Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej!
Gerda ja glutenu na razie nie wprowadzam. Współczuję nocek,Agatka wczoraj pierwszy raz od dawien dawna dostała pierś na noc i już o 1:00 miałam krzyk,dałam smoka i o 1:30znowu krzyk,dałam smoka i mówię sobie w duchu do trzech razy sztuka i spała do 8:27.WZięłam ją do siebie i ja spałam ona na śpiąco podjadała i teraz wstajemy.
Myszka powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Szarla na pewno zapytam bo mam juz zapisane 😜
Ja tez bym sie chciala z Wami spotkac, ciekawe jak dziewczynki przypadłyby sobie do gustu!
Myszka powodzienia trzymam kciuki!
Niunia strasznie mi przykro bo wiem co to znaczy jak mala poprzednio byla chora to dwa dni miala takie ciezkie! Teraz oprocz powiekszonego wezla nic jej nie dolega! Jesli Ci moge poradzic to daj mu paracetamol nawet jak nie ma goraczki bo On dziala p/ zapalnie! mi moja doktor kazala dawac 2 razy dziennie przez trzy dni!
Gerda jak bylam z tym wezlem u swojej pediatry to mowilam jej ze mala miala wysypke po wprowadzeniu glutenu a Ona mi na to (po obejrzeniu malej) ze to nie to i ze ludzie troche przesadzaja z ta alergia na gluten, martwic sie powinny te mamy u ktorych w rodzinie sa takie osoby (bliskiej rodzinie) Jak jej powiedzialam ze co 2 kuzynka ma uczulenie to mi tylko kazala obserwowac bo skoro ja i moja siostra jak i maz i jego siostra nie mielismy to ryzyko jest nardzo male! A moga wystapic rozne reakcje żoładkowo-jelitowe bo to cos nowego dla brzusia! Poobserwuj troche ale nie rezygnuj z podawania bo brzusio musi sie przyzwyczaic, no chyba ze bedzie coraz gorzej! Mam nadzieje ze nie zamotalam za bardzo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta, dzięki za info o glutenie. Ja małemu podałam raz zupkę z glutenem i wieczorem mi zwymiotował. Ale myślę, że po prostu przesadziłam bo w zupce było też mięsko i chyba na pierwszy raz to za dużo dla małego brzusia (to była pierwsza zupka z mięskiem Krystianka). A jakie pierogi robisz? Zresztą nieważne, uwielbiam wszystkie 🙂 🙂
Gerda, dziękujemy za komplement. Mój maluszek jest fotogeniczny, jak wszystkie marcowe dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
no my daliśmy z A. 3łyżki i później jeszcze jedną no i nadal była rzadka.. z łyżeczki się wylewało:/


No ja na swoim robiłam i nawet jak masę kaszki władowałam to było rzadkie że można było przez smoczek podawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny szkoła już załatwiona od 10 września idę do szkoły będę miała w weekendy...
Jakiego ja miałam rano pecha wyobrazicie sobie że pasek od torebki mi się urwał japonki i się zepsuły dopiero teraz wróciłam koszmar przez cała drogę musiałam chodzisz zepsutymi butami ... idę bo siostra jest u mnie to do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja daję zwsze cysia po obiadku, ale do popicia..dzisiaj chciałam dać wodę, ale młody mi się prawie zadławił... dziisaj w nocy i rano wypił soczek butlą, a teraz obiadku nie chciał popić wodą.. no i odruch wymiotny.. 😞 😞 albo woda mu nie spasowała albo przypomniał sobie, że nie znosi butelki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jestem okropna matka!! 😞 Kornelka spadła mi z łóżka!!! Nawet nie wiem jak to sie stało! Połozyłam ja przy scianie a do brzegu miala jakiez 1,5 metra nie było mnie jakies 30 sek. Poszlam napuscic wode do wanny i uslyszalam straszny placz pomyslalam tylko spadla z lozka! No i spadla! Cala noc nie bede mogla spac! Ale na gowce nic nie ma ani guzow ani zaczerwienienia! Moze dopiero wyjda? A moze spadla na pupe?Ale jestem beznadziejna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...