Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny. Cały czas was czytam bo jestem uzależniona 🙂 My dalej u rodziców. Krystian rozpieszczany przez bacie. Nauczył się wreszcie przekręcać z plecków na brzuszek i tak mi się turla po pokoju. No i coraz bliżej stópkom do buzi. Dziś zjadł swój pierwszy obiadek z mięskiem i bardzo mu smakował.
Myszko nie przejmuj się teściową, Edytko Ty też, wasze maluszki są najważniejsze.
Misia, ale z Ciebie laska. Monia super awatarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ja Wam raz pisałam o tym że mamy się z teściową w przyszłości budować na jednej działce...-to ona kupiła tą działkę ale jest duuuża i spokojnie staną dwa domy i jeszcze będzie miejsca...Mąż początkowo oglądał projekty domów wielorodzinnych ale sama powiedziała że mają być dwa osobne domy...ma sobie wybudować swój domek a nam pomóc zbudować w stanie surowym choć my już chcemy wszystko sami bo wystarczy że już tą działkę kupiła...zresztą ja bym się wtedy żle czuła i wogóle jest lepiej samemu się czegoś dorobić-dlatego mąż jeżdzi teraz do Szwecji żeby mógł rozkręcić firmę i uzbierać na domek-teraz mieszkamy z nią (teściową)w 3 pokojowym mieszkaniu i ona ma jeden pokój ale cały czas jej niema bo przyjedzie dwa razy do roku i tyle więc w sumie mieszkamy sami a w tamtym pokoju mamy składzik 😉Ostotnio Wam się żaliłam bo rzeczywiście nie byłam zadowolona z tego że nie będziemy w przyszłości sami...zmieniłam zdanie...
Teraz kiedy była przez miesiąc bardzo dobrze się z nią dogadywałam i dużo ze mną rozmawiała...a co do Olka to wcale się nie wtrącała myślę że nawet kiedy tak się zdarzy w przyszłości jak jest zaplanowane to nie będzie tragedii 🙂
A z mężem o tym porozmawiałam i w życiu tak mi się głupio nie zrobiło jak podczas tej rozmowy...powiedziałam że chcę żeby naszą przyszłość planował tylko z Olkiem i ze mną a nie z mamą i głupia ze mnie egoistka 😞Jemu się przykro zrobiło i ma rację że jestem młoda mam rodziców młodych i nie myślę o starości a on myśli i nawet jeśli kiedyś tak będzie że będziemy musieli wesprzeć moich rodziców to on nigdy nie zrobi z tego problemu tak jak ja...że mama chce dobrze bo może nam pomóc a pozatym nie chce być sama tylko z nami i jak on jako syn może jej powiedzieć mama planuj sobie sama...w sumie ma rację że powinnam się z tego cieszyć bo on ma dwie siostry a tylko z nami chce być i na tą działkę i dom to musiałby jeszcze wiele lat siedzieć w tej Szwecji a tak mamy wszystko podane na tacy nawet kredytu nie weżmiemy... 🤔Ale jestem głupia czasami-chociaż dobrze że szczerze pogadaliśmy bo mnie to męczyło a poznałam jego punkt widzenia i spojrzałam na to inaczej...hehe a to on miał zmienić zdanie po tym jak teraz mama była przez miesiąc a w końcu to ja zmieniłam zdanie 🙂
A MYSZKO co do Twojej teściowej to brak słó i nic nie napiszę bo choćby nie wiem jak była na Was wściekła i co byście nie zrobili to dziecko nie jest niczemu winne i moim zdaniem to to jest gówno nie babcia po takich słowach-przepraszam za szczczerość...A na tego grilla jak poszliście to ją z małym zostawiliście?Czy jak to było?Jeśli możesz napisać...i ciekawa jestem ile miała sama lat jak urodziła...eh trzymaj się...
Moniś zdrowiej...niech Cię mąż w nocy wygrzeje 😉-głodnemu chleb na myśli 😉-oklask za avatarek...Niusia ależ zdjęć Pawełkowi nacpykaliście 😜Fajnie byłoby kiedyś zrobić wspólną fotkę bliżniaków...chyba że do przyszłego roku już nie będą bliżniakami 😉
My dziś spaliśmy do 7 ale to mama synka obudziła 🤢
Samantka ja myślę że jak to jest tej samej firmy na mleku modyfikowanym to na pewno na mleku modyfikowanym tej samej firmy 😁-ktoś coś z tego rozumie 😉Poprostu to samo mleko pewnie
... 🙂
Ja też dziś prasowałam a Olek miał z tego niezłą zabawę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszka nie rozumiem tej
twojej teściowej, jak moze być taka w niej sprzeczność: najpierw nie dopuszczała Cię prawi do Synka, a potem mówi o jego "niebyciu". Chora kobietura!

Monia a co Julka robi na wieszaku?

Oktawia, bądź szczęsliwa z tego, co masz, bo z tego co piszesz masz wiele:
0 miłości i wsparcia przede wszystkim. A ile masz lat, ze mąż mówi, iż młoda?: 🙂

My spaliśmy do 7, z pobudką o 2 (a przypominam, ze od 19 🤪 ) takze było ok. Dziś byłam z Patrysiem w miescie i jadac autobusem w drodze powrotnej oczywiści Synuś nie wytrzymał i zaintonował koncercik 😜 Chciał na rece, ale nie będę go brała, w hamującym non stop autobusie, bo to niebezpieczne, smoczkiem tez go nie ucisze, bo smoczka mu nie podajemy tak więc pozostało mi go rozbawiać, ale bezskutecznie 😁 No i nie obyło się bez uwag typu: nie umie się zająć własnym dzieckiem. Uśmiechnęłam się tylko wybornie do Pańm które minęły się z lusterkiem malując sobie brwi 3 cm nad faktycznym łukiem. Ech... kobietury!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda to nie jest wieszak,tylko taka bujawka dla dzieci.Narazie tylko mala sie w niej buja,ale jak bedzie wieksza to sie ja opuszcza i moze sie od podlogi odbijac.Bardzo fajna sprawa.Ja mam ten bouncer
http://www.mothercare.com/Mothercare-Stars-Door-Bouncer/dp/B003X2UKAW?ie=UTF8&ref=sr_1_2&nodeId=42764041&sr=1-2&qid=1313499694&pf_rd_r=17XNWG866SVJ4ZPRC5EW&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=301&pf_rd_i=0&pf_rd_p=231490887&pf_rd_s=center-7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia zajebiste foty 🙂 zwłaszcza beer hunter :PPP
A poważnie to prawie z łóżka spadłam jak zobaczyłam to ostatnie zdjęcie!!! Rewelacyjne jest!!! 😁DD
Kurcze znalazłam na allegro zestawy zabawek Fisher Price używane, sprowadzane z Anglii... zastanawiam się na jakiej to zasadzie, bo na pewno to nie rodzice używki sprzedają. Monia w Anglii są jakieś sklepy z zabawkami jak lumpeksy??? Zastanawiam się czy by młodemu takich używek nie kupić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia u nas jak masz lumpesy z ciuchami,to maja tez tam mase innych rzeczy jak np talerze,sztucce,ksiazki i wlasnie zabawki.I powiem ci,ze naprawde czasem mozna fajne rzeczy znalesc.Moja siostra ostatnio kupila corce zabawke za 2F,ktora normalnie kosztuje 45 😁 To jest na takiej zasadzie,ze ludzie juz czegos nie chca i tam oddaja za darmo.A pieniadze ze sprzedazy zazwyczaj ida do jakichs instytucji chartytatywnych pod ktorych imieniem sa te lumpy.Sama tak ciuchy i rozne inne graty oddaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny, my już też w domku, Filip oszalał od tej ciszy w domu i tylko mojej obecności, musiałam cały czas przy nim być praktycznie ani na chwilę nie chciał się sam zająć, albo ręce a jak nie to płacz, w Jastrzębiu cały czas pełno ludzi i było komu dziecko non stop zabawiać.
Myszko współczuje teściowej, trzymaj się ciepło wszystko na pewno się ułoży.
Monisiu fotki rewelacja 🙂
Dorotko, my podajemy Filipowi kaszkę ryżową, mieszam ją ze swoim mlekiem i mamy smoczek właśnie to kaszki z aventu, on ma taką kreseczkę i dziurkę, jest od 3 miesiąca, najpierw miałam kaszkę z bobovity jabłkową, a teraz z nestle z bananami, Filipowi bardzo smakują.
Oktawio fajnie, że znowu jesteś 🙂 oczywiśćie ja też pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
szarla napisał(a):
Samantka dlaczego?


Uważam, że to forum się zmieniło i już nie jest tak jak kiedyś... bez sensu jest dla mnie prowadzenie monologu... jakoś straciłam w ogóle ochotę na pisanie tutaj...
jak zatęsknię to wrócę:P:P hehe


Już zatęskniłaś? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Amelcia jak próbuje gdzieś iść. Niestety się popłakała, bo już tak od paru minut robiła i nigdzie nie zaszła :P. No a głupia matka za późno wzięła aparat :/

http://www.youtube.com/watch?v=E7LXoLJY7Ds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak nie urok,to sraczka 😞 Wlasnie wrocilam od mojego lekarza.Wyniki na szczescie mi sie poprawily,ale mam bardzo duzy kamien zolciowy,ktory kwalifikuje sie tylko do leczenia operacyjnego 😞 Dal mi pelno ulotek do poczytania i kazal sie z tym przespac 😞 A pozegnal mnie slowami,ze predzej czy pozniej i tak do niego wroce,zeby cos z tym zrobic.Ehhh 😞
Szarla Amelcia wymiata 🙂Samanto to w koncu chodzi o zmiane na forum czy o sytuacje z A.bo sie pogubilam 😉Bo ja wlasnie dlatego rzadko wchodze,bo chce z P czas spedzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Aaa Monia teraz rozumiem do czego to służy. Bedziecie tego potem używać jako szelek do chodzenia?


To jest tylko chustawka i takie cos do skakania w jednym.Tylko i wylacznie dla radochy dzieckaI nie da sie z tego szelek zrobic,z reszta nie przemawia do mnie prowadzanie dziecka na smyczy 😉Co w tym kraju jest bardzo popularne 😜
Tu jest wiecej o tym napisane: http://www.swistak.pl/a6063616,DISNEY-TYGRYSEK-HUSTAWKA-BUJAWKA-SKOCZEK.html#zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jedni odchodzą drudzy przychodzą smutne 😞 Ale i tak będziemy czekać na ciebie Samantko...
Szarla śliczne Amelce idzie mój to tylko się obraca dookoła 🙂 chodź od pewnego czasu no już się znajduje w innym miejscu nic go kładę 🙂...
Dzień minął super tylko się do domu nie chciało wracać..ale musiałam teściowa się zachowywała i odzywała tak jak by nic wczoraj się nie wydarzyło no cóż tego się nie a zapomnieć ale spokojnie poszłam do góry zabierając ze sobą Igora......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...