Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A my wlasnie wrocilismy.Pojechalismy sobie do centrum do pubu na piwko 😁 😁 Uwieeelbiam Fruli 😁 😁 Samantko ty pewnie cos o tym wiesz,bo to belgijskie piwko jest o smaku truskawkowym.Fajnie to wygladalo,bo nie dosc,ze z wozkiem bylismy,to Piotrek cole pil,bo prowadzil,a ja piwko hihi 😁 😁 A w drodze powrotnej dokupilismy jeszcze kilka fruli i stelli..cos mi to belgijskie piwko smakuje 😁 😁 Oktawia fajnie,ze sie zjawilas i pewnie,ze bedziemy cie wspierac.Misia moj pediatra jest naprawde fajny i ma niesamowite doswiadczenie 🙂Od kiedy go odkrylam,to do nikogo innego nie chodze.Dobra lece mala kapac i piwko sobie otworzyc 😉Samantko wanienka naprawde oryginalna 😁 😁 Szarla ja mam jeszcze 9 kg do wagi sprzed ciazy,ale mi to troche zajmnie zrzucenie...przez moja milosc do piwa 😁 I ciesze sie,ze kurczaczek smakowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w sumie to ważę teraz już tyle co przed ciążą ale mogłabym ważyć jakieś 4 kilo mniej...a jeśli to nie to chociaż muszę ćwiczyć ten brzuszek żeby lepiej wyglądał...najgorzej zacząć...
Dzięki Moniś 😘Ale bym się napiła takiego piwka...musi być dobre choć ja już od trzech dni pije piwo i jakoś już mam dość bo ja to ogólnie za piwem nie przepadam...no ale na to truskawkowe to bym się skusiła 😉
A pije od trzech dni bo przed wczoraj byli u nas znajomi...wczoraj przyszli rodzice i tak się zaczęło od próbowania nalewek mojego męża...a dziś też był kolega męża z żoną...w sumie dziś to my mieliśmy wyjść ale nie mieliśmy z kim Olusia zostawić dlatego kazaliśmy im przyjść do nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moniś fotkę zrobiłam, ale wrzucę jutro, bo teraz na chwilkę tylko wpadłam 🙂 młody śpi, więc mama z tatą grają na xboxie, zrobiłam popcorn, do tego lody i piwko (ja dziś karmi kawowe, bo nie było zwykłego), a za chwilkę film obejrzymy 🙂
A truskawkowego piwka zazdroszczę 🙂)) i winka też :PPP wiesz którego 😉
Ja już mam 1 kilo mniej niż przed ciążą i niech już tak zostanie. Zamiast ćwiczeń wysiłkowych to zamierzam na jogę chodzić, bo tam są ćwiczenia rozciągające, a ja bardzo takie lubię. Na lajcie i tyle.
A dziś mi M powiedział, że wyglądam jak rasowy punk :P bo sobie ścięłam wzłosy i irka postawiłam, który ma lekko fioletowy odcień... no taki siwy 😁DD
Co do przepisów to robiłam dziś pieczoną karkówkę 🙂)) pycha była, aż zjedliśmy na dwoje prawie kilogram przy jednym posiedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia czekam na foto 🙂A winko na swieta przywioze,zeby nie bylo problemu z dostaniem go w Polsce,nawet 2 butelki,zeby nam nie braklo 😁 😁 Niusia jak to mowia-piwo to moje paliwo hihihihi.A ja jestem szczesliwa,bo mi znajoma polecila proszel na dziaselka,tyle ze mozna go tylko przez neta zamowic.No,ale w czwartek juz bedzie.Podobno jest bardzo dobry,bo znieczula jame ustna i dziecko nie czuje tak bolu 😁 Pozyjemy,zobaczymy.W koncu tonacy brzytwy sie chwyta 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Misia, a u Nas dzis Konwent jest na stoczni i Analogs gra, a My nie poszliśmy ;-( Oktawia żadnego Gawła !!!! Teraz się kontroluję jak piję, bo wiesz "baba pijana dupa sprzedana" 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Hehehe rozbawilas mnieta dupa sprzedana 😁 To ja lece film ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko super ta wanienka!!! Ja kapie Korni juz w naszej wannie tak mi wygodniej i mala zadowolona!!
Ja to juz mam tak ok 9-10 kilo mniej niz mialam przed ciaza, tylko ze przed bylam bardzo nalana i obrzeknieta bo zeby zajsc musialam brac stos lekow po ktorych tylam i gromadzilam wode!!! No i sters po porodzie zrobił swoje!!!
Oktawia fajnie ze jestes!!! A Oluś jest przeslodki!!!
My poszlismy wieczorem do tesciow i juz mnie tesciowa wkurzyla. Gadalismy o wprowadzaniu malej do diety nowych skladnikow i poprosilam ja zeby jutro jak przyjdziemy na obiad to ugotowala malej ziemniaczka z marchewka, no i gadu gadu a ona wziela mala (czym juz mnie zdrzaznila) i mowi "czekaj kochanie mama pojdzie do pracy to ja Cie nakarmie, nic Ci nie odmowie sosiki, mieska itp" no tak mnie to wkurzylo ze szok. Nic nie powiedzialam bo nie chce sie klocic ale jutro powiem mezowi ze albo On z nia pogada albo ja ale jak ja to zrobie to sie obraza na bank!!! No i jak tu mam miec pokarm jak mnie ciagle ktos wkur.... A i powiedziala jeszcze, jak sie dowiedzial ze mam problem z laktacja cytuje "to jaki problem dawaj sztuczne i chociaz mala bedzie mogla u babci nocowac" Taki h... dostanieja na noc!!!
Sorki ale tak mnie wkurzyla ze musialam sie komus wyzalic bo az mnie skreca!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia niezły tekst!Oklask!
Oktawia fajnie że wpadłaś!
Gdzie nasza nowa koleżanka Justyna?
Co do planu dnia to ja ogólnie jestem za zorganizowaniem,ale wg. wczesniejszej obserwacji,żeby wychwycić naturalnie stworzony rytm dnia. Ja od 01.07.notuje wszystko i próbuję wychwycić kiedy najlepiej zaplanowac spacer,czy kiedy najpóźniej kąpać małą. Dzisiaj małą tata od rana się zajmował i mała spała 3h,mi śpi1h.koło 18 zawsze jest spacer i sen,dzisiaj nie było bo nie chciało mi się wychodzić ,a że mała zmęczona była postanowiłam ją wcześniej wykąpać z nadzieją że szybciej zaśnie. Zasnęła szybko,ale przy butelce potem się obudziła i zasnęła jak zwykle przed 22:00,a jadła godzinę wcześniej.Na przyszlość wiem że to się nie sprawdza.Ogólnie staram się trzymać łatwego planu i widzę że dzięki niemu lepiej się rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko ja to Ciebie kochana rozumiem :*. Mniej więcej jak usłyszałam, że moja ma do człuchowa jechać, żeby tam się teściowa nią zajęła. Aż mnie z nóg ścięło. Albo jak wysłałam im filmik z pierwszym posiłkiem Amelci to teściu zadzwonił i "za dużo jej dajecie na łyżeczce, dziecko się zachłyśnie, zakrztusi, a nie powie wam, że za dużo dajecie". No i odechciało mi się, ja wysyłam filmik żeby w jakiś sposób też uczestniczyli w jej dorastaniu i jeszcze joby dostaje. Koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie czlowiek chce byc dobry i wszystkich pogodzic i jeszcze zjebki dostaje, az mnie normalnie telepie. A jak sprobuje dac malej cos czego ja nie pozwole to jej wiecej nie dostanie i juz!! ehhh musze sie uspokoic bo bedzie gorzej z mlekiem!!!
Ide malej zrobic kaszke na modyfikowanym bo mojego brak!! to moze zasnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Ja i tak wiem, że za miesiąc Pawłowi się wszystko poprzestawia i nie ma sensu żadnego planu się trzymać, bo w żłobu mają swój harmonogram i muszę czy chcę czy nie się do niego dostosować tzn. Pawliś musi. Płakać mi się przy tym chce, ale tak muis być, bo w tym pojechanym kraju matki nie mogą zostać z dziećmi, tzn. większość matek, bo wszędzie brak kasy i jedna penja to za mało. Trzeba brać kredyty i spłacać je niewiadomo ile, bo pensje nie starczaja na podstawowe wydatki ;-( To to sie nakręciłam i mam wkurwa, sorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
A Ja i tak wiem, że za miesiąc Pawłowi się wszystko poprzestawia i nie ma sensu żadnego planu się trzymać, bo w żłobu mają swój harmonogram i muszę czy chcę czy nie się do niego dostosować tzn. Pawliś musi. Płakać mi się przy tym chce, ale tak muis być, bo w tym pojechanym kraju matki nie mogą zostać z dziećmi, tzn. większość matek, bo wszędzie brak kasy i jedna penja to za mało. Trzeba brać kredyty i spłacać je niewiadomo ile, bo pensje nie starczaja na podstawowe wydatki ;-( To to sie nakręciłam i mam wkurwa, sorki.


Ja to się codziennie nakręcam. Jeszcze jak pomyślę, że przez 3 lata zero podwyżki, no i jak pomyślę to od 3 lat też zero podwyżki, to mnie szlag trafia. A tutaj wszystko drożeje, teraz dostałam pismo o podwyższeniu rat kredytu bo stopy poszły w górę, wibor w górę i 50 zł na kredycie! A zarobki dalej takie same 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...