Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
BEATA napisał(a):
Edyta po porodzie w szpitalu położne mi mówiły, że najlepszy sposób na taki problem z piersiami jak ty masz jeżeli masaże nie pomogą to okłady z liści kapusty. Powodzenia.


Dzieki za porade ale juz jest lepiej, mysle ze to była chwilowa nadprodukcja w zwiazku z ostatnia noca kiedy to Korni jadla co godzinke!!! Przez cala noc!!!!

Beatko napisz Nam cos o Sobie i o córci, bardzo chetnie Was poznamy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj jak byłam na procesji to zauwazyłam u malej na dolnym dziąsełku bialą kropeczke i nie wiedziałam czy to żąbek sie przebija czy plesniawka. W sumie dalej nie wiem bo raczej nie zabek, plesniawka tez nie i nie wiem co to moze byc zobacze do jutra i chyba pojde z mala do lekarza zeby jakis stan zapalny sie nie zrobił!!
Monisia ja tez trzymam kciuki i daj znac po!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam serdecznie Beatko 🙂Edytko ciesze sie,ze bol w koncu minal.Mnie dzis tez zlapala migrena,ale na szczescie przeszla 🙂 🙂A egzamin zdalam 😁 😁 😁 Wiec moge teraz spokojnie do Polski leciec.Ciesze sie bardzo,bo dobrze w moim cv bedzie wygladalo,ze skonczylam angielski w stopniu wyzszym niz zaawansowany i do tego jeszcze dostane certyfikat podpisany przez Cambrige 😁 😁 Juuupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisia super, ze ada as egzamin 🙂 gratulacje...
Edyta u nas dziaselka sa take biale juz od dluzszego czasu, myslalam, ze to zabki, albo plesniawki ale pediatra powiedziala, ze tak dzieci maja.
my caly dzien poza domem, karmie mala i zaraz bedzie spanko a ja sie zabieram do otwierania paczki od rodzicow...dostalam cala wielka walizke ciuszkow dla mine I Mai...nie move sie doczekac az Maja zasnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny ja tez sie ciesze ze juz mi przeszło bo jak to maz powiedzial ze bez kija to lepiej bylo sie do mnie nie zblizac.
Monisiu serdecznie Ci z Kornelka gratulujemy
Udało mi sie zetrzec to co mala miala na dziasełku wiec to chyba plesniawka, i miala tylko jedna.
Marta a to co miala Majeczka to było kilka czy jedno, juz nie wiem co mam robic. Chyba poobserwuje i zobacze co z tego wyniknie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
A tak poza tym jestem strasznie zła!!! Bo huśtawkę zamówiliśmy w niedzielę 12-go i do tej pory nie przyszła... jak jutro jej nie będzie to się wkur**ę na maxa!!!


To faktycznie strasznie długo!! Współczuje bo ja tez nie nawidze tak dlugo czekac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Robie tak jak mierzymy w pracy maluszki po porodzie czyli przykładam do czubka głowy i jade w dol po szyji do lopatki potem do posladka i po nozce do zgiecia kolanowego i do pietki!! A jutro poloze ja i zmierze od glowy do miejsca gdzie bedzie miala wyprostowaną nóżkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia super że zdałaś!!!
Edytko super fotka!Kornelcia chyba rzeczywiście na modelkę rośnie!
Ja nie wiem ile ma Agatka ale śpiochy na 62 są za długie trochę, body natomiast wolę jej 68 zakładać ze względu na długość tułowia bo trochę za szerokie są no i rękawki długie. W ogóle te wasze dzieciaczki takie duże są,moja Agatka ma w końcu ponad 5kg. Co do kupy to po kąpieli zaczęła nam znowu płakać i ulżyliśmy jej czopkiem-8dni,może będzie spokojniej spała dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...