Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
haliszczanka napisał(a):
No doczytałam już po tym jak wysłałam posta, że taka jesteś pomysłowa 🙂 Będę musiała tego spróbować. A na filmiku to z Nikolci mała piszczałka jest. A jak się niecierpliwi 😁Jejku, jak te nasze dzieci szybko rosną. Takie zmiany w zaledwie 3 miesiące 🤪


Ja nie wiem, po kim taki pisklak z niej 🙂 A się niecierpliwiła i wkurzała, bo nie mogła całego motylka do buzi wsadzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
EdytaS napisał(a):
Moja niunia dopiero zasnela!! Szok ze tek pozno!!! Mam nadziej ze sie juz nie obudzi!


Moja przez pierwsze półtora miesiąca swojego życia zasypiała najwcześniej o 23h30... a nawet o 1h00 🙂 A teraz punkt 22h00 śpi...


Korni przez pierwsze 3 zasypiala najwczesniej o polnocy, a dopiero teraz od jakis dwoch tyg zasypia kolo 21-22 ale nawet jak wczesniej zasnie to i tak o 22 jeszcze sie budzi na jedzonko i zaraz potem zasypia a dzis cos sie jej poprzestawiało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
samantka napisał(a):
EdytaS napisał(a):
Moja niunia dopiero zasnela!! Szok ze tek pozno!!! Mam nadziej ze sie juz nie obudzi!


Moja przez pierwsze półtora miesiąca swojego życia zasypiała najwcześniej o 23h30... a nawet o 1h00 🙂 A teraz punkt 22h00 śpi...


Korni przez pierwsze 3 zasypiala najwczesniej o polnocy, a dopiero teraz od jakis dwoch tyg zasypia kolo 21-22 ale nawet jak wczesniej zasnie to i tak o 22 jeszcze sie budzi na jedzonko i zaraz potem zasypia a dzis cos sie jej poprzestawiało!


A moja ma takie coś, że bez kąpieli będzie marudzić i nie zaśnie.. Dzisiaj strasznie marudziła... Jak ją wzięłam na przewijak od razu banan na buzi 🙂 Poza tym strasznie lubi jak się ją rozbiera,, wtedy się cieszy 🤔 hehe po kąpieli daje jej obie piersi do wyciągnięcia:P:P A później jeszcze butla... no i nadchodzi 22h00 a mała zasypia... dzisiaj zasypiala na siedząco.. myślałam, że się zsikam ze śmiechu... A. ją trzymał na kolanach ona się patrzyła w jeden ounkt, nawet okiem nie mrugnęła... aż nagle bach i głowa do przodu opadła... no śmiechu warte normalnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
Jutro A. ma wolne a ja zabieram się za sprzątanie chaty!! Jeju tak się nie chce... no ale specjalnie po to wziął wolne, bo go poprosiłam.. to muszę posprzątać...


Ja dzis posprzatalam i jutro mam wolne, bo musze zrobic salatke bo idziemy do Tomusia (czyt, do jego rodziców)!!!! 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
samantka napisał(a):
EdytaS napisał(a):
niunia26 napisał(a):
EdytaS napisał(a):
Dziewczynki ide spac bo mi sie oczka kleją!


Dobranoc, kolorowych snów.


A jednak nie ide bo mala wstala! 😞


/biedna!!
Ja siedzę piwko piję 🙂


I JA i JA smacznego ;-)

Na wzajem 🙂 Zdrówko wszystkich pięknych marcówek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...