Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
szarla napisał(a):
EdytaS napisał(a):
Ja miała isc sciagac ale stwierdziłam ze przeciez moge przy kompie!


Ja właśnie skończyłam ściągać, ale tak padam na ryjek, że zaraz spać idę 🙂


No ja podobnie skoncze dojenie i lulu bo pewnie moja księżniczka wstanie o 3 na karmienie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
Samantka szczuplejszą by może znalazł ale tak ładną to już nieprędko!
Swoją drogą to ja też zwracam uwagi na ładne laski i ładne nie znaczy wcale chude a przede wszystkim zadbane. Zauważcie że jest bardzo dużo dziewczyn które ani nie są za ładne ani nie mają jakieś super figury a przyciągają uwagę..to tylko fryzura,ciuchy,makijaż i pewność siebie czyli wszystko co my także możemy mieć.


Święte słowa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie dzisiaj też kusiło, jak koleżanka przy mnie paliła. Ja to najbardziej lubiłam LM cienkie mentolowe... Ech..Ostatni raz paliłam jakoś na początku lipca(jeszcze nie wiedziałam,że w ciąży jestem) ale to tak po pijaku raz bo rzuciłam palenie 01.01.2010 z myślą o ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
Mnie dzisiaj też kusiło, jak koleżanka przy mnie paliła. Ja to najbardziej lubiłam LM cienkie mentolowe... Ech..Ostatni raz paliłam jakoś na początku lipca(jeszcze nie wiedziałam,że w ciąży jestem) ale to tak po pijaku raz bo rzuciłam palenie 01.01.2010 z myślą o ciąży.


LM cienkie mentolowe mniam, mniam, też je paliłam 🙂. Ale i tak już nie wezmę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
szarla napisał(a):
Edyta moja wstaje o 3.20 🙂


No Korni roznie tak miedzy 3-4, kolejna rzecz ktora Nas łączy hehe


Ba! 🙂. A wczoraj wróciliśmy do domu koło 21 i ją wybudzałam, bo już mi na noc w wózku zasnęła. Szybka kąpiel i młoda zasnęła po 22. No i obudziła sie 2 godzinki później bo o 5.20. Powiem szczerze, że bylam jak nowo narodzona 🙂. Niestety ma już jakiś swój rytm dnia i dzisiaj chciałam ja przeciągnąć do 22 to mi o 20 na macie edukacyjnej zasnęła. No i dupa, trzeba wstać o 3.20 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ja też nie będę palić jakoś nie mogę być palącą matką nawet nie karmiącą nie pasuje mi to.
Moja też się budzi 3-4, tylko zasypia przed 23:00 a gotowa do spania jest już po 20:00 😞
A propos mężulka to mój dzisiaj wypił 4piwa tyle samo co ja z tym że on z alkoholem i zasnął w salonie i dobudzić już go nie dobudzę..a tak chrapie że w sypialni go słychać mam nadzieję,że małej nie obudzi. Ja mu nie żałuje cały tydzień do roboty potem mi pomaga jak może a dzisiaj zanim wstałam to w całym domu poodkurzał i zmył podłogi na mokro!Gdybyśmy nie mieli Agatki to pewnie niewiele mniej bym nie wypiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze odpiszę. Ja zawsze kupuje mojemu no i mam w koszyku ze 2 karmi. Wtedy jak ludzie patrzą to wiem, że Ci bardziej inteligentni skumają, że karmi dla mnie, a piwo dla męża :P. A Ci mniej inteligentni to pewnie nawet nie skumają, że ja z dzieckiem i piwem jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko a czemu Ty w ogóle ściągasz pokarm? A ile ściągniesz?
Bo ja dzisiaj się przeraziłam ściągnęłam cycka koło 20:00 po 7h od karmienia i tylko 75ml było!!! 🤔
Ta moja królewna to z cyca pomimo że wytrzymuje do następnego karmienia 2,5-3h to dużo nie zje. A butelki to potrafi dwa razy tyle wciągnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka poszła spać,ale ja też ściągam, więc napisać mogę. Ja ściągam, bo miałam problemy z mlekiem. Kiedyś częściej, teraz raz dziennie. Ostatnie karmienie mamy chwilkę przed 20, nastepne o 3. Dlatego o 23.00 ściągam mleczko i tym mleczkiem dokarmiam małą w ciągu dnia. A i tak dostaje jeszcze butelkę modyfikowanego. Ja ściągam różnie, czasem 60 ml, a czasem 180 ml! I nie wiem od czego to zależy. Ale średnio jest to około 100 ml w sumie z dwóch piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja się ludźmi nie przejmuje dzisiaj piliśmy sobie jak za starych dobrych czasów piwko na Starym a obok dzieci w wózkach no i w nosie miałam co ludzie sobie pomyślą przecież nie napisze sobie na czole bezalkoholowe. Zresztą bez przesady to tylko piwo.
Dobranoc laski bo niedługo pobótka. Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj ja jestem ciekawa ile ja ściągnę z obu... ale nie chcę ściągać skoro jest dobrze jak jest... a butelka modyfikowanego na pewno jej nie zaszkodzi 😉
I na noc mała opróżnia 2 piersi do końca więc powinno się więcej naprodukować.. a tak nie jest... :/
No ale trudno... i tak za jakiś czas chcę wprowadzić nowe produkty dla niej... na razie dawałam 2 razy gruszke i raz marchewkę po 2-3 łyżki ale nie codziennie... teraz już nic nie daje... poczekam aż skończy 4 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie przejmuję tą butelka modyf. Już w ogóle 🙂. A słoiczki kupiłam dwa na razie, jakies słodkie jabłuszko i marchewkę z jabłuszkiem z bobofruit. Ale dam dopiero jak skończy 4 miesiące 🙂. Teraz też już uciekam, bo oczka się kleją. Papa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i pobótka o 3:32, a o 1:30 były jakies płacze dwa razy przez sen,ale nie podnosiłam i spała dalej.
Szarla to całiiem nieźle po 3h!
Ja już też się nie przejmuję tym mlekiem modyfikowanym nawet zastanawiam się nad przejjściem na butelkę zupełnie jeśli to przez moje mleko ma problemy z kupką..No i muszę powoli przyzwyczajać bo zaraz do pracy będę musiała iść, no i słoiczek z jabłuszkiem czeka na 4miesiąc. Trochę mi przykro będzie skończyć karmienie ale u mnie jest jeszcze ten problem że pierś działa jako usypiacz i ona musi zacząć zasypiać bez piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
A moja Majeczka spala do 7.30 🙂 Coraz dluzej spi 🙂 Wlasnie znowu zasypia..
A ja musze jechac do sklepu, zeby zobaczyli co z moim kompem, bo sie zepsul...Wszystkie zdjecia przepadly najprawdopodobniej 😞 Oj bede ja plakac jak sie nie da tego odratowac 😞

Wklejam filmik 🙂 Maja bawi sie w "chowanego" z tata..
http://www.youtube.com/watch?v=QY4pkDB-DDw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...