Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze dodam, że mój brat był nieznośnym dzieckiem, ja za to grzecznym, ale później role się zamieniły. Ja dałam im popalić, a z wychowaniem brata nie mieli najmniejszych problemów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A moja jest Aniołkiem póki co :P Gdyby jeszcze nie płakala za zmęczenia to w ogóle... A właśnie miałam napisać, że wiem czemu płacze... właśnie z nadmiaru wrażeń.... Jeśli nie ma drzemki między 18-19 to zaczyna płakać ok 20h00, a jak śpi, to nic się nie dzieje...!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wrocilismy!
Wszystko zalatwilismy dypolm odebralam i tyle z dobrych wiadomosci, ogolnie dzien masakryczny!!
Maz zgubil portfel z dokumentami i papierami od auta rodziców!
Mala mi zaczeła kaszlec i ma juz katar leci jej z nosa ciurkiem i wlasnie zaczyna marudzic jutro rano lece z nia do lekarza. A poki co kupiłam jej masc majreankowa pod nosek. Mielismy miec w czwartek szczepienie ale chyba nici z tego.
A ja bylam u innego lekarza z reka i tez rozłożył rece i nic mi nie powiedzial, ale jak bede z mala jutro u jej pediatry to sie zapytam o reke bo ona to taka fajna babka jest i napewno mi cos doradzi!!
Ide ja uspac! bede pozniej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrówka dla Kornelki!!!
A moja Amelcia to aniołek. Nie płacze, a jak się już to jej zdarzy to kaszle, bo płuca nieprzyzwyczajone do takiego wysiłku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my właśnie wróciliśmy z centrum handlowego pierwszy raz wzieliśmy tam Agatkę. Na początku było ok. Duże ilość światełek,kolorówz zaciekawieniem wszystko oglądała ale po 1,5h musieliśmy szybko do domu jechać strasznie zaczęła marudzić ale myślę że nadmiar wrażeń nie pozwolił jej zasnąć. W domu cycuś mamusi i już śpi. SZkoda tylko że przed kąpielą jesteśmy. No i wróciliśmy bez zakupów tylko do drogerii weszłam i mąż załatwiał komórkę i w lodówce dalej pusto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście Monisiu, że Ci się należy!:*:* a masz dwa, co się będę!! 😉
mój malutki wykąpany już śpi, ja wzięłam kąpiel i też zaraz idę tylko herbatę wypiję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja sie właśnie przekonałam, że mała tak strasznie płacze ze zmęczenia... cała była niespokojna, nie potrafiła się uspokoic, tak jakby była podekscytowana i nagle wybuchla placzem... dodam, ze nie spala wieczorem tylko ok16h00. Dopiero jak polozylam ja do lozeczka sie uspokoila... jak ja mam ja wczesniej usypiac, zeby mi nie marudzila i nie plakała??? kurcze nie wiem co mam zrobic zeby nie plakala z tego zmeczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka moja zazwyczaj około 14 robi sobie ostatnią drzemkę, potem o 19 kąpiemy i o 20 zasypia. Dzisiaj próbowałam ją położyć o 18.30 żeby sobie pospała, bo chcę ją przetrzymać tak żeby dostała ostatni posiłek koło 22. Ciężko poszło, ale w końcu zasnęła w granicach 19. Obudziła się po 30 minutach i teraz jest mega zmęczona, bo marudzi. Mąż ją próbuje na siłę czymś zając. Zaraz idziemy kąpać.
Ale do czego zmierzałam, do tego że Amelcia koło 14 robiła sobie ostatnią drzemkę pół godzinną, a później do 20 nic!!! I jakoś tak cały czas funkcjonowała i za nic nie udawało mi się jej uśpić koło 17. Po prostu chodziła mi po całym łóżeczku i nie miała w planach nawet oczu na chwilkę zamknąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja jak ucina drzemkę ok19h00 to nie płacze, a jak nie to wtdy wyje.. ogólnie wydaje mi się, że jest wrażliwa na bodźce.. Właśnie zasnęła.. nawet nie możemy jej wykąpać, bo na bank juz się nie obudzi, tak jak przedwczoraj... musze znalezc sposob jak ja uspac o 18h00. chyba bede musiala troche ograniczyc caly ten komputer zeby wprowadzic jej plan dnia... bo u nas to nie jest do konca wszystko jak w zegarku... a powinno byc... i musze sie chyba za to zabrac, wtedy na bank nie bedzie plakac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka bo zawsze jak wchodzilam na mamuski to nie moglo mnie zalogowac niewiem czemu i zrobilam dzisiaj formata. no Patryk dobrze juz duzy chlopak 🙂 tylko mnie ostatnio lekarka zdenerwowala bo stwierdzila ze ma maly asymetrie bo jak lezy na plecakch to nie ma prosto glowki tylko np na prawa strone delikatnie a zaraz na na prosto czy na lewo. i niewiem co robic... ona mi powiedzila ze rehabilitacja a tam strasznie dzieci mecza tymi cwiczeniami.... ide w pon do neurologa i zobaczymy wtedy. A synus jest mocny jak nieweim co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzis malej nie kapie wlasnie wstala cala zasmarkana i kaszle i cala spocona, ale poki co goraczki nie ma! Oczy zaszklone, czerwone. Dalam jej paracetamol i ta masc pod nosek zaraz chcialam jej zrobic inhalacje z soli fizjologicznej ale poczekam do jutra!! Poki co ma dobry humor tylko ciezko jej sie oddych przez nosek!!!
Moje biedactwo! ide dac jej jesc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas jedyne co jest stale to kaszka na sniadanie,no i kapiel,po ktorej jest butla i spanie 😉Szarla ostatnio bylam chyba w twoich okolicach.Ty mowilas,ze na fordonie mieszkasz tak?Bo ostatnio u kuzyna na Grota-Rowackiego na fordonie bylam 😁 Tuska to ja sie odwdzieczam:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko Julka tez jest podziebiona,dlatego przesunelismy dzisiejsze szczepienie.Przed kapaniem miala 37,6 😞Tez dalam jej syropek no i ja daje jeszcze witamine c,rowniez w syropku.Nazywa sie cebion i juz raz nam bardzo pomogla.Zycze ci z calego serca,zeby jutro rano Kornelka juz sie dobrze czula i zeby jej nic nie meczylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia a my ten cebion to codziennie dajemy i jeszcze witaminę D... no poza dzisiaj, bo Antoś jak spał od 16.30 do 18.30 to potem zjadł i znów zasnął... i śpi... więc minęła go kąpiel i witaminki :PPP dzień dziecka sobie zrobił. Podobno tatuś mu powiedział, żeby wolny wieczór rodzicom dał 😁DD hahaha 😁DD
Samantka u nas to też nie ma jak w zegarku. Na spacery chodzimy o różnych porach, młody też śpi w cały świat, ale jak widzę, że jest zmęczony to go usypiam. I to zazwyczaj jest cycuś, spanie, cycuś, zabawa, cycuś, spanie itd. 🙂))) cycuś rządzi :PPP a dziś to Antek mega zadowolony, bo dziadek go odwiedził, potem ciocia i cały czas był w centrum zainteresowania to nawet nie płakał :PPP narcyzek mój mały :*
No i muszę go pochwalić, bo leżał sobie w łóżeczku z misiem i zasnął sam. W sumie na noc zawsze sam zasypia, gorzej w dzień :P tylko z mamusią 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Amelcia sama zasypia w łóżeczku i w dzień i w nocy. Udało mi się ją przetrzymać do 21.45. Właśnie usnęła.
Gerda ja na początku fordonu mieszkam, a tam gdzie byłaś to bliżej moich rodziców 🙂. Ale i tak fajnie 🙂. Następnym razem jak będziesz i będziesz miała więcej czasu to daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...