Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Misia też dzięki za słowa otuchy!
Moimi przyjaciółmi są głównie faceci i na nich nigdy się nie zawiodłam 🙂. Bo to prosty gatunek jest 😁.
Też idę spać, buziaki!!! :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny ratujcie, strasznie ze mnie leci... Niunia mówiłaś że też tak miałaś, no ale u mnie to czuję tak jakbym sikała krwią!!! skrzep za skrzepem i ból brzuch, ale nie do końca miesiączkowy... wycieram się papierem a nadal kapie... no strasznie!!! Boję się, że to krwotok... Jutro jade do lekarza jak nie przejdzie...
na razie nie dam rady nadrobic co pisalyscie... 😞 a sporo tego.. jak ja jestem to nic nie piszecie, a jak mnie nie ma to tak... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Samanta, jesli się pogorszy przez noc to może udaj się na pogotowie. Jesli to krwotok, jak podejrzewasz to bedziesz niestety traciła siły... a kto zajmie się Niki? A jak padniesz z nią na rekach? 🤔

Mam nadzieję, że to nie to... przecież jutro mam wysprzątać cały dom!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kobiety...Nawet jak cos sie dzieje nie tak ze zdrowiem,to one i tak mysla o obowiazkach 😉Samantko zgadzam sie z Misia-zdrowie jest najwazniejsze!Chociaz nie da sie ukryc,ze ja tez je lekcewaze 😁 A ja dzis mialam straszna noc.Nie wiem co sie dzialo,Julka obudzila sie o 1(!!)na butle i potem do 2:30 nie mogla zasnac,no i potem o 5 sie obudzila,a 6 dalam jej butle i lezy do teraz i spac sie nie wbiera.A ja mam dzis parszywy humor.Od rana dola zalapalam i sie poplakalam 😞Mam nadzieje,ze u was lepiej z humorami.Milego dzionka dziewczyny,moze potem wejde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samanta ja bym od razu leciala na pogotowie..Daj znac czy juz bylas..
A moje dziecko spalo od 20.30-9 !!!!!! Az poszlam zobaczyc co sie dzieje...spala ale za chwilke sie obudzila..Od kilku dni zasypia sama w swoim lozeczku..
Aha Niunia...Twoja metoda "idziesz spac" w wozku sie sprawdza tez..juz kilka razy tak zrobilam i Majeczka zaczela odplywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko daj znać co tam u Ciebie. Ja pierwszą miesiączkę też miałam bardzo obfitą ale chyba nie aż tak, jak to opisujesz.
Marta, a co to za metoda "idziesz spać"?
Szarla, Grzesio też się tak czasem wygina i zwracam na to uwagę i staram się odpowiednio go nosić itd. ale nie panikuję, bo z tego co widać, prawie wszystkie maluszki tak mają, więc jest to może taki etap rozwojowy.
Mnie dziś mocno głowa boli, a za oknem deszcz... depresyjnie. Jedyne pocieszenie, to że ma nas dziś odwiedzić koleżanka ze swoją 8-miesięczną córeczką. To będzie pierwsze spotkanie Grzecha z malutkim dzieckiem. Zobaczymy jak się zachowa.Do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja tylko na chwilke poki mala spi!!
Calą noc przespala spokojnie wiec mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej bo wczoraj bylo okropnie, tak sie bidulka meczyla a ja nie moglam jej pomoc!!!!!!
To jest najgorsze jak nic nie mozna zrobic mimo ze probuje sie wszystkiego!!!!!!!!
Pozniej nadrobie co pisalyscie bo musze sciagnac mleko i leciec po zdjecia poki maz jest w domu!!
Zatem do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!! j wczoraj zajrzałam tylko raz, później nie miałam za dużo czasu na forum.. niby mały zniósł ok szczepienie, ale budził się w nocy o 1.30(pociągnął cyca 3razy i zasnął), o 4.15(cyc i zasnął), o 6.20(cyc, zasnął).. wstaliśmy o 8.30.. to nocne wstawanie na pewno przez szczepionki było. No a dzisiaj troszku marudny jest 😞 ale da się przeżyć.
Samanta ja to już dawno była bym u lekarza albo na pogotowiu! no ale daj znać co tam.
Mój mały też ma asymetrię i z nim ćwiczę i już jest lepiej niż było.. to nic takiego strasznego nie jest.. troszkę ćwiczeń i wszysto będzie ok. No i wcale strasznie dzieci nie męczą na takiej rehab. krzywdy nie robią naszym maluszkom, ich to nie boli.. z tym, że jest to dla nich niekomfortowe, bo narzuca im się jakąś daną czynność zrobić w określony sposób!
aaa no i chcieliśmy się z Alanem pochwalić, że wczoraj się obrócił sam na brzusio z wyciągnięciem spod siebie rączki.. niestety tylko majga się na prawo, ale to jeszcze przez tę asymetrię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzinnie 🙂


świetna jest ta moja mina, ale co tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka to metoda Niuni...Pawelek lezy sobie w wozku i spiewa i ona mowi chce mu sie spac..Przykryla pieluszka, kocem i mowi idziemy spac...Zasnal w ciagu 2 minut.Pare razy u Mai sie udalo zasnac w taki sposob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tatuś cały 🙂 choć niektórzy mówią, że cały dziadek, czyli mój tata 🙂
ale Twoja Majcia też do taty podobna szczególnie na tym zdjęciu na fb ostatnim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
dziś trochę lepiej z humorem, ale widzę, że zły Moni przekazałam.
Paweł spał do 9.30!!!! Zerwałam się z łóżka, bo się wystraszyłam, że tak długo bez jedzenia jest. Jak go przewijałam, to już czekała na mnie wielka, śmierdząca kupa ;-)
Widzę, że większość marcowych bobasów do ojców jest podobna ;-)
Co do metody zasypiania, to trzeba wyczuć odpowiedni moment, u Pawła to jest właśnie śpiewanie i ziewanie, wtedy daję mu smoka, kładę pieluchę przy głowie i koniecznie musi być przykryty kocem, nawet w upał, bo inaczej nie zaśnie ;-)
Samanta jak noc? Ja też tak ostro miałam z pierwszym okresem i dwa razy chciałam jechać do lekarza, ale jakoś przeszło, więc mam nadzieję, że i u Ciebie ok.
Idę się myć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj palcem do d... se nie umiem trafić! 😞 normalnie maruda jak nie wiem.. teraz biorę się za obieranie ziemniaków, bo zasnął, a nie wiem za ile się znów obudzi! już się kręci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie od kilku dni nic nie chce robic...W domu balagan, a ja nie sprzatam..
Boze z tego co widze jak wy okres przezywacie to az sie boje...ja jeszcze nie mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...