Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Umieram!!!
Najgorsze jest to ze nic nie moge wziac bo jeszcze karmie piersia! Az sie boje nocy bo w ciagu dnia to nawet nie mialam jak sie przespac!!
Ale na noc chyba wezme sobie zakropie nos, zeby sobie troszke pospac!!
Jak na złosc Kornelka marudzi, ale maż sie nai zajmuje!! Dzis przechodzi szkolenie z przygotowywania małej posiłków!! Musi sie uczyc bo jak pojde do pracy to musze wiedziec ze mala jest dobrze karmiona!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia to chyba już końcówka rehabilitacji. My teraz jesteśmy przyjęci na oddział rehabilitacji i mamy pod rząd 10 dni roboczych. Dwa wypadły jeszcze na mój urlop, a w poniedziałek biorę już opiekę. Amelcia wychodzi już z napięcia, więc raczej się skończy. Ona jest do przodu z rozwojem, więc póki co nie mam się czym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurw...
Obiecałam sobie ze nie bede czytała wiecej o udarach noworodkowych i sie złamalam! Prze te cholerne przeziebienie!! No i wyczytałam ze dziecia z duzym niedotlenieniem grozi dziecięce porażenie mózgowe!Na szczęście z objawów nie wynika zeby Korni miała je miec ale i tak w tej durnej lepetynie zostaje "faza"!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka miałam tydzień nieprzespany, bo sobie wkręcałam, że ma porażenie mózgowe i oczywiście objawy pasowały. Liczę na to że nie ma, ale co miałam noce nieprzespane to miałam. A Ty z tą gorączką to idź spać, bo Ci się białko zetnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie zaraz zakropie nochala i ide spac!! Korni własnie zasneła wiec ja tez udaje sie na zasłuzony odpoczynek!!

No ai jak pojdziemy teraz do neurologa na kontrol to pogadam z doktor na jakie ewentualnie skutki uboczne udaru mozemy jeszcze sie "załapac" oby na zadne ale lepiej wiedziec wczesniej niz zyc w niewiedzy!!

Dobranoc dziewczynki!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko moja kochana, ja na rehabilitacji poznałam babeczkę, z 3 letnim gabrysiem. Wiedziała, że coś jest nie tak ale pediatrzy twierdzili, że wszystko w porządku. Okazało się, że młody po porodzie miał wylew/udar i niedowład prawej części ciała. Tylko, że zdiagnozowali to dopiero jak skończył 8 miesięcy i zaczęła się walka o rehabilitację. Widać, że ma lekki niedowład, ale porażenia nie ma no i późno zaczęta rehabilitacja, a Korni przecież od razu!!! I serio jest lekki u niego, trzeba się przyjrzeć! A lekarze twierdzili, że on po prostu jest leworęczny! Nie masz co się martwić :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry wszytskim!
Ja nie wyspana, zasmarkana i łeb mi peka a jutro na rehabilitacje!!
Szarala ja własnie wiem ze mielismy duzo szczęscia bo jak nam mówiła doktor zaraz na pierwszej konsulatcji, jeszcze w szpitalu, to udary noworodkowe rozpoznaje sie duzo pozniej (niestety) i czasem jest juz duzo za pozno!! I tak jak piszesz udar noworodkowy najczsciej dotyka lewej czesci mozgu czyli jest problem z prawa strona ciala!!
Dzis rano juz tak na "trzeźwo" pomyslałam sobie ze głupia jestem, bo wiem jak wygladaja takie dzieci z praktyk zawodowych na pediatrii i zadne z marcowych maluszkow nie ma objawow tej choroby!! Dorotko a Ciebie przepraszam ☺️ i nie idz kochana w moje slady bo tylko niepotrzebnie sie nakrecamy!!
Takze sorki juz sie poprawiam!! ☺️
Niunia miłego wypadu na basen!!
Ide spróbowac zjesc sniadanie to pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny śledziłam to co pisaliście ale nie miałam jak odpisać bo ciągle coś przeszkadzało
widziałam że pisaliście coś o udarze noworodkowym przestraszyłam się ale przeczytałam trochę i się uspokoiłam bo Igus nie ma żadnych z tych objawów 🙂
NIunia miłego dnia tylko zazdrości ci tez bym, chciała ale nie mamy kiedy bo K codziennie pracuje do 18-17
Dziś będę tak sporadycznie bo po południu będziemy robisz grylla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...