Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
Nie zostawi, nie zostawi bo gdzie indziej znajdzie taka Samantkę???
Niunia to sie zobaczy jak okaze skruche to moze ominie go armagedon w przeciwnym przypadku to juz mu wspolczuje!!!
Zartuje oczywiscie pewnie skonczy sie natym ze bedzie mial wyrzuty sumienia a mi to wystarczy i jeszcze bede mu gadala ze sie nic nie stalo!!! Ale pogadac se moge a co!!! A do jutra przejdzie!!


Niech klęka i błaga o przebaczenie!! Hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
To jak nastepnym razem zauwazysz ze sie oglada to mu noge podstaw i juz sie nie bedzie ogladał!!!........... zartuje!!!!!!!!!!!!
A tak na serio to moja przyjaciolka tak kiedys zrobila swojemu mezowi, jak glebe zaliczyl to od razu wiedzial za co!!!! I juz sie nie oglada, no przynajmniej przy niej!!!
A poza tym to faceci to wzrokowcy, niestety!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
EdytaS napisał(a):
Nie zostawi, nie zostawi bo gdzie indziej znajdzie taka Samantkę???
Niunia to sie zobaczy jak okaze skruche to moze ominie go armagedon w przeciwnym przypadku to juz mu wspolczuje!!!
Zartuje oczywiscie pewnie skonczy sie natym ze bedzie mial wyrzuty sumienia a mi to wystarczy i jeszcze bede mu gadala ze sie nic nie stalo!!! Ale pogadac se moge a co!!! A do jutra przejdzie!!


Niech klęka i błaga o przebaczenie!! Hahahaha



Ha dobre, musze wyprobowac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia ja sobie zawsze jak mój zapije układam tekst opierniczania go rano. A i tak zawsze zapomnę i mi przechodzi jak wstanie i jeszcze kawę mu robię ;-) Takie baby głupie i zakochane jesteśmy. Ale jak mi się zdarzy popić to mój mi też pomaga i nawet śniadanko robi ;-) Więc nie można się gniewać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Edzia ja sobie zawsze jak mój zapije układam tekst opierniczania go rano. A i tak zawsze zapomnę i mi przechodzi jak wstanie i jeszcze kawę mu robię ;-) Takie baby głupie i zakochane jesteśmy. Ale jak mi się zdarzy popić to mój mi też pomaga i nawet śniadanko robi ;-) Więc nie można się gniewać ;-)


No ja wlasnie tak samo robie, przemyslam, przemyslam, ukladam gadki a rano "kochnie zle sie czujesz to moze Ci kąpiel przygotuje"!!
Ja nie pijam wiec On nie ma jak sie zrehabilitowac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W sumie to ja też sama się oglądam i w myślach mówię, że też tak będę wyglądać, muszę się wziąć za siebie.. i dupa z tego wychodzi 🙂 Heh a z tą nogą to dobre musiało być.. Mój by się chyba do mnie nie odezwał 🙂 🙂 W sumie co on może... tylko poopatrzeć.. a czuję, że i tak nie pamięta tych wszystkich dziewczyn na koniec dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka Ty mi tu glupot nie gadaj. Ja juz Ci pisalam, ze jakbym facetem byla lub homo yo bym sir za Ciebie chetnie wziela 😁
Co do slodyczy to ja jestem zarlok, a M bardziej na chipsy i chrupki, ktorych js nie trawie...
Troche mi smutno, bo widze, ze troche schudlam, a on sie ze mnie smial, ze niby chce schudnac a kielbase wpierdzielam... Ehhhh...
Ja tesknie za zimnym ruskim szampanem w duzej, bardzo duzej ilosci, wypitym gdzies na nielegalu w plenerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
W sumie to ja też sama się oglądam i w myślach mówię, że też tak będę wyglądać, muszę się wziąć za siebie.. i dupa z tego wychodzi 🙂 Heh a z tą nogą to dobre musiało być.. Mój by się chyba do mnie nie odezwał 🙂 🙂 W sumie co on może... tylko poopatrzeć.. a czuję, że i tak nie pamięta tych wszystkich dziewczyn na koniec dnia 😉


Pewnie ze nie pamieta bo na koniec dnia widzi swoje dwie ukochane dziewczynki to jak ma pamietac inne!!!
No On sie tez do niej nie odzywał przez kilka dni ale teraz to sie smieja razem z tego! Ja to bym sie chyba nie odwazyła cos takiego zrobic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka to rzuc mu uwage ze za Twoje stracone juz kilosy nagroda sie nalezy!!! To moze dotrze do niego!!
Chociaz moj tez lubi mi tak czasem dogadac, jego ulubiony test "nie jedz tyle bo i tak dobrze wygladasz" wiem ze mowi to w zartach no ale mi jest przykro i jak kiedys nic nie mowilam tak teraz mu sie odgryzam i juz mowi tak coraz mniej, jeszcz troche i moze wogole przestanie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyle dziewczyn sie ostatnio nie odzywało: Neli, ammi, Aniulek, Jespere, Gerda, tygrysek, matlega no i m-corazon, kateee i pati!!! Ciekawe co u Nich i maluszków!! Dziewczyny jak Nas czytacie to dajcie znac co u Was!!!
Ja mykam spac bo jeszcze cycule trzeba wydoic!!!
Dobranoc kochane!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
Niunia tobie to dobrze, codziennie możesz piwkować 🙂 🙂 Pizza nie za specjalna... sos za rzadki i slywalo z niej to co bylo.. :/ wiecej tam nie kupi, byl to pierwszy i ostatni raz... najlepsza jednak w pizza hut...
Szarla współczuję bratowaj... przyszłej... a może i nie doszłej :P:P:P heheh


Jakbym się dobrze postarała to pewnie niedoszłej :P. Ale ich sprawa i ich życie, a mój brat to też do dzieci jakiś niechętny, nawet chrzestnym nie chciał być, więc oni mogą się nawet nie dowiedzieć co to za szczęście być rodzicem :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
No niestety zero slodyczy!!
Ja przed ciaza moglam spokojnie bez slodyczy zyc, kupowalam dla meza bo on to słodyczowy potwor, a sama moglam nie jesc. Ale w ciazy i teraz to nie przejde obojetnie kolo slodkiego w kazdej postaci|!!!!


Mam to samo niestety :/. A pamiętam, że przed ciążą to nawet na słodycze patrzeć mi się nie chciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja też przed ciążą paliłam i miałam arytmie serca. Teraz nie palę i serce wróciło do normalności. Nie palcie, nie ma sensu, ani zdrowia marnować ani pieniędzy! Kupcie za tą paczkę fajek jakiegoś bodziaka swojej kruszynce. Szkoda palić. Mnie tez strasznie ciągnie, ale wiem, że więcej zyskam nie paląc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Ja miała isc sciagac ale stwierdziłam ze przeciez moge przy kompie!


Ja właśnie skończyłam ściągać, ale tak padam na ryjek, że zaraz spać idę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka szczuplejszą by może znalazł ale tak ładną to już nieprędko!
Swoją drogą to ja też zwracam uwagi na ładne laski i ładne nie znaczy wcale chude a przede wszystkim zadbane. Zauważcie że jest bardzo dużo dziewczyn które ani nie są za ładne ani nie mają jakieś super figury a przyciągają uwagę..to tylko fryzura,ciuchy,makijaż i pewność siebie czyli wszystko co my także możemy mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...