Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja tez witam wszystkich u Nas tez dzis lepiej! kornelka oprocz powiekszonego wezla nie ma zadnych objawow choroby i tak jak powiedziala pani doktor ze gdyby mama nie znalazla powiekszonego wezla moze i by nawet nikt nie wiedzial ze przeszla infekcje!Ale mama czuwa i jest oki! Wczoraj byla strasznie marudna zobaczymy jak dzis ale jestem dobrej mysli!
Szarla zobaczysz ze bedzie dobrze! Amelka jest cudownym dzieckiem i z tego co widac na zdjeciach i filmach super sie rozwija, nawet jesli nie wklada jeszcze stopek do buzi! Moja Korni tez czesto tego nie robi, sa dzieci ktore wogole nie wkladaja stopek i juz!
Myszko ale Igorek ma śliczne oczka!
Zaraz postaram sie wrzucic filmik jak mala sie podciaga, bo dzis pierwszy raz od trzech tyg udalo mi sie to nagrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Igorek rzeczywiście przesłodki 🙂. I dzisiaj troszkę lepszy humorek 🙂.
Amelcia wiem, że ma słabsze nóżki, zobaczymy, teraz do 5 września będę ją ostro w domu ćwiczyła 🙂

A ja może dzisiaj nagram jak próbuje podnosić tyłek, śmiesznie to wygląda 🙂. Edytko robię kawkę i czekam na filmik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
mały wstał dziś o 6 a teraz odsypia i już od 9 śpi. Nawet burza mu nie przeszkadza 🙂
Filmik z Igorkiem super, rzeczywiście prawie jakby miał raczkować.
Kornelka super pełza. Krystek robi podobnie. Prostuje nogi i podnosi tyłek i w ten sposób "idzie" 🙂 No coraz bardziej ruchliwe te nasze maluchy, już z oka nie można spuścić bo się w sekunde potrafią przemieścić 🙂
A co do piosenek to może coś ze smerfnych hitów albo Natalii Kukulskiej piosenki (puszek okruszek i inne). A tak to nie wiem, nie znam się zbyt na takiej muzyce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny!
Niestety filmiki to tylko Amelki mogę w kom.obejrzeć nie wiem czemu.
Szarla wiem jak cieszy pożegnanie się z laktatorem,ja już od 9.08 nie ściągam się. W sumie to mała narazie tylko dwie butlę modyfikowanego dostaje i piersi z rana i wieczorem obie na raz myślałam że mleko zaniknie,ale nie. Dzisiaj rano miałam nawet jedną twardą pierś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie się jednak nie udało za dużo nagrać, tutaj wklejam filmik tylko po to żeby stwierdzić, że lepiej sobie zwymiotować niż z mamą współpracować, no i widać ten "samolocik" którego robić nie powinna:

http://www.youtube.com/watch?v=vaQA-q0BZyE

Natomiast na tym na samym początku widać co Amelia robi (oczywiście pełzania to nie przypomina:/ ), a ja za późno włączyłam nagrywanie, także pierwsze sekundy, albo sekunda :

http://www.youtube.com/watch?v=oEZranVEeRM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota ja ściągałam codziennie wieczorem, a rano dawałam piersi obie. Wczoraj nie dałam piersi, też nie ściągałam. Myślałam, że obudzę się z guzkami w piersiach,a tutaj nic. Ani twarde, ani guzków, ani nie bolą. Hmm, zanika 🙂

Gerda no tanie nie jest, ja mam z ikei tanie i bardzo mi się podoba. Natomiast jakbym miała kasę to może bym się skusiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ja też ściągałam wieczorem rano też piersi raczej miękkie.W sumie to jak się uda to do połowy września będę karmić.
Udało mi się Igorka zobaczyć super pełza.Amelka też super odrywa ciało od podłogi,moja Agatka kompletnie się nie ruszy płacze tylko jak niemoże się dostać bo za daleko leży. Jak patrze na wasze dzieciaczki to mam wrażenie jakby moja Agatka nie miesiąc a3była do tyłu.Trudno trzeba czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba czekać Agatka w końcu wcześniak, a miesiąc to bardzo dużo w rozwoju dziecka!

Edytko ten samolocik to normalne, bo czytałam, jest to etap w rozwoju, ale nie powinien chyba trwać dłużej niż miesiąc. A młoda tak robi już długo, długo. Ona ten samolocik robiła przez napięcie, bo głowa jej do góry szła z całym ciałem, odginała się. No i już jej taki samolocik został :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny filmiki są super.Dzieciaczki się szybciutko rozwijają. Grzesio jeszcze tak nie potrafi.
Szarla ja też właśnie chciałam podpytać o ten samolocik, bo Grzesio też tak często robi i nie wiedziałam, że to źle.
My jeszcze krzesełka do karmienia nie mamy. Karmię małego w leżaczku-bujaczku.
A gdzie to MandraSala się podziewa?
Samantka, jeśli nas czytasz, to odezwij się i napisz co tam u Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...