Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sto lat dla solenizantów!!!!!!!!!!
Wyobraźcie sobie, że Paweł spał do 8 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Normalnie szok. O 4 się obudził tylko bo leżał głową pod pozytywką karuzeli i z nogami na przewijaku ;-) Poprawiłam go i spał dalej ;-) Dziś mam dzień sprzątania, więc biorę się za robotę ;-(
Wiecie, już od kilku dni śpię bez stanika, bo mleko mi nie leci, ale za każdym razem jak miziam się z Pawciem rano to mam zalaną koszulkę ;-) Śmieszne to.
Jutro jest dzień ojca? Co dajecie ? tzn co Wasze dzieci dają?
O Paweł znów poszedł spać to idę sprzątać łazienkę.
Buziaczki i miłego dnia, mimo, że dostałam dziś okres to mam dobry humor i przesyłam go Wam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej! Dołączam się do tych co prezentów nie dają. Mogę mojemu jedynie cały dzień udostępnić i może się małą zajmować 🙂. W końcu to Dzień Ojca i najlepszym prezentem powinna być Amelcia 🙂. A że jutro Boże Ciało to mam calusieńki dzień wolny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja życzenia dostałam i byliśmy na pizzy i długim spacerze... a prezent podobno jakiś czeka tylko M nie ma czasu go odebrać :p Może się teraz zmobilizuje, bo właśnie kubek przyszedł i mu Antoś dał 🙂))
Wybrałam kubek z czarnym środkiem, bo M lubi, do tego jest wzór też czarny taki jakby tribal i w środku okrągłe czarno-białe zdjęcie Antka... Najpierw M powiedział, że śliczny i w ogóle, a potem zażartował, że jak nagrobkowe 😞((( i teraz mi głupio, bo mogłam wybrać kolorystykę jasno-niebieską 😞(( on mówi, że żartował, ale teraz już nie wiem... Drugi taki sam mam dla M taty, czyli Dziadka Antkowego... no i się zastanawiam czy on też tak pomyśli 😞
Ja to zawsze coś pokręcę. Chcę dobrze, a wychodzi źle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Hej! Dołączam się do tych co prezentów nie dają. Mogę mojemu jedynie cały dzień udostępnić i może się małą zajmować 🙂. W końcu to Dzień Ojca i najlepszym prezentem powinna być Amelcia 🙂. A że jutro Boże Ciało to mam calusieńki dzień wolny :P

Dla mojego to największym prezentem to by było, jakbym się z Antkiem gdzieś ulotniła na cały dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wariatki moje ;-) JA kupuję skromnie piwko, bo nie mam kasy. W dzień mamy też nic nie dostała (od teściowej w imieniu Pawełka tylko), ale M. nie miał żadnych pieniędzy, bo Ja wszystko zabrałam więc jest usprawiedliwiony. Dzwoniła moja mam i przyjedzie zaraz na cały dzień ;-) To mi pomoże jupii, a jeszcze o 16 będzie moja koleżanka z synkiem ;-) To mam dzień aktywny. Znalazła płytę fitness to sobie jutro poćwiczę;-)
Dorotko Pawliś pije mleko Pro Nan i jestem bardzo zadowolona, robi dwie porządne kupy zawsze o tej samej porze. Jak wstanie i po pieszym jedzonku. Teraz bardzo długo mam paczkę pieluch, np. otworzyłam pieluchy 46szt 11 czerwca i mam z niej jeszcze 3 sztuki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
Ja życzenia dostałam i byliśmy na pizzy i długim spacerze... a prezent podobno jakiś czeka tylko M nie ma czasu go odebrać :p Może się teraz zmobilizuje, bo właśnie kubek przyszedł i mu Antoś dał 🙂))
Wybrałam kubek z czarnym środkiem, bo M lubi, do tego jest wzór też czarny taki jakby tribal i w środku okrągłe czarno-białe zdjęcie Antka... Najpierw M powiedział, że śliczny i w ogóle, a potem zażartował, że jak nagrobkowe 😞((( i teraz mi głupio, bo mogłam wybrać kolorystykę jasno-niebieską 😞(( on mówi, że żartował, ale teraz już nie wiem... Drugi taki sam mam dla M taty, czyli Dziadka Antkowego... no i się zastanawiam czy on też tak pomyśli 😞
Ja to zawsze coś pokręcę. Chcę dobrze, a wychodzi źle 😞


Emcia głupciolku, M. się cieszy i żartował sobie tylko, na pewno jest zadowolony. Szkoda, że sama takiego prezentu nie kupiłam ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
szarla napisał(a):
Hej! Dołączam się do tych co prezentów nie dają. Mogę mojemu jedynie cały dzień udostępnić i może się małą zajmować 🙂. W końcu to Dzień Ojca i najlepszym prezentem powinna być Amelcia 🙂. A że jutro Boże Ciało to mam calusieńki dzień wolny :P

Dla mojego to największym prezentem to by było, jakbym się z Antkiem gdzieś ulotniła na cały dzień...


A może sama się ulotnij i zostaw mu Antosia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Misia napisał(a):
szarla napisał(a):
Hej! Dołączam się do tych co prezentów nie dają. Mogę mojemu jedynie cały dzień udostępnić i może się małą zajmować 🙂. W końcu to Dzień Ojca i najlepszym prezentem powinna być Amelcia 🙂. A że jutro Boże Ciało to mam calusieńki dzień wolny :P

Dla mojego to największym prezentem to by było, jakbym się z Antkiem gdzieś ulotniła na cały dzień...


A może sama się ulotnij i zostaw mu Antosia ;-)

Nie da rady, jutro idziemy na bobiki :P a w ogóle mam ochotę zrobić jakąś fajną kolację z winkiem jak mały zaśnie... ale to pewnie na złość nie pójdzie spać o 21 😞(( a winko od Wielkanocy stoi i czeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie !!!!
Misia, mi się ta tekturka nie rozmokła, choć troszkę to pomoczyłam w misce, jedynie prawie to zepsułam przy wyciskaniu, ale działa.
Ja też nic nie daję na dzień ojca, chciałam coś Kupić P ,ale on powiedział, że mi nic nie dał więc on też nie chce bo mu głupio, a wczoraj to wogóle przyszedł po pracy z ogromną różą i powiedział, że dziękuje, że ma taką cudowną rodzinę, ach normalnie się rozkleiłam.
A dziś czeka mnie wielkie pakowanie, P zawozi mnie i Filipa do swojej mamy na długi weekend, a że niestety w piątek i sobotę musi pracować, to będzie jutro wracał do domu. Nie wiem od czego mam zacząć, żeby wszystko zapakować i niczego nie zapomnieć :/

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych Solenizantów, dużo mleczka i samych uśmiechów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
szarla napisał(a):
Hej! Dołączam się do tych co prezentów nie dają. Mogę mojemu jedynie cały dzień udostępnić i może się małą zajmować 🙂. W końcu to Dzień Ojca i najlepszym prezentem powinna być Amelcia 🙂. A że jutro Boże Ciało to mam calusieńki dzień wolny :P

Dla mojego to największym prezentem to by było, jakbym się z Antkiem gdzieś ulotniła na cały dzień...


No coś Ty... faceci są strasznie za dziećmi, tylko że im troszkę gorzej wychodzi ukazywanie tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
eee nie, M ostatnio nie może się wyspać i podq...ny chodzi :P


A to co innego 🙂. No to zorganizuj mu jakoś czas na spanie 🙂. Ja jak byłam niewyspana i mąż zabierał małą do innego pokoju to był dla mnie najlepszy prezent jaki mogłam dostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tam nic P. nie daje,bo na dzien matki tez nic nie dostalam.Emka kubek napewno sie podobal,a M tylko sobie zartowal.A ja siedze u siostry i mala przy tym diable probuje uspic.A w ogole to jestem zadowolona,bo kupilam znajomej prezent.Ona ma 2miesieczne dziecko Polsce i musi niestety mleczko sciagac.A ze kasy nie ma,to sciaga pompka manualna po kuzynce.A siostry sasiadka ma dwie,bo jedna w prezencie dostala i odsprzedala mi ja za 5funtow 😁 😁 Nawet jeszcze nie otwarta 😁 No to kolzenake mam z glowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂 🙂
Moja mała jeszcze śpi!!! 2 razy tylko obudzila sie na jedzenie o 6 i o 9h30 i przy cycu zasnęła i śpi do tej pory... zaraz ją chyba obudzę, nbo mi nudno!!!
Ja na dzień ojca też nic nie kupuje, mój nic mi nie dał ani życzeń nie złożył... z resztą dla mnie to dziwne by było, bo to Nikolcia mi będzie składać życzenia, ale muszę jeszcze pare lat poczekac 🙂 🙂
Tak samo z dniem taty, ja jego córką nie jestem hehhehe
Monisia, przez dzisiejszą noc tylko się chyba utwierdziłaś, że kotka musisz oddać.. niestety takie życie...
Niunia cieszę się, że jesteś w dobrym humorku 🙂 🙂 Ja też, mimo, że pogoda do dupy, bo leje... ale co tam...
Do mnie ma przyjechać mama za 15 trzecia i jadę z nią na rehabilitację Michasia, a później na zakupy 🙂 🙂
Dobra idę do córeczki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny.
napiszę tak w skrócie, choć pewnie jak zacznę się opisywać to wyjdzie na pół strony 😜
tak więc wczoraj kolacji nie zrobiłam A. jak wrócił to do niego gadałam, tzn. krzyczałam i płakałam, a on nic, nie odpowiadał mi na zadawane pytania.. powiedział, że nie ma ze mną ochoty rozmawiać, że pogada ze mną jak się uspokoje...tak więc poszłam się kąpać i spać!! dzisiaj rano przed rehabilitacją powiedziałam mu, że gdyby nie rehab. to mnie już by tutaj nie bylo po smsie, w którym napisał, że nie jest szczęśliwy. Wiem, że miaam mu nie mówić, że wyjeżdżam do rodziców, ale zapytałam się go na ile mam jechać do nich, bo nie wiem ile ciuchów spakować..i że po łóżeczko trzeba jechać do jego taty, bo zostało tam po chrzcinach, to zapytał się po co mi..ja mu powiedziałam,ze przecież nie będę u rodziców z małym na łóżku spać. To mi powiedział: acha.
A no i powiedziałam mu, że mnie nie chodzi o to, że on spotka się z kolegami tylko o to, że spać będzie u rodziców.. No i że się umawialiśmy, że jeśli chodzi o działkę to ja z małym pójdę z nim, a jak się będzie ściemniać to z nim pojadę, a on zostanie..no a że teraz mi mówi, że on sam idzie.. na to on, że przecież mu powiedziałam, żee z nim nie idę, bo jestem uziemiona z małym w domu. Fakt powiedziałam tak, ale chodziło mi o to, że mały z nikim nie zostanie innym... bo kiedyś się ugadywaliśmy z jego siostrą, że jak się będzie ściemniać to przywiozę małego, uśpię i pójdę dalej na działkę..no ale nie da rady z niego będzie fajny mamin cycek 😜 więc ja bym szła z małym, a jak się ściemniać będzie to jadę z małym i już nie wracam. No a on mi wczoraj z hasłem, że sam jedzie!!:/
No, ale powiedziałam mu to, a on mi, że miał wrócić do domu, bo nie wracał do domu jak spotykał się z kolegami, ale jak małego nie było jeszcze. o to później w drodze na rehab. się go pytam czym ma zamiar wrócić o domu po spotkaniu z kolegami, jak ostatni autobus ma o 23;/ a on do mnie to Ty nie idziesz ze mną? Bo jak byś szła to byś poszła spac do moich rodziców i ja bym tam przyszedł. Myślałam, że go rozszarpię!!!!
O rehab. napiszę na końcu, ale jak wracaliśmy z rehab. to mówię mu, żeby jechał na Curie(do taty)po łóżeczko.. a on do mnie, a po co Ci ono? nic się nie odezwałam...!! No i ie pojechał po łóżeczko.
Później wróciliśmy do domu i jak robił śniadanie to podeszłam do niego i pytam się czy mam jechać do rodziców..a on, że nie..
Poszłam do małego po czym wróciłam do kuchni i go przytuliłam i się rozryczałam.. wiem głupia jestem, ale ja tak nie umiem!!! 😞 😞
Powiedziałam, że go nie znoszę i że nie zapomnę mu tego, żw napisał o tym, iż jest nieszczęśliwy! Przytulił mnie i pocałował, ale wiecie co? Było mu przykro, widziałam to po nim, bo jak płakałam to on też miał świeczki w oczach.. znam go i wiem, że żałuje tego co pisaliśmy do siebie.
No i zostałam.. wiem głupia jestem, ale za bardzo go kocham!!
No a w ogóel rano mi napisał, że o jest w kłótni nieszczęśliwy ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska najważniejsze, że szczęśliwa jesteś. Ale jemu i tak należy się porządny kopniak w dupencję! Następnym razem po prostu się spakuj i jedź! Kilka dni nie zaszkodzi, a Twojemu kubełek zimnej wody się przyda. o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka, najważniejsze, że się pogodziliście i że mu przykro było... 🙂 🙂 Się wzruszyłam, jak napisałaś, że poszłaś do małego, a później się przytulić.. Normalnie się ucieszyłam razem z Tobą 🙂 🙂
I ja też tak miałam jak Ty 3 lata temu, że zarzekałam się, że pojadę i w ogóle, to było w Polsce na wakacjach, chcialam po kłótni jechać do siebie do rodzinnego miasta i już byłam spakowana, ale na koniec się powyłam i się pogodziliśmy... ahh ta miłość...
Dziewczyny codo zlotu, to ja jednak bym wolała za rok.. bo nawet ja na te wakacje uda mi sie przyjechac do Pl to nie bede miala kasy na przyjazd na mazury czy gdziekolwiek.... a za rok na pewno bede w polsce na wakacje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...