Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej My miałaysmy dosc spokojna nocke! Wpadlam sie tylko przywitac bo zaraz sie do kosciółka szykujemy a potem do tesciów!
Misia ta zabawa w kislu jest zalecana dla wszystkich dzieci (cieplym i zimnym) zeby pobudzac receptory czucia w dłoniach! Dzieki temu maluszek jest prawidłowo stymulowany! a jaką frajde mu to sprawia!!
Dobra uciekam bede wieczorem pa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu cicho. No ale zwykle tak jest w weekend. Pewnie jak jeszcze kilka z nas wróci do pracy to zapadnie tu głucha cisza 🙂 Choć ja i tak będę zaglądać nawet po pracy 🙂 🙂 Taki nałóg.

U nas noc troche lepsza bo mały wstał "dopiero" o 1 a kilka ostatnich nocy to już o 24 się budził. No ale potem pobudka o 3, 4, 5 i 6. Potem przerwa w spaniu do 7.30 i sen do 10. Powiem wam, że myślałam że jak wyjdą te zęby to będzie lepiej. Ale jest chyba gorzej bo jeszcze w dzień marudzi. A kiedyś się budził o 3 i potem o 6 i spaliśmy do 9 a ja narzekałam, no to teraz mam 🙂 🙂

Misia, fajnie Antoś goni kotka, zresztą piękny ten Twój kocurek. No i oaza spokoju. Za ogon dał się ciągnąć.
Nie wiem co jeszcze miałam. Miłej niedzieli i do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dorotko może Agatka tak się wygina, bo chce się odwrócić z pleców na brzuszek? Moja też tak tyłek podnosiła. Bo dzieci muszą się odwracać przez miednicę, czyli przez takie podnoszenie tyłeczka.Co do rehabilitacji to jeździmy do kliniki prywatnej i tam 60 zł za godzinę, gdzie mam sprawdzoną babkę. Ale jak dzwoniłam do takiej co przyjeżdża to też 60 zł. A na te metody dla bobasów to muszą mieć certyfikaty, a nie wiem czy ta co przyjeżdża to ma. No i pierwsze co usłyszałam "rachunków nie wystawiam". No i widzę, że teraz nie tylko ja patrze na Amelcie jako na zbiorowisko wszystkich chorób 😞(((

Samantka, w mojej mądrej książce jest napisane, żeby dodawać 2,3 łyżki oliwy do jedzonka takiego gotowanego 🙂

Myszko współczuję teściowej. Nie chcę nic o niej pisać, bo nieładnie jest przeklinać.

Edytko a Korni super, a jak spojrzałam na zdjęcia w łóżeczku, gdzie mamy identyczną pościel i ochraniacze, mówie, "tomek, a skąd te zdjęcia amelki???" ;>

Misia, Antoś bezbłędnie męczy kota 😁. Natomiast Twój kot to ma spokój w sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze, że weekendowej ciszy ciąg dalszy 🙂 Krystianek już śpi i ja niedługo się kłade bo moje dziecko nie daje się wyspać. We wtorek w końcu zobacze się z mężem. Już dwa tygodnie rozłąki, ciekawe jak mały zareaguje na tatusia po takim okresie 🙂 Dobranoc dziewczynki, miłej i przespanej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry ja już nie śpię od 5 musiałam męża do pracy wyprawić:P a Iguś śpi sobie smacznie miałam tylko dwie pobudki ale dałam mu herbatkę ciepła i spał daje i dalej śpi mnie dziś na forum nie będzie bo jadę do lekarza będę dopiero wieczorem bo przy okazji skocze jeszcze do mojej mamusi :P
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO MLECZKA I INNYM PYSZNOŚCI DLA KORNELI I AMELKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DZIEWCZYNEK-AMELKI I KORNELKI.NIECH NAM BLIZNIACZKI ROSNA ZDROWO I Z WIECZNYM USMIECHEM NA BUZKACH!!
Czesc dziewuszki 🙂Dorota zycze milej pracy i tego,zeby sie okazalo,ze Agatka tak naprawde nie ma zadnych problemow zdrowotnych.Misia nie obejrzalam linka od ,bo to za ciezkie dla mnie.A zdjecia sa na fb,bo duzo tego jest.Specjalnie dla ciebie z Jackiem Sparrow.Ale swietnie sie tam bawilismy.A na koniec w cenie biletu byl 15-minutowy pokazowy film w 4D.Matko,to jest technika.Nie poszlabym na horror w takiej wersji.Jak mi sie pazury w siedzeniu w plecy wbily to prawie krzyknelam,a jak cos zaczelo mi latac w kolo stop,to prawie ucieklam.Nawet woda nas oblalo 😉Wrazenia niesamowite 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Naszej bliżniaczki Amelki buziaki słonko!! No i dla Dawidka moze Neli Nas podczytuje!!
my dziekujemy za zyczenia!!!
Dzis miałysmy dosc ciezka noc bo mimo ze mala spala od 23 do 6.30 to co chwila sie przebudzala i szukala smoczka i przez sen popłakiwała!
Myszko powodzenia w załatwianiu spraw!!!
Niunia ale Pawełek sie czadersko śmieje!!
Dorotko powodzenia w pracy!! Ja mam laktator z canpola i jak na poczatku byłam zadowolona tak teraz mnie szlag trafia i juz nie raz miałam ochote walnac nim o sciane ale nie miałabym czym sciagac! Ale przy nastepnym maluchu juz zainwestuje w elektryczny!!
Uciekam robic obiad!! buziaki i do pozniej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ode mnie i Antosia też wszystkiego co najwspanialsze z okazji pół roczku dla Amelki i Kornelki! Rośnijcie zdrowo kochane i uśmiechajcie się tak pięknie jak zawsze!
Niunia filmik przeuroczy. I nie martw się, bo u nas jak Michał zaczyna się z Antkiem bawić to jest dokładnie to samo, mamusia przestaje istnieć. Zresztą ten skubaniec to ogólnie jak ktoś go zabawia to o mnie zapomina... za to jak głodny jest to ręce do cyców wyciąga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć

A ja co czas jakiś czytam, co u Was, ale ilekroć chcę już coś napisać - to musze odejść od kompa. Później zapominam, co miałam Wam zanotować 🙂
Niemniej jednak "obrazy filmowe" zapamiętałam: Misia - Antoś jest przefajny. Świetnie nam się z Męzem go oglądało, no i jaki cierpliwy kot (ja b. nie lubię kotów, ale mój mąż owszem - i tu był pełen podziwu dla kota, który pozwala się tarmosić za ogon). Poza tym foty Korni - bombowe, Amelka - jaka podobna do Taty, wypisz, wymaluj. Pawcio - już się nie możemy doczekać z Patrysiem, kiedy sie z nim pośmiejemy 😜

U nas znowu "aktywny czas" - Patryczek ma głośny okres egzekwowania tego, co chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podczas porządków, wpadła mi w ręce moja książeczka ciąży ;-) Ale mi się wszystko przypominało. To leżenie w łóżku, te wyczekiwanie na kolejne USG, ważenie dzidziusia w brzuchu, te kopniaki i bulgotanie, ech jednak wtedy też było fajnie, choć wolę te kopniaki po drugiej stronie wraz z tym najcudowniejszym uśmiechem pod słońcem ;-) No to się rozmarzyłam i lecę po karaluch, bo już pewnie czeka na mamę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaMY 😉
Bartuś od kilku dni jest marudny, stracil troszke apetyt i w nocy zaczal się budzic z płaczem a co najgorsze ma zatwardzenie - a to wszystko spowodowane chyba ząbkowaniem. Kupiłam żel bobodent ale on pomaga tylko na 5 min.
Samanta ja do obiadków dodaje trochę masełka , bo bez było by za suche.
Myszka współczuje ci , co do teściowej. Ja na szczęści mam bardzo fajną teściową , super się dogadujemy itd. Ale znowu mam okropną szwagierke , co wszystko chciala by wiedziec (co, po ile, gdzie, jak itp.) brzydzi się Bartisiem gdy pruknie albo zrobi kupke.. Masakra! Zobaczymy jak bedzie wychowywac swoje dzieci. Pewnie mama jej dzieci wychowie.
Co do męża.. to podobnie jak u ciebie. W niczym mi nie pomaga , wszystko jest na mojej glowie, nawet nie mam czasu dla siebie, bo przychodzi z pracy wielce zmęczony i najchętniej by zjadł obiad i poszedł spać ;( Jak go proszę żeby chwilke został przy małym to od razu ma jakieś wymówki.. mam dosyć czasami.. Równie dobrze bym sobie poradziła bez niego.
Najgorsze jest to , że czasami mi dokucza mówiąc że ja nie zarabiam na rodzine tylko on, jak chce zeby cos porobil w dommu to ja mam isc do pracy a on bedzie w domu z synem.
Penwie was zanudziłam.. wybaczcie ale nie mam się komu wyzalić ;(((((((

KORNELCIO i AMELIO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 6 MIESIACA , DUZO DUZO ZDROWKA ORAZ DUZO DUZO USMIECHU NA TWARZY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...