Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiesz co myszko ja Ci strasznie współczuje!! Takie głupie gadanie ze moze wszystko bo to jej wnuk i jej krew to śmieszne jest poprostu!! Ciekawa jestem czy jej tesciowa tez tak jej zycie utrudniała i we wszystko sie wtracała!! Smieszna jest!!! Jak tak bardzo chce o kims decydowac to niech sobie zrobi dziecko i wtedy wychowuje po swojemu!! To dopiero bedzie jej krew!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze tylko obiecane zdjecia
Moja uciekinierka


A tak zastałam Kornelke dziś rano


Moja mala damesa

i juz na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po wizycie u rehabilitantki.
Powiem szczerze że jestem zawiedziona mojej mamt koleżanka poleciła.Dziewczyna młodsza ode mnie na wstępie powiedziała że Vojty nie umie,no a ocena dziecka to szkoda gadać. Pokazała mi jak masować Agatkę Szantalem takie delikatne ruchy ale Agatka masaży nie lubi więc na końcu już płakała. W sumie taki masaż jest ok ale raczej za dużo nie pomoże. Nic chyba będę musiała skontaktować z tamtą z przychodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko od nas też wszystkiego najlepszego z okazji pół roczku.
Rany, ale ten czas leci.
Tuska my nic nie kładziemy. Znaczy Antek ma matę i na niej rożek, ale wcale nie chce tam już leżeć, bo woli wędrówki po pokoju za kotem. Albo sam albo ciągnąc za sobą matę... Najgorzej, że my nie mamy dywanu tylko goły parkiet i to taki starego typu. Na zimę kupimy dywan i wtedy będzie po dywanie śmigał. U nas też jest problem, bo sierść kota wszędzie jest i łatwiej z gołej podłogi ją sprzątać niż z dywanu... no zobaczymy.
Może mi się uda wrzucić filmik jak Antonio goni kota po łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey dziewczyny.Wlasnie was nadrobilam.My ostatnie 2 dni na basenie i w parku siedzielismy i nie mialam czasu na forum.A wczoraj padlam o 20 😉Wszystkiego najlepszego dla Agatki.Ale czas leci.Niesamowite.Tuska brawa dla Alanka za obroty 🙂 Myszko moze naprawde powiedz narzeczonemu,ze albo cos sie zmieni,albo sie wyprowadzisz do swoich rodzicow.A jesli to twoja tesciowa czyta,to mam jej cos do powiedzenia:
Idz sie lecz kobieto!!Tobie psychiatry potrzeba!
Dorota przykro mi,ze trafilas na tak niekompetentna osobe 😞Edyta zdjecia swietne.Kornelka daje czadu.Michasia a Antek jest cudowny 🙂A minka kota bezbledna.Nie wiem ile razy ten filmik ogladalam 😁 Zauroczyl mnie tak samo,jak ten co Kornelcia sie tak fajnie smiala.Dobra uciekam do mezulka.Jutro tez mnie nie bedzie,bo idziemy do muzeum figur woskowych.Misia specjalnie dla ciebie bedzie Johny Deep 😜 😜 A ja Julke staram sie na lozku trzymac i obkladam je cale poduszkami,bo na podlodze glowa o wszystko wali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
wspaniałe zdjęcia Korni.Szczerze mówiąc to mamdolinę jak cholera bo gdyby wcześniej pediatra zdjagnozowała napięcie u Agatki to łatwiej byłoby ją rehabilitować i wcześniej byłyby efekty.Teraz jak patrze na nią to widzę już same nieprawidłowości.

Dorota nie doluj sie.Wiem,ze jestes wsciekla,ja tez bym byla,ale jestem pewna,ze z Agatka nie jest tak zle,jak ty to teraz widzisz.Zobaczysz,za pol roku bedzie ci biegala i zapomnisz o rehabilitacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam ze nie było mnie pod czas reszty dnia ale miałam kupę roboty... teraz wstałam bo Igus się obudził koszmar nie wiem jak długo pociągnę takie wstawanie 😞 🤢 jestem wykończona próbuje pod czas dnia zasnąć razem z Igusiem ale jakoś słabo mi idzie bo zawsze mam coś do robienia
Antos Best super ubaw po pachy
Widzę ze masie taki sam problem z maluchami ze wycieraj kurze ha ha u nas jest dywan ale Igus woli parkiet 🙂 Dobra idę dalej spać DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek... My po kolejnej pół-przespanej nocce, a młody już buszuje, za to mama ledwo co widzi na oczy. Niestety nie mogę spać tylko go pilnować, bo łazi po całym pokoju.
Dziewczyny, a Wasi faceci zabierają Wam dzieciaczki, żebyście odpoczęły czy się wyspały? Na przykład raz w tygodniu czy coś???
A zapomniałam napisać, że zdjęcia Kornelki są niesamowite. Pełzaczek mały, wędrowniczek i odkrywca.
Edytko czemu ma służyć zabawa w kisielku? Bo zastanawiam się czy Antkowi nie zrobić, zwłaszcza jak widziałam jaki zafascynowany był wodą z kranu 🙂
Miłej niedzieli. Ja dziś mam parszywy nastrój i chyba wezmę Antka i wyjdę z domu na cały dzień... sami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...