Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tuśka tulę!!!!!!!!!!!! Ja też bym była zła,... a po takich sms'ach z jego strony może faktycznie powinniście od siebie odpocząć... może zrozumie co straci... ależ on głupi ja pier**le.... ja gdybym była na twoim miejscu nie jechała bym w sumie nigdzie, tylko spakowała jego walizkę i jak by wrócił kazałabym mu się wynosić... niech idzie do kolegów mieszkać, skoro nie jest szczęśliwy... pewnie mieszkasz u niego w domu, ale to nie wazne jestescie rodzina i ty z Alankiem nie powinnyscie sobie wyjezdzac od tak... on ma latwiej bo jest sam!!! u mnie jest tak ze to ja sie wprowadzialm do artura... ale gdybysmy sie poklocili to on by sie wyprowadzil... ja bym sie nie ruszyla, a jakby on nie chcial to tak uprzykrzylabym mu zycie ze by spierdalal gdzie pieprz rosnie.. 🙂 Sorki za przeklenstwa, ale wkurzyl mnie Twoj mąz... o ile mozna go tak nazwac, bo nie powinien cie zostawiac i Alanka powinien wychowywac razem z toba... ot jaki.... strasznie mi przykro, bo na prawde cie rozumiem... bylam juz w takiej sytuacji... wuidze ze jestesmy podobne i mamy facetow podobnych... 😠 tyle ze ja to juz sobie swojego ustawilam, ze tak powiem, woli odpuscic niz sie postawic... u niego w rodzinie, by go chyba zlinczowali gdyby sie ze mna rozstal przez takie cos... trzymaj sie kochana i spakuj ty jego torby, jak juz chcesz odpoczac... ty sie nigdzie z maleńkim nie ruszaj, bo tylko jemu zaszkodzicie przez to wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiaczku kochana nie placz!!!! Rozumiem ze Cie to boli ale Alanek na pewno czuje ze cos sie dzieje!!
Moze ktos mnie zlinczuje ale ja mysle ze dobrze robisz ze chcesz jechac odpoczac!!! Nie mowie ze masz zrezygnowac z walki o malzenstwo ale odpoczac musisz!!! Gdyby mi maz napisal ze ze mna sie nie da byc szczesliwym to napewno bym pojechala!!!
Ale nie łam sie , bedzie dobrze moze musi przemyslec kilka spraw na sopkojnie!!!
Trzymam za Was kciuki i tule Cie mocno!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jego mieszkanie i ma szans, żeby się z mieszkania mi wyniósł.. on nie spotyka się z kolegami co weekend, zazwyczaj przyjeżdżali do nas, ale wtedy nie zostawiał nas na noc.. a teraz by sobie u rodziców nocował..a ja nie dość, że całymi dniami siedzę sama z małym, przepraszam polowe dnia to jeszcze w weekend z kolegami chce isc i wrocic w niedziele..a na pewno nie w niedziele rano tylko po południu, bo by musiał odespać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój też ostatnio chciał jechać w piątek i wrócić w niedzielę, ale powiedziałam mu, że jeszcze nie czuję się na siłach, żeby zostać tyle z nim sama i spoko nie pojechał. A tak swoją drogą pomyślałam o biednej Oktawii, która jest sama z Olciem dwa miesiące!!!!! Zuch dziewczyna!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam z mamą przez telefon dzisiaj i powiedziała, że po jutrzejszej rehabilitacji mogę przyjechać na 2dni niech A. sobie przemyśli wszystko. No mnie jest lepiej abym ja jechała, bo przynajmniej tam mam mamę, siostrę i babcię i na pewno by mi troszkę pomogły, a ja sobie odpoczęła, bo naprawdę jestem już zmęczona tym wszystkim..jeszcze ta dzisiejsza kłótnia;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Edytko mnie już dziś po tym smsie tu nie było, tylko ta rehabilitacja..a dziecka zdrowie ważniejsze niż nasze kłótnie


Wiem wiem kochana ale chodzilo mi wlasnie o to co pisalas ze jutro jak wrocicie z rehabilitacji a on pojdzie do pracy to od razu pojedziesz, ja dzisiaj nielogicznie pisze bo od wczoraj mam migrene!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym samym miescie..tylko ostatni autobus o 23.00 ma..to jest jakieś 10km od nas. Nawet mi na smsy nie odpisuje,wiec skonczy to sie zle. Jak bylismy jeszcze jako chlopak-dziewczyna to takie coś poprzedzalo rozstanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska ja tez mysle zebys zaprosila tesciowa i zostala w domu a A niech sobie jedzie gdzie chce niech on sie martwi o nocleg skoro mu dzidzia nie pasuje to won!
Ale z drugiej strony nie znam sprawy a medal ma zawsze dwie strony skoro go sobie wybralas to musi miec tez zalety moze tez jest zmeczony - u nas zawsze pomaga rozmowa.....

Samantka powiedz prosze skąd wiedzialas ze córcia ma zapalenie ucha? Jakie byly objawy?

A Fasolek dzielny zuch bo zaczyna chwytac zabaweczki przyciaga je sobie do buz i smakuje 🙂
Chyba pomogło to ze zaczelam go prowokowac wieszalam mu takie łatwe do schwytania grzechotki tuz przy buzi ion sobie najpierw przytrzymywal leciutko a teraz juz przyciaga 🙂))

A o co chodzi z tym wstawiniem na raczkach? Fasol podpiera sie na łokciach ale na wyprostowanych raczkach to raczej daleka droga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa..dwa razy po godzinie(cZas powrotu A.ode mnie do siebie) i raz ja zerwałam na pół roku,bo pierniczylo sie miedzy nami,a ja poznalam kolesia i zerwalam z A.,ale jak widac nie umiem bez niego zyc!! bylabym z im juz po 2m-cach spowrotem,ale dopiero w czerwcu się spotkalismy. ☺️ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to was ciągnie do siebie:P:P
MandraSala, mała miała brzydki zapach w uszku, taki gnilny... czyścialam dokładnie małżowinę i zapach nie znikał, to zamoczylam patyczek w serum fiz. i wzięłam trochę miodku na patyczek i to on tak śmierdział... poczytałam troche w necie i wyszlo ze to moze byc objaw zapalenia ucha... tylko ze inych objawów nie bylo... ale powiedzialam o tym lekarzowi, a ten powiedzial ze to prawdopodobnie zapalenie ucha wiec poszlam jeszcze tego samego dnia na ostry dyzur na pediatrie no i tak to wygladalo... mala dostala antybiotyk i juz jest zdrowa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny diety powysylam wam jak wroce do domu,bo narazie zajmuje sie malym potworem mojej siostry.Mam juz dosc.Po calym dniu z nia nie chce miec dwojki dzieci!!Co do kota,to podjelam juz decyzje.W czwartek wieczorem dziewczyny po niego przyjada 😞 😞Dola mam jak chuj,ale tak naprawde to wyboru zadnego nie mialam 😞Tuska przykro mi z powodu twojej sytuacji.Jedz do mamy i powiedz A ze jak mu wasze towarzystwo nie odpowiada,to po powrocie nie ma go w domu byc.Proste.Zle mu,to droga wolna,nikt go na sile nie trzyma.Kurcze,jakby mi P. cos takiego powiedzial,to juz by go na tym swiecie nie bylo..Bo bym go golymi rekoma udusila albo puscila z torbami 😁 😁 Bo kobieta z dzieckiem zawsze ma wygrane 😁 Tuska zapytaj sie go czy slyszal kiedys o taksowkach?Albo niech wroci tym ostatnim autobusem.Przeciez wystarczy pomyslec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Dziewczyny diety powysylam wam jak wroce do domu,bo narazie zajmuje sie malym potworem mojej siostry.Mam juz dosc.Po calym dniu z nia nie chce miec dwojki dzieci!!Co do kota,to podjelam juz decyzje.W czwartek wieczorem dziewczyny po niego przyjada 😞 😞Dola mam jak chuj,ale tak naprawde to wyboru zadnego nie mialam 😞Tuska przykro mi z powodu twojej sytuacji.Jedz do mamy i powiedz A ze jak mu wasze towarzystwo nie odpowiada,to po powrocie nie ma go w domu byc.Proste.Zle mu,to droga wolna,nikt go na sile nie trzyma.Kurcze,jakby mi P. cos takiego powiedzial,to juz by go na tym swiecie nie bylo..Bo bym go golymi rekoma udusila albo puscila z torbami 😁 😁 Bo kobieta z dzieckiem zawsze ma wygrane 😁 Tuska zapytaj sie go czy slyszal kiedys o taksowkach?Albo niech wroci tym ostatnim autobusem.Przeciez wystarczy pomyslec


Jestem zdania Moni ;-) Konkretnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska mi też przykro z powodu Twojego mężusia!!! Ale mnie wnerw wziął jak przeczytałam to co napisałaś. Nawet nie wiem co Ci doradzić. Ale dziewczyny mają rację z tym, że są taksówki i mógłby wrócić. Tak strasznie dużo kasy za 10 km raczej by nie zapłacił. Ja na Twoim miejscu to bym mu zamknęła drzwi przed nosem i nie wpuściła do domu.
Sama też się dziś wnerwiłam, bo napisałam na fb do koleżanki z liceum, z którą widziałam się jakiś kilka lat temu, że jak będzie w Łowiczu to moglibyśmy się spotkać starą paczką. Napomknęłam, że widziałam ostatnio jedną dziewczynę z naszej paczki z brzuszkiem (jedną dzidzię już ma) to wiecie co mi laska odpisała (ta której to zaproponowałam)? " już widzę, czego będzie dotyczyło spotkanie... to ja się chyba wypisuję -_____-'" Wiecie co? strasznie mi się przykro zrobiło, aż się popłakałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...