Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja mojej kupiłam ostatnio ciuszków na 62 w H&M ale są jeszcze troszkę za duże... tzn, już mogę zakładać, bo lubie jak ma luźniej, ale na całe wakacje powinno starczyć... no i ma 61,5cm a ciuszki na 62 ciut przy duże... ale tak robia w H&M...
Spróbuję tak zmierzyć małą, ale wątpie, żeby mi się udało przy jej ruchach 🙂 Bo straszna wiercipięta z niej jak nie śpi 🙂 🙂

Dorotko ale zrobiła w końcu tą kupkę? czy nie?? i jakie czopki dajecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziekuje za komplementy!! ☺️
Samantko ja tez mialam problem ze zmierzeniem bo mala sie denerwowala i za bardzo kreciła ale jakos sie udało, ale jutro sprobuje jeszcze raz! Ja to uzywam ubranek na 62 lub 68 zalezy jakiej firmy, ale ostatni to nawet sukieneczki na 74 juz sa dobre np ta co ma na sobie na tym zdjeciu! Z ta rozmiarówka to roznie bywa! A nawet mam jednego pajaca na 56 i jeszcze jest dobry! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też jeszcze mam body na 56 i dobre 🙂 🙂 A jedne są na 50/56 i dobre 🙂 🙂 Ale ostatnio przeglądałam te na 50 które w szpitalu miała i były luźne.. teraz są takie maleńkie... normalnie jakbym je na nogi jej wsunęła to kołnierzyk by pod paszkami był, hehe... i tak sobie wspominam jaka była maleńka, to tak fajnie się robi 🙂 🙂
A i też mam body na 6 mc, które mała teraz nosi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko śliczne z Was dziewczynki. Chyba zimno u Was dziś było? U nas gorąco, Ja w krótkich spodenkach, bluzce na ramiączka i japonkach, a Antoś miał tylko body z krótkim rękawkiem i krótkie cienkie skarpetki i czapeczkę. Bez skarpetek, bo zauważyłam, że lubi z gołymi nóżkami leżeć. Nawet go pieluszką nie przykrywałam, bo mu gorąco było.
Monisia gratuluję serdecznie 🙂))) nie mogę się doczekać naszego spotkania. Musimy się zastanowić gdzie w ogóle 🙂)) a koncertu mi szkoda jak nie wiem co... ehhh... za rok będę mogła już z małym iść.
No i witam Beatkę 🙂)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny! no i witam Beatkę! 🙂 wczoraj tak na szybko pisałam, że zapomniałam przywitać 🙂
u nas niektóre ciuszki na 62 już zamałe, niektóre w sam raz, 68 dobre albo za duże.. powiem Wam, że to nie ma co patrzeć na rozmiary.. ja ostatnio oglądałam zdjęcia Alana i wspominałam sobie jak już dali mi go na brzuch po urodzeniu..aż się łezka w oku kręci!;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Aleksandra i Hani z okazji 3 miesięcy!!! Buziaczki!
Dzisiaj znow zmierzylam Korni jednym i drugim sposobem i wychodzi że ma tak miedz68-70 cm w zaleznosci od jej aktywnosci!
Dzisiaj ładnie spala, obudzila sie o 4.30 zjadla i spala do 7 i o 8 i juz nie spimy! Poćwiczyłysmy troche a teraz biore sie za sprzatanie i obiad trzeba robic!
Czekam tez na kuriera bo telewizor ma przyjsc!!!!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny..
ja wpadlam tylko napisac ze Maja spala w lozeczku cala noc 🙂 spala 11 godzin.
wpadne pozniej, Bo maz ma wolne to cos porobimy..
Chcialam sie zapytac, czy podczas tech upalow bedziecie shoddily z dziecmi na basen na zewnatrz? u mnie juz otworzyli I sie zastanawiam czy moge isc I pomoczyc sie z nia troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć wszystkim 🙂 u mnie mała nosi jeszcze część ubranek 62 ale już bardzo mało... szybko nam dzieci rosną 🙂
najgorsze jest to że trzeba niedługo do pracy wracać 😞(( małą będzie się zajmować niania i nie wiem jak Weronika do niej przywyknie 😞( na razie karmię samą piersią więc do butli muszę już już niedługo zacząć przyzwyczajać. A podajecie witaminę D3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytka, a my dajemy i D3 i Cebion Multi. Witaminę D3 mamy w kapsułkach. Jedna zawiera 400 j.m. wit D3, natomiast Cebion Multi w 3 kropelkach zawiera 100 j.m. wit D3, więc jak widzisz 4 razy mniej niż Cebion.
Beatko widzę, że Twoja córcia urodziła się w tym samym dniu co i Antoś. A o której godzinie i jakie miała wymiary?
Jesteś z Krakowa czy gdzieś z okolic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, JA też pochwalę Pawła bo spał od 21 do 7.45 bez przerwy ;-) Teraz dalej śpi ;-) Beatko witam, Ja daję wit. D, ale tylko wtedy gdy jest pochmurno, albo wtedy gdy Paweł był mało na słoneczku. JAk spędzamy dzień na zewnątrz i jest odsłonięty to nic nie daję. Takie mam zalecenie od pediatry, bo można przedawkować. Marta ja bym jeszcze nie szła z Pawłem na otwarty basen, bo to jednak słońce bezpośrednio na nią świeci, a przy wodzie jeszcze mocniej opala, bałam bym się poparzenia.
No i Fasol, Hania dużo zdrówka Wam robaczki życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U NAs dzis od rana leje, teraz niby coś sie przejaśnia, to odkurzę i na spacer idę.
Mam jeszcze pytanko, daję Pawlisiowi teraz mleko Pro Nan i jest ok, ale w żłobku będzie dostawał Bebiko. Mówiłam to mojej lekarce i ona, że spoko mogę mu na takie zmienić. I dziś chcę kupić, ale czy mam mu tak od razu je zmienić, czy na początek na zmianę podawać Nan, a potem Bebiko? No to miłego dnia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka ja daje 5 kropelek i juz mam nie dawac dodatkowo tak powiedziala mi doktor, ale teraz latem bo juz zimą ma sie przypomniec to mi powie co i jak!
Niunia ja daje cebion bo po pobycie w szpitalu dostalismy takie zalecenie a poza tym korni miała i chyba nadal ma niewielka anemie! O doktor kazała zostawic cebion multi jeszcze przez kilka miesięcy. Ale jak Ty juz karmisz sztucznie to w mleku chyba tez sa nie wielkie ilosci witamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...