Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
A ja dzis oszaleje.Nie wyrabiam z moim dzieckiem.Drze sie,placze,marudzi i nawet siku nie moge isc,bo tylko na rekach sie nie drze!!Jesc nie chce,spac tez nie.Masakra


wiem co czujesz moja kochana tez mam tak jestem wykończona sprawy załatwione ale najbardziej wykończył mnie mój własny synek płakanie marudzeniem a żadne skarby nie chce smoka zwiąż do buzi ;( płakać mi się chce bo to wina mojego K i jego ojca wmawiali Iguśiowi że smoczek jest bee...Mądrzy są bo oni cały dzień po za domem są i nie muszą się o nic martwisz 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja zaraz ducha wyzionę... Babcia M miała jutro przyjechać, ale zadzwoniła, że dziś będzie... Więc od 7 rano sprzątamy chatę. Nawet przemeblowanie zrobiliśmy i M będzie miał w małym pokoju swoje biuro, a Antonio z nami w dużym będzie. Zrobiliśmy mu taki kącik i normalnie leżał w łóżeczku sam i bawił się i potem zasnął. Do tego ma teraz mnóstwo miejsca na środku pokoju. Monia zobaczysz w grudniu, chyba że znów nam coś nowego do łbów przyjdzie. Idę jeszcze zmyć podłogi... na kolanach, bo mop się złamał... a potem chyba umrę... a jeszcze w lodówce nie ma nic... tylko światło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
Na początek Monika dzięki za cycki jeszcze nie raz się skupszę 😉
Czytałam was z doskoku nie miałam chwili by coś skrobnąć a teraz niewiele pamiętam.
Monika daj zdjęcie z limem pośmiejemy się,Julcia wymiata do lodówki się garnie pewnie zacięcie kulinarne będzie miała po mamusi.
Brawo dla Alanka za postępy!
Misia trzymaj się byle do niedzieli.Ja nie mam problemu z wysokimi szpilkami wręcz mi się wydaje że urodziłam się w nich.Noszę je codziennie,a do ślubu to właśnie trudno mi było wysoką szpilę znaleźć. Glany też mam choć już nie chdzę ale nie wyrzucam z sentymentu,pamiętam jak rodzice mi je kupili czułam się wtedy jakbym w totka wygrała. Swoją drogą dzisiaj w totka zagrałam chciało by się wygrać ech..
Agatka jak ją karmię zaczęła ciągnąć się do siadu i obraca się na brzuszek przez prawe ramię.
A teraz mi zasnęła muszę ją obudzić bo znowu wojować będzie do 22:00.Śpi dalej super po 13h,z pobótką na karmienie na śpiocha.Ząbków się nie spodziewamy i mi nie tęskno.A jak wygląda karmienie z ząbkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To chyba dzis taki dzien,bo Julka tez 3 godziny spala.Ale to raczej dlatego,ze ja lezalam obok i co sie wybudzala,to ja usypialam 😁 Dorotko ciesze sie,ze smakowalo.Carbonare robilam kilka razy wg brzuszkowego przepisu.Mniam 🙂A ja wam sie musze pochwalic,ze Julka jak kleczy,to sie podpiera,podskakuje i staje 😁 😁 Ale tylko na sekunde,dwie i znowu opada.I tak w kolko 😁 Hihi ale czad 😁 😁 To dziecko mnie rozbraja 🤪 🤪 Misia to dobrze,ze miejsce sie zrobilo,bo ja chce miec gdzie spac 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia moja też wariuje jak tylko poczuje grunt pod nogami 🙂. Ach te nasze szkraby 🙂. Tylko że ja jej nie pozwalam, troszkę się na mnie o to denerwuje, ale trudno, słowo mamy rzecz święta 😁

Tuska uściski dla Alanka za taki postęp w rozwoju! Zobaczysz pierwszy będzie nam tutaj chodził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i zapomnialam napisac o tym bananie!! Wiec doktor powiedziala ze to na pewno to i zeby na jakis czas zrezygnowac z banana w surowej postaci!! Moze byc taki ze słoiczka ale nie surowy! Tak na miesiac lub dwa i znow sprobowac!! Ponoc banany tez potrafia solidnie uczulic!! Wiec jak cos takiego zauwazycie to warto odstawic na jakis czas!! W pozniejszym etapie rozwoju ponoc to sie stabilizuje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
hah.. u Nas mata jeszcze stoi bo juz nie bardzo chce sie na niej bawic!! Woli ganiac psa po pokoju!!


Na szczęście moja nie wie co to jest pies, poza tymi moimi głupimi które siedzą w klatce jak jesteśmy u rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia gdzie spać jest 🙂)) nie bój się 🙂)) nawet swój pokój dostaniecie :P
U nas Antonio już przed 20 zasnął. Ogólnie jakiś taki inny ostatnio jest. Chyba dorasta mi mężczyzna. Teraz przez sen dałam mu cysia i dalej śpi. Stwierdzam, że on w nocy tymi pobudkami to nadrabia jedzenie, bo w dzień je bardzo mało.
Co do ochraniaczy to mam jeden taki niski, który też jest tłamszony, a z drugiej strony taki wysoki od samej góry do dołu. W sumie też zastanawiałam się czy mu nie zdjąć, bo wtedy będzie nas widział z łóżeczka, ale z drugiej strony jak teraz jest z nami w dużym pokoju, to lepiej niech ma swój taki odosobniony kącik.
U nas mata też nie należy do ulubionych zabawek... i wygląda jak nieużywana. Ciekawsze są kable, łapcie mamusi, kot.... a dziś wiaderko od mopa... no i szafki 🙂
Dobra piję moje mleko z czosnkiem i też idę spać.
PApapa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...