Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Misia, ale masz dziwoląga w domu ;-) Mój to by też tylko dla małego kupował ;-) Wiecie kupiłam dziś pieluchy Dada z Biedronki i są super, na prawdę są jak Pampersy ;-) Za 64 szt. 27 zł. Opłaca się. Teraz tylko te będę brała, bo są lepsze i tańsze od Rossmannowskich. Dziewczyny jestem trzeci dzień na odwyku słodyczowym, tak bardzo chcę czekoladę!!!!!! Ratunku, chyba oszaleję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja też mam wszystko używane, poza 3 rzeczami, które dostaliśmy i 2 kupionymi przez M... a ja też bym pokupowała.
Co do porodu to mi wpisali pierwszą fazę 8 h i 50 min, a drugą fazę 15 min. Ta druga to króciutko, ale skurcze to już miałam dzień wcześniej tylko mi nie wierzyli, bo na KTG nie było... taaaa tylko jak już leżałam z rozwarciem sporym to też skurczy nie pokazywało :P a jak Antoś wyskoczył to ja do położnej powiedziałam, że dalej chce conajmniej trójkę :P w sumie to też się nie bałam, byłam ciekawa co to będzie i czego mam się spodziewać. W sumie dalej nie wiem jak to jest tak do końca naturalnie, bo mi wywołali... więc dalej nie wiem czego się spodziewać. A podobno wywoływany bardziej boli, prawda to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Mamusie, pustki dziś juz widzę weekendowe.
U nas wczoraj strasznie trudny dzień był, Hania płakala i to bardzo, pierwszy raz tak bardzo 😞 Nie mogła zrobić kupki i okropnie się męczyła (wczoraj to 3 doba bez kupki była), opadałam już z sił, wyrzucałam sobie, że to przeze mnie, bo przecież tylko pierś ssie, butelki wogóle z niczym, więc to przez moje jedzenie - no i chyba tak jest, niby nie jem nic, co wiadome, że mogłoby na nią źle wpływać, ale widocznie za mało jem takich rzeczy, które ułatwiają zrobienie kupki.
Czopek pomógł, po południu poszła kupka i ulga wielka, spokój 🙂
Zadzwoniłam do kuzynki aptekarki, która ma rocznego chłopca - oczywiście nie za wiele da się zrobić, czopki jak wyraźnie dokucza.
Ale przypomniałam sobie jak Misia (Emka 🙂 pisała o herbatce z rossmana na laktację, że ma różne zioła, koperek, kminek, wysłałam więc męża po nią i jeszcze rumianek zwykły (bo Hani herbatka to chyba za słaba) i piję od wczoraj ziółka. Wiem, że może niewiele ich do mleczka się przedostaje (ale zawsze przecież coś) ale dziś spokój cały dzień i kupsko wielgachne zrobione 🙂 🙂 🙂
ach, jak to człowiek z gówienka (za przeproszeniem) potrafi się cieszyć... 😉
Samantka - mam nadzieję, że uszko szybciutko wyzdrowieje, Niunia, super wyglądacie. Misia z wczoraj też wspaniale. Patrzę tak na zdjęcia Waszych bobasków i wydaje mi się, że moja Hania jest dużo mniejsza, i taka jeszcze dzieciuszkowata... 😉 ale może to złudzenie, pozdrawiam ziołowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny... moja mała robi takie postępy że szok... dzisiaj z pozycji półleżącej wstawała do siadania... normalnie szok 🤪 wstawię filmik jak się uda... 🙂 🙂 Tak się cieszę, jak widzę, że robi coś nowego 🙂 🙂 Może i wolniej niż niektóre z waszych dzieciaczków, ale i tak szaleje z radości 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dzis zabiegany dzien mialam dobrze ze nie napisalyscie duzo bo bym nie dala rady nadrobic!!
Moja mala dzis oszalala z jedzeniem o 18 sciagnelam 200 ml mleka i ona to zjadla na raz po czym po 2 godz zjadla cycka po godzinie drugiego i jeszcze 50 ml sztucznego musialam jej dorobic a teraz spi od pol godziny!!! Mam nadzieje ze nie bedzie chora bo u Nas tak zawsze jest ze jak zaczynamy jesc to zaraz chorzy jestesmy!!! I jak mezowi powiedzialam ile zjadla to tylko powiedzial "no ladnie chora bedzie!!!"
No dobra teraz troszke nadrobie co pisalyscie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Ale dzis zabiegany dzien mialam dobrze ze nie napisalyscie duzo bo bym nie dala rady nadrobic!!
Moja mala dzis oszalala z jedzeniem o 18 sciagnelam 200 ml mleka i ona to zjadla na raz po czym po 2 godz zjadla cycka po godzinie drugiego i jeszcze 50 ml sztucznego musialam jej dorobic a teraz spi od pol godziny!!! Mam nadzieje ze nie bedzie chora bo u Nas tak zawsze jest ze jak zaczynamy jesc to zaraz chorzy jestesmy!!! I jak mezowi powiedzialam ile zjadla to tylko powiedzial "no ladnie chora bedzie!!!"
No dobra teraz troszke nadrobie co pisalyscie!!!


Spokojnie, to pewnie te skoki wzrostu co są co jakiś czas 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet nie zauważyłam, że samantka napisała to samo 🙂. Znaczy się na pewno ten skok wzrostu :P. I faktycznie bardzo dużo mleczka masz 🙂. Pozazdrościć 🙂. Chociaż ja jak mała skończyła 3 miesiące to już się tak nie zadręczam brakiem mleka, co ma być to będzie 🙂. Póki co to dalej jedna butelka modyfikowanego dziennie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dobra nadrobilam i teraz moge pisac 😆
Niunia ciesze sie z e u Was oki i ze to nic powaznego, a na zdjeciu wyszliscie cudownie!!! A ze słodyczami mam ten sam problem obiecuje sobie ze od jutra koniec a i tak nie wytrzymuje!!!
Emka kochana faktycznie Twoj Misiek to troszke dziwny pod wzgledem tych ubranek!! Ale moze tak go wychowano ze oszczedny musi byc!!
Samantko ciesze sie z postepów Nikusi, kazdy maluszek rozwija sie we wlasciwym czsie i pewnie teraz przyszedl czas na Nikusie!! A moze dzieki temu ze bierze antybiotyk i uszko sie leczy bo moze przez to zapalenie uszka miala zaburzony zmysł rownowagi?? Niewazne wazne ze jest lepiej!!!!
Moja chec na seks tez jest mizerna, jak przed ciaza chodzilam za mezem tak teraz role sie odwrociły!
Mi tez przepisano te Cezarette ale podobnie jak Dorotka mam obawy czy je brac i chyba jednak zrezygnuje bo tez mialam problemy przez tabsy!!!
Ja ostatnia miesiaczke dostalam 26 maja i pomyslalam ze to chyba znak ze tym razem sie uda! (a testow to zrobilam chyba z milion) i 30 czerwca zrobilam test bo nie moglam sie doczekac choc wiedzialam ze moze byc za szybko ale test byl pozytywny i najpierw przez 15 min plakalam ze szczescia a potem kolejne 15min ze strachu ze skonczy sie jak poprzednio, ale na szczescie sie udalo i teraz mam moja śliczn, kochana córeczke, ktorą kocham ponad wszystko!!!!
Ale sie rozpisalam sorki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój mały padł o 20 po wielkiej awanturze... M zabronił mi brać go na ręce i w ogóle do niego podchodzić... 😞(( w sumie ma rację, bo mały straszny terrorysta się zrobił, z każdym dniem jest gorzej... kiedyś sam jeszcze trochę pobył, a teraz odkąd się obudzi dopóki nie zaśnie na noc, to non stop muszę przy nim być... szczerze mówiąc to powoli nie mam siły... a zmęczenie dało znać dziś rano... może to i zmiana pogody, ale pewnie też zmęczenie... ehhh pewnie dziś się mały obudzi w nocy, skoro tak wcześnie zasnął... może nakarmię go przez sen? Tylko gorzej jak się obudzi i nie będzie chciał zasnąć... jeju naprawdę powoli mi baterię wysiadają, a nawet nie mam kiedy ich naładować, bo nawet jak M kąpie małego to co i raz woła mnie po coś... 😞(( dziś nie wołał w sumie, ale ja nie mogę zająć się sobą jak słyszę ten żałosny wrzask Antka... chciałabym choć trochę odpocząć... sorry, ale chyba naprawdę mam coraz mniej siły by udawać jaką to ja jestem idealną mamusią... tylko naprawdę nie ma mi kto pomóc i zająć się mały na dłużej. A M też non stop powtarza, że jest zmęczony, niewyspany (bo mały jak rano płacze to go budzi), że płacz go już męczy, głowa mu pęka i pracować w domu nie może... a jak proponowałam by poszedł do mojego taty do firmy i tam sobie w spokoju popracował, to stwierdził, że on tak nie może, bo nie zawsze wpada na jakiś pomysł 😞((
Dobra, już nie smęcę. Ale nie mam komu się pożalić. Idę spać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale to nie jest tak ze mam tyle mleka zawsze tylko dzis mialam duzo spraw na miescie i wojne w US i jak wrocilam do domu to musialam troche sciagnac bo juz mnie cyce bolaly i tak sciagnelam po 100!!! A normalnie to jak co trzy godz bym sciagala to z jednego moze tak z 60-70 moze nawet nie!!!
Moze faktycznie to ten wzrost, mam taka nadzieje bo nie chce zeby byla chora!!
Samantko swietny filmik!! Ale spryciara z Nikusi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka Nicole jest boska 🙂. Ona siada, Amelcia się obraca, co dziecko to inne umiejętności :P. Faktycznie masz przemiły głos, mój mąż mówi, że taki radiowy 🙂. No i nie omieszkał powiedzieć, że Nicola jest śliczna 🙂. Nie wierzę, że z jego ust takie teksty lecą 🙂. Właśnie powtarza, że takie ładne dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
No bo ona dzisiaj jak uparciuch głowę trzymała i do siadania.. jak ją kladlismy to plakala.. chciala tylko na siedząco... 🙂


Moja Korni robi tak samo jak juz zalapie o co kaman to do upadlego by tak robila!!! A jak ja klade to ryk jakby ja ze skory obdzierali!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Samantka Nicole jest boska 🙂. Ona siada, Amelcia się obraca, co dziecko to inne umiejętności :P. Faktycznie masz przemiły głos, mój mąż mówi, że taki radiowy 🙂. No i nie omieszkał powiedzieć, że Nicola jest śliczna 🙂. Nie wierzę, że z jego ust takie teksty lecą 🙂. Właśnie powtarza, że takie ładne dziecko 😁

Miło mi :*:* Amelcia też jest śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
samantka napisał(a):
No bo ona dzisiaj jak uparciuch głowę trzymała i do siadania.. jak ją kladlismy to plakala.. chciala tylko na siedząco... 🙂


Moja Korni robi tak samo jak juz zalapie o co kaman to do upadlego by tak robila!!! A jak ja klade to ryk jakby ja ze skory obdzierali!!!

Ah te dzieciaczki, uparte 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...