Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MIsia trochę pocieszyłaś tym że Antek tak świetnie szczepienie zniósł moze tą trzecią dawkę dzieci przechodzą lżej.
Beata nic gorszego nie można zrobić niż zacząć czytać w internecie! Ja jak miałam plamienie jak weszłam na neta to prawie zemdlałam od tego co tam przeczytałam nigdy więcej już tego nie robiłam! Należy się pozytywnie nastawić.
Ja wlaśnie dzwoniłam do koleżanki ktora 6 tyg. temu urodziła.Okazało się ze ostatnie dwa tygodnie spędziła w szpitalu z małym. Trafiła tam bo ciągle walczyła z pieluszkowym zapaleniem a okazało się że mały miał gronkowca. I musieli dać silne antybiotyki. Musiała go kąpać rzy razy dziennie i jeszcze nasiadówki robić namęczyli się okropnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja tylko na chwilke bo chcialam złożyc Majeczce zyczenia na piata miesiecznice!!! Kochana krolewno wszystkiego dobrego dla Ciebie i rodziców, duzo zdrowka, zeby mamusia nie musiala sie o Ciebie martwic!!

Kornelka spi juz 3 godz a wczesniej spala dwie, gneralnie caly dzien spi, a jak nie to ciagle placze bo nie moze normalnie oddychac, a tym bardziej jesc!!! 😞
Tak mi jej szkoda, widac ze sie meczy i jest chora!!! 😞
Ide sie polozyc kolo niej bo nie wiem co bedzie jak wstanie!!

A i byłam odebrac zdjecia, ale niestety jeszcze nie mieli, pani powiedziala ze beda kolo 17 ale juz jutro rano po nie pojde bo nie chce malej zostawiac dzisiaj!
Moze pozniej zajrze do Was!! Buziaki!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEATA napisał(a):
Dziewczyny nie uwierzycie, wczoraj bratowa dostała krwawienia lekkiego a jest w 3 miesiącu ciąży i pojechała do szpitala. Tam doktorka powiedziała jej że jest wszystko ok ale dodała że kto to widział mieć w takim wieku pierwsze dziecko ( ma 30 lat).... normalnie aż we mnie zawrzała, jak doktorka w takim momencie może takie rzeczy mówić. Z tego wszystkiego bratowa już więcej nic się ej nie pytała. Czy może któraś z was wie co może być przyczyną krwawienia? Czy to coś groźnego?




Nie chcę cie straszyć. moja siostra 2 tyg temu muała lekkie krawienie, wylądowala w szpitalu. Po 3 dniach krwawila czystą krwią i niestety poroniła w 8 tyg ;(( dobrze że ma córke w wieku 5 lat , bo by się załamała. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati współczuję twojej siostrze o to jest coś strasznego 😞 sama jeszcze pamiętam jak byłam w ciąży i jak się bałam że coś będzie nie tak ;(
co do okresu to wam nie pomogę bo jeszcze nie miałam i aż się zaczęłam bać jak czytałam wcześniejsze rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂
nie umiem bez was zyc dziewczyny 🙂
sorki za zamulenie wczoraj ale jakos nie bylam w humorze. odpoczelam i jest wszystko git 🙂
Niunia wyslalam foty na maila..
Edyta dziekuje za zyczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś Martuś :*
Cieszę się, że humorek lepszy! Jesteś super mamusią i do tego super ładną i super zgrabną, normalnie sexy mama :PP

A wątek nie umiera, po prostu chyba wszystkie korzystają z uroków lata.
My jutro mamy szczepienie i neurologa i jestem posrana z nerwów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla neurologa to się nie bój, bo z tego co można zobaczyć na zdjęciach i filmikach,to Amelcia rozwija się super.
Marta dobrze, że już Ci lepiej. Jesteś, jak szarla napisała,super sexy mamą, a Maja jest wprost prześliczną dziewczynką, która dziś kończy już 5 miesięcy !!! Wszystkiego najlepszego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haliszczanka dzięki wielkie za wsparcie! Ale młoda się dalej wygina w C. Coś mnie to bardzo niepokoi. Lepiej sprawdzić 🙂. A my dzisiaj byłyśmy u znajomej która ma 1,5 miesiąca starszą małą. I widać, że Amelcia to przy niej taki bobas, a jej córka ma już rysy małego dziecka 🙂. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie, ale wkleję zdjęcie zaraz jeszcze zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
Ja z Antosiem juz wrocilismy. Nic nie kupilam, bo nic fajnego nie byli, jedynie bojowki mlodemu ciotka kupila 🙂 do tego jeszcze bedzie w Wawie na czapke polowac i bedzie maly rockowy facecik. A mamusia za to najadla sie wege zarcia w greenwayu. Antos byl mega grzeczny, raz sie rozryczal, bo pieluszka mu przeciekla. Teraz juz wcina kolacje.
Monis ja sie z siostra zabralam 🙂 tak na przyczepke, bo juz mi sie w domu siedziec nie chcialo.
Co do szczepien to Antonio pierwsza i druga zniosl tak sami jak i dzisiejsza. Teraz dalam mu panadol, bo wieczorem temperatura mu ostatnio skoczyla i dzis juz tez mial prawie 38, ale marudny nie jest ani nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla moj tezsie tak wygina i jak lezy na plecach i jak sie go pociagnie delikatnie za raczki to nie unosi wtedy glowki tak twierzi jego lekarz rodzinny. i dostal skierowanie na rehabilitacje i Pani pokazala mi pare cwiczen i teraz podnosi gllowke lezac na plecach a w pon idziemy tez do neurologa. boje sie o niego jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelcia i Gabi:







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kateee6 no moja jak się ją trzyma na rękach to się wygina w C. Kiedyś jeszcze na przewijaku tak robiła. Ale jak się ją za rączki podnosi to razem z główką. W sumie to ona próbuje siadać, tak jak u niuni jak jest w leżaczku to ma głowę podniesioną i wygląda jak "żółwik". Ale kiedyś właśnie często się w C (do tyłu) wyginała i ja skierowanie dostałam 2 miesiące temu. I zarejestrowani jesteśmy w kilka miejsc. Wszędzie we wrześniu i w jedno miejsce upchała nas dopiero po 2 miesiącach! A dla dziecka to każdy dzień przecież ważny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dobrze leży, ale się podnosi nad ziemię. Rączkami. Nie wiem jak to opisać 🙂. A jak ją mam rękach jak mi leży na nich na plecach to głowę ciągnie do podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarla z tego co widz po zdjeciu jak Amelka lezy na pleckach, to Maja wlasnie tez sie tak wygina i ma ta asymetrie...Bylsmy u nerurologa kazala cwiczyc...ruszac na boczki i ciagnac za raczki..Potem powiedziala, ze mozemy przejsc sie na rehabilitacje...tam nam powiedziala pani, ze absolutnie za raczki nie wolno i ze wszystko trzeba zmienic...(chodzi mi sposob noszenia i pielegnacje) Juz o tym pisalam..A pediatra powiedziala mi, ze tak dzieci maja i nie ma sensu je katowac cwiczeniami i ze samo przejdzie..Znajomi co maja dzieci tez tak mowia, ze dzieci ich sie wyginaly..
Wniosek z tego taki, ze nie ma sie co martwic.. 🙂
My poki co ukladamy na brzuszku i boczkach i widze lekka poprawe, a na typowej rehabilitacji nie bylismy...
Daj znac koniecznie jutro jak po wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia,ale jakbym byla w Odzi to bym niby przypadkiem na manufakture sie wybrala hihi.I przykro mi,ze zakupy sie nie udaly:*Szarla nie stresuj sie na zapas.Pojdziecie do lekarza i wam wszystko powie.I nie martw sie tym,co kto mowi...Z reszta nawet jesli okaze sie,ze to asymetria(szczerze zycze,zeby nie) to napewno szybko po cwiczeniach mina i za pol roku zapomnisz,ze taki probem w ogole wystapil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...