Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zatem mi przypomniałyście, że to 5 miesięcy już! Dziękujemy za życzonka. Możemy zatem jeść zupki na wywarze z mięcha 😁

Najlepszego dla Kornelci i Dawidka!!!

Edytko jak na siostrę bliźniaczkę przystało, geny podobne, także Amelcia ma ząbki i Korni musi mieć :P. A widzę że rosną jak szalone, bo już około milimetra wystają, więc kto wie, może dzisiaj już będzie! Życzę Wam tego!!!

A właśnie Monisiu jak kotek? Zaaklimatyzował się u tych koleżanek? Już chciałam kiedyś się zapytać i oczywiście uciekło mi to gdzieś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa szarla Alanek sam nie wie kiedy tak urósł.. nawet mama tego nie wie 😜 jak tak oglądam zdjęcia wszystkie.. to jejciu jaki On maluśki był;-) a więcej zdjęć dodałam na agu ;-)
idę herbatkę zrobić, bo kawa była rano, a następna po południu będzie.. póki smyk śpi ;-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
aaa szarla Alanek sam nie wie kiedy tak urósł.. nawet mama tego nie wie 😜 jak tak oglądam zdjęcia wszystkie.. to jejciu jaki On maluśki był;-) a więcej zdjęć dodałam na agu ;-)
idę herbatkę zrobić, bo kawa była rano, a następna po południu będzie.. póki smyk śpi ;-D


Z niego to już taka duża dzidzia jest 🙂. Rysy bardziej dziecka niż bobasa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja bede przejezdzać w srode prawie przez Poznań ale docelowo jade do Dobiegniewa - 160 km 😞

Dziewczyny ale mam dzis zajawkę na impreze, paznokcie juz gotowe strój mam maega sexy, powiecie ze zwariowałam ale odtańczyłam Fasolowi mały "couch dance" bo mialam kilka opcji ubioru i wybrał ten najbardziej prowokujący hihihi facet przecież. Pozostaje jeszcze fryzura okular dla lansu złota biżu i czuje sie jak sprzed porodu prawie, nawet wczoraj poszłam na masaż wyszczuplający dla lepszego samopoczucia hihi zadzialało 🤪 Odmrazam mleczko i juz nie moge sie doczekac swojego pierwszego od przeszło roku mohito 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MandraSala napisał(a):
Ja bede przejezdzać w srode prawie przez Poznań ale docelowo jade do Dobiegniewa - 160 km 😞

Dziewczyny ale mam dzis zajawke na impreze, paznokcie juz gotowe strój mam maega sexy, powiecie ze zwariowalam ale odtanczylam Fasolowi mały couch dance bo mialam kilka opcji ubioru i wybrał ten najbardziej prowokujący hihihi facet przecież. pozostaje jeszcze fryzura okular dla lansy złota biżu i czuje sie jak sprzed porodu prawie, nawet wczoraj poszłam na masaż wyszczuplający dla lepszego samopoczucia hihi zadzialało 🤪 Odmrazam mleczko i juz nie moge sie doczekac swojego pierwszego od przeszło roku mohito 🙂


Masz za to oklask ode mnie 😁. Pamiętaj, że jak mama się czuje tak i dziecko 🙂. Czyli Fasol czuje się sexy :P
Zazdroszczę samopoczucia, tak trzymać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haliszczanka napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla Amelki i Kornelki!!!
Dziewczyny, czy możecie uwierzyć, że to już 5 miesięcy??? Dla mnie to minęło jak z bicza trzasnął, a wczoraj jak posadziłam Grzesia w tej spacerówce, to zdałam sobie sprawę, że to już taki duży chłopczyk.


Nie. Ale dzisiaj jest też ostatni dzień mojego macierzyńskiego. Szybko zleciało :/
Dziękujemy za życzonka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
Monia to sie nazywa uzaleznienie 😁

Nie zaprzeczam 😁 😁 Jestem uzalezniona od kupowania mojej coreczce 😁 😁 Nawet pomimo faktu,ze komoda juz sie nie domyka 😉 😉Szarla u nas i bez wyprzedazy ciuszki sa tansze niz w Polsce.Kupilam jej sukienke,czapke,koszulke i zabawke i nawet 20f za to nie zaplacilam 😉 😉To tak jabys ty miala 20 zl dac 😁 A za moje spodenki adidasa dalam 5f na wyprzedarzy 😁 Wiec czemu mam sobie zalowac.Aaaa i kupilam 2 butelki baleysa bo na promocji byl,a ja uwielbiam irish liquer 😁 😁 No i malej kaszke manna,bo powoli trzeba gluten zaczac wprowadzac no i jogurty petite takie dla dzieci od 4 miesiaca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez nie wiem,kiedy te 5 miesiecy zlecialo..Niedlugo pol roku,roczek...echhh faktycznie przy dziecku czas szybko ucieka 😁 No,le jak to mowia szczesliwi czasu nie licza hihihi.Kurcze,ale mam dzis dobry humor,jak nigdy 😁 😁 Nawet fakt,ze P. pozno dzis z pracy wroci mi go nie zepsul 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
tuska8 napisał(a):
Monia to sie nazywa uzaleznienie 😁

Nie zaprzeczam 😁 😁 Jestem uzalezniona od kupowania mojej coreczce 😁 😁 Nawet pomimo faktu,ze komoda juz sie nie domyka 😉 😉Szarla u nas i bez wyprzedazy ciuszki sa tansze niz w Polsce.Kupilam jej sukienke,czapke,koszulke i zabawke i nawet 20f za to nie zaplacilam 😉 😉To tak jabys ty miala 20 zl dac 😁 A za moje spodenki adidasa dalam 5f na wyprzedarzy 😁 Wiec czemu mam sobie zalowac.Aaaa i kupilam 2 butelki baleysa bo na promocji byl,a ja uwielbiam irish liquer 😁 😁 No i malej kaszke manna,bo powoli trzeba gluten zaczac wprowadzac no i jogurty petite takie dla dzieci od 4 miesiaca 😁


Hehe, nawet nie wiem jak to skomentować 🙂. No za 20 zł to ja ostatnio młodej bluzę kupiłam i byłam podniecona że tak tanio :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiem szarla,bo ostatnio w Polsce bylam i ceny mnie powalimy 😜 😜 😜 A i pytalas o kota.Chopak ma sie wrecz wspaniale 😁 😁 Codziennie chodzi n randki do ogrodu z sasiadow kotka i jest jeszcze bardziej rozpieszczony,niz u mnie...chociaz nie wiem,czy to mozliwe 😁 😁 Pewnie dlatego,ze one sa dwie i na zmiane go glaszcza,prawie 24h na dobe 😁 😁 Naprawde super trafil,a dziewczyny ostatnio mi jego zdjecie przyszlaly,z podpisem,ze zycia sobie bez niego nie wyobrazaja...nie dziwie sie 😁 😁 Ja do dzis mam czasem jazdy,ze sie za nim w domu rozgladam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Wiem szarla,bo ostatnio w Polsce bylam i ceny mnie powalimy 😜 😜 😜 A i pytalas o kota.Chopak ma sie wrecz wspaniale 😁 😁 Codziennie chodzi n randki do ogrodu z sasiadow kotka i jest jeszcze bardziej rozpieszczony,niz u mnie...chociaz nie wiem,czy to mozliwe 😁 😁 Pewnie dlatego,ze one sa dwie i na zmiane go glaszcza,prawie 24h na dobe 😁 😁 Naprawde super trafil,a dziewczyny ostatnio mi jego zdjecie przyszlaly,z podpisem,ze zycia sobie bez niego nie wyobrazaja...nie dziwie sie 😁 😁 Ja do dzis mam czasem jazdy,ze sie za nim w domu rozgladam 😁


To super, przynajmniej wiesz, że dobrą decyzję podjęłaś! No i Julcia chyba też się lepiej bez niego czuje :P. A właśnie jak ząbki? wyszły już? Bo jak wyjdą to czekają Ciebie kolejne zakupy, haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wszystkiego najlepszego dla: AgatkiDawidkaAmelkiKornelki
Niusia no w takim razie nie dziwię się że zdjęłaś ochraniacz już bezpieczniejsze szczebelki niż przykrycie ochraniaczem...Aż cieżko było sobie wyobrazić płaczącego Pawełka bo zawsze taki wesoły...Ja się uśmiałam z tego piwa i wuja księdza 😉 😁
Naśmiałam się też z przygody Dorotki 😁Cieszę się że Agatka lepiej się czuje i że wreszcie znalazłaś coś co jej pomaga 🙂-oby tak dalej i tylko coraz lepiej...
Salamandra i tak wyglądasz świetnie więc po takim wyszykowaniu można sobie tylko wyobrazić-a mi umknęło gdzie Ty taka wystrojona się wybierasz hm??
Zrób sobie zdjęcie i nam się pokaż-hehe bym miała wreszcie motywacje do robienia brzuszków 😉
Rzeczywiście ten czas tak szybko leci...a pozatym to po co ja oglądałam tego linka od Monisi 😞
Strasznie smutne te historie i na pewno inaczej jest stracić dzidziusia jak się jeszcze nie urodził bo to przeżyłam ale to jakby...eh nawet nie mogę tego napisać 😞-nie chcę o tym nawet myśleć...A w nocy się nie wyspałam bo Olek pchał się na ten brzuch-a ja boję się że coś sobie zrobi...nie wiem nawet czy by tak usnął bo on się od razu wtedy wybudza...cały czas do niego zaglądałam a w końcu usnął na boku...
Niusia Ty masz taki śpiworek na ramiona?Pisałaś chyba że Pawełek się w nim wierci ale czy daje lub dałby radę przekręcić się w nim na brzuszek?
Gerda niestety nie mam takiej osoby...mam kilka koleżanek które mogę sobie zaprosić ale to jest na zasadzie wypicia piwa i pobrechtania się pogadania o głupotach a nie na zasadzie szczerej rozmowy...Miałam bardzo dobrą koleżankę ale zaczęło się tak że jak ona straciła narzeczonego to ja jej wysłuchiwałam i się o nią martwiłam jeżdziłam do niej.Póżniej ona poznała faceta to już nie miała tyle czasu dla mnie pozatym ja ją zjechałam trochę-w sensie takim że mi się trochę nie podobało że miesiąc po śmierci tamtego poznała nowego i twierdziła że nikogo tak nie kochała że teraz to wielkie love...trochę ochłodziły się nasze kontakty...póżniej ja miałam wesele i ich zaprosiłam...a pożniej poroniłam...i ona przez telefon powiedziała że nic mi nie powie bo jestem jeszcze młoda to będę mieć dzieci...no i ja się wkurzyłam i nie poszłam na jej wesele a pozatym wtedy u nas było krucho z kasą...wiadome że jak nie poszłam to się obraziła-ostatnio odnowiłyśmy kontakt na nk bo ona urodziła prawie w tym samym czasie co ja i tak zaczęłyśmy pisać o dzieciach ostatnio zapytała czy mieszkam tam gdzie mieszkałam ja że tak i że ją zapraszam z małą to ona mi odpisała że tak pytała z czystej ciakawości i nic więcej więc ja nie mam pojęcia czy coś dalej pisać bo do pisania o dzieciach to mam Was wiec po co mi ona żeby pisać o dzieciach jak nie chce się spotkać... 🤔
Pewne więc bardziej teraz prawdopodobne że się spotkam z któraś z Was niż z nią i pewnie niejedna mi jest tu bardziej życzliwa...
A co do reszty koleżanek to albo powyjeżdżały za granicę i się kontakty pourywały albo się przewrodziły albo nie mają dzieci 🥴
Ale Was zanudziłam:blush 😁ajecie już jakieś zupki np.rosołki?
Moniś Ty masz tam tyle możliwości-cieszę się ale też zadroszczę...
Edytko malutka waży tak równiutko jak mój Olek...zabawna ta lekarka... 😁
Cieszę się że z mężem ok i że podjął taką decyzję choć pewnie było mu ciężko...widać jak Was kocha 🙂Może niech sobie kupi malutki akwariumik i zostawi tylko sobie kilka rzeczy żeby może całkiem nie musiał likwidować...widzisz czasem warto usiąść i sobie szczerze porozmawiać bo czasem mogą być kłótnie przez zwykłe niedomówienia-ja tą metodą wcale się z mężem nie kłócę...pisałam tą wiadomość z doskoku pewnie jest ze 20 już nowych stron...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
też zazdroszczę, nie pamiętam kiedy się tak czułaam..
a to z kim Fasol zostaje? 🙂


sexy Fasol zostaje z sexy Babcią 😉

Marta chętnie, tylko jak i gdzie to zorganizujemy? Ja bede jechac autostradą w środę rano razem z moja Mama i Fasolkiem, i mijamy Poznan centrum po prawej i jedziemy do konca autostrady a potem na Międzychód. Trochę tego nie widzę.... bo cel podróży Dobiegniew daleko - chyba że gdzies się umówimy na wypad nad jeziorko w połowie drogi, tam jest mnóstwo pieknych jezior 🙂

Oktawia dzięki to zupełnie jak Ty 🙂)) A wybieram się na panienski mojej swiadkowej, wlasnie wydzwaniam po swoich kolegach z dawnych lat hihi zeby ich zwrerbowac na clubbinng po Wawce hihi bedzie sie dzialo, jak beda fotki to wstawie po weekendzie.

Wszystkiego najlepszego dla jubilatów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...