Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Korni przecudnie w tej opasce.
Samanta, a Ty na co dzień porozumiewasz się po francusku, czy angielsku?


Juz sie nie moge doczekac jak ja na chrzest wystroje!!!
A dzis bylismy zalatwic ostatnie sprawy przed sobota, oby tylko pogoda dopisala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja uważam, że można wymieszać kleik z jabłuszkiem 😉
no nic dziewczyny ja uciekam spać 🙂 jutro z rana musimy z A. ogarnąć mieszkanie, na 13.00 rehabilitacja, a w czwartek na 10.00 mamy wizytę u neurologa.. ciekawe czy zauważy poprawę, no i co najważniejsze czy pozwoli nam szczepić małego!!!
Wy już na 2 dawki za sobą, a ja jeszcze przed pierwszym szczepieniem 🤨 i nie wiadomo czy pozwoli już zaszczepić.!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Korni przecudnie w tej opasce.
Samanta, a Ty na co dzień porozumiewasz się po francusku, czy angielsku?


Juz sie nie moge doczekac jak ja na chrzest wystroje!!!
A dzis bylismy zalatwic ostatnie sprawy przed sobota, oby tylko pogoda dopisala!!!

I ja się nie mogędoczekach chrztu małej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj to dobrze bo z angielskim to tak srednio, jakby trzeba bylo to i bym sie dogadala, no ale jak nie musze to nie gadam!!!!!!
Jak bylismy z mezem na wycieczce we Włoszech z okazji pierwszej rocznicy i taki spozniony miesiac miodowy to tam musialam troche po angielsku gadac i sie udawalo! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie ja dlatego zazdroszczę tych spotkań z Tobą bo Ciebie zawsze się trzymają żarciki 🙂
Jaki śliczny jest Filipek!-dlatego śliczny jest avatarek-tylko mamusie mało widać...
To jakaś dziwna ta sąsiadka-współczuję...-jak dzieci bawią się do 21 to nic dziwnego że nie śpią do póżna...przecież dziecko trzeba wyciszyć...jeśli nie tylko Tobie przeszkadza to powinniście wszyscy sąsiedzi złożyć skargę.Choć czasem to nie wiele daje bo moim zdaniem jak ktoś jest cha...em to cha...em zawsze będzie.Kornelka jaka elegantka 🙂Fajne zdjęcie jak się bawi nóżkami!A ja bym chciała żebyś Edytko spotkała się z Szarlą bo fajne by było zdjęcie dziewczynek 🙂Mam nadzieję że to wypadanie włosów przejdzie...eh...chyba kupię jakieś witaminy i może jakiś specjalny szampon do włosów...podobno wyciąg ze skrzypu polnego na to pomaga...
Gerda jaki przystojny mądralek 🙂-wogóle jak zawsze patrzę na Twojego synka to mi przychodzi do głowy-przystojny 🙂Będzie podrywał dziewczyny 🙂Wogóle zgłupiałam już z tymi kaszkami i kleikami już sama nie wiem co podać 😮14 idziemy do pediatry to może zapytam bo na ostatniej wizycie sama doradziła dawać soczki więc może teraz doradzi co dalej...Tuśka mój na sok marchewkowy też się krzywił i to długo a dziś to nawet z butli tak doił że aż musiałam mu zabrać bo bałam się że za dużo.Ta łyżeczka śmieszna choć wygląda tak jakby miało się z niej wylewać a pozatym taką zwykłą to nabiera się ile chce a ta nabiera pewnie stałą ilość i może być za dużo dla dziecka...ja uciekam bo jeszcze muszę uprasować a cały czas mi ktoś przerywa i już z pół godziny do Was piszę...miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej DziewcZyny;-)mój mały przesypia całą noc, ale budzi się około 6.00 i później z godzinę zabawy aż zaśnie na nowo..z tym, że jak on zaśnie to ja już nie umiem! I chodzę lekko niewyspana! Oktawia, ale mnie chodzi o to, że on nic butlą nie wypije.. smoczek normalnie do zasypiania ma, bo przez dzień normalnie to nie i odruchu wymiotnego brak, a z butelką jest paranoja..ja mu daje, on odruch wymiotny i ryczy..próbowałam na głodniaka mu podać butlę i nie chwyci, musiałam cyca wyjąć.. ale już pisałam, że moja mama karmiła siostrę piersią do 9m-ca, a później podawała jej mleko łyżeczką, bo miała z nią to samo co ja mam z Alanem.. No a jak ją nauczyli pić z kubka to już kubkiem piła, ale tak to łyżeczką.
Oktawia masz w domu przystojnisia!;* no i to samo pomyślałam co Dorota, że strasznie podobny do Pawcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawia, Niunia która z was podkradła sobie męża?? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 bo dzieci rzeczywiście prawie identyczne 😮 to teraz przyznać się tu publicznie!! 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, ja dzisiaj wcześniej.. nie wiem czemu, bo chce mi się spać, ale jak się kładę to gały otwarte i nie mogę zasnąć... normalnie to nie mam z tym problemu. tylko dzisiaj...
Poza tym sporo od wczoraj myślalam o sobie... i postanowiłam, że wezmę się za siebie... znowu zacznę biegać, tylko nie wiem czy rano o 6h00 czy wieczorem o 22h30.W innych godzinach nie mam możliwości... Odstawiam też słodycze i chipsy...koniec z tym, bo wyglądam jak baleron!!! Właśnie jem zdrowe śniadanko z chlebkiem wielozbożowym i pomidorkiem... 😁 od czegoś trzeba zacząć... Mandrasala, Ty się specjalizujesz z tego co widzę w zdrowej żywności, mogłabys polecić np. jakieś stronki??? Albo co jeść na śniadanko, co na kolację?? :P
Moja też maplacek z tyłu na głowie 🙂 🙂 Ale tak wierci głową na wszystkie strony, że się nie dziwię i na poduszce pełno włosków 🙂
Tuśka super avatar.. i z tego co widzę strasznie wychudłaś w tych Niemczech :P:P:P Albo takie zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w ten piękny słoneczny poranek 🙂 Dziś humor mi dopisuje, bo się w końcu wyspałam. Po wprowadzeniu nowego przepływu smoczków, młody zjadł wczoraj więcej niż zazwyczaj i zasnął ok. 19, potem obudził się na chwilę przy karmieniu o 22.30, potem o 1 ale dosłownie na sekundkę, żeby mu smoka włożyć a potem....mama obudziła się o 4 i poleciała sprawdzać czy syn żyje, a on spał sobie w najlepsze 🙂 I obudził się dopiero o 6.44 🤪 🤪 🤪 Jak da mnie bomba. 12 godzin snu z dwiema niewielkimi przerwami. Nie wiem, czy tak już zostanie i czy to faktycznie zasługa tych smoczków, ale dziś było fajnie i zregenerowałam siły.
Mówiłyście coś o Harrym. Otóż ja już mam bilet zarezerwowany na sobotę 😁 Bardzo lubię tę serię i regularnie, raz na jakiś czas przypominam sobie wszystkie filmy po kolei. Czytałam też książki. A co do Władcy Pierścieni to była miłość od pierwszego spojrzenia. Byłam w kinie jak wprowadzali pierwszą część i tak mi się spodobało, że od razu przeczytałam całą trylogię i potem już z neicierpliwością czekałam na kolejne części, które były przecież wprowadzane rok po roku. Do tej pory książkę przeczytałam już 3 razy, a filmy oglądałam już hmmmm....... naście razy 🤪
Samanta, co do francuskiego to Ci zazdroszczę. Śliczny język i jedyną jego wadą jest to .... że nic z niego nie rozumiem 😠 Bardzo lubię piosenki Zaz (nie wiem czy znasz, ale słyszałam żewe Francji jest popularna, więc może w Belgii też) i tylko za cholerę nie mogę skumaćo czym ona śpiewa.
Edytko, Kornelka prześliczna. Zazdroszę Wam dziewczyny córeczek, bo można je tak przesłodko stroić.
Oktawio jesteś bardzo bardzo ładna, ale to pewnie już wiesz. A Twój synek faktycznie do Niuni Pawełka trochę podobny.
To tyle póki co. Długi post wyszedł. Młody śpi, więc mama idzie się malować (bo ja bez chociaż lekkiego makijażu nie czuję, że się obudziłam 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Ja dzis jestem w ciezkim szoku moja Kornelcia jak zasnela o 22 tak obudzila sie o 8 rano!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Dzis poraz pierwszy przespala calą noc!!! Choc troszke sie krecila kolo 3 i 5 tak jak powinna wstac i zjesc ale wstrzymalam sie ze wstaniem do niej i zasnela bardzo szybko, a ja wtalam o 7:30 bo mi juz cycki pekaly z jednego sciagnelam 200ml a drugiego nie zdazylam bo mala sie obudzila i po jej sniadanku sciagnelam jeszcze 40 ale pewnie sciagnela bym wiecej!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...