Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja dziś byłam z małym na festynie, posprzątałam, poprasowała i zaraz przyjdzie laska mi paznokcie robić u stóp, robię sobie akryle french, bo nie chce mi się malować co chwilę ;-) Pogoda do dupy, mamy jutro mieć grilla, ale chyba nie wypali przez ten deszcz ;-( Kurczę od tygodnia M. ma fuchę i zaraz po pracy leci do drugiej pracy i dziś też cały dzień i mały wcale go nie widzi, martwię się, że za Nim tęskni ;-( Muszę się przyznać, że dziś zgrzeszyłam i zjadłam loda i kebaba ;-( Ale trzy dni bez słodyczy były ;-) Marta jakie Ty leki teraz dostałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj coś kryzysowy moment nastał dla marcowych mamusiek. Tak się czekało na ten trzeci miesiąc a tu wcale lżej nie jest. Marta, czytasz Język niemowląt ale w tej książce nie ma opisanej takiej metody oduczania dziecka złych nawyków, jaką znalazłam w innej książce Tracy Hogg.Jest to metoda Podnieś-Połóż.Moja siostra wykorzystała ja, aby nauczyć swoją córkę spania w łóżeczku. Nie mogłam nigdzie znaleźć tej książki w pdfie ale jeśli byście chciały to mogę przepisać tu ze swojej książki coś więcej o tej metodzie.
A my wczoraj byliśmy na szczepieniu. Grzesio płakał już przzy badaniu, bo to była jego pora drzemki i był bardzo zmęczony. Także, jak po szczepieniu wsiedliśmy do samochodu to momentalnie zasnął. W ogóle zareagował na to szczepienie snem. W nocy wyjątkowo w ogóle sie nie budził a i dziś w ciągu dnia dużo śpi.
Pani doktor zbadała Grzesia i stwierdziła,że ma rozpulchnione dziąsła na dole, czyli powoli idą ząbki. Pytałam się o to prężenie i powiedziała, że jesli nie ma innych objawów zwiększonego napięcia to nie ma się czym przejmować.Powiedziała, że takie prężenie z wyginaniem do tyłu to po prostu etap w rozwoju i że przejdzie mu to. Grześ waży 6400 i ogólnie wszystko jest ok.
Powiedziała, że można już powoli wprowadzać pokarmy stałe także zaczynamy od poniedziałku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My tylko rota teraz dostałyśmy, przez te zapalenie ucha, ale mała nie zareagowala na nią...
Wróciliśmy z zakupów, trochę ciuchów sobie kupiłam, a tak to chodziłam i szukalam dla A. ciuchy i dla malej aż A. powiedział, "Ty to chyba bardziej lubisz dla nas ciuchy kupować niż dla siebie".. ehh.. no i taka prawda... jeszcze muszę jechać po sukienkę na chrzciny... ale cholera nie będę chodziła po sklepach bo wydałam dzisiaj kupe kasy... na złotowki 900zł... :/ Kuźwa, a teraz żałuje, że niektóre rzeczy sobie kupiłam.. np. majetk mi sie z pumy zachciało za prawie 70zł 😞 😞 ale ja głupia.. ale to przez A. bo mówił, no weź, no weź, fajne są...
Idę kąpać małą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta fajnie że się odezwałaś !Niesamowite postępy Majeczka robi no i noce to masz boskie!A żebyś za dobrze nie miała to trochę w dzień pomarudzi. 🙂 Co do zabawek to ja też nie lubię kasy w błoto wywalać, teraz chce leżaczek-bujaczek kupić i też się zastanawiam czy wydać więcej i mieć jakieś kołysanie czy lepiej połowę mniej i bez tego bo nawet nie wiem zy jej to będzie odpowiadać.
Niunia pocieszę Cię moje menu dzisiaj:
Śniadanie:kabanosy i buła
Obiad:torilla
Kolacja:pizza i zaraz potem pucharek lodów
Ponadto 3Lechy free i zaraz Karmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! A my z mężem mieszkanko ogarnialiśmy dzisiaj. Amelcia spokojna jak zawsze 🙂. Poczytałam Was troszkę i stwierdzam, że jakiś zły dzień miałyście, jakieś paskudne dołki i marudzenie. Głowa do góry, ja to nic nie ogarniam, ale nie przez Amelcie tylko przez uzależnienie od internetu 🙂. Zaczynam z tym walczyć, bo lubię mieć czyściutko w mieszkanku. I dodam, że jesteście najlepszymi matkami na świecie! Tyle tutaj czuć miłości Waszej do Waszych pociech, a to najważniejsze przecież 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mojemu się pizzy zachciało i poszedł do pizzerii!!! Pewnie się skuszę na kawalek 🙂 I wypiłam też karmi i mam redds'a zielonego jeszcze 🙂 🙂
Ja wolę też kupować innym... Dla Artura chciałam bluzę za 50 euro kupić i nie było mi szkoda, a sobie szkoduję.. No ale się uparł i nie chcial bluzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, nie napisałam jak się ostatnio wkurzyłam. Moja przyszła bratowa pod linkiem do filmiku z Amelcią na fb dała mi komentarz "Szarla - litości!!". Wkurzyłam się, bo jak nie chce to nie musi oglądać, a jak ma problem, że wrzucam zdjęcia i filmiki to przecież może mnie usunąć ze znajomych. Przykro mi się zrobiło. ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...