Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Misia napisał(a):
A my jeszcze nigdzie nie poszliśmy, bo m czekał na kuriera, potem ja musiałam pozmywać, bo gary od niedzieli leżały w zlewie... a jak skoczyłam to Banderasik znowu zasnął... a ogólnie to czuję, że jakiś dół mnie chwyta pomału 😞((

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Tak na poprawienie humorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja wydrukowałam sobie teksty kołysanek i pomyślałam że pośpiewam Olkowi-no cóż mamie słoń nadepnął na ucho ale że jesteśmy sami i się nikogo nie wstydzę to śpiewałam...patrzę a on śpi 🙂-Albo mu się podobało albo usnął szybko żeby mama przestała śpiewać 😉
Niusia jeszcze miesiąc i Pawełek Ci wyjdzie z łóżeczka i stanie Ci rano nad łóżkiem 😉-spryciarz mały 🙂-a nie boisz się że w nóżkę sobie coś zrobi o szczebelki?-Dlaczego zdjęłaś ochraniacz?
Mój miał krótszy ochraniacz i musiałam zmienić na dłuższy bo właśnie wsadzał mi nogi w szczebelki...A mi się nawet nie wydał dziwny ten wzrost bo skoro mój ma 72cm i waży 7200 to nawet nie zwróciłam uwagi 😁
Salamandra Fasolek jest przesłodki 🙂-a to z kurczakami...ah fajny dzidziulek 🙂A mama oczywiście laska ale to mama Fasolka już wie 🙂-niestety nie widzę wszystkich zdjęć 😞
Cieszę się Moniś że nocka w miarę ok 🙂Może rzeczywiście jak u Ciebie chłodniej to Juleczka będzie spokojniejsza...
My wstaliśmy o 7.30 i pewnie jeszcze byśmy pospali ale obudził nas sąsiad bo przyszedł po psa...nie udało nam się znależć żanego domku dla niego 😞-ciężko bo nie chcę go oddać komuś obcemu...dlatego mąż załatwił że sąsiad z nim będzie wychodził oczywiście odpłatnie.
W nocy się nie wyspałam bo Olek pchał się w kołysce na brzuch ale jak był na brzuchu to głowa w górze i ani myślał żeby spać.A jak go kładłam na prosto to płacz i znów wyginanie i tak w kółko to w końcu wzięłam go do siebie do łóżka i położyłam na brzuchu a ja w tym czasie podgrzałam mleko a jak mu dałam póżniej to w końcu zasnął i go już nie przekładałam tylko spał ze mną do rana...
Zła jestem bo zamówiliśmy białe łóżeczko a jak otworzyłam paczkę to czuć farbą 😞Więc na razie nie zmienię kołyski na łóżeczko dopóki ta farba porządnie nie wywietrzeje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej My po szczepieniu, mala przy wklociu nie plakala nawet sie usmiechala do pielegniarki ale jak zaczela podawac lek to ja chyba zapieklo bo sie poplakala!! Ale aszczescie tylko chwilke i ja k wraca;ismy do domku to juz spala!! Uciekam na zakupy bo przyszla moja pensja i potem nadrobie co tam pisalyscie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Amelciu gratuluję ząbków 🙂
Oktawia - bardzo mi przykro, ze znowu jesteś sama. A masz chociaż w poblizu kogoś przyjaznego, z kim możesz zawsze sie spotkać i o wszystkim pogadać?

Pati - Fasolek jest już bardzo dużym chłopcem i wielce uspołeczniony 🙂 Fota z kurczakami - świetna i ta w Twoja w okularkach od Męza - bobmowo. A rumień to zapewne od słońca, albo "kontaktowe" uczulenie skoro nie ma na reszcie ciałka.

Monia - zdjęcia z meetingu mamowego biją wspaniała atmosferą, aż chce się tam być 🙂

Edytko - szkoda, ze kasa staje sie motorem kótliwym 😞 Ach ten nasz kraj... . Moze w takich trudnych chwilach przypominajcie sobie, ile musieliście przejść, by mieć Korni.

Niunia - może w poniedziałek albo we wtorek Ci pasuje?

Mam pytanie - czy karmiąc butelką (zakładajac, ze plastikową) wymieniacie je co jakiś czas?
Nasz Patryś już dochodzi do siebie po szczepieniu wczoraj miał jeszcze 38.6 C. Waży 7045 i mierzy od głowy do pupy 45 cm (takze ma ok 69 cm 🙂

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawia zdjęłam ochraniacz bo po obniżeniu łóżeczka głowę tam chował i płakał, muszę o czymś innym pomyśleć. Tu filmik z płaczem: http://imageshack.us/clip/my-videos/832/xiip.mp4/
Gerda może wtorek tylko gdzie, mam do Ciebie przyjechać autobusem S?
Ja nie zmieniam butelek, ale sterylizuje po każdym jedzeniu.
Misia czemu masz doła?
Edzia zaszalej na zakupach i kup sobie coś ładnego na poprawę nastroju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole dzis na masazach dowiedzialam sie,ze niedaleko mnie jest kino z sala dla matek/rodzin z dziecmiJedna babka tam wlasnie chodzi i bardzo sobie chwali,bo sa miejsca,zeby wozek wstawic,jest miejsce,zeby dziecko nakarmic czy przebrac i do kazdego biletu daja ciasto i kawe 😁 😁 No i siedzenia sa szersze,zeby mozna bylo spokojnie dziecko na rekach trzymac w razie potrzeby. I cos czuje,ze bede musiala dowiedziec sie dokladnie co i jak i wybrac sie tam w przyszlym tygodniu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko kochana spoznione zyczonka z okazji 5 miesiecy!!!! Buziaki!! 😘 😘 😘
No wiec tak mojej doktor nie bylo a ta ktora ja zastepowala to taka smieszna była, pytam ja czy mogla by obejrzec małej dziasła i powiedziec co Ona tam widzi i czy zabkujemy, patrzy w buzie ipyta ile mala ma ja mowie 5 miesiecy a Ona na to "no to zabkuje", ha.. tyle to i ja wiem !!!
Jak zapytalam o gluten to mowi ze mozna juz a na pytanie ile ijakj czesto " jak chcesz"
No wiec wyszlam i nic sie nie dowiedziałam, musze poczekac na moja jak wroci z urlopu. Jedyne co dobre to mala wazy 6950g i 69 cm no i jej mierzyła glowe bo przez ten udar musi miec na kazdej wizycie pomiar. Myslałam ze za mmalo przybrała bo kiolgram w 2 miesiace ale na szczescie doktor obliczyła indywidualnie dla nie i powiedziala ze najmniej powinna wazyc 6100 a najwiecej 7600 wiec tak po srodku. Po szczepieniu na jedne zakupy (cala chemia) i do domu zrobic obiad a potem drugi raz na zakupy (spozywka) i rachunki. Ledwo doszlam do domu tyle nakupowalam, caly koszyk pod wozkiem i dwie duze rekalmowki!! A na gore (3 pietro) ledwo wlizłam z tymi zakupami i mala!!! No i po powrocie zostało mi 50 zl na koncie i musze czekac na pensje meza!! Wie kupienie sobie czegos nierealne!!!! Ale kupiłam małej nową czapeczke!!! no i bylam z psem i mam fajrant (jak tylko sciagne cycki!!!!)
Dobra nie truje wiecej tylko spadam bo mala troszke marudna sie robi!!!! Do pozniej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Pawełek jest fajowy nawet jak płacze 🙂))) Ja bym zostawiła te ochraniacze zeby sobie nóżek nie wkręcił, albo wymienila na takie sztywniejsze, ja mam takie grube i w dodatku wcisnelam je troche miedzy materac a szczebelki i nie ma sil zeby je wyjal na razie przunajmniej.

pieluchy stosujemy jeszcze 3 ale kupilam 4 Dada i byly nawet dobre ale mam duzy zapas 3ek wiec na razie przy nich zostaniemy bo jeszcze przez chwile powinny byc dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane!

Edytko cieszę się, że z Kornelcią oki 🙂. Mojej też przy każdej wizycie mierzą główkę i klatkę piersiową, natomiast długości nie mierzą. No i ja właśnie ściągnęłam mleko, po cąłym dniu niekarmienia - 170 ml. Zawsze na jeden posiłek jutro będzie 🙂.
A my po wizycie nic nowego się nie dowiedzieliśmy - napięcie i asymetria. Skierowanie na rehabilitację na NFZ, terminy na przyszły rok, nie wiem nawet na kiedy bo się nie pytałam. Może da się gdzieś wcześniej. Szkoda, bo takie małe dzieciaczki to potrzebują pomocy natychmiastowej. No i niedługo będziemy musieli umawiać się na usg główki, aż trzęsę portkami.
Kupiłam małej żel na dziąsełka w razie gdyby coś tam bolało, ale póki co jest dobrze, ząbki są dziąsła też :P

A co do butelek to ja ciągle te same, ale sterylizuję po każdym użyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co do pieluch to my 3 i jest dobrze, ale Amelcia to drobna jest, bo zawsze uleje połowę tego co zje, stosuje dietę "żryj połowę". No i też akrobatka w łóżeczku i wchodzi nam pod ochraniacz 😁. A Pawliś cudeńko, a nóżki wystają, bo się nie mieści taki długi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia znam to z kasą i brakiem wypłaty tego samego dnia ;-( Pawliś jak się wkurzy to nie ma zmiłuj smok tylko go uspokaja, a robi przy tym taką minę, że ja wymiękam. Sala muszę kupić wyższy ochraniacz, bo ten jak wcisnę trochę pod materac jest za krótki i Paweł z góry nogi pcha ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny! W każdej możliwej chwili was gonię teraz jestem na str914 i piszę co pamiętam.
Wielkie gratulacje dla Amelci,ale niespodziankę mamie zrobiła! Super! Wszystkim mamusiom życzę by w ten sposób dowiedziały się o ząbkowaniu dziecka. Mam nadzieję że Julcia już też biedulka przestała się męczyć.
Co do smoczków to ja daję i Agatka go zaczęła tolerować od połowy czerwca nie da się ukryć że ułatwia on życie. Nie wpycham jej go ciągle do buzi,ale zaprzyjaźniła się z nim. W nocy jak się przepbudzi przed 6:00to też jej nie karmię tylko smoka daję, przeczytałam w „językuniemowląt że tak można wyelimniować nocne karmienie. Dobra czytam dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...