Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tuska gratuluje zabka!!!!!To juz wiesz,czemu Alanek ostatnio byl taki marudny 😁 Edytko widzisz jaka Kornelka jest zdolniacha 🙂 🙂Nie masz co sie zamartwic 🙂A co do bananow to ja jej daje i dukane i w calosci.Z reszt akiedys nawet fote wrzucilam.Ale w kupie zadnych niteczek nie widzialam.No,ale moze byly a nie zwrocilam uwagi.Dzis bedzie jadla na podwieczorek banana z jogurtem,to jutro sie dokladnie przyjrze i dam ci znac..hihihhihi przebadam jej kupsko 🤪 🤪 🤪 🤪A my wrocilysmy od lekarza.Na szczescie juz po infekcji.Ma male szmery,ale to niby normalne po antybiotykach.Tak samo jak ten lekki kaszelek.Ma przejsc w ciagu 2 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla mowilam,ze dzis bede sie udzielac:P Zastepuje ciebie i robie sztuczny tlum 😁 😁 I brawa dla panienki raczkujacej 😜 😜 😜.Mowilam wczoraj mojemu mezowi,ze chodzilas na rehabilitacje prywatnie,a teraz sie okazuje,ze w zasadzie bez powodu i ze Amelcia jest bardzo do przodu rozwinieta,a on stwierdzil,ze powinnas isc do tej pani doktor co was nastraszyla z rachunkiem za prywatne rehabilitacje i niech placi,za to,ze was nastraszyla 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia haha, Twój mąż ma rację, mądry z niego człowiek!!!
Ale powiem szczerze, że nie żałuję, bo gdyby coś było nie tak to później bym żałowała, że nie chodziłam. U nas ta neurolog nas strasznie nastraszyła udarem, porażeniem mózgowym itd.
Natomiast dwóch innych lekarzy tylko potwierdziło napięcie mięśniowe.
A swoją drogą to porażenie mózgowe się sttwierdza jak dziecko skończy rok, a nie 3 miesiące :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie dzisiaj dzień należy do Ciebie! Ja z młodą na dywanie leże i zastanawiam się kiedy nadejdzie czas na jej sen, bo ja to już z 5 razy bym poszła spać. A młoda od 11 na nogach i z tego co widzę, to jeszcze długo długo pociągnie. Ja nie wiem skąd dzieciaki mają tyle siły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haliszczanka co do obiadkow,to juz od miesiaca daje Julce te z duzymi kawalkami i od poczatku nie miala zadnych problemow z nimi.Ale ona to wszystko zje,co jej dasz 😁 Szarla ja mialam nieplanowany 3-godzinny spacer,bo Jula mi w aptece zasnela...I tak sobie 3 godzinki spala,a ja sobie po parku lazilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko, u mnie po świeżym bananie jest to samo. Takie jakby niteczki, włókna w kupce. A po takim ze słoiczka nigdy nie było takich rzeczy. Ale jak przekroisz banana na pół to tam są takie niteczki wiec to na pewno to 🙂
No i ja też zawsze z łyżeczka poluje na Krystiana. Ostatnio nawet w oko trafiłam zupką. No i mój mały takimi z grudkami też si krztusi, ale ja w sumie jeszcze nie daje mu tak długo wiec ma prawo się krztusić.
No i dziś wracam do Szczecina a w środę do pracy. Boje się jak nie wiem co ale wyjścia nie mam 😞Jutro ostatni wolny dzień, muszę się nacieszyć dzieckiem i jeszcze męża przeszkolić w opiece 🙂 A w środę na 6:45 do roboty.Mam nadziej, ze nic nie pozapominałam .
Monisia, Julcia jest przesłodka. Martynka też. No i Amelcia wymiata. Nie dziwie się ze pół szpitala się zleciało. Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂))
Och, ale Julka jest zajefajna 😁 świetne te zdjęcia przed lodówką 🙂 w Mamusię idzie i gotować się już uczy 🙂
Co do raczkowania to mój Antonio też przemierza mieszkanie wzdłuż i wszerz. Mały wędrowniczek. A obiadków jeść nie chce... cycuś tylko. Ewentualnie jabłuszko. To cały słoiczek potrafi zjeść, ale niestety jak jakaś grudka się trafi to pluje. Dlatego najpierw jak ugotuję jabłuszko to potem miksuję blenderem, a na koniec jeszcze przez sitko... ehhh... w dodatku pić nie chce nic poza mlekiem. Zamierzam spróbować dawać mu kaszkę... zobaczymy.
Tusia gratuluję zębolka 😁 a i wyróżnienia na Dejnie :P
A mój synek dziś był mega grzeczny. Jak o 9.30 wyszliśmy to wróciliśmy godzinkę temu. U fryzjera wysiedział ze mną prawie 3 godziny bez jęków. To się nazywa cierpliwy facet 😁
Idę spać, bo i mnie coś bierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie chce jeździć na rehabilitację, ale dzięki niej mam dodatkowe 2 tygodnie z młodą 🙂. Misia Antonio to delikatny chłopak jest 🙂. JA też taka byłam i w sumie jestem, do tej pory zupy przez sitko przelewam, ale te dla siebie, bo nie jem gotowanych warzyw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my wrocilismy ale za nim sprawozdanie... moj M. wlasnie karmi Kornelke kaszka i jak na poczatku buylo oki tak teraz słysze .. Kornelka... nie kop... nie wykręcaj sie ... Kornelka... no i mnie pobrudziłas...hihi
Wiec tak z rehabilitacji jestem zadowolona, chociaz wczesniej bylo widac tylko ze prawa raczka "gorzej" funkcjonuje a dzis sie okazalo ze juz na kregosłupie widac ze lewa strona jest mocniejsza!! Ale usopkajał Nas, ze mamy byc dobrej myśli bo to wszystko da sie "naprawic"!! Robił jej kilka testów i wg nich określił ze fizycznie jest na właściwym etapie rozwoju, natomiast świadomość społeczna i jak to okreslił "dzieciece rozumowanie" jest ponad przecietna! Dodatkowych cwiczen nie dostalismy bo te ktore mamy w zupełnosci wystarcza!! A i powiedział ze teraz w październikiu mamy taka wizyte podsumowujaca! Z lekarzami roznych specjalizacji i jak wszystko wypadnie dobrze to bedzie Nas chciał zobaczyc dopiero w grudniu albo w styczniu!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teraz moge poodpisywac!!
Hawajka no własnie tak myslałam ze po bananie ale na wszelki wypadek i tak zapytam doktor!!
Powodzenia w pracy!! Dasz rade!! Mnie to czeka za dwa tygodnie!! O tej godzinie juz bede w busie wracac do domku!! Do mojej Niuni!!
Tuska gratuluje ząbka!!! Milion buziaków dla Alanka!!!
Misia bawo dla Antosia za bycie takim dzielnym małym chłopcem!! Jak On kocha swoja mamusie, chce by była najpiekniejsze i cierpliwie czeka az sie zrobi na bostwo!!
I zycze Ci zeby Cie nie położyło bo ja juz zdycham prawie 4 dobe i jest coraz gorzej!! 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, padam dziś na pysk, a to dopiero początek tygodnia ;-( Cieszę się, że jest lepiej z Waszymi maluchami i tymi rehabilitowanymi i tymi przeziębionymi. Ja daję banana i nic nie zauważyłam. Tuska gratulacje ząbka i Dejny ;-) Nie wiem co dalej mam pisać, bo już nie myślę ;-( Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko tak bardzo się cieszę, że Korni tak ładnie się rozwija!!!
Po niej od razu widać, że jest ponadprzeciętna 🙂.

Ja moją próbuję nauczyć mówić, chociaż bababa, dadadada, mamammama. Ale nic, w zupełności nic. Tylko piszczy i krzyczy. Na oddziale na którym jesteśmy jest logopeda i nie wiem czy się nie przejść, nauczy mnie może gadania do dziecka, bo może ja nie potrafię z młodą gadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...