Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Antek też tak nóżkami wierzga, poza tym próbuje pływaka zrobić, ale jeszcze mu nie wychodzi. Ale widzę jak sobie fajnie ćwiczy 🙂
Dziś po południu zasnęłam obok niego i ponad 2 godziny spaliśmy oboje. Chyba będę tak codziennie robić, wtedy moje maleństwo pośpi więcej. Jakby obok mnie nie było to spałby z pół godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja poszłam z moją na pobieranie krwi, nawet sie polozne spytaly czy chce isc... i jej pobierali z raczki z zewnetrznej czesci dloni... 3 razy klula, bo co sie wbijala to nie chciala krew leciec... a ja mialam swieczki w oczach... z reszta jak sobie przypominam pobyt w szpitalu, to jakas zdolowana ogolnie bylam, plakalam, przez niepowodzenie z karmieniem, bo mala ssac nie chciala i chcialam do domu.. 🙂 hehe, ale teraz wiem, ze to wszytsko przez hormony...
Zrobialam sobie french w koncu 🙂 🙂 ide zaraz spac 🙂 wiecie co? ja chyba sobie sprzataczke wynajme... nie wyrabiam ze sprzataniem, ciagle jest cos do roboty, a nie zawsze sie chce... :/ mam dosyc... dobra spadam, bo zaczynam smecic.. baj baj laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dużą masz chatę do sprzątania? Może umów się z A, że raz w tygodniu sprzątacie? U nas to wystarcza. Chociaż jak Antonio zacznie raczkować, to będę musiała częściej odkurzać, bo wszędzie kocie kłaczki,
Właśnie sobie skończyłam pić drugie piwko, zjadłam paczkę biszkoptów, bo mam dziś fazę na słodkie... no i idę spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie dużą, ale dużo rzeczy do podnoszenia, przesuwania itp... Artur nie umie sprzątać.. tlyko mnie wkurza.. bo i tak za nim muszę chodzić i pilnować czy dobrze zrobil...
Miałam iść spać, a zaczęłam oglądać wszystkie zdjęcia od porodu.. hehe... ale juz idę 🙂 dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
spałam dzisiaj 3h położyłam się po 1:00 nakarmiłam małą o 4:32 i już nie mogę zasnąć.wstałam w końcu bo głodna jak wilk się zrobiłam i ściągam znlwu tego guzowatego cyca teraz trochę lepiej jest.Ja niestety cyce mam małe więc może dlatego mi się zrobił. Kilka razy wczśniej też tak miałam ale mała wyciągnęła raz dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota a zrób może sobie okład z ciepłej pieluchy. Wyprasuj i taką ciepłą (ale nie gorącą, żebyś się nie poparzyła) przyłóż do piersi i wtedy ściągnij. Może pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki 🙂
Ja dzisiaj w dobrym humorze 🙂 obudzilam się i spać nie mogę od 7. Maja spi cała noc do tej pory 🙂 Krzysiek obok tez spi 🙂 super 🙂
Nadrobiłam wszystko 🙂 dzisiaj wielki dzień 🙂 spOtkanie diabelka i aniołka 🙂
Samantka cieszę się ze Nicola się zasmiala na głos.teraz jak się już nauczyła to będzie powtarzać na okrągło. Moja wczoraj w drodze złapała atak śmiechu 🙂 najbardziej lubi jak ja całuje po brzuszku lub szyjce i jak robię "swinke".
Dobra spadam bo corcia się budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś miała szybko pobudkę, chyba Paweł przeczuwa, że będzie miał gości i nie może spać ;-) Samanta Ja już codziennie odkurzam, a kurze i generalne porządki w środy i soboty robię. Ja Pawła trzymm na kocu na podłodze, więc wolę mieć czysta podłogę zawsze ;-) Ach już się nie mogę doczekać Marty i mam nadzieję, że Gerdzie się też uda, bo dawno się nie widziałyśmy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta ja jak Monika miala przyjechac to z emocji juz od 6 biegalam jak szalona, a moje dziecie spalo. Ogolnie to Antos pobil rekord dzisiaj i spal od 20 do 7 z mala pobudka o 3, bo burza byla. Cycus i na burze pomogl. A teraz znowu szkrab zasypia.
No to Marta i Niunia teraz my na foto czekamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny miłego spotkania wam życzę my wszystkie czekamy na fotorelacje. Ja z Martą może też się spotkam.
Szarla a ty mówiłaś że do IKei do POznania przyjedziesz.To też mogłybyśmy się spotkać. Najbliżej mam do Kaczuszki ale ona ostatnio w ogóle na forum nie bywa i szczerze mówiąc niewiele ją znam. Ale może jeszcze się uaktywni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, my już po pobieraniu krwi, Filip był bardzo dzielny, pielęgniarka pobierała mu krew z żyły ze zgięcia tak jak dorosłemu, ciężko było jej trafić w żyłę, ale jakoś się udało, Filip trochę popłakał, ale mu się nie dziwię, bo sama nienawidzę pobierania krwi i boję się igieł, dobrze, że już to za nami, a teraz kładę się koło Syna i idę spać, miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! Niunia, Gerda i Marta życzę Wam udanego spotkania. Jeśli któraś z Was będzie się wybierała na Mazury to zapraszam!
U nas kolejna noc bez pobudek, z tym że dziś Grzesio spał od 19 do 6. Ale kolejna drzemak zamiast jak zwykle 1,5 godziny trwała pół godziny 😮
Ja dziś rano dodałam małemu do mleka kleiku ryżowego i trochę tego jabłka. Wyszło gęste, więc chciałam podać łyżeczką, jednak mały pluł, krzywił się, a na końcu się rozpłakał. Nie wiem czemu nie zaakceptował tego, bo przecież to na mleku, które pije codziennie, więc smak znał.Może musi się do konsystencji przyzwyczaić.
A ja dziś jakoś kiepsko się czuję. Wczoraj byłam u fryzjera i wcale mi się fryzura nie podoba i w ogóle czuję się gruba i zaniedbana. Jutro jadę na odebranie dyplomu i nawet nie mam sie w co ubrac, bo ubrania sprzed ciąży nie pasują. Ech... muszę się w końcu z mobilizować do diety i ćwiczeń. A może któraś z Was tez ma zamiar przejsc teraz na dietę? Pytam bo podobno w grupie łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota ja do poznania się udam jak kupimy samochód i urodzi moja kumpela, która ma termin na koniec sierpnia. Będzie to jednak wypad jednodniowy więc raczej spotkanko w moim przypadku odpada. Ja to raczej liczę na spotkanie w Trójmieście, bo tam do brata co jakiś czas jeżdżę i to na dłużej.

Dorota no jak nie pomoże kapusta to może udaj się do jakiejś położnej żeby Ci to fachowo rozmasowała, bo takie guzki na dłuższą metę są niebezpieczne.

Haliszczanka ja, ja , ja!!! Ja na dietę i to od zaraz, koniecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haliszczanka, ja jestem na diecie od 2 dni hehe i biegam 🙂
Dzisiaj na szczęście ładna pogoda, bo wczoraj nie było szans, bo lało jak z cebra...
Przeczytałam co pisałyście, ale zapomniałam... skleroza nie boli.. 🙂
Moja mała właśnie teraz tak piszczy, że zaraz bębenki mi pękną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka od teraz 🙂

Samantka a moja dzisiaj ma kiepski humorek. Na razie pełza po łóżeczku 🙂.

A ja czekam na brata i na moje zamówione rzeczy z Ikei 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...