Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mojej wyszły dwa jak miała niecałe 5 miesięcy. A dzisiaj jej żyłka w oku pękła i ma plamę :/

Myszka a jak Igorkowi się wygoiło? Bo jemu też pękła, czy ja dzieciaczki pomyliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Mojej wyszły dwa jak miała niecałe 5 miesięcy. A dzisiaj jej żyłka w oku pękła i ma plamę :/

Myszka a jak Igorkowi się wygoiło? Bo jemu też pękła, czy ja dzieciaczki pomyliłam 🙂


Igorek nawet śladu nie ma po plamce tak szybko mu sie zagoiło 🙂 u nasz też pusto aż nawet nie widać ząbków... My dziś z Iguśiem mamy sparwy do załatwienia na mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.A ja mam limo pod okiem 🤪 🤪 🤪 Wczoraj jak ja po kapaniu ubieralam kopnela mnie pod lewym okiem.Wczoraj juz czulam,ze cos sie robi,a dzis wstaje,a tu wielki czerwony slad 😁 A do tego dzis w nocy punktualnie co godzine byly pobudki z placzem..Nieprzytomna jestem.
Misia Antek jest booooski!!!A w tej koszuli wyglada tak dorosle i mesko 🙂I widze,ze mamusi koncert sie podobal 🙂Edytko ciesze sie,ze tak dobrze poszlo na rehabilitacji.Widzisz,nie ma co sie zamartwic.I obiecaj mi,ze nie bedziesz juz nic w necie czytac.A zebow u nas tez nie ma i pewnie dlugo jeszcze nie bedzie 😞 Uciekam,bo sie placz zalaczyl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny. no u nas wczoraj u lekarki się okazało, że mały ma jedną jedynkę już przebitą, ale jeszcze jej nie widać.
nie wiem czy pisałam, ale Aan od dwóch dni jak unosi się na rączkach to odrywa tułów od powierzchni i ustawia się do raczkowania..a no i wczoraj usiadł z półsiedząca.. wcześniej tego nie robił, bo mu się nie chciało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Doberek.A ja mam limo pod okiem 🤪 🤪 🤪 Wczoraj jak ja po kapaniu ubieralam kopnela mnie pod lewym okiem.Wczoraj juz czulam,ze cos sie robi,a dzis wstaje,a tu wielki czerwony slad 😁 A do tego dzis w nocy punktualnie co godzine byly pobudki z placzem..Nieprzytomna jestem.
Misia Antek jest booooski!!!A w tej koszuli wyglada tak dorosle i mesko 🙂I widze,ze mamusi koncert sie podobal 🙂Edytko ciesze sie,ze tak dobrze poszlo na rehabilitacji.Widzisz,nie ma co sie zamartwic.I obiecaj mi,ze nie bedziesz juz nic w necie czytac.A zebow u nas tez nie ma i pewnie dlugo jeszcze nie bedzie 😞 Uciekam,bo sie placz zalaczyl 😉

Koncert był beznadziejny, a mama zadowolona, bo piwko korzenne sobie wypiła 🙂))
Rany, a ja nie wiem w co ręce wsadzić tyle mam roboty... w dodatku gardło boli... chyba dziś też pójdę wcześnie spać, bo się wyspałam. Obudziłam się przed 24. Młody spał, więc dałam mu cyca przez sen i pospał do 2.30, potem do 5 i 7 🙂)) Juuupi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz wrociłysmy! Mała lekko przeziebiona ale dostała kropelki na kaszelek zeby mogła w nocy spac!! Doktor to sie smiala ze matka wyglada jak zwłoki a corka usmiechnieta od ucha do ucha!! I mowiła ze jesli sie uda to karmic mala jak najdłuzej nawet raz dziennie! Dostaje tylko rano cycka i to jest wystarczajace.
Doktro ogladała dziasla i mialam nadzieje ze jak u Alanka tez cos dojrzy ale nic z tego!!! Dalej czekamy!
Tuska buziaki dla Alanka za takie szybkie postepy! Jak nie chciało mu sie nic tak teraz postanowił wszystko naraz nadrobic!! Kochany maluszek!!
Monia idz na obdukcje!! 🤪 🤪 🤪
Zrób zdjecie i jak Jula bedzie starsza to jej pokazesz jak mamusie potraktowała!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...