Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tuska8 napisał(a):
z mężami i synusiami 🙂 a my akurat na 16.00 się umówiłyśmy.. to nie wiem czy dasz radę..

kurcze to raczej sie nie wyrobimy na ta godz. Szkoda 😞 ale życze Wam miłego wypadu do aqua! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Tuska to ta kaszka to w słoiczkach jest tak???
Kurcze szybko czekolada w 5 miesiacu, ale rozumiem ze maluchą nic nie jest po niej co???
Moze kupie dzis na sprobowanie, bo znajac zycie jak tesciowa z nia zostanie to wszystkiego bedzie probowac bez mojej zgody!!
We wtorek wyskoczyła z pomysłem ze jej zrobi pulpety z wieprzowiny w sosie i jej da!! 🤪
No nic uciekam na zakupy, bede pozniej buziaki!! Miłego dnia!!!

tak to jest z teściowymi, ja jak zostawiam teściowej Bartka to też mu daje byle co 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam z zakupow i jak zwykle nakupowałam jak głupia i ledwo na 3 pierto wlazłam z dwoma torbami roletami i spiacą Kornelka!!!
Kupiłam Sobie do pracy nowy kubek bo stary sie stłukł z napisem "Od Twojej ukochanej córeczki" jak bede z niego piła to az mi bedzie miło!!
No Patii wiem jak to wkurza.. ja az sie trzese jak słysze "czekaj mama pojdzie do pracy to dopiero zaczniesz zyc...." ehhh 😠
Własnie dzwoniła moja siostra, jutro przyjezdza na kilka dni!!! Jupiii! Szkoda tylko ze sama bez mojego chrzesniaka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta , widać ze zakupy udane 😉 Nic na to nie zaradzimy, bo nie mamy kontroli jak nas nie ma przy dziecku. Wogóle to ja jestem takiej urody , że wszystko dusze w sobie, nie umie się odezwać że ma akurat tak nie postepowac a inaczej ;/ Najbardziej irytuje mnie to jak teściowa oblizuje smoczek od Bartka !!!!!!!!!!! Ja nie biore jego smoka do buzi , a ona se na to pozwala ;/ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko! ja to bym jej powiedziała do słuchu o tym smoczku.. ja też zazwyczaj nic się niw odezwę..raczej już muszę się konkretnie wkurw..,ale jakbym zobaczyła jak ktokolwiek oblizuje smoczek to łooo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.

Ja po kolejnym dniu pracy. Ciężko pracować na rano po takiej nocce ale cóż. ja tak jak Monisia zazdroszczę dziewczynom przesypiającym noc. Ja już pół roku na to czekam bo Krystiankowi się ani razu to nie zdarzyło. No z 3 razy dospał do 4 i byłam wtedy przeszczęśliwa. Nie pamiętam cco miałam pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!
Super że JUlia przespała noc. Agatka chyba wie że mama do pracy chodzi albo mama tak twardo śpi że wołania nawt o smoka nie słyszy. No standardowo ja ją obudziłam o 6;30na karmienie i spała do 10:00. Tak ja to mam dobrze 🙂
Ciekawe jak Maja śpi teraz bo ona noce zawsze przesypiała.
Sytuacja z oblizywaniem smoka mnie powaliła. Po co on to robi?
Robię obiad pierogi z tytki więc odwalony i wszystko nadrobiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie okresu dalej brak. Ale zrobiłam dzisiaj drugi test, rano jeszcze zrobię jeden. Na szczęście negatywny i zaczynam się cieszyć, że jeszcze do mnie nie dotarł, tylko stresowałam się, że znowu w ciąży jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak was czytam to jestem załamana tym jak Krystian śpi. Kiedyś był trochę lepiej a teraz, gdzieś od miesiąca jest tragedia. Zasypia ok 20.30 i potrafi już godzinę później jęczeczeć i popłakiwać, daję mu smoka i jakoś śpi dalej. Pierwszy raz karmie go już po północy, jak dośpi do 1 to jestem szczęśliwa. No a potem jeszcze po 2 po 4 no i o 6 mu daje jeść zanim wyjdę do pracy. A on i tak o 7 wstaje. Dobrze, że jestem przyzwyczajona bo chyba bym w pracy jak zombie była. Ale tak mi się marzy w końcu spać spokojnie, żeby nie jęczał wieczorem i dał spokojnie rodzicom posiedzieć no i żeby w nocy wstawał max 2 razy a nie po 4 i więcej. Tylko kiedy ja się tego doczekam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hawajka, spokojnie Krysianek wyrośnie z tego i napewno stopniowo bedzie coraz mniej w nocy wstawać. Moj na poczzatku wstawal 3 razy , po jakims czasie 2 no i teraz spi cala noc. Ale teraz musze go przyzwyczaic zeby zasypial o 20.
szarla napewno bys dala rade z dwojka dzieci 😜 kurcze mi takze okres sie spoznia, ale napewno nie jestem w ciazy, wogole dziwnie boli mnie podbrzusze i jajniki od kilku dni - musze wybrac sie wkoncu do gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...