Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
O kurcze, ciotki zapomniały. Sto lat Igorku, wszystkiego najlepszego z okazji pół roczku.
Krystian już wykąpany i śpi. ZObaczymy jak d długo. Ja czekam na męża. Dziś od rana po raz pierwszy był sam tak długo z Krystiankiem, potem się wymieniliśmy i on poszedł do pracy a z małym byłam ja 🙂 I teraz zostają nam tylko wieczory 😞 Także ja już mówie dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojejku, ale ze mnie gapa!!!
Najlepszego dla Igusia!!!
Szarla Antonio robi dokładnie tak jak opisałaś. Dziś pierwszy raz, ale próbował tak trzy razy 🙂))
My jutro próbujemy kaszkę dać. Jak już pisałam to mleczno-ryżowa z morelami z Bobovity. Dam mu rano, żeby sprawdzić czy nie będzie wymiotował, a jak nie to potem na noc zacznę mu dawać. A tak poza tym to na razie oprócz cycusia Antek zjada pół słoiczka obiadku z 1 łyżeczką kaszki mannej wieloowocowej z Bobovity (ze względu na gluten) i słoiczek jabłuszek. Dziś do jabłuszek dołożyłam jeszcze brzoskwinki. No i herbatki wypił 50 ml... mało, ale lepsze to niż nic 😁 Najśmieszniejsze jest to, że cycka to je tak samo dużo jak i wcześniej... a ja cycki mam jak skały... i to po 2 godzinach albo i krócej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MandraSala napisał(a):
pati kaszka to mało powinnać juz podawać obiadki zupki jarzynowe i zaraz wchodzi tez mięsko, mi Fasol tez na wadze od miesiąc nie przybiera chyba mleczka coraz mniej mam i od wczoraj jemy zupki zobaczymy za kilka dni co waga pokaże

Emka ja daje kaszke na wodzie z jabluszkiem starkowanym - n apoczątku kleik ryzowy bobovity a teraz manne dla dorosłych i kuoilam jeszcze owsianą z glutenem w sklepie ekologicznym ale na moim mleku to jest ochydne i smiedzi tak ze niedobrze mi sie robi na mysl ze mam malemu to podac a co dopiero obizac mu raczki jak sie utytła - ochyda - robie wiec na wodzie i dodaje ociupinke masełka.

Dorota my tez po wizicie u rehabolitantki i wesoło nie jest bo totalnie mnie skołowała - wszyscy do okoła twierdzą jaki fasol silny jak pieknie się rozwija a to ze musi trenowac bo jest asymronne i dąla nam nowych 5 cwiczen - jakies pieski i cwiczenia na pilce i na wałku.


podaje maluchowi obiadki codziennie - zazwyczaj z mięsem mu robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie 🙂 noc kiepska jak zawsze ;/
Dziękuje wszystkim za życzenia Iguś jak usłyszał to aż zakrzyczał ... Ale z niego będzie rozrabiaka jeszcze jest mały a już się schowa i wrzuca wszystko ze stołu ... Dziś omal nie umarłam na zawał bo się schował po łóżeczko i zaczął tak płakać jakby go ze skóry obdzierali.. 🤢 teraz śpi bo mam czas na małe sprzątanko i śniadanko :P będę później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!
Wszystkiego najlepszego dla naszych maluszków!! Tych ktore skonczyły 7 miesięcy tych co skonczyły 6 i tych co dzis koncza 6!!!! 🙂
Monia ale miałas dzis dobrze?? Co zrobiłas Julce ze tak ładnie spala???
Ja tez nie moge narzekac bo mimo ze mialam dwie pobudki o 1 i 3 na smoka i o 5 na cysia to i tak nie było tragedii bo zasnela o 22:30 a nie tak jak zawsze o 1!!
Wczoraj dostalam okres drugi raz w tym miesiacu!!!! 😠 😠
I dopiero dzis wstałam i czuje sie w miere dobrze, ale mnie trzymalo to przeziebienie!!
Dzwoniłam dzis do pracy bo w poniedziłąek jade z Kornelka do okulisty na kontrol i przy okazji zawiozłabym moje mundurki buty i takie pierdołki jak herbata kubek cukier itp itd ale musiałam uprzedzic oddziałaową zeby mi szafke zorganizowała!!
Jacie jeszcze niecałe dwa tygodnie!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska to ta kaszka to w słoiczkach jest tak???
Kurcze szybko czekolada w 5 miesiacu, ale rozumiem ze maluchą nic nie jest po niej co???
Moze kupie dzis na sprobowanie, bo znajac zycie jak tesciowa z nia zostanie to wszystkiego bedzie probowac bez mojej zgody!!
We wtorek wyskoczyła z pomysłem ze jej zrobi pulpety z wieprzowiny w sosie i jej da!! 🤪
No nic uciekam na zakupy, bede pozniej buziaki!! Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...