, a 6w1 przełożone na 7 lipca... tak myślałam... /jak naciskała wokół lewego uszka mała nic nie robiła, a jak uciskała prawe to był placz... więc coś małej dolega... jutro mam iść z tym do pediatry... ciekawe co jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko nie widziałam opakowan ale mam obie ulotki z pierwszego i drugiego (dzisiejszego) kłucia i w obu jest identyczna dawka i skład.
Super te szczoteczki chyba tez kupie 🙂

Monisia z siostrami to tak własnie różnie byw ajedni maja super kontakt a ja mam dwie młodsze które najchetniej apomniałby o moim istnieniu... 😞
Ale jestes dizelna super efekty w diecie rewelacja tak trzymaj 🙂

Kornalki nózka wymiata 🙂)))))))))))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia twoja siostra to potwór!!! Powinna być dumna z Ciebie z takiego wyniku my jesteśmy!!! oklask dla Ciebie!
Swoją drogą ja mogę ćwiczyć i jakoś nie daje rady jestem taka zmęczona po całym dniu że tylko jestem wstanie Karmi otworzyć więc podziwiam was wszystkie dziewczyny dbające o to by jeść zdrowo i ćwiczące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
swoją drogą to współczuję wam sióstr ja też mam siostrę i już dobrych kilka lat dobrze się z nią dogaduję. Też jest szczera nieraz mi powiedziała "jak ty wyglądasz, nie zakładaj tego bo w tym ci niedobrze, umaluj się porządnie, zacznij stosować krem przeciwzmarszczkowy itp. Ale nie mam jej tego za złe bo robi to w dobrej wierze, jak czuję się brzydka i zaniedbana to odrazu mówi spoko zaraz Cię zrobię na bóstwo i poczujesz się piękna 🙂 Jest kochana i zna się na rzeczy skończyła Kosmetologię Specjalność WIZAŻ i zna się na tym. Jedynie żałuję że mieszka w Warszawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy dzisiaj na zakupach i mamusia kupiła sobie spódniczkę, sukienkę taką na lato i buty na wesele, bo sukienkę na wesele już kupiłam wcześniej, a buty dopiero dziś ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! Trochę miałam do nadrobienia ale się udało.
Szarla mi, podobnie jak dziewczynom, wydaje się, że Kornelka jest po prostu silna i sprytna i że raczej powinnaś się cieszyć, że się tak ładnie obraca.
Monisia, co do brzucha po cesarce, to mój ginekolog, jak poszłam po ciąży i zobaczył mój 'flaczek' to skwitował to słowami, że tak wygląda typowy cesarkowy brzuszek, trochę obwisły i taki jakby 'podwinięty' nad blizną.
My mamy szczepienie jutro i mam ogromnego stresa. Tym bardziej, żez tego co tu czytam, to Wasze dzieci gorzej zniosły drugą dawkę niż tą pierwszą.Cieszę się jednak, że w końcu będzie zważony i zobaczy go pediatra.
Grzesio dziś po raz pierwszy nie był karmiony nad ranem. Jak zjadł butlę o 23, tak kolejną dopiero o 7.30. Niemniej jednak 3 razy budził się chwilę "na włożenie smoczka".
Ale ogólnie toGrzesio jest ostatnio trochę nerwowy. Martwi mnie, że czasami, szczególnie jak jest zmęczony, to tak cały sztywnieje i się napręża i zaczyna płakać. Ale sztywny to się robi normalnie jak skała.Jutro o to zapytam naszego pediatrę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj caly dzien mnie nie bylo i teraz musze nadrabiac!!!
Musze Wam sie przyznac ze wczoraj robiłam test bo od kilku dni bardzo zle sie czułam i ciagle kreciło mi sie w głowie. I wyobrazcie sobie jakiego szoku doznalam gdy test wyszedl pozytywny!!! 🤪
Od razu polecialam po drugi a tu wynik negatywny no i zgłupialam, cala noc nie spalam i rano polecialam do lekarza Na szczescie okazalo sie ze nie jestem w ciazy, a pozytywny wynik wyszedl bo mam zaburzenia hormonów i dlatego tez zle sie czuje!!! Narazie dostalam leki na wyrownanie hormonow a jak skoncze je brac i bedzie dobrze to bede brala tabletki "antybaby" narazie, bo nie chce znow przezyc szoku!!!
A po południu byłam załatwic te zaswiadczenie i proboszcz tak mnie wkurzył ze mi cisnienie skoczyło!!! Ale jak juz wyszlam od niego to sie smialam z tego jego gadki!! Bo mi 10 min wylkad dal a i tak wypisal co miał wypisać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No teraz moge cos napisac!
Samantko mam nadzieje ze Nikolcia bedzie zdrowa a jesli nawet to zapalenie uszka to ze przejdzie je łagodnie bo troskliwa mama szybko wyczaiła chorobę!!!
Monisiu wspołczuje Ci takiej siostry!!! Nie zasługujesz na to by tak Cie traktowała, jak chcesz to ja sie niazajme!!! 😉
Szarla Amelka jest bardzo silną dziewczynką i do tego bardzo bystra!!! A jesli jeszcze potrafi przewrocic sie na dwie strony to nie masz sie czym martwic!!! Ale jesli to Cie uspokoi to zapytaj swojego pediatry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to jestem, Pawełek sobie zasypia ;-) Okazało się, że wylewa mi bateria w karuzeli dlatego szwankowała, ale już jest ok.
Salamandra jak wejdziesz w ten program to po lewej masz polecenia i np. wgrywasz zdjęcia i muzę, potem to przeciągasz to tych kwadratów na dole. Żeby robić efekty to też wybierasz z listy po lewej i przeciągasz na dolne kwadraty. Ja nie umiem tłumaczyć, więc pewnie nic nie zrozumiałaś ;-)
Emka czekam na relację.
Zważyliśmy Pawła i waży już 7020 g.
Amelka super się przekręca.
Monia tulę, nie przejmuj się siostrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...