Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja wlasnie wpadlam, zeby napisac, ze Maja powiedziala dzisiaj swiadomie mama 🙂 a tu patrze i u Gerdy tez mama sie pojawilo 🙂 Lezelismy w lozku i slyszelismy na niani, ze Maja obudzila sie i sie wierci..po chwili zaczela sie zalic...nie plakac tylko tak "miauczec" i nagle takie smutne, krotkie "MAMA" i juz...musialam zareagowac i od razu pobieglam..myslalam, ze tylko ja to uslyszalam, ale maz sie od razu na mnie popatrzyl i usmiechnal 🙂 Poszlam do Mai i ucieszyla sie, ze mame zawolala, bo zaczela sie cieszyc do mnie 🙂 Cudowne uczucie 🙂
Dorota jestem jak najbardzej za spotkaniem..A czy wy tez moglibyscie sie gdzies przemiescic? Czy spotkanie tylko wchodzi w gre jesli my przyjedziemy do was? Bo na necie Krzysiek sprawdzal i wyszlo, ze sie jedzie 3.5 godziny..A jak bysmy mogli sie spotkac gdzies na srodku to by bylo jeszcze lepiej..No ale my jestesmy elastyczni 🙂
Szarla ja tez poprosze o ksiazke...e-mail to [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój w poniedziałek powiedział baba, po tym jak wróciłam z nim od mojej babci, czyli jego prababci 🙂 a mama to już od dawna gada :PP ale ja to patrzę na to z przymrużeniem oka, bo takie małe dzieci to świadomie tego nie mówią, po prostu sobie ćwiczą 🙂))
Niunia jak Ci się podoba mój mały metal? m/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
A mój w poniedziałek powiedział baba, po tym jak wróciłam z nim od mojej babci, czyli jego prababci 🙂 a mama to już od dawna gada :PP ale ja to patrzę na to z przymrużeniem oka, bo takie małe dzieci to świadomie tego nie mówią, po prostu sobie ćwiczą 🙂))
Niunia jak Ci się podoba mój mały metal? m/


No super gościu. Ja się nie mogę doczekać, aż młodemu włosy urosną i zrobię mu irokeza ;-) I cały czas się biję czy kupić mu bodziaka Johny Cash w pasiaki więzienie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia jak znajdę chwilkę jutro to Ci porobię zdjęcia paru stronom tej książki, zobaczysz czy Ciebie będzie interesowała.
Amelcia to jak wydaje z siebie dźwięki to albo jakieś piski, albo krzyki, albo nie wiem pod co podpiąć, ale żadne "mamamamam" "dadadada" "lalalalalla" itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Zgadzam się, że jeszcze daleko, daleko i nie ma co się dopatrywać tego, że dzieciaki już świadomie mówią... sorry, ale nie róbmy z tych naszych maluchów jakiś geniuszy, bo to jest trochę śmieszne i żałosne.

Spoko...zalosne moze to jest dla ciebie..ja nie komentuje negatywnie tego co wasze dzieci robia :/ ja wiem co slyszalam..no ale nie bede sie tlumaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie rozpisalyscie.Nadrobilam i lece dalej.Misia ziecia mam cudowneo,gdyby byl starszy,to sama bym go poderywala hihi 😁 😁 A co do mama to sie z Misia zgadzam,ze to jeszcze za wczesnie na swiadome tego wypowiedzenie.Jutro wiecej pewnie sie odezwe,bo dzis po lesie troche do zrobienia mialam.Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ej tam, świadome czy nie świadome, ale i tak miło usłyszeć mama ;-) Idę myju i lulku. AAA dziewczyny, idę na wesele wkładam jasno beżową kieckę i do tego czarne buty na koturnie delikatnie lakierowane, czy biżuterię mam dobrać czarną, czy beżową, czy może jeszcze inną? Nie zam się na dobieraniu dodatków, doradźcie proszę!!! A może te buty nie powinny być czarne? Hmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
samantka napisał(a):
Niunia biżuteria zdecydowanie czarna i torebka kopertówka jak masz 😉 (tez czarna)


Dzięki Samantka ;-* a myślisz, że te czarne buty do beżowej kiecki to ok?

Jak będziesz miała czarną biżuterię i jakąś torebusię to jak najbardziej ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia ja też myślę, że czarne do beżowego jest ok. Zresztą teraz to chyba wszystkie połączenia kolorystyczne są dozwolone. Kiedyś uważałam, że dwa najbardziej niepasujące do siebie kolory to pomarańczowy i różowy a teraz przecież to bardzo modne połączenie. Ja też w sierpniu idę na wesele i to do mojego byłego narzeczonego 🤪 i zakładam czerwoną sukienkę i beżowe buty, a dodatki pewnie jakieś srebrne. O torebce jeszcze nie myślałam.
A dzisiaj jak mnie nie było i młody spał w dzień, toR. usłyszał w niani jakieś szuranie izachodzi do pokoiku, a tam Grzesio leży w poprzek łóżka i to na brzuchu. Kurcze trochę się przeraziłam, bo teraz będę do niego chyba na każde szurnięcie latać, bo będę się bała, że się przekręci i w coś wciśnie i coś mu się stanie. Niby nic koło niego nie leży miękkiego, typu kocyk, czy pieluszka, ale są te ochraniacze do lóżeczka i one są przecież miękkie. Jeszcze żeby się umiał z brzucha przekręcić na plecki,to bym się tak nie bała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla bardzo fajnie, że mąż Ci tak pomaga. Dla mnie też czasem dużą ulgę przynosi, jak mąż zabiera Grzesia rano na karmienie. Robi tak najczęściej w weekendy, bo w tygodniu chodzi do pracy i sam rano nie ma czasu. A w ogóle jak dziś cały dzień siedział z Grzesiem, to stwierdził, że podziwia mnie jak ja tak codziennie daję radę. Już mu nie wspominałam, że ja oprócz opieki nad dzieckiem jeszcze gotuję i sprzątam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...