Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam,
Julcia 100 lat!!!!!!! i buziaczki od Pawcia ;-*
Dziewczynki, oby Wasze maluszki szybko przeszły te rehabilitacji i aby było już z nimi wszystko ok i cieszę się z Amelcią dobrze ;-)
Uciekamy do żłobka, a po jedziemy do Gdańska do Akademii Pampers i będę widziała świat oczami Naszych maluszków ;-) Nie mogę się doczekać ;-) Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc dziewuszki.Julka dziekuje za zyczenia.Dorota powodzenia w pracy!Niusia sama bym cos takiego chetniezobaczyla.Szarla to nie moj sasiad,ale facet od ktorego mieszkanie wynajmujemy.Ale bardzo spoko facet.Musial nam pralke nowa kupic,bo stara szwankowala przy takiej ilosci prania.Powiedzial,ze kupil nam taka 7kg,bo sam teraz widzi ile ciuchow dla dzieci trzeba prac 😁 😁 Chyba z 2 godziny u nas siedzial i o dzieciach gadalismy.A najzabawniejsze jest to,ze oni do konca nie wiedzieli,co beda mieli.Dzieci sie tak ulozyly,ze nawzajem sie zaslonily.Nawet prywatnie chodzili na usg i dupa nikt nic nie widzial hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej;-)
Julciu słoneczko 100lat! 😘

Niunia ja widziałam zdjęcia u jednej kobietki z innego wątku - monic87, jak Świat oczami dziecka był w Chorzowie..super to! Żałuję, że nie mogłam pojechać...a niestety chyba nigdzie w pobliżu nie będzie już tego, ewentualnie do Kraowa mogłabym się wybrać..po zdjęciach od Moniki uważam, że warto;-)

Cieszę się szarla, że Julka postępy robi..u nas trwa to już niestety 3,5miesiąca..no ale postępy są z czego strasznie się cieszę;-) za 2miesiące do ontroli do lekarki i raczej już skończymy, bo teraz już tylko ten brzusio, no i podpieranie się na rączkach, bo u nas tego nie ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja mam Julkę cały czas w głowie :PP

oczywiście, że cieszę się szarla, że Amelcia robi postępy;-) tak w ogóle to jak ma zostać moją synową to trzeba się spotkać i zapoznać te nasze dzieciaczki:PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich!!!
Juleczko kochana duzo zdrowka i buziaki, no i oby Ci zebulki jak najszybciej wyszły zebys sie juz nie meczyła!!!
No My juz mamy rehabilitacje ponad 5 miesiecy!! I jeszcze tyle albo wiecej przed nami! No ale najwazniejsze ze mala sie dobrze rozwija!! Ja to codziennie Bogu dziekuje zo to sie tylko delikatnym niedowładem prawostronnym skonczyło bo moglo byc o wiele gorzej!! To co widzialam i słyszlam o innych dzieciach po udarze to masakra jakas!!
Ale mamy postepy Kornelka dzis juz 3 razy sie przewrociła na prawo i nie musialam jej pomagac tylko pokazac zabawke zeby chetniej sie na ten bok przewrociła!!
Lece umyc włosy bo wczoraj sie tylko wykapalam a nie mialam juz sily ich myc!! U mnie zawsze jest problem z myciem bo jest ich za duzo i sa za geste!! Uciekam do pozniej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
WitaMY 😉
Myszka współczuje ci , co do teściowej. Ja na szczęści mam bardzo fajną teściową , super się dogadujemy itd. Ale znowu mam okropną szwagierke , co wszystko chciala by wiedziec (co, po ile, gdzie, jak itp.) brzydzi się Bartisiem gdy pruknie albo zrobi kupke.. Masakra! Zobaczymy jak bedzie wychowywac swoje dzieci. Pewnie mama jej dzieci wychowie.
Co do męża.. to podobnie jak u ciebie. W niczym mi nie pomaga , wszystko jest na mojej glowie, nawet nie mam czasu dla siebie, bo przychodzi z pracy wielce zmęczony i najchętniej by zjadł obiad i poszedł spać ;( Jak go proszę żeby chwilke został przy małym to od razu ma jakieś wymówki.. mam dosyć czasami.. Równie dobrze bym sobie poradziła bez niego.
Najgorsze jest to , że czasami mi dokucza mówiąc że ja nie zarabiam na rodzine tylko on, jak chce zeby cos porobil w dommu to ja mam isc do pracy a on bedzie w domu z synem.
Penwie was zanudziłam.. wybaczcie ale nie mam się komu wyzalić ;(((((((

KORNELCIO i AMELIO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 6 MIESIACA , DUZO DUZO ZDROWKA ORAZ DUZO DUZO USMIECHU NA TWARZY 😉


Patii wiem co czujesz teraz wiem ze nie jestem sama w takich sytuacjach wczoraj Iguś miał gorączkę to wyobraźcie sobie że teściowa mi pomogła a on siedział na kompie i grał w tą durna grę płakać mi się chciało bo kolejny raz udowodnił bezinteresowność wobec Igora

Monia Julka jest super nie samowite jak dzieciaki mam się szybko rozwijają

ale ja jestem durna wszystkiego najlepszego Bartuś

Julciu słoneczko 100lat od cioci

Dziewczyny potrzebuje pomocy bo Igor wstał znów z gorączka 38.5 dziś jestem sama a K ma prace do późna co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No a na codzien tez sie tak chetnie przytula?? Bo to moze byc objaw choroby, wtedy dziecko instykownie potrzebuje zwiekszonego poczucia bezpieczenstwa a zapewnia to Sobie właśnie poprzez przytulanie!!
No i jak nie marudzi i płacze na codzien to tez moze oznaczac ze cos Go rozkłada!!
Ja bym raczej poszla z nim do lekarza!! Z maluchami nie ma na co czekac!! A po paracetamolu przechodzi gorączka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko jak ma drugi dzień gorączkę to pszłabym jednak do lekarza, lepiej sprawdzić co jest.
Powiem Wam, ze ja też mam ciężko z A., żeby mi pomógł.. ja jak poproszę to wtedy go na chwilę weźmie, ale nie za długoo.. z tym, że on kąpie małego, jak tylko jest możliwość to idzie z nami na spacer.. no i ja mu wjechałam troszkę ostatnio na ambicję tym, że powiedziałam mu, iż mały traktuje go jak obcą osobę, tzn. taką, którą widzi raz na ile, a nie jako ojca, który jest z nami na codzień.. Wtedy zaczął się nim dużo więcej interesować.
Misia pytałaś kiedyś czy nasi faceci biorą dzieciaczki abyśmy mogły dłużej pospać.. Powiem szczerze, że robił tak, ale ostatnio coś ma to gdzieś.. zazwyczaj w weekend brał go w sobotę bądź niedzielę, bo jak ma na rano czy na noc do pracy to nie ma jak, ewentualnir jak ma na 14.
Choć tak jak piszę ostatnio ma to gdzieś..wstanie bo mały go na tyle rozbudzi, że nie umie zasnąć, ale i tak zostawia małego na łóżku ze mną, a on idzie do dużego pokoju.. wcześniej brał go ze sobą i dał mi jeszcze pospać, no i budził mnie jak mały zaczynał płakać, bo głodny był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszko Ja bym też poszła do lekarza z małym w takiej sytuacji. Jeśli chodzi o mężów to mój mi pomaga, a teraz jak chora leżałam to wszystko sam robił. Prasowanie, odkurzanie, zmywanie itp. no i oczywiście przy Pawełku wszystko ;-) Byłam na rynku i dorwałam niepryskane marchewki, dynię, cukinię, ziemniaczki i jak wrócę z tej akademii to do gotowania dsię biorę ;-) Ale mi się spodobało pichcenie dla Pawlisia. I jeszcze na rynku kupiłam za 0zł wielką maskotkę Gummy Bear, co śpiewa tą swoją sławną piosenkę, super jest ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pani doktór powiedziała ze on może mieć 3-dniówkę i że to mu przejdzie ... Witaj Marto 🙂 ale się wkurzyłam bo myślałam ze przyjdzie a on do mnie zadzwoniła mówiąc że wizyty domowe są tylko wtedy jak są poważne objawy jak np. wysypka a przy tym mdlenia i gorączka ... zaraz to ja się rozchoruje z nerwów wczoraj lekarz twierdził u mnie początkującą nerwice muszę brać 2 syropy o nie dobrym smaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
miejmy nadzieję, że to faktycznie 3dniówka, a nie coś poważniejszego! A Ty nie masz jak podejść do ośrodka z Igorkiem?


nie mam bo nie mam prawka a nie chce jechać autobusem bo mogłoby się mu pogorszyć lekarka kazała mi dawać ten paracetamol zobaczymy jak będzie do piątku jeśli mu nie przejdzie to pojedziemy z teściem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Myszka - nogi za pas i z dzieckiem do lekarza! Nie ma co gdybać, przecież nikt Ci w twarz nie da za troskę o własnego SYNA! Zresztą do lekarza nie idzie sie wtedy, kiedy dziecko już sie przelewa przez dłonie!

Marta - super, ze jesteś. Ale i tak skorzystam z naszych komunikat., o których pisałyśmy w esach 😜

Niunia - masz kopa w tyłek. Dopiero się dowiaduję o Akademii? 😠 Niech Cię tylko dorwę!

A Patryś to marudek nie z tej ziemi, wciaz tylko: mamamam mamamam, a jak się z nim bawię to cały w skowronkach, jak tylko podniosę się z podłogi (bo tam sie turlamy), ponownie zaczyna się ta śpiewka - kojarzy sobie facet fakty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...