Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

witamy!
Bartus dziękuje wszystkim za zyczonka ;*
Ja również lubuje się w tych wyjątkowych ciuszkach dla dzieci, ale niestety ciężo na coś fajnego trafić. Na szczęście wiem gdzie mam iść na zakupy po właśnie takie "inne" ciuszki. Otwarli szperaczek z samymi dziecięcymi rzeczami (ciuchy, zabawki firmowe, wózki itp. -dostawy z anglii) i tam właśnie zawsze coś znaję dla mojego brzdąca. ;o) Uwielbiam ogrodniczzki, i super bluzy na niego. ajjj , później taki mały przystojniaczek z niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Kurcze jak mamusie nie dzialaja to jakas tragedia normalnie!!
Postaram sie odpisac na co pamietam!!
Na poczatek spoznione zyczonka dla Agatki, Bartusia, Dawidka i Naszej bliźniaczki Amelki, buziaki maluszki!!!
No i gratulacje dla Julenki za pierwszego ząbka!! Tak bardzo sie ciesze!! Cudowna wiadomość!!
Antek na zdjeciu wygląda cudnie jeszcze mu tylko przepaski na oko brak i moze grac w Piratach z Karaibów, główną rolę oczywiście!!
Brawo dla Agatki za postępy. Dorotko jeszcze trohe i bedziecie mogli pewnie zrezygnowac z cwiczen!! Zycze Wam cierpliwosci i wytrwania i na pewno wszystko bedzie dobrze!!
Buziaki dla wszystkich chorych maluszków i rodziców mam nadzieje ze szybciutko sie z tym uporacie!!
Niunia pewnie juz sie dowiedzialas od lekarza ale mysle ze kaszelek moze byc od tego ze Pawcio wymiotował, podraznił gardełko i kaszle!!
Biedna Amelka odparzona pupcia to koszmar!! Mam nadzieje ze jak to pisze to z jej pupcią jest juz lepiej!!
Samantko i co tam u Ciebie??
Czytałam co pisałyscie o karmieniu piersia i zajsciu w ciaze i z tego co ja wiem to mozna zajsc i to bardzo!! Pamietam jak raz w styczniu przyszla rodzic jedna pani a w grudniu znow rodzila (typowa wpadka jak sama to okresliła) Przy karmieniu nie ma sie co martwic jak dziecko je z cyca max co 3 godz, nawet w nocy i oproznia piers do konca!!
Ja ubranaka kupuje w sklepach albo w necie ale malo jest takich co na ich widok od razu mowie o tak to na pewno musze kupic!! Troche sa robione na jedno kopyto! I mam wrazenie ze zbyt mala kolorystyka jest dostepna!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie rozpisalam!
No ale opisze jeszcze tylko moj pierwszy (poniedziałkowy) i drugi (wczorajszy) dzien w pracy!
Tak jak sie spodziewałam było mi bardzo cieżko wyjsc z domu, łzy mi stały w oczach i nic przez nie nie widziłam! Jak wyszłam z klatki poki blok mi nie zniknąl z pola widzenia to co chwila sie odwracalam zeby spojrzec w okno pokoiku Kornelki!! Po przyjezdzie do pracy jakos sie trzymalam i nawet sie nie poryczalam! I okazało sie ze tego dnia tez wraca po wychowawczym kolezanka wiec wspierałyśmy sie razem!! Moze dlatego było mi razniej! No i mialam bardzo duzo pracy bo urodził sie wczesniak 22 tyg i cały dzien latałam jak perszing! Ale przynajmniej nie mialam czasu zeby rozmyslac!! Kolezanki sie smialy ze wrociłam i od razu mam chrzest bojowy! A potem stwierdzily ze jak tylko wrociłam to znow cos sie dzieje! Bo mam takiego pecha ze jak mam dyzur to sie wczesniaki rodzą! Wogole przyjeły mnie bardzo zyczliwie i wspierały mnie bardzo! No i okazało sie ze nic nie zapomniałam, a nowosci szybko opanowałam! Wiec pod tym wzgledem jestem zadowolona!
Wczoraj natomiast tez bylo duzo pracy bo znow urodził sie wczesniak ale tym razem 35 tyg!
Dzis z kolei ide na pierwsza nocke!! I jej boje sie bardziej niz dniówki! Ale z małą zostanie moja mama wiec troszke bede spokojniejsza!
Szarla a jak Twoj powrot do pracy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny, niestety ploty z Tuską nie wypaliły, bo Alanek gorączkuje.
Co do ubranek to faktycznie wybór jest mały, więc jestem zmuszona kupować to co jest.
Pati gdzie otworzyli tego szperaczka może tak zajrzę.
Dziewczyny, które wróciły do pracy chylę czoła przed Wami, trzymajcie się 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Dopiero mi mamusie działają. Odpiszę później. Wrzucam obiecany filmik dla Edytki, nagrać wcześniej nie mogłam bo jak pisałam byłam u rodziców i zapomniałam aparatu. A młoda troszkę na tym filmie ślizga się po macie:

http://www.youtube.com/watch?v=rCbXDbE35sE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Przepraszam, że się wtrącę na Wasz wątek ale robię mały wywiad na potrzeby własne 🙂

Ja mam pytanie da Was Mamusie... jeśli kupujecie dziecku ubranko, to czy dostępny rynek spełnia wasze oczekiwania? Czy szukacie rzeczy oryginalnych? wyjątkowych? czy zadowalacie się tym co jest ogólnie dostępne? czy patrzycie na wzory na np. body? wiadomo jakość na pierwszym miejscu, ale czy ozdoby zawsze trafiają w wasze upodobania? aha i czy wolicie np. gładkie ubranka z jednym wyraźnym wzorem, nadrukiem? czy jakiś wzór, mniejszy, który się powtarza?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję 😘
Pozdrawiam


Ja powiem szczerze że Agatce kupuje tylko bieliznę rzeczy typu dresiki, jeansy, sukienki to ma jeszcze z prezentów i z "darów" od córki koleżanki. Teraz dostałam od niej kożuszek - bardzo ładny.
Ja kieruję się ceną ale oczywiście jakość musi być. No i wygoda Agatka nie znosi zakładania przez głowę a że kilka razy dziennie muszę ja rozbierać to wszystkie body kupuje tylko rozpinane. I wolę gładkie z jakmś wzorkiem bo potem spokojnie na to mogę dać wszystko,jak jest wzorzyste to później trudno to łączyć z innymi ciuchami. Body,śpiochy kupuję na Allegro od Robik _Radom fajne body ju rozpisane za 12,9zł w tej cenie to niestety nie jest łatwo znaleźć coś. Trochę mały wybór może mało oryginalne, ale wygodne ładnie odszyte i rozpinane. Mąż jak kupił w 5-10-15 body przez głowę kiepskiej jakości zwykłe białe z małym nadrukiem za 20zł to do sklepów nawet nie zaglądam. Ja w ogóle nie mam czasu łazić po sklepach sama sobie też nie lubię ciuchów szukać więc jeden większy zakup u jednego sprzedawcy raz na 1,5=2miesiąca
e robię w zależności od szybkości wzrostu Agatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilkę czasu. Dorotko u nas też zabronili małą sadzać. Jeszcze jej się kręgosłup wyprostuje jak zacznie raczkować.

Dzięki za troskę dziewczyny, w pracy ok, a dupcia młodej wyleczona. Już jest lepiej, pewnie nie zauważyły, jak się powtórzy to będziemy interweniować. No a młoda chora, miała katar, a teraz jeszcze kaszel, dusi się biedna. Jutro załatwimy lekarza. Zobaczymy. Nie wiem co robić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Mam chwilkę czasu. Dorotko u nas też zabronili małą sadzać. Jeszcze jej się kręgosłup wyprostuje jak zacznie raczkować.

Dzięki za troskę dziewczyny, w pracy ok, a dupcia młodej wyleczona. Już jest lepiej, pewnie nie zauważyły, jak się powtórzy to będziemy interweniować. No a młoda chora, miała katar, a teraz jeszcze kaszel, dusi się biedna. Jutro załatwimy lekarza. Zobaczymy. Nie wiem co robić :/


Szarla ja Agatki nie sadzałam jako tako, po masażu jak ja ubierałam to pozwoliłam sobie na zakładanie jej body tak w pozycji półsiedzącej, w leżaczku bujaczku siedzi tylko i wyłącznie gdy je czyli może góra półgodziny dziennie(zazwyczaj 15min). Nosimy ją tylko tyłem alenie mam jej dupki przytrzymywać. Skomplikowane to chyba się wybiorę na prywatną rehabilitację do tej kobietki z wszystkimi trzema opiekunami Agatki

Dużo zdrówka dla Amelki Jestem pod wrażeniem jej sprawności! 🤪
U nas znowu dwa kroki do tyłu od dwóch dni Agatka strasznie jest spięta. Nawet cieżko ją położyć tak się w łuk napina, ta mata magnetyczna gówno daje, a może źle z nią ćwiczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_dota_ napisał(a):
cześć dziewczyny, niestety ploty z Tuską nie wypaliły, bo Alanek gorączkuje.
Co do ubranek to faktycznie wybór jest mały, więc jestem zmuszona kupować to co jest.
Pati gdzie otworzyli tego szperaczka może tak zajrzę.
Dziewczyny, które wróciły do pracy chylę czoła przed Wami, trzymajcie się 🙂)))

w piekarach na szarleju, powiedzmy że na przeciw rossmana, obok drogerii chyba "u marysi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam kiedy mój bąbel zacznie tak szaleć jak Amelka 😁 dobrze że Amelce już z tą pupcią lepiej.

Jejku jest 4.15 nie moge spać juz od jakieś pol godz. Miałam straszny sen - że mąż mnie zdradza !! 😞 cały czas mam tą kobietę przed oczami , fakt o wiele piekniejsza ode mnie , miała to coś nawet kupił jej biustonosz ładny 100C 😮 na przeprosiny .... ten sen jakby był realny.. się czuje zdradzona ! 😞 yhh okropne, ani nie chce mi się iść spowrotem obok niego polozyć.

Dorota, nie załamuj się. Napewno dobrze ćwiczysz z malutką , czasami nie ma od razu rezultatów, a czasami trzeba ciut więcej czasu i poświęcenia. Wierze że dacie radę, przejdziecie przez to szybciutko i pozytywnie, zobaczysz 😉 buziaczki dla Agatki, bo jest dzielna! :*

wszystkim chorym bąblą duzo zdrówka - niech wracają co zdrowia !


Kupiliśmy tzn. odkupiliśmy od znajomej wózek sportowy http://allegro.pl/spacerowka-sprint-baby-design-dudek-w-wa-i1839648496.html taki zielony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej. nareszcie mamusie działają. Nadrobiłam,ale praktycznie nic ie pamiętam 😞 nie widziałyśmy się z Dotą wczoraj, ale dzisiaj już na pewno spotykamy się na ploteczki... 🙂 Przynajmniej mam taką nadzieję 😜 mały w nocy znów mi gorączkował i płakał co chwila, ale teraz jest ok, bawi się fajnie..choć troszkę jeszcze ciepły jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
_dota_ napisał(a):
cześć dziewczyny, niestety ploty z Tuską nie wypaliły, bo Alanek gorączkuje.
Co do ubranek to faktycznie wybór jest mały, więc jestem zmuszona kupować to co jest.
Pati gdzie otworzyli tego szperaczka może tak zajrzę.
Dziewczyny, które wróciły do pracy chylę czoła przed Wami, trzymajcie się 🙂)))

w piekarach na szarleju, powiedzmy że na przeciw rossmana, obok drogerii chyba "u marysi"


Pati a znasz może adres, bo ja piekar w ogóle nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewczyny mi też dopiero się włączyło forum wrecie bo myślałam że umrę ha ha ...
pokoiki posprzątane, podłogi umyte praktycznie to tylko dokończyłam z wczorajsza bo jak myłam to Iguś się obudził i musiałam natychmiast skończyć ... a teraz zacznę od pochwał brawa dla Amelii super zapiernicza po zazdrości , Agatka to urodzona pływacka 🙂 ślicznie
A teraz o Igorku mój za to troszkę leniuszek ale za to wszędzie sie przeczołga za mamą:P gdziekolwiek pójdę czy to drugiego pokoju to on za mną ... a jak idzie do teściowej to nie mogę mu zniknąć z pola widzenia bo już płacze i krzyczy jestem zadowolona że woli mnie a ja jak na razie jestem w domu ale co będzie w weekendami jak do szkoły pójdę hm...

PS: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KORNELIO SPÓŹNIONE ALE SZCZERE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_dota_ napisał(a):
patii0423 napisał(a):
_dota_ napisał(a):
cześć dziewczyny, niestety ploty z Tuską nie wypaliły, bo Alanek gorączkuje.
Co do ubranek to faktycznie wybór jest mały, więc jestem zmuszona kupować to co jest.
Pati gdzie otworzyli tego szperaczka może tak zajrzę.
Dziewczyny, które wróciły do pracy chylę czoła przed Wami, trzymajcie się 🙂)))

w piekarach na szarleju, powiedzmy że na przeciw rossmana, obok drogerii chyba "u marysi"


Pati a znasz może adres, bo ja piekar w ogóle nie znam.


hm.. ul. wyszyńskiego ale jaki nr to ci nie powiem bo nie mam zielonego pojęcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka widze ze twó to taki mami cycuś się zrobi l :P mój Bartek to calkiem leniuszek ... wogóle się nie czołga , ani na brzuszku nie chce lezec. Jedynie to stoi twardo na nożkach, może będzie od razu biegał hehe 😜 zobaczymy.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
myszka widze ze twó to taki mami cycuś się zrobi l :P mój Bartek to calkiem leniuszek ... wogóle się nie czołga , ani na brzuszku nie chce lezec. Jedynie to stoi twardo na nożkach, może będzie od razu biegał hehe 😜 zobaczymy.. 😁


No mój to leży brzuchu i się czołga ale stać to jeszcze nie potrawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej doszlam do siebie po nocy choc spalam tylko 2 godz ale nie czuje sie jakos zmeczona!
Nocka była dla mnie trudniejsza do przetrwania niz mi sie wydawało! Bardzo teskniłam za małą i było mi strasznie przykro i źle ze idzie spac beze mnie! Ona na szczęście zniosła to dobrze i poszła spac standardowo o 24! I mimo ze mialam duzo pracy to ciagle myslałam czy juz spi czy nie placze! Dobrze ze juz jestem w domu i dzis bedzie spala ze mna a co!!
Kornelka dziekuje za życzenia!! Ale ten czas leci prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...