Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

niunia26 napisał(a):
Szarla rozbawiłaś mnie ;-)
Dziewczyny kupiłam na panieński koleżance foremkę do smażenia jajek w kształcie siusiaka, wbija się jajko i po obu stronach daje sie żółtko tzn daw żółtka, a reszta spływa wzdłuż. Czy to dobry prezent, czy zbyt wulgarny. Koleżanka jest wyluzowana dodam ;-)


Zajefajny 🙂. Też taką chcę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oktawia dziękujemy bardzo. Ja za to widzę posobieństwo Twojego Synusia do Ciebie (mój mąż zreszta tez je widzi 😉

Misia - świetne spotkanie, widać że zachowywałyście jakbyście się znały od lat.

Niunia i Marta ja my chętnie byśmy się z Wami zobaczyli w piątek poźnym popołudniem (choć na pół godzinki 😉 tylko pojawiłabym się z Mężem. Nie wiem jednak, gdzie o tej porze bedziecie?

Jakby co Niunia ma mój nr tel.

Edytko - Korni jest prześliczna

Dota - nie martw się, a wiesz moze co spowodowało ów szybsze zrośnięcie ciemiączka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda Filip urodził się z małym ciemiączkiem, co dopiero sprawdził wczoraj pediatra, było w książeczce zdrowia 0,5 x 0,5, a pediatra na ipierwszej wizycie wpisała 1,5 x 1,5, a że ja nieświadoma, że muszę sama to kontrolować to nie zwróciłam uwagi, bo wydaje mi się, że Ci lekarze od czegoś w przychodni są. A co do Twojego pytania, to może wit. D3 wpłynęła też na to, więc musimy robić badania, a kurczę ciężko znaleźć laboratorium, które te badanie wykonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dota zobaczysz, że będzie wszystko dobrze.
Gerda my około 15 pójdziemy do mnie na obiad, a potem chcemy iść na plażę na piwko, więc pewnie tak koło 16.30 byśmy szli. Będę Cię na bieżąco informowała, albo napisz, że wychodzicie i zadzwonię do Ciebie i powiem gdzie jesteśmy, ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak tak sobie nas czytam to bym tych wszystkich lekarzy powybijała. Kto im dał licencje? Ech... trzeba iść studiować medycynę, żeby przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dota trzymam kciuki żeby wszystko było ok...ja nie mam pojęcia co u mojego z tym ciemiączkiem...zaraz poszukam w książeczce informacji na temat tego ciemiączka ale nie przypominam sobie żeby tam coś takiego nawet było 😮
A to dlaczego z powodu D3 ?To mnie teraz przeraziłaś 🥴
Niusia ja wcale na Ciebie nie zganiam bo dobrze wiem że ja Ci nie podkradłam więc Ty musiałaś to zrobić...a teraz jeszcze chcesz mnie tu ugłaskać że niby to samo imię 😜ale ja się nie dam i pewnie że przyjadę 🙂-nie zbyt szybko ale kiedyś przyjadę na pewno 🙂
O Gerda to strasznie się cieszę bo każdy mówi że do męża 🙂
Szarla oklask za to zdanie o serniku 😁
Rzeczywiście Monia schudła.Emcia jakie nóżki zgrabne 🙂-tylko pozazdrościć 🙂
Pewnie spróbuj o odchudzaniu napisać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra Niunia a zatem będziemy w kontakcie 🙂 Moze sie uda.

Dota rzeczywiście - ja tez już kilkukrotnie musiałam "nadzorować" wszelkie wpisy, czy kroki lekarza, bo inaczej Patryś by miał nieco zamotane. Chociażby jeszcze jak chodziliśmy do lekarza z "brzuszkiem" to pewnego razu zapytano mnie, dlaczego Patryczek ma szczepienie za, wówczas jeszcze 3 tygodnie, bo im się cos nie zgadza w papierach, może zmienił nazwisko 😮 😮 😮 Gdybym była jakąs ignortantką, to jeszcze byliby gotowi 2 dawę szczepienia podać o 3 tyg za wcześnie 😠
Także Mamuśki - oczy szeroko otwarte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia według mnie prezent bomba 🙂)) też taki chcę... Misiek powiedział, że w środek to powinno się parówkę włożyć :P i byłoby pyszne śniadanko... parówka z jajkami 😁DD
Szarla, Oktawia ja się nie odchudzam. Przestałam tylko słodycze jeść, chociaż lody jadam i wczoraj ciasto też wszamałam. Nie jem słodyczy i smażonego, mało chleba, a jak już to ciemne. Za to dużo owoców, warzyw, nabiału i ciemnego ryżu, bo od niego to uzależniona jestem, aha i otręby i płatki owsiane. A ogólnie to jem 5 razy dziennie, ale bez podjadania. Jakby na to spojrzeć obiektywnie to jem po prostu zdrowo (pomijając pizzę i kebaby), natomiast Antoś to wyciąga... Moja siostra jak karmiła to spadła jej waga do 42 kilo bez żadnej diety. A jak przestała karmić to znów przytyła :P Tylko ona jest ode mnie z 8 cm niższa.
Monisia faktycznie schudła 🙂 ale ja Wam mówię, że śmiech to zdrowie :P
W ogóle Antoś mi się malutki wydawał, a przy Julce to gigant jest 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak dziś sobie słodko spał z mamusią 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/p7132232.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4991/p7132232.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

zaraz złapię małpę za nogę i już mi nie ucieknie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p7122228.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1272/p7122228.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ale jestem wkurzona. Wyprałam rzeczy Agatki w nowym proszku dla dzieci ale w 60stopniach i gówno to dało plamy po jabłuszku zostały 😠 Teraz wzięłam nasz proszek nalałam gorącej wody i zaczęłam prać ręcznie. Te plamy nie chcą zchodzić!! Wściekła jestem na maksa niektóre rzeczy miała tylko jeden raz! Najgorsze jest to że śliniaczek nic nie pomaga bo ona go podnosi w czasie jedzenia brudne jest dosłownie wszystko! Macie jakieś sposoby na spranie tych plam, może jakiś odplamiacz mi polecicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w takiej pozycji zastałam Amelcie jak poszłam zobaczyć czy już śpi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota ja mam odplamiacz OXY z biedronki i jakoś daje radę, ale ja to po posiłku od razu dziecko rozbieram, na to odplamiacz i piorę, nie wiem jakby sobie poradził z takimi zaschniętymi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale mialam duzo do nadrobienia 🙂
Misia jak Ty super wygladasz dziewczyno!!!! Figura super, makijaz bomba, wloski tez cie takie pasuja 🙂Monisia tez widac, ze schudala..Tuska tez 🙂
Foty sa super, ciesze sie, ze spotkanie sie udalo..
Dota, Filipek slodki 🙂
Ja tam podobienstwa tez nie widzie miedzy Niuni synkiem a Oktawii 🙂
Dorota, przypomnialo mi sie cos..Wczoraj spotkalam kolege, ktory ma 8 miesieczna corke i mowi, ze przez pierwsze 4 miesiace robila kupe raz na 2 tygodnie..Takze nie masz sie co martwic, bo pozniej u nich sie wszystko unormowalo.
Niunia prezent swietny,
Gerda tak jak Niunia pisze, zadzwon do niej jak juz bedziesz gotowa to powiemy Ci gdzie jestesmy..Ale Patryczka tez wezmiesz?bo piszesz, ze sama z mezem..
Samantka ja juz 3 miesiace nie karmie w nocy i mleko mam, wiec nie ma regoly..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my po szczepieniu.Maja zniosla to bardzo dobrze. Teraz sobie spi.
Wazy 6300 g, przytyla tylko 300 g w ciagu 6 tygodni, ale lekarka mowi, ze jest ok. Glodna nie jest, bo daje jej jesc czesto.
No i pani dr powiedziala, ze zabkujemy..Dziasla sa spuchniete i w razie czego mam podawac czopki przeciwbolowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Matra jasne, ze Patryś będzie z nami. O Mężu pisalam, bo to on by nas zawiózł samochodkiem. a zatem pojawilibyśmy się we trójkę 🙂 choć na chwilunię.

Szarla - Amelcia jest rewelacyjna, ja to czasami aż się za głowę łapię, jak zobaczę, że Patryczek zrobił coś, o czym ja nie miałam zielonego pojęcia, iż to potrafi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przyszło mi dziś łóżeczko turystyczne dla Filipa bo jadę z nim na tydzień do rodziców, wcześniej jak jeździliśmy na weekendy to spał gondoli,a le teraz robi się ciasno na spanie w nocy,
tymczasem ide je poskładać, ciekawe czy mi się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja widzę że marcowe maluszki przestały tak przybierać na wadze żeby Agatka je dogoniła ostatnio też 300g przybrała tyle że w 10dni i to był jej rekord. Wagą już się jej nie przejmuję zacznę znowu jak za bardzo będzie tyć.
Zdjęcia ze spotkania mi się w komórce nie chcą wyświetlić jak będę tylko miała okazję to powrócę na tą stronkę.
Szarla na spanie to się raczej nie zanosi jestem pod wrażeniem na serio jak ta Amelka jest rozwinięta myślę że szybciej niż średnio. Szkoda że Agatka taki powolniak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...