Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Szarla i co wyszlo?Choroba czy alergia.Samantko ja tez nic w domu nie zrobilam 😉Ale takich dni juz duzo w tym roku nie bedzie,wiec trzeba korzystac.A robota nie zajac,nie ucieknie 😜 😜 Kurde,zakladalam dzis Julce spioszki kubusia...takie duze mi sie wydawaly..a dzis ma je na sobie ostatni raz,bo ciasne sa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jednak alergia, okaże się jak do domu wrócimy.

Dorotko mój mąż mówi, że jak nie masz internetu w telefonie to masz wyłączyć transmisję danych, bo w większości telefonów z androidem przy kupnie jest ona włączona i można sobie nabić ładny rachunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
Powodzenia dla mam bliźniaczek.Ja mykam pod prysznic ale późno już dzień jest stanowczo za krótki!

Oj krótki krótki, a ja zamiast iść spać to siedzę... no ale w dzień nie mam nawet chwili dla siebie, bo Antonio w ogóle nie śpi :/ tylko, że potem to ja niewyspana jestem i każdego dnia obiecuję sobie, że jak tylko młody zaśnie to ja też idę spać...
Zapomniałam Wam napisać, że Antoś nauczył się dzisiaj otwierać szuflady... a jaki przy tym był szczęśliwy i zadowolony!!! Odkrywca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, zastanawiam się czy w ciąży nie jestem... ostatnio dziwnie się czuję... jak wsiadłam do samochodu zemdliło mnie przez odświeżasz... jakieś ostatnio mam przeboje z żołądkiem... podbrzusze mnie pobolewa i w dzień chodzę śpiąca, biorę tabletki, ale wiadomo... mogą zawieść.... qrwa... mam nadzieję, że to jakieś osłabienie po prostu... ciąża by mnie załamała... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.Misia ale mnie tym piratem ucieszylas od rana 🙂Jak ja tego cwaniaczka kocham 😁 😁 Widocznie balagan masz w szufladzie i Antos musi posprzatac hihi.Niezly agencik z niego. Edyta i Szarla powodzenia w pracy.Jestem pewna,ze nie bedzie zle 🙂Samantko najwieksze ryzyko zawiedzenia przez tabletki wystepuje w ciagu pierwszych 3 miesiecy.Wiec jesli bralas je regularnie to pewnie nie ciaza.No,ale moze dla swietego spokoju zrob sobie test.A mnie dzis dlugi dzien czeka.Najpierw ide do okulisty(trzymajcie kciuki,zeby sie bez okularow obylo),a potem jeszcze dentysta.Zyc nie umierac.Mam nadzieje,ze Julcia bedze grzeczna,bo nie mam jej z kim zostawic...Dobr,lece sniadanko jesc.Aaaa i zamowilam wczoraj Julce taki chodzik-zabawke 😁
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Learning-Toys/VTech-Baby-First-Steps-Walker%280026669%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
Moniś jeszcze na fb druga fota jest :P
Poza tym młody u moich ciotek szuflady otwierał, a nie u mnie 😁DD więc to nie ja mam bałagan!
Szarla, Edytka powodzonka w pracy 🙂)) A Tobie Monia u lekarzy.
A moje kochanie wczoraj miało okropnie zatkany nos i chrypiał... za to dziś katar już ciurkiem leci... 😞(( chyba do lekarza trzeba pójść na wszelki wypadek, żeby do płuc mu to nie zeszło.
Samantko zamiast gdybać i się denerwować to zrób test :P rozwiejesz swoje wątpliwości. A osłabienie może być wynikiem przesilenia jesiennego. Teraz pogoda jest zdradliwa.
A ja dziś sobie właśnie myślałam, że już bym chciała w ciąży być... :P tylko, że nie jestem wiatropylna :P poza tym u mnie okresu jeszcze nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy!
haha Antoś chciał pokazać mamie jaki bałagan mają ciotki. 😜 mały agencik. Szarla i Edyta - także życzę wam powodzenia w pracy!
Samanta, jeśli bierzesz tabletki to nie wydaje mi się że to ciąża. Monisia ma rację - dla świętego spokoju zrób sobie test.
Prawdopodobnie po ciąży okres miał się uregulować! mi się już spóźnia 2 tygodnie i też się czuje jakbym była w ciąży: mdli mnie, jem jak głupia, pobolewa mnie podbzrzusze i kreci mi się w głowie. Chyba zrobie test, może jakaś gumka była dziurawa ;/ OBY NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia, nie musisz mieć okresu, żeby zajść w ciążę. możesz mieć owulację a nawet o tym nie wiesz... Tak zaszła w ciążę moja ciotka... Karmiła piersią, nie miała okresu i gumka pękła... Dowiedziała się dopiero w 4 miesiącu 🙂 bo wiadomo karmila piersia i nic sie nie dzialo 🙂
Ja niedługo zrobię test... i trzymajcie kciuki, zeby to bylo tylko przemeczenie 🙂
Monisia, jaki fajny ten chodzik... i tani!!! w belgii takie rzeczy to ok 50-60 euro najmniej... w ogole drogie tu zabawki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samanotko i Patii trzymam kciuki żeby to było tylko przemęczenie. A co do ciąży to lekarz powiedział mi że jak karmie piersią to nie powinnam zajść w ciąże a wtedy jeszcze karmiłam i rzeczywiście nie zaszłam ... teraz biorę anty i jest super dobra zmykam bo K ma dziś wole a skoro Iguś śpi to mamy czas dla ciebie to do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...